SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ДОПИТВАНЕ ДО ВСИЧКИ ТУК

Здравейте, имаме едно предложение към вас. Бат Киро го е обяснил във видеото. Чакаме вашия коментар! 

ДОПИТВАНЕ ДО ВСИЧКИ ТУК

Comments

Да. Перфектна идея! Като гледам вашите видеа и главата ми натежава! Защо ли? Ами защото всичко е истина което споменават. Тук съм защото искам да подкрепя със мойте мизерни 5€ един глашатай на истината! А такива хора са злато. Тези разрухи който направиха тъй наречените демократи станаха фатални за България. Аз съм емигрант от около 10г и виждам как лети иконо иката във другите държави. А в България времето е спряло! Много се разтройвам. Детето ми и аз той забравя български думи а аз и да пиша като хората. Срамно е!!! Жената за сега се държи. Срамно е най старата държава на балканският полуостров да е във такова плачевно състояние. Срамно е като вляза във България и започват буренаците и тръните около пътя... както и снадените асфалтови пътища. Ще се радвам да се чуем и видим като си дойдем. Златен човек си! Един истински българин който вече са на изчезване. Благодаря.

Аз смятам , че това е много хубава идея да обсъждаме на живо реалните проблеми днес , което ще е доста по-полезно , не казвам че тренировките не са .

Kriso Krumov

Дано реашизираш идеята. Ще се радвам, ако може да поприказваме, имам неща да те питам.

https://youtu.be/z7f9uOxx3KA

Още в лайфа казах, че съм твързо ЗА :) И нека да е пак жива връзка, която да можем да гледаме и другите в Пейтриън как си говориш с някой от нас и тн. Благодаря !

Бай Киро, идеята е добра, очакваме реализацията да е страхотна!!! Много бих се радвал да се съберем на Кръчма. По-горе го предложиха

Супер идея,ако може и тва с тениските да направите,ще бъде идеално.Лично аз искам една с надписа Киро Брейка - SYSTEM. Поздрави момчета.

мисля че идеята звучи добре за живата връка :)

dobre Kiro saglasen sam.

Христо Тодоров

Според мен фен срещи веднъж на месец-два в различни градове е супер :)

Подкрепям, но остава ли опция за физическа среща ако съм във Велико Търново и при предварителна уговорка с вас?

Аз си мисля за 1:1 срещи, в които Киро, Веско и някой от нас се срещат и се състезават на нещо - всякакви спортове, игри, задачи (напр. тенис на маса, бадминтон, виенска, десятки, “минута е много”, шах, не се сърди човече и т.н.). Ще е като мини-турнир, но е хубаво ние да избираме, за да е нещо нетипично за Киро 😉 Ще има разговор и действие и ще е доста интересно да разчупим калъпа. Мисля си, че ще е яко за гледане и ще създава отношения.

Здравейте на всички, каквото и да решите ще е добре. На мен лично идеята за конферентна връзка и разговор най-много ми допада. Много държах да Ви кажа, че на последното видео се смях и плаках в рамките на 30мин. Уникален си. Целувки и поздрави от сърце.

Бат Киро, въпреки че те подкрепям безусловно в това, което правиш и не очаквам никакви подаръци в замяна, аз ще приема всичко което решиш да направиш или подариш, защото знам,че ще е направено от сърце, а подарък направен от сърце не може да ме обиди или разочарова, какъвто и да е той!

Бате Киро, в случая идеята ти за подобна форма на пряка комуникация с твоите фенове, НЕ Е добра! Това е което лично мн, нали. Без сърдене.

Чудесно!

Аз съм за!

Да,супер идея

Поздрави и на двама ви!

Hristo Zlatkov

Много хубава идея бате Киро! Аз съм за.

аз съм ЗА

Съгласен съм със Силвия, че тениски всеки може да си направи...но разговор и връзка с бат Киро е нещо друго и уникалнооо...Аз лично ходих до залата миналия месец да се запознаем и да ми покаже някои неща... Уникален е, Голям е, за мен лично един от малкото останали ВЕЛИКИ БЪЛГАРИ!!!! Бат Киро поздрави от Франкфурт и БЛАГОДАРЯ

Идеята е супер!👏

Бай Тошо

Киро остави тези томболи и нищо да няма каквото да стане тук сме споко но ще се радвам да си говоря с теб като приятел ти си готен човек баш българин ❤️👍

Tova 6te e gotino 😀

Daniel Mladenov

Идеята е много добра!

Давайте и аз съм ЗА! Поздрави последното видео е The Best!

Бати Киро с две ръце съм ЗА. Ние сме няколко амбициозни юноши, които желаят да тренират и да имат бъдеще. С изключително нетърпение чакаме да се свържем с теб! Поздрави!

Няма смисъл да гледам видеото. Само дето ги ПРЕДЛАГАШ ми стига. Каквото и да решите. Съм ок. Знам, че се чувстваш благодарен затова , че сме до теб. То се вижда.

🙂👍

Genadi Dimitrov

Здравей отново сега изгледах видеото Страхотно супер идеята аз съм ЗА трябва само да си сваля апликацията ВАИВАР

Здравей Бат Киро, аз ти предлагам веднъж на сезон (годишен - пролет, лято, есен, зима) да направиш събиране и да го озаглавиш "На кръчма с Киро Брейка". Избираш едно, хубаво, местно заведение във Велико Търново, обявяваш дата и час, и който има възможност - присъства, който не - да гледа по Patreon. Поздрави и успех!

Много добра идея бат Киро. На мен лично ми стига само да ви гледам невероятните видеа. Безценни са 👍

На мен ми харесва тази идея с живата връзка! Един път в месеца е достатъчно и ще е забавно и интересно.

Здравейте Идеята е Супер с тениските харесва ми.Фразите на Бат Киро са много трябва да си избера една от тях.Живи и здрави да сте за това дет праите за нас.

Аз смятам че най добре е да се срещнем на живо стига с тоя онлайн станахме като учениците Ка жи кога къде и който иска да дойде

Y I подкрепям идеята може също така да се помогне на някого по някакъв начин нз.Бате Киро аз също бих искъл да се запознаем но както казваш ти тези работи се правят на живо който има желание може да те намери.Примерно аз ако си бях в българия с удоволствие бих дошъл в залата да се запознаем.Тениските също са добра идея но видията ти също остават за спомен и са много полезни за нас младите.Ако някой има нужда от някакъв съвет ако имаш възможност примерно по ваибър да се чуете или на живо няма лошо но 3 часа да оделяш за запоснанства няма смисъл.Това е мое мнение него налагам поздрави живи и здрави и все така за напред.

Супер е идеята! Аз съм "за". Аз тениска с протеиновата вафла и сама мога да си направя (след предварително одобрение и разрешение, че да няма GDPR нарушения). Някой (кой ли ще е това 😉 ) трябва да следи стриктно времето, което се отделя на всички онези, които желаят да зададат въпроси. Не сме малко, и както бат' Киро каза, 5 минути на въпрос и отговор, според мен е разумно. Иначе твърдо "да" от мен! 🙂

Аз смятам ,че личния контакт е незаменим , в противен случей ставаме малко като учениците онлайн! Естесвено ,че не може с всеки да се видиш, но няй правилно е да се комбинира снимането на видеата със среща с последователите от тук или който от тях иска.Например снима се видео във Варна или около Варна или Бургаз , обявявате го предварително , намира се някой домакин който ще организира къде ( дали заведение , парк или в гората няма значение) така хората могат да бъдат полезни и с информация за миналото на този район , може да се направят общи снимки който после да се постват във ФБ и тн , все пак обща кауза , сходни интереси и всички сме другари тук!Вярно по бавно ще става но на всеки ще му дойде реда,а и материал за видеа в цяла българкя дал Бог! п.с. Съобразявам се и зе водя от казаното от вас преди време ,че планирате обиколки в страната за различни видеа на всяква тематика!

Здравей Кире, много бих искал да се запознаем, много ти се радвам, на видеата и на мисленето, идеята е супер, може и тениски да пуснете , няма лошо. Съгласен съм да се чуем макар и да се притеснявам малко, ще се радвам. Живи и здрави да сме.

Aleksandar Antimov

Здрасти бате киро,според нас(двама сме)ще е много добра идея.Особено ако имаме запитвания за тренировки(и не само).Аз съм си измислил една кръгова тренировка дето не е никак лека(за мен).И бих искал да те попитам какво мислиш за нея.Сега не мога да я напиша,защото някои от упражненията не им знам имената и ако не ти покажа клип или на видео да се видим едва ли ще ме разбереш какво имам предвид,а те мисля за един от най-добрите спортисти,които съм виждал и съм сигурен,че ще ми дадеш на мен(или на моя приятел,ако има някакви въпроси)най-правилните съвети.

За мен лично непредставлява интерес. Часовата разлика също би била проблем. Някой кауза Бат Киро спонсорирана от хората тук и да снимаш направата и връчването на наградата. Пример: позлатено копие, позлатена статуетка за шампионите на България - забравени от държавата, но не и от хората.

Y I

Здравейте група, мисля че идеята е добра,но ще отнеме време което би били по добре оползотворено ако е във видеа( ще достигне до повече хора) Адмирации и благодарности за всички видеа . Да сте живи и здрави

Blagodarq

Dobra idea Kire. Dobur nachin dori I da se zapoznaem I da obshtuvame

Здравей Кириле,аз те последвах тук защото намерих нещо в теб,както вече казах два дни се мъчих да се регистрирам и когато успях много се зарадвах,обичам видеата ви направени с мерак труд и време,за мен е като малък празник като дойде саобщение за видео,затова не ти а ние на теб трябва да благодарим! Ще се радвам някой ден да се видим дори за минута! С уважение,бъдете здрави!

Бат Киро много добра идея, но да има и вариант и предварително да си зададем въпросите, някакъв материал или снимки да ти пратим за да се подготвите. Защото с тая измама коронавируса и Бареков и той взел да говори колко ще умрат, а пък проф.Иво Христов има много добро интервю по бургаска телевизия отпреди 5 дена и говори и за измамата с ковид19, че вече в Китай са започнали разследване и да арестуват и съдят измамниците от Ухан.

Valentin

Каквото искате, това направете. Видео срещата не е за мен. Но на мен най-много ми хареса идеят за мърч. Готино би било дъмбел/ластик/тежест(нещо от залата) дето да пише киро брейка/протеинова вафла и т.н. Или тренировъчни дрехи. А за качеството - стига да не се скъса или ибелее след 2 носената - няма грижи.

Georgi Manov

Само обявете дата и време

Да бате Киро . Аз съм съгласен и очаквам да се запознаем и един ден на живо наистина ако е писано. Много ще се радвам . Дано да стане

Тениските е готино също !

Яко ще е да 🙂


More Creators