SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЗАЩО ПРАВИМ ВИДЕА ЗА СОЦА?

Здравейте!

В това видео обяснявам защо правим видеата за соца!

Не трябва да забравяме нещата, които са направени тогава и успехите, които сме имали! 

ИМА ЗАЩО ДА СМЕ ГОРДИ, ЧЕ СМЕ БЪЛГАРИ!

Повече може да научите във видеото: 

ЗАЩО ПРАВИМ ВИДЕА ЗА СОЦА?

Comments

За чужбина е вярно това, куцо и сакато дето има образование и може да бачка може да си уреди работа в чужбина и да е върне с валута и стоки ама там е работата, че наистина трябва да си нещо да те пуснат, а не мияч на чинии и проститутка. Трябваше да си инженер, майстор, артист, спортист т.е. адекватен и трудолюбив човек.

Zhivko_Y

Как да е имало банани целогодишно , след като въвеждането в експлоатация на климатични ,хладилни и охлаждащи системи , било в самолети , кораби или прочие трансконтинентална логистика е въведена през 1987/1988 година! Как тея банани да дойдат от Колумбия (примерно) през лятото , без да се скапят ...?

Киро,нямам думи за твоята естественост.С това печелиш хората, доколкото все още има такива в България.Да не ме разбереш погрешно-с две ръце съм за теб и истината,ако имах три ...с три ръце.Не съм песимист,а реалист...сиреч( както казва българоубиеца) няма смисъл в това, което правиш с тези видеа-България приключи на кръглата маса и няма сила(запомни от мен), която да спаси последната България от българите.Ти си продължавай естествено-възхищавам се на ентусиазма ти,но...няма сила, която да спаси последната България от българите.Помисли над тези думи.Това е.

Сега , колкото и голямо неудобство да е било , че нашите предци са се редили на опашка около коледа за банани , то има един куп редица други привилегии които не могат да бъдат отречени , а именно : БЕЗПЛАТНО ОБРАЗОВАНИЕ И ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ , само това ще кажа , списъкът е адаки дълъг , но държава която може да си позволи тези две неща на 100% е била ВЕЛИКА и смятам че негативните коментари относно соц-а увисват във въздуха като прани гащи 🤷‍♂️

Kriso Krumov

BULEXIT.

Народен съд за националните предатели. Незабавно излизане от ЕС и НАТО. Незабавно излизане от валутният борд. Сключване на военно и икономически договори с РФ. Това е единственият спасителен път за Родината.

БРАВО

Super Video za koeto Blagodarq на Бат Кире и Веско живи и здрави да сте и да не спирате да ни показвате реалните нещта.За това съм с вас за да науча нещто за да мога да затворя устата на лаещтите говеда

Super Kire. Prodaljavai v tozi duh. Trqbva da se Zane I pomni. V Mnogo neshta chujdentsite sa we uchili or nas Bulgatite.

Браво Брейк и Веско, страхотна работа вършите и ставате все по-добри 👍

Поздрави от САЩ. Най-фалшивата и измислена държава. А ма млади бяхме на времето и се излъгахме. БЪЛГАРИЯ е най-хубавата страна в света. Хиляди благодарности на теб и Веско за всичко това ,което правите. Ако имате нужда от някаква допълнителна помощ или подкрепа ще помагаме с цялото си сърце. Винаги ще сме до вас и можете да разчитате на нас безпрекословно. Успехи !!!

Chris Dinoff

Киро, цар си !!

Chris Dinoff

Браво! Веско има много работа. Потърси му помощник! Да, знам... , но да не го загубим! Прав си, това е истината. Здраве и успех. Чао.

Писах в You Tube пиша и тук,живея в Англия,ако някога решите с Веско да направите видео от Англия

Нека се знае ,че и тогава са се строяли стадиони и всякакви спортни съоражения.Левски,ЦСКА , Ботев Пловдив,Дунав са побеждавали Манчестър Юнайтед,Барселона,Байерн Мюнхен,Ливърпул.Националите станаха четвърти в света,а ако не беше съдията можеше и 2ри или първи.Сега стадионите са тотална мизерия,а нашите отбори ги бият всякакви трактористи из Европа.

В.П.

Бате, Киро, отново спомена Абаджиев. Беше го споменавал и в по-стари видеа и каза, че ще ни срещнеш с негови възпитаници. Да кажат как са тренирали, какъв режим са спазвали и така нататък. Към този човек аз изпитвам искрено възхищение. Чел съм му и една от книгите. Моля, ако е възможно направи едно видео за неговата школа и живота му.

Веско

В Русия още викат на ъглошлайфа - балгарка, може някой път да го споменеш :)

Petar Andreev

Кириле,живях по онова време и носталгията никога няма да ме напусне,най хубавите спимени!Моля те неспирай тази тема и разказвай по често и твои хубави спомени от тогава!Много поздрави и на двама ви!

Прав си дано прогледнат тези профани😉😉😉

❤🇧🇬

Между другото май още сме номер едно във храната за космонавти, ама за това не съм сигурен, бяхме номер едно.

Aleksandar Antimov

Здравейте Кире и Веско, много се радвам на видеата ви, аз съм живял малко по онова време но всичко което казваш е вярно, едно време много се радвах на нашите постижения, и спортни и в космонавтиката, аз лично съм се запознавал със космонавта Александър Александров във заведение на базата на МНО във тогава комплекс Дружба сега Свети Константин и Елена до Варна. Не зная какво остана от този комплекс, живея на 3 километра от него но не остава време да погледна. Евала ви правя и на двамата, продължавайте все така. Аз съм с вас живи и здрави.

Aleksandar Antimov

Браво . Така си е и така си беше

Taka e Breik , mnogo hora ot edno vreme serat po tova vreme , no e po hubavo ot sega

Христо Тодоров


More Creators