SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КАК ПОСРЕЩНАХ 1987 ГОДИНА В АРЕСТА!

Здравейте!

Подготвил съм Ви още една интересна история от казармата, когато прекарах НОВА ГОДИНА в ареста, а за малко да ме вкарат и в затвора!

Защо се стигна дотам, при положение, че бях си спечелил и отпуска, може да разберете във видеото!

КАК ПОСРЕЩНАХ 1987 ГОДИНА В АРЕСТА!

Comments

Хаха аз бях на тоя лагер малко преди избухването на демокрацията. Беше доста травмиращо изживяване :) помня две седмици как ядох само палачинки от лафката отстрани, че манжата в столовата и дива коза не би я яла :) Спомени

От няколко дни съм член във Patreon-а.. Гледам клиповете от казармата с голям интерес. Тези неща, които си преживял са наистина незабравими. И наистина благодарение на казармата, хората са ставали човеци..

Здравей Киро, аз съм твоя набор и изкарах казармата в Союза от 1985 до 1987 в ПВО и много уважавам твоя труд брат! Ти брат Киро много правиш за младите и не само! Се абонирах естественно на Ютуб със "звънец" и тук едвам получих пенсията, веднага се абонирах на Патреон. Аз съм бесарабски българин, корените ми са от град Болград и всичка са българи а руски език започнах да уча в детската градина в Кишинев в 5 години. Снимам и аз видео на Кишинев и кишиневци за онез които са далеч от Родината но и те са много малко активни да речем честно изобщо не са активни за що и ми печално когато искам да направя нещо интересно или в друг град те не ма разбират. Ами това е друга тема и естественно искам да се срещна с теб в България. Имам гражданство повечи от 20 години и живеях във Варна от 2007 до 2011 година.

Здравей Киро , аз съм малко по-голям от теб , но още като те чух първия път и ми хареса . Като те слушам как говориш и оживява младостта ми . Харесвам твоите видеа , а като гледах видеото за Интера в Търново , без малко да се разплача , мамка им . Желая ти успех , искрено !

Ехааа, браво наборе....върна ме години назад....страхотно!!!

Бате Киро, аз съм от кажи, речи предпоследните наборници. И на мен не ми беше хубаво, но ми е кеф, че съм минал ;) Бях танкист в Сливен.

може ли историята за кебабченицата да я качиш в Patreon

Браво, Киро и Веско !!!! Евала !!!

Chris Dinoff

Средата на месеца, ще уведомим предварително

Киро Брейка - Оригинала

skoro shte ima li live ?

brokeeen

Бате Киро евала, страхотно видео!

Strahotna istoria mnogo mi haresa Samo taka zjivi i zdravi da ste

👍🙂 super istoria

Genadi Dimitrov

Киро аз съм от Русе и помня военна болница и всичко всичко е порутено и разграбено и до само до жабешкото стои една малка част от поделението така мисля незнам вече какво е останало

90-ти набор съм, и не съм ходил в казарма, но съм от семейство на дядо и баща полковници, и военната дисциплина беше част от възпитанието ми като малък. Мисля, че наборната казарма няма как да се върне, но едно военно обучение 3-6 месеца е напълно постижимо, и би било от неимоверна полза за сегашните млади хора. За съжаление сега е модерно да си татуирана отрепка, и е нужно да се покаже, че има и друг начин да си "готин". Браво за видеата на чичо Киро (казвам го с уважение), и Веско! Продължавайте да ги правите, гледам ви с кеф!

Имах нужда да чуя такава история,различна от сегашната ситуация,много интересна,навремето когато момчетата щяха да влизат в казарма им се правеше новобранска вечер с която се изпращат и се правеха много забавни неща за новобранеца,сабираха се всички младежи от селото,беше хубаво.Кириле ако може и ти да ни разкажеш за твоето изпращане и емоциите от всичко това. Живи и здрави с Веско!

Здравей Кире , Здравей Веско, аз като бях в казармата бях основен доставчик на ракия за партитата. Имам в предвид че винаги като излизах в отпуска носех после ракия, домашна. Като стари войници от мен беше ракията от Артелчика мезето, голямо шоу си правехме. Имаше хубаво имаше и лошо, аз гледам да помня повече хубавите неща. Хареса ми истарията ти, аз съм бил конвой на дисчипаджия, от поделението до дисципа закопчани ръка за ръка да не избяга. бтова ми е досега до дисципа. Живи и здрави да сте, правите хубави клипове.

Aleksandar Antimov

Здравейте Киро и Веско.Кире направих един коментар на това къде ти си сложил Там бях и аз само че 1988. аз бях от последният набор който служеше две години много спомени брат Да си жив и здрав,Веско ти също жив и здрав

Ехееее Бат Киро,бил съм в този лагер в с. Ветренци.! Бяхме от 3 града Ловеч,Плевен и Търново,може би...над 200 деца. Невероятно изживяване и приятни спомени,къде ме върна назад във времето.!🤔❤❤. Благодаря Ви,живи и здрави.!


More Creators