SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЗА БЪЛГАРСКИТЕ ДЕЦА, КЪДЕТО И ДА СА!

Направихме специално това видео за всички БЪЛГАРСКИ деца, без значение къде се намират!

Едно от най-силните ни видеа, които сме правили. Мен лично на два пъти ме стегна гърлото, докато го гледах.

Надявам се да изпитате същото чувство, което и аз.

Приятно гледане!

ЗА БЪЛГАРСКИТЕ ДЕЦА, КЪДЕТО И ДА СА!

Comments

Дано един ден се оправят нещата та да можем всички да се завърнем по родните си места... Да си дойде сърце на място😔

Хубаво видео!Напълни ми душата!Рзбира се засяга една доста болна тема, която няма как да не трогне всеки един ИСТИНСКИ БЪЛГАРИН.Тама породена от едни продажници изгонили собствените си деца от родината им.Нама как да не им се иска да са в България на тези деца!Те най-добре усещат къде им е истинското място!Може само много да съжаляваме, че управниците години наред не мислят като теб Бат Киро, тогава това видео изобщо нямаше да има нужда да бъде правено!

Здравейте! Днес успях да гледам този клип и спомени нахлуха като лавина в мен.5 години съм учил в СССР,нашите работиха там,а аз бях в руско училище.Но имахме и българско във вторник и четвъртък .Разбира се изучавахме само български език,литература и история,защото другите предмети ги учихме в руското..Такива учители имахме ,че бързахме от едното ,понеже в СССр има само една смяна-първа,за втора смяна към нашето..С такава любов попивахме всичко ,че накрая си изискахме да минем от два ,на три учебни дни в седмицата.Всяко лято се прибирахме и виждах разликата вече между нас там,и децата тук-ние по милеехме някак ,друга България виждахме..А окончателно се прибрах 1990 година и първата година тук виждах вече прапаст! 1995 година завърших и успях да запазя това в себе си ,може би защото не си бях тук сълго време и милеех за тук,а тези които бяха тук загубиха стойността си към нашата родина...а за сега ,дори не ми се коментира ..много добре виждам и това в клипа! Браво господа!

Обикалям цяла европа от 2012г до днес. Еми по-красиво място от България НЯМА! Но за съжаление се навъдиха говеда, които мърсят и сеят разруха на всякъде. За съжаление болшинството от българите се превърнахме в говеда. Нищо не пазим, нищо не зачитаме, и всичко рушим.

Много силно видео. Най прекрасната страна! Евала продължавайте с тези видеа

прав си тази конспирация е глобална ва унищожат държавите но нашите олигофрени хептен бързо разпродават затова англия излезе от европа за да си запазят държавата нацията е важно нещо имаш корени и знаеш кои са твоите хора

Разплаках се

Много хубаво видео наистина, музика в комбинация с природни красоти. Браво и Благодаря!!!

Веселин

От емигрант 10г зад граница!

Тежко ми е много...

Здравей Кире! Гледам всички твои видеа и всеки път оставам безмълвен. А това видео беше просто супер въздействащо и ме раплака рязко! И аз съм на вън и скоро искам да се прибирам и тогава бих искал да тренирам с теб. Само напред, много сте добри!

Унищожиха ни , няма я онази България която дори и аз помня ( 29 близо 30г ще направя ) Помня всеки един домат от градината на баба ми и дядо ми ... всичко всичко всичко ... а сега и да искаш да си купиш няма откъде , а тогава те растяха в нашата градина . Унищожиха ни , Обезличиха ни и не на последно място ни изгониха . Аз ли искам да живея в Англия ... Катвгорично НЕ ‼️ Но , благодарение на тези мърши се наложи да изоставя роднини , близки и приятели , да се обезлича доколкото е възможно и да играя театърът който ми е наложен да го играя . Айде баста вече 🤷‍♂️

Kriso Krumov

Бат Киро, пусни това видео и в YouTube, заслужава повече хора да го видят. Уникално е! Браво на Веско!

DJ Zero, когато вятърът е силен се навеждаш по посоката му и чакаш да премине. Скатавай от малоумщините и си карай работата, докато си постигнеш целта.

Уважавам те но какво да правим като съм ученик още и трябва да ходя за да завърша знам че ще се заразя пределно ми е ясно че схемата е да се заразят деца и Европа да пусне едни милиарди евро които ще изчезната за 2 дена какво да прави Брейк дай акъл моля те.

Уникално видео! Адмирации и поздрави от Германия! П.с Веско моля те, ако прочетеш коментара ми, кажи ми откъде да намеря тази уникална мелодия в началото на клипа. Благодаря ви :)

Бате Киро, следяте те от много време, но пиша за първи път. Завършил съм техникума в Правец за компютри, а баща ми е инженер и като му показах записките по електротехника се беше хванал за главата и каза буквално: "Ти си жертва на българската образователна система". Във същият момент записките съм си ги правил от преподавателя по електротехника, който е отговорник за цяла софийска област за ЧЕЗ(Данов или нещо подобно). Сега ще изкажа и моят коментар по клипа: Очаквах, че в чужбина ги учат точно обратното(просто не съм се интересувал). Но с този клип разбрах, че българските училища в България научават децата много повече за България от колкото нашите училища, аз съм завършил през 2017-та, но винаги поне съм попадал на историци. Още като бях в Троян, преди да замина в Правец, но и там също. Учителките по история от време на време имаше уроци които преминаха по следният начин: Учителката: Затваряйте учебниците и си правете записки на това ще ви изпитвам, в учебника пише пълнтие глупости!

Мачкай, Бате Кириле! Послеслов: Старите ти клипове стават класика още преди да е минала половин година. Гледах лайвове, за язовира и другаря Тодор Живков и други, които са страхото направени и говориш действително с факти! А за Патреона са номер едно всички. Любимото ми до момента видео не мога да го определя кое е точно, но всички са направени на 1000% процена. С предпоследното пак ме заинтригува, защото баща ми е служил в същото поделение в гр. Русе и също е бил ветеринарен фелдшер. Не се познавате, явно е бил там преди теб. А за колегата Веско - той го прави с много душа и сърце! И затова се получава ефекна на всичко това, което съзвавате! Радостта е, че все повече хора те гледат. Бъдете здрави с късмет. Вие двамата слагате под каскетят си национални телевизии и и всякакви обществени кукловодски медии. Единствтеното спасение, за което ти говориш е това - все повече хора да разбирам истината - скритата истина. Изкарвай скритата истина - повече и постоянно,въпреки ,че едва единиците ще я разберат. Нека истината да се вижда и да я има!

Ей хора, аз останах в България. На 29 години съм, 15 от които живях в София. Преди 3 години се върнах в родния си край и никога не съм бил по-щастлив. Преди 2 месеца ми се роди син. Гладен никога не съм бил,нито гол и бос. Не осъждам никого, че е емигрирал, но замислете се българи.... Благодаря за видеата на Киро и Веско! Живи и здрави!

Дейвид Кирилов

"Ела се вие" се казва, но не е качена никъде. Напиши ми на лично имейл адреса си и ще ти я изпратя.

Киро Брейка - Оригинала

Здрвавейте.Прав си за това че всички българи в чожбина искат да се върнат аз също искам и всички си ходим на почивка там когато можем но за условия на живот за образование здравеопазване трагедията е пълна.Ти винаги плюеш западът но ще ти кажа аз живея в англия виждам възпитанието в училище на моите деца желанието с което ходят спорните занимания които имат било то плуване гимнастика и тем подобни още от малки.И неса само мъгли има страхотни паркове сред природата и да ти кажа чесно от децата тук аз поне лично несъм видял едно затластяло.Няма също зависта при хората и има много други фактори за които ме е жал че в българия го е имало това нещо но е изгубено и продадено.И като гледам продалжават само там да се подиграват на 100 % с децата тук трагнаха преди две седмици на училище няма маски няма нищо а като слушам нашите как искат да ги маскират това вече е върха,напривиха ги най дебелите наЙ-тъпите и най болните деца на европа.Просто искам да разбереш и не само ти защо някой българи са предпочели да живеят другаде.Навсякаде по света има боглуци но когато искаш да си човек и да стане нещо от теб да направиш нещо в този живот нашита българия майка нее зад нас просто тези боклуци я превърнаха в най-порногравската най-престъпната "по- пътищата" страх те е да трагнеш с колата никакво спазване на закони и много много други миноси а най лошото е че на по голямата час от населението това им харесва.Ето защо хората в чожбина няма да се върнат то най лесно е да се оплюят че са предали българия но кои кого предаде...А дори и да се върнат нищо немогат да променят защото както казваш и ти мнозинството побеждава а на мнозинството му харесва да е боклук даже е модерно.Поздравления за хубавото видио живи и здрави и продалжаваите с тези видеа защото колкото и да расипват и крадат преродата земята тя си остава същата красива.

Страхотно видео ,поздравления ! Искам да помоля за името на първата песен от началото на клипа.

Petar Andreev

Бат Киро и Веско.... уникални сте 👏👏👏 нямам думи

Еййй бачо Кироо, аз съм едно момче от Карлово, не знам да ли бил там, имало нявга една приказка че който е грабил държавата е бил съден с думите :В името на народа: така ми е казвал дядо ми ,един от най големите партизани в пловдивски регион , чувате ли всички В ИМЕТО НА НАРОДА. Сега изнасилят на някой дъщерята , или племенница ,бащите мълчат , чичовците и те , остава ейй така , няма дух , а някога са имали. Благодаря ти за истинските думи и за всичко което правиш, Красимир от Карлово.

Велики сте двамата с клиповете.

Браво !!!! ЦАРЕ СТЕ ! Трябва всички бьлгари в чужбина ( а ние сме около 1.5-2 милиона ) да се врьщаме и да спасяваме страната си докато не е станало кьсно, защото нещата не отиват кьм хубаво. Тази страна трябва пак да вьзкрьсне в целия си бляськ ! ПРОКЛЕТИ ДА СМЕ АКО СЕ ПРОВАЛИМ И НЕ УСПЕЕМ !

Chris Dinoff

Велико Видео! Да сте Живи и Здрави с Веско! Много сте напреднали в правенето на видеата за което искренно ви поздравявам! Ще продължавам да ви подкрепям в Patreon, защото правите качествени неща! Специални поздравления за Веско за наистина добрите операторски похвати и монтажа. Наистина това специално видео беше много добре изпипано. Продължавай така Веско и дано още по-добри идеи да ти идват. Чакаме с нетърпение новата продукция. И айде дано скоро пак да има live с Киро Брейка, да си зададем въпросите и да пийм заедно по една биричка. Живи и Здрави!

Поздравления за прекрасното видео! Не мога да намеря думи да изкажа задоволството си докато гледах и слушах. Евала на бат Киро и Веско! Бъдете живи и здрави! Поздрави от Англия!

Уникално видео, браво и на Веско, този път надмихте себе си. Благодаря ви и поклон!

Браво! Радвам се, че виждам поне един човек, който говори истината за комунизма(соца)!

Едно голямо браво за всичко,което правите!За изразяването ви-изпълнено с гняв,за емоцията ви,за всичко!поздравления и за Веско за качеството на видеата!

Хубаво видео. Хубави думи. Хубава музика. Хубави кадри. Дано има ефект.

Hristo Zlatkov

Не се разстройвай. Говориш точни неща и си искрен със себе си. Имаш цел. Ядосай се, хвани чука и построй нещо! Това е пътя!!! Гневът е опрадван. Но гневът може да е много градивно нещо!

Аз съм едно дете на 31 години в чужбина живея от 6 години. Вече едвам ме свърта тук и мисля към края на тази началото на другата година да се прибирам. Липсват ми родители, роднини, приятели и планината българска.

Само така ,НАПРЕД И НАГОРЕ

Благодаря ви сърдечно, насълзихте очите от гордост на още един млад българин зад граница, милеещ за родното !

Kristiyan Nikolaev

Уникално видео, Благодаря за клипа просълзихте ме, и една буца ми заседнала на гърлото, бил съм на вън знам какво е, От България 🇧🇬 по-хубаво няма Благодаря ви за всичко 🤝

Уникално 👍

Народен съд за националните предатели. Незабавно излизане от ЕС и НАТО. Незабавно излизане от валутният борд. Сключване на военно и икономически договори с РФ. Това е единственият спасителен път за Родината.BULEXIT.

Велики сте! Благодаря!

Благодаря от сърце!

Valentin Tyakov

Браво Киро!!! Тия боклуци ебаха майката държава!😡😡

Blagodaria za xubavia klip na tep i na vesko taka pokazvam na moeto semistvo da ne zabraviat kak e balgarskata ni zemia .I sashto taka sas tova prekrasno video pokazax edna chast ot balgaria na moite dve malki princeski . Blagodariavi ot sarce badete jivi i zdravi.Pozdravi ot Ispania.

Genadi Dimitrov

Браво Веси и бате Киро! така е - мъчно ми става като гледам това видео.... Не сме по-долу от чужденците а как ги гледахме като бяха в България... Поздрави от далече... ние българите сме на всеки кил....!

Vladimir

Като писне гайдата ако е българин ще се разплаче,милата ни родина,защо ни налагат запада,те знаят ли какво е гайда да засвири и балканска ракия! Страшно видео Кириле,Веско много хубави детайли,живи и здрави!

Nai silnoto video Kirec bravo.

Христо Тодоров

Кире разкажи нещо на младите и на старите разбира се. За АСАБЛЕЯ ЗНАМЕ НА МИРА. Какво правеше (Тато) за българските деца!!! - и не само за Българските,

Super Kire Produljavai v tozi duh.

Едно голямо БРАВО и на двамата!!! 👏 Бъдете живи и здрави и продължавайте все така!!! 👍

Super Lire

Много силно видео. Браво!

Уникално!Нямам думи..

Народни Будители! Живи и здрави да сте! С такива хора ще дойдат и по-добри дни за нашата мила родина България.

Кире , Киреее, Кире, пак си много прав, застана ми буца на гърлото стомаха ми се сви, много силно видео, живи и здрави още искам, браво

Aleksandar Antimov

Безмълвен..... РЕСПЕКТ И ЗА НИКОЛАЙ.

Здравей те Бат Киро и Веско Стахотно видео и Природата е невероятна.Тук нашите деца започнаха училище в Испания ние живеем в едно село най голямото в провинция СЕГОВИЯ казва се Койяр.Това село живеем много Българи и Руманци.Та в това село имаме Българско училище всяка неделя идваха 2 госпожи от Мадрид да учат децата на Български.Но сега заради короната няма Българсо училище спреха го Ебаго тука в Испания значи каамти че по ТВ. само за ковид19 Половин милион заразени постяно умират хора ситуацията става неконтролируемо маски задължителни паф паф само психясват хората таз провинция фасе 1 другата фасе 2 направо шашардисват хората тука в Испания и Испанците тука вярват и си носат маските до носа само очите се виждат.и.т.н.Ta много се радвам за хубавота видео живи и здрави бъдете и само напред всъщтият дух продължавайте.Поздрави от Испания

Адмирации бат Киро!Страхотно видео!

Georgi

Жената се раплака на първата минута само като видях дечицата ми се сви сърцето!


More Creators