SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ПЕТЪЧЕН LIVE с Киро Брейка - 18/09/2020

Здравейте на всички!

Тази вечер ще има живо включване от масата на Киро Брейка!

Ще започне от 20:30 часа!

Очакваме вашите въпроси! 

ПЕТЪЧЕН LIVE с Киро Брейка - 18/09/2020

Comments

е ти да няма да слагаш снимка на теб на тениската, името изписано какво лошо в това ? :D

teodor

Бай Киро, към края на лайфа питаш какво е инфлуенсър. Означава, че имаш аудитория и успешно ѝ повлияваш по някакъв начин, било то с мъдрост или с личен пример и т.н. Идва от influence - влияние (на английски)

Поздрави Веско и Киро!

Hristo Zlatkov

Най-общо казано. 🇧🇬💯👍 Омръзна ми да ме питат какво е било НРБ за мен. Сега ще ви напиша какво е било НРБ за 99% от народа. Останалият 1% бяха в Белене! За обикновения човек Народната република не бе долар за 96 ст. Не бе и мощна индустрия. Не бе и ДС. За обикновените хора 99% НРБ беше нещо уникално. Когато ходехме по улиците на който и да е град или село, не само няма кой да те нападне, ами и да те напсува! Решетки по прозорците? Стига, бе - това да не е затвор. Железни врати по входовете? Та ние не сме били диваци! Нито наркомани, нито просяци, нито крадци. НРБ - това е, когато познаваш всички в блока, дори когато е на 16 етажа. Може да влезеш при всеки и да си поискаш захар, сол или каквото и да е. НРБ - това е, когато възрастен се качва в градския транспорт и младите като по команда ставаха да отстъпят място. Така ни учеха. НРБ - тогавашните гастрономи работеха като днешните магазини. Вървиш и буташ количката, но нямаше никаква охрана. Бележката за сирене лелката я пишеше с молив отгоре на хартията. Нямаше камери за наблюдение. На никого не му минаваше през главата да краде. НРБ – най-доброто образование, и то без пари. НРБ – времето, когато малцинствата ги ограмотяваха и те работеха по строежи и комунални предприятия. Всички! НРБ – време, в което улиците бяха излизани до блясък и кметството не плащаше милиони на някакви олигарси. НРБ – време, в което българският милиционер не мъкне загубилото се дете в милицията, а го изпраща до вкъщи и го предава на родителите му и после отдава чест! И не заради някаква изгода! Към милиционера имаше уважение! НРБ – време, в което големите можеха да се доближат до дете и да го попитат има ли нужда от помощ! Днес такъв ще го обвинят в какво ли не! НРБ – време, в което всеки оставяше ключа под черджето на вратата. Никой не крадеше. НРБ - от работата ти даваха на смешни цени жилище! Ипотека никой не знаеше какво означава! Банкерите не бяха толкова алчни, а властта им чупеше ръцете от китките! НРБ – време, в което по телевизията не показваха камари трупове и силиконови гърли. Предаванията бяха познавателни и образователни. НРБ – времена, в които, ако не отидеш в магазина една година, цените после бяха същите! НРБ – времена, в които стругар или шофьор бе също престижна професия. НРБ – времена, в които охранител в училище бе извращение! Най-страшна бе леля Пена с парцала за миене. Не знам как да обясня по добре какво е НРБ за 99% от хората. Автор: Всички, които са живели в НРБ

Да ама България може да се спаси само ако тръгнем с Братска Русия

пич за съжаление си напълно прав

Da ne govorim 4e Bai Todor e nqmal ni6to ob6to s 1944

Hristo Hristov

Народен съд за националните предатели. Незабавно излизане от ЕС и НАТО. Незабавно излизане от валутният борд. Сключване на военно и икономически договори с РФ. Това е единственият спасителен път за Родината. BULEXIT.

Като каза как сме нямали нищо по комунизма се сещам как пък имаше кино на село. Село, село колко да е село, но имаше кино, и се прожектираха филми. А в Русе дето се води уж първия град с кино в България преди няколко години нямаше нито едно.

Живи и здрави ! Страхотен лайв! :) Веско , успех на срещата!

Ivan Markov

Какво мислиш за Силистра не е ли тъжно,че всички искат да отидат в София ?

Деница

bat kiro ot nqkolko godini bqgam redovno vseki den ii nemoga da napravq po dobro vreme ot 3.13 na kilometur i na 10 km 57.10 bi li komentiral teq vremena za da se oriantiram kade sum zashtoto ne gi razbiram mnogoo opitvam se po voennite normativi do 19 godishna vuzrast

Radoslav Krasimirov

Кога ще се върне социализма и ако няма да се върне защо ?🙂

Деница

Ако трябваше да се прибереш за постоянно от чужбина с децата си, би ли заживял в някой от големите градове или по-скоро около малък град на село (работа, образование, здравеопазване)?

Здравейте и наздраве! Пия Heineken откакто те гледам, горе-долу от около година. Преди това пиех твърд алкохол. Въпроса ми е: какво е мнението ти за спорта голф?

Бат Киро здравей :D аз съм Бат Мишо продължавай все така, да сте живи и здрави. Толкова ми е тъжно като минавам през изостанали села ....село деляновци например до козар белене или училището в козар белене или в село дебеи рът от където е баща ми .... там зимата има 2ма 3ма човека може и да няма а е имало училище до златарица е селото , покажи на идиотите и говедата какво е било ... наздраве

Бат Киро здравей :D аз съм Бат Мишо продължавай все така, да сте живи и здрави. Толкова ми е тъжно като минавам през изостанали села ....село деляновци например до козар белене или училището в козар белене или в село дебеи рът от където е баща ми .... там зимата има 2ма 3ма човека може и да няма а е имало училище до златарица е селото , покажи на идиотите и говедата какво е било ... наздраве

Ама те в Испания 75 процента нямат основно образование, ние от БГ като ни видят със средно и профосия ни гледат като извънземни

Valentin

Да се противопостави имах предвид ,извинявам се.

В.П.

В Испания цирка е тотален тука които не сме се насрали и не носим маски сме българи, румънци и поляци другите се насраха

Valentin

Да така е Тук в Англия се очаква втора вълна на вируса.

Прав е за джендърите. Преобладават там

Кире, кажи кои са най-важните неща, на които си научил сина си и децата, които си тренирал. Остави настрана това да не се зобат, да не си слагат джуки, силикон, да не се друсат и т.н. С пример ли си ги възпитавал или с шамари?

Бай Киро браво на теб и Веско, супер сте ! Ако първия случай на Ковид беше в Русия дали как щеше да се развие цялото нещо? Американския президент го нарича Китайския вирус дали щеше да говори така , ако беше Руски ?

Бат Киро ама то е модерно да се оженят разведат поне 4/5 пъти , като се прибера в бг само им се чудя и се радвам че не съм се оженил още

Valentin

Бат Киро, ако можеше щеше ли да се върнеш по времето на комунизма или щеше да останеш в капитализма? Говориш много верни неща и си прав за всичко! Поздрави и наздраве! Лека вечер.

Здравейте ! Поздрави и наздраве! Като медик работещ в САЩ ми е гадно да гледам нивото на здравеопазването в България. На служба съм вече седем години . Дали някога нашите сестри в България ще получат добри условия и заплати. А дали еврото ще спомогне за по-висок стандарт според вас. Поздрави , Иван.

Ivan Markov

Бат Киро,съгласен ли си,че само социализма можеше да се постави на новия световен ред и промиване на мозъци и заради това го унищожиха и продължават да го унищожават.Поздрави от Пловдив и успех!

В.П.

Здравейте и наздраве, бат Киро кажи нещо за циганите, защо не се случва да се обединим един път с тях и да ги изнесем тези крадци.Според мен има умни от тях, които могат да им отворят очите на останалите. Лека вечер ;)

Stoyan Dimitrov

Здравей, наздраве! Какво мислиш за конфликта Турция -Гърция? Може ли да засегне България в близко бъдеще?

Бат Киро и друг въпрос, на много българи ни писна в чужбина и всеки иска да се прибира заради олигофренията, дали имаме шанс ако се върнем , ние не искаме пари коли жилища имаме ги, искаме природа и приятелите ни

Valentin

Благодаря за наздравето и поздрава в началото, живи и здрави. Супер сте.

Aleksandar Antimov

Здравейте бате Киро, Веско, Булката:) поздрави и наздраве! В Англия вече ни забраняват да се виждаме едно домакинство с друго, имаме вечерен час до 10 вечерта, и правителството каза че до 1 месец ще затварят всичко отново и ще е както беше пролетта, идват най тежките времена от втората световна война насам заради този измислен така наречен вирус, който ни съсипва икономически и психически. Какво ще правим, Какво е мнението ти? Благодаря

Деница

Бат Киро. Какво мислиш за лъскавите офиси. Парите са прилични, но струва ли си човек да си губи времето там или има по-правилен път по който да поемем?

Бат Киро... искам да се вдигна и дойда до Велико Търново, да изпием едно кафе и да изпушим една цигара. Бил съм само веднъж във Велико Търново. Много бих се радвал.

Киро, разкажи някоя интересна история от Шумен. Имаш или още авери тук?

Разкажи за времената когато си държал дискотека.Лека вечер.

Киро, разкажи някоя интересна история от Шумен. Имаш или още авери тук?

Ще има ли тренировка със собствено тегло или тренировка с вашия син. Продължавайте все така с вас сме

Не тениски, потници пусни 😂

Здравей наборе и наздраве, поздрав от Златарица, да си жив и здрав, мини да почерпя по бира.

Бат Киро, какво мислиш за гребния тренажор като уред

Бат Киро и друг въпрос, на много българи ни писна в чужбина и всеки иска да се прибира заради олигофренията, дали имаме шанс ако се върнем , ние не искаме пари коли жилища имаме ги, искаме природа и приятелите ни

Valentin

Наздраве Бат Киро! Каква е прогнозата ти за развитието на ковид кризата? Ще има ли ново затваряне в България, както вече в Израел, а и вече частични във Франция, Англия, Великобритания и др. Докъде ще стигне всичко това и ще направят ли задължителни ваксините?

Бат Киро в Барселона изгониха учител , защото разказа на децата колко са опасни маските, какво ти е мнението

Valentin

Бате Киро се едно слушам баща ми той е бивш военен и е на същото мнение и за бог и за Русия и въобще.Аз не сам в БГ май да земяа да си дойда .Поздрави!

Веско обясни как се пуска лайфа че чак сега го пуснах , досега се мъчих и не излизаше

Valentin

Бат Киро, Ботев е казал, че народ който позволява да го тъпчат е съучастник в престъплението. Съгласен ли си?

БАТ КИРО, КОГА ЩЕ НАПРАВИШ ВИДЕО, ДА РАЗКАЖЕШ ЗА РАЗГРАБВАНЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ ПРИРОДНИ БОГАТСТВА, И КАК БЪЛГАРИЯ Е НОМЕР-1 В ЕВРОПА ПО ЗАЛЕЖИ НА ЗЛАТО В ЕВРОПА И НАРОДЪТ НИЩО НЕ ВЗИМА, И КАК ПРЕДАТЕЛИТЕ НА КОМУНИСТИТЕ НАПРАВИХА ТАЗИ КРАЖБА НА ВЕКА....?!?

Zdrasti Bat Kiro, givea izvyn BG veche 20godini ( i ne sym bil v BG ot 15 godini ). Niamam vypros samo bih iskal da ti blagodaria za toia channel.

Бай Киро, имам един въпрос. Вярно ли е, че през Соца сме произвеждали над 70% от техниката за другите държави от СИВ?

Бат Киро не е по изслушването, ама може ли все пак Веско да каже кой би бил за 72 часа? :) наздраве

БАт Киро Веско поздрави сърдите се не се сърдите ще си правя тениска : Бах тоя бандарлък 😄 живи и здрави

Здрасти бат Киро как е

Здравей бат Киро,с 3 операции от херния съм.. тичам редовно, има ли някакви други упражнение който мога да правя без да си вредя? Благодаря.

Какво ви е мнението за Костадин Костадинов от партия възраждане

ДОБЪР ВЕЧЕР,ШЕФЕ (казвам ВИ така защото нито съм ВИ на годините ,нито на положението) МНОГО ВИ ЦЕНЯ И УВАЖАВАМ .ПОЖЕЛАВАМ ВИ ДА СТЕ ЖИВ И ЗДРАВ ВИЕ И ЦЯЛОТО ВИ СЕМЕЙСТВО.ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ ВСЕ ТАКА.АКО ВИ Е УДОБНО РАЗКАЖЕТЕ ЗА ПЕТЪР ХРИСТОВ ОТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО (БИВШ СОБСТВЕНИК НА ОХРАНИТЕЛНА ФИРМА ДИТО).ЛЕКА ВЕЧЕР И НАЗДРАВЕ.

Видях че ще има лайф и си взех биричка че то не върви ти да си цъкаш пък ние да гледаме и да се облизваме.Незнам какво да питам то всичко е ковид 18,примерно гледах че ремонтират бузлуджа-какво ще кажеш за това ако има какво де се казва де.

Бат Киро, не го казвам аз, а Костадин Чакъров, политически съветник на тодор живков. И в книгата му втория етаж.

В тези интересни които живеем имат ли хората потребност от смислено изкуство, как мислите? Дали искат кукловодите да ни направят хипер материални консуматори?

По времето на кумунизма е имало 8000 фабрики в България на национално областно и местно ниво, за другото което е имало си разказвал... как успяха да ни промият мозъците, че не е било така? Поздрави от Мартен !

Здравейте, поздрави от Исландия отново. Чест и почитания за всичко, което правите продължавайте в същия дух. Ще се радвам, декември месец живот и здраве като се прибера, да се видим и да направим една тренировка заедно. Успех!!! :)

Киро,видя ли как децата до ония ден по дискотеки,пейки,кафета и наргилета нищо им нямаше,а днес 3ти ден в училище и веднага заразени....

В.П.

Бат Киро мислиш ли че полицайте имат голяма вина за състоянието на младежта в момента. Разбирам, че пак от главата се вмирисва рибата, но и полицайте не виждаме никаква активност от тях сякаш незнаят кой са наркоманчетата, кой са проститутките и прочие. Всеки ден сме свидетели как патрулката минава, те си ходят дрогирани покрай тях продават наркотици и прочие и нищо...

​Бат Киро, мислиш ли, че България може да бъде независима от ЕС, НАТО и други организации и страни?

Произвеждали ли сме компютри на нивото на Епъл и IBM, произвеждали ли сме автобуси, камиони, инфраструктура - масивна и най-вече качествена, а сега не могат да стопанисват едни депота и училища!

Да ама ако носим твои тениски, ще достигнеш до много повече хора, като видят някой интересен надпис на тениската и ти отворят канала

Наздраве на Бат Киро и на Веско! Поздрави от Ямбол от Йордан и Велина ;)

Здравей Киро Здравей Веско наздраве

Бате Киро, какво мислиш за тренировките с велоергометър, какво времетраене/разстояние на ден трябва да се гони, за да има резултати?

И бат Киро, лично за мен не е важно на всяко видео да благодариш на хората от Patreon. Ние ( аз поне ) не държа на това. 5-10€ не са болка за умиране. Правя го защото харесвам труда ти. Поздрави.

Бати Киро десети клас съм и вече ми е дотегнало от всички учители ( боклуци) уж съм в най- елитното училище във Варна, а днес един мой учител каза, че скоро всички ще умрем от Коби и се молел да сме онлайн, защото го било мързяло... Не ми се мисли какво е в УЖ по- не елитните училища. Поздрави от Сашо амебата!

Здравей, бат Киро! Искам да ''влезеш'' в обувките на Красен Кралев и така да се каже, да ни разкажеш, какво би направил Киро Брейка, ако е министър на спорта?! Поздрави от мен и Иво - тренера по баскетбол.

Би ли се бил със Бойко Борисов на битка.

Кире, брат ми, ти и Шарлопа (светла му памет) сте двама от малкото души, които сте ми въздействали много. На такива хора като вас трябва да подръжаваме. На 24 години съм и детството и юношеството ми бяха много луди, живот на макс, безгрижен, навън, в компании. Сега обаче децата ни ще се родят в един друг свят, в който такова детство няма да има, такива емоции няма да има, което значи, че и като хора няма да бъдат същите, ще са зомбирани, ще са асоциализирани. Кажи ми, от твоята позиция, как би се отнесъл към детето си ако сега беше млад баща?

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4070304162996747&id=100000516112608. Бат Киро и това видео коментирай

Valentin

Киро Брейка и Веско сте най добрите качествени видеа Наздраве бате Киро 🍺🍺🍻🍻. Пожелавам ви да сте живи и здрави и всичко най хубаво и само напред

Бате Киро , наздраве. В кое най много вярваш ? В Бог или нещо друго. Вярата в Бог ли трябва да е на първо място или вярата в нещо друго , каквото и да е то? Благодаря

На Юли Тонкин ли викаш Калкин 😁

Здравейте Бат Киро и Веско! Поздрави за хубавите видеа и казаното в тях! Бат Киро искам да те попитам какви качества трябва да притежава човек за да ти е истински приятел и какво не би простил на приятел?

На Времето си Русия СССР трябваше да атакува и Америка щото от тогава тия Американци са Били Долни и те са една от причините втората световна война да започне. да Сталин беше спасител но той и убил повече хора от Хитлер.

Здрасти Бат Киро преди време ти пратих едно интервю в проф.Иво Христов пак ти го пращам https://www.youtube.com/watch?v=0VYuT1eLqbc гледай 38 минута и 25 секунди нататък как казва че вече тия дето са започнали тая измама с Ковид19 в Китай ги издирват,арестуват и на съд . Моля Веско да пусне видеото след 38:20 минута и коментирай . Трябва да ти кажа че излезе прав още март че това е измама , ама явно се е почнало за се разплита пак както ти предвиди. Моля те пусни тези секунди от видеото и коментирай много е интересно . Поздрави от Испания

Valentin

Какво би било станало ако Хитлер щеше да превземе света.

Киро Брейка Какви Песни слушаш. И кой са ти най лубимите ти Песни от старите години.

Имам още един въпрос Бате Киро. Кога ще има Ливе връзки от Вайбър. Веско и Бате Киро правите много хубави видеа .Много ме мотивирате да спортувам Благодаря ви за това много хубав петъчен Ливе 🍺🍺🍺🍺

Здравейте,Киро и Веско.Поздрави от Габрово.Искам да изкажа уважението си към вас двамата за всичко което правите.Доста интересни и поучителни видеа качвате. Преди няколко дена зададох въпрос към Бате Киро.Ще го задам тук и се ндявам да получа отговор. Защо защитаваш работодателите ?Може би защото ти си такъв? Както казах и в коментара си в Youtube,няма да говоря за мен,защото както казваш ние младите сме боклуци и нищо не става от нас и нищо не можем да правим,ще говоря за моите родители и наборите на моите родители.Баща ми има стаж 35 години,майка ми около 30.Знаеш ли какво възнаграждение получават? 700-800 лева !!! 30 години стаж,не 5 или 10 или 15 ,а 30. И те ли са боклуци и те ли нищо не могат да правят? Родители ми от твоето поколение.И така са 70-80 процента от българите,мачкани и унижавани от работодателите.Всеко трудещ се човек заслужава ДОСТОЙНО заплащане. И аз не харесвам много Запада.Има си много кусури,но там има минимален праг на бедност.Същото трябва да се въведе и тук. Примерно минималното заплащане да бъде 1300-1500 лева,за да може човек да живее нормално,да не мисли за хляба,а за култура и за много други неща.Човек,който получава 700 лева и мисли как ще оцелее всеки месец не може да мисли за театър,кино,музика,литература и култура. Българските работодатели 90 процента от тях се подиграват с обикновеният работник.Гаврят се с него. Надявам се да ми отговориш и да търпиш градивника критика или ще ме наречеш боклук или мърша. .Продължавай да правиш видеа.Имаш подкрепата ми.Просто недей залита в крайности.И Запада има своите хувости.Спомени и тях )

Поздрави и наздраве мислиш ли че по Селата хората са по весели задружни и се уважават за разлика от Градовете

Кога мислиш че тия от щаба ще се предадат и как винаги те печелят от гласуванията. Колкото повече вземат толкова повече лаят. Те съсипаха всичко. Най Вече Бойко Борисов. Наздраве 🍻🍻🍻🍻

Поздрави от Габрово! Много ви харесвам видеата имам един въпрос бил ли си в Полски Сеновец на центъра където е паметника на Георги Димитров?

Бате Киро, моля те не ни се кланай. Като знам колко пари съм дал за глупости, свят ми се завива. Благодаря ти и на Веско за видеата. Може ли да видя в новите ви анцузи? До скоро!

Vladimir

Поздрави от Ивайловград!

Здравейте бат' Киро и Веско. Поздрави от Брайтън. Имам въпрос и към двама ви днес. Ако можехте да бъдете някой друг, да живеете нечии друг живот и да имате неговите / нейните права и отговорности само за 72 часа, кой би бил това и защо? Може да е всеки - от Леонардо да Винчи, през Тодор Живков, че чак до Доналд Тръмп (леле мале...последният е култов) .... :) Благодаря много!

Здравей Бате Киро и Веско. Въпросът ми е следният бях чел във Интернет че Тодор Живков е още жив и са го размразили . И ако го размразят щяло да се върне какво ти е мнението за това. Поздрави от Англия 🍺🍺

Бтв и нова докато ни говореха да си стоим в къщи доста предавания са заснели.Как един глупендер несе замисли за това.

Живи и здрави ти веско и семействата ви.Успех

Още един въпрос какъв е този цирк с магарешки аз тва да го видя него вярвам че ще го вкарат в затвора.

И един въпрос който знам че ще отговориш с не но гредаш ли фермата.Там има един от търново който ако не ме лъже памета на едно твое видио се засякахте с него тои шляпаше бос и се зареждаше от енергията на земята.И ся го гледам там почти нищо не яде и ги направи смешни на един дуел.И си викам баси ще взема и аз да практекъвам йога тва е голяма работа.Това е в крага на шегата според мен другите са доста некадърни🤣🤣🤣

С какво се занимаваше през периода ти в Пловдив

Бат Киро, много уважавам всичко, което правите с Веско. Достойно е човек да говори истината. Да казва това, което мисли и най- важното да го устоява и защитава. Живеем в една среда, в която няма народ, а население. Не в държава, а територия. Външно управлявана и подхвърляна от един на друг. Може и да не се съгласиш с мен, може и да ме оплюеш за това ми твърдение, но само с едно нещо не съм съгласен с теб и то е мнението ти за Русия. Имено Русия- СССР, е главният виновник за унищожаването на България от 1944 до 1989. Най- много са се дразнили на факта, че Тодор Живков е искал България да стане мини ФРГ и мини Япония на балканите. И не веднъж са го съветвали да се отърси от тези си мисли. Аз не съм и превърженик на Соц времето, но уважавам хора, като теб, които имат мнение. Ще ми бъде интересно да се видим и да поговорим по някои теми. Бъдете здрави и продължавайте. Поздрави.

Бат Киро,всичко точно,само едно не ми става ясно-защо смяташ за боклуци ‘’момчетата,които са пуснали ей такива бради’’? Не виждам нищо лошо и неестествено човек да е с ‘’ей такава брада’’,ако иска и може.Символ на мъдрост и сила е.Не е лесно начинание да отгледаш точно ‘’ей такава брада’’-изисква време,грижи и желание.Да не би Симеон Велики,Ботев а и безброй много велики и достойни Българи да са били ‘’ненормални’’ или недай си Боже ‘’боклуци’’ като са носили именно ‘’ей такива бради’’.Не я хващам нещо тази ти логика.Ще се радвам да дообясниш на лайфа довечера.Чакаме с нетърпение от шибания и гнусен Лондон.

Georgi Georgiev

В момента в България за да си добре, трябва да работиш в държавно предприятие.! Частното не! Докато в Германия, спрямо България разликите са поне 3! Правов държава е Германия, има много работа и парите са добри, НО НЕ НАВСЯКЪДЕ! Тук в Германия при мен всичко под 1600 💶 трудно се живее, минимум 1800 1900 💶 нетто! Незаконно 2300 2600!

Бате Киро, всичко, което казваш за масовата психоза и лъжите свързани с "Ковид 19"е вярно! Ето и поредното доказателство, че тази истерия с маските "против" вируса е лъжа. Благодаря за видеата, които правиш за нас! Аз те подкрепям! Поздрави! https://youtu.be/vpiG0W0vqjI https://youtu.be/U3UizwFopng

Бате Киро поздрави от Пазарджик. Имам съученичка, която детето като и се разболее го води на хомеопат и го маже с етерични масла които копува по 300 400лв комплекта от шарлатанки.Антиваксантка е и отрича антибиотика. Какво ги чака такива деца?......

Здравей те Бат Киро и Веско живи и здрави да сте и да не спирате,много се радвам че има отново лайв.Аз в момента пътувам с Камиона към Летището на Билбао (Испания)там щте разтоварвам и после ще товаря за Валядолид щте карам цялата нощт.Та в момента аз ви гледам и слушам и карам камиона Наздраве 🍻🍺въпроса ми е Вярно ли че през комунизма не имало Фризер и чи се е чакало с часове за хляб понеже тук в Испания мой Колеги е други наши сънародници мразят комунизма.И некои ден щте ме ядосат и щте ги почвам на МАЛАШИГЕРИ Благодаря предварително Живи и здрави да сте Бат Киро и Веско и само на Пред и на Горе както казва Станиславката Цанов въпреки че и той се беше изказал че Мрази Комунизма но е съгласен с това което казваш Това беше когато му густова в студиото му.

Здравей, кой мислиш че ще победи между Кубрат и Джошуа?

От вкъщи ще са!

Киро Брейка - Оригинала

Здравей Кире, здравей Веско, Бъдете живи и здрави. Въпроса ми е, как мислиш дали ще имат успех в крайна сметка протестите. Живи и здрави

Aleksandar Antimov

Здравейте и наздраве .Много ми харесват видеата които правите ,и все така да отваряте очите на всички българи ,във българия и по света. Въпросът ми към куронапростутията все някога трябва да свърши дали ще има някой по света да разследва ,Този сценарий ,и ако открие че,е измама дали ще,се разпространи по света ,или ще се замълчи и ще остане във историята.

Genadi Dimitrov

Бат Киро кажи как да разпускаме след тренировка ! Дай малко за спорт 😃 .

Какво е мнението на Бат Киро за ГД БОЕЦ и Биволъ следя ги открай време и ми се струват единствените,които правят нещо смислено в полза народа и се борят с мафията в управлението,въпреки,че непрестанно биват газени от бухалките на властта.

Здравейте бат Киро и реж. Веско ! Бъдете Здрави! Искам само да помоля, ако може живите предавания да са от вкъщи...по уютно ми е някакси...Поздрави от Манчестър ! Страхотни сте !

Здравейте Веско и Бат Киро.Иска ми се да чуя мнението на Бат Киро за случая с Ангел Генчев на олимпиадата през 88-ма.


More Creators