SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


МОИТЕ СЪВЕТИ КЪМ МЛАДИТЕ!

Това видео беше предназначено за YouTube, но тематиката е много чувствителна и има голяма вероятност да ни спрат видеото или канала.

Качваме го тук.

Може да се изгледа от всички родители и млади хора.

МОИТЕ СЪВЕТИ КЪМ МЛАДИТЕ!

Comments

Ако медийте излагаха на показ истинските неща, ценностите, нормалните неща щеше да е идеално! Но на тях така им е казано да се деградира обществото! Това където едно време е било порок или се е възприемало за лошо сега е нормално и е на мода! Ако такива като Киро Брейка, Киро Скалата, Цанов, Еленко се канят в медиите и там разните реалитита все още има шанс да се събудим от робския сън на технологиите! Най-лошото е, че винаги ще има продажни лумпени да твърдят точно обратното! А тея нищожества дето са ги измислили тия технологии, ако им скръцнеш със зъби ще се напикаят в гащите, гмо мутанти решили да владеят света! Всичко е в нашите ръце!

Г-н Киро Брейка надявам се на по скорошните ви видеа сте видял моят коментар, моля да се свържете с мен, аз не съм някаква телевизия или канал във някакъв сайт или съм журналист, просто бих желал да си поговоря с вас, няма значение, дали ще е на живо или по камера.

Чичо киро,чаках миналия месец и сега си заплатих за патреона.Изгледах веднага последните три видеа и се чувствам направо различен човек.Уникален си!Моля те не спирай,боклуци и миндили винаги ще има,ти си мъжкар тегли им майната!Ще съм много радостен ако продължаваш!

Ебаси майката, ако наистина е толкова зле положението с тея деца, значи аз съм подценил трагичното положение, в което сме и без това.

Киро, аз съм напълно съгласен с това, от години се боря с тази асоциална обстановка. Навсякъде телефонисти около мен. Преди време бях въвел правилото, излизаме навън и оставяме телефоните и портфейлите на масата, и който пръв пипне телефона, плаща цялата сметка, имаше ефект, ама временно. Телефоните за тях са по-важни от всичко...

Росен Александров

Евала ,Кире.... Много си прав за ш.....те телефони , и не само.... Затова ти пожелавам успех в това с което си се захванал...!

прав си е човека за това изказване!!!!

Mnogu dobro video Bate Kire. No, za sazalenie budesteto e natam. Vesko, pusti mu go i prevedi mu go tova video od Joe Rogan so Elon Musk. https://youtu.be/Gqdo57uky4o?t=509 Prikazvat za Neurolink, enda od pette kompanii na Musk, i tamu govorat tocno za govoro mezdu horata,. Horata nema da imat nuzda da govorat mezdu sebe si kogato tehnologiata na Neulink ste bude usovrsena i tova za slednite 10-20 godini max. Telefonite ste sa tuk za kratko vreme, te sa samo preodna kracka km oste pobrzoto komunicirane mezdu horata. I nainterestnoto e sto tova ne e science fiction, tuku realnost na kojato rabotat Neurilink, no i mnogu drugi tech kompanii v sveta. Pozdrav do dvamata!

Бате Киро благодаря ти за уроците, много добре и правилно ги казваш нещата!Продължавай все така!

Браво , много добре казано 👏👏👏🎯🎯🎯

Kriso Krumov

Благодаря, Martin!

https://www.vbox7.com/play:63144bdd. Веси пусни я на Бреика

Бате Киро , отново си прав! Искам да ти кажа , че когато бях 6 и 7 клас бях точно със същия модел телефон като твоя ,същата Нокия. Истината е ,че телефонът има достъп до интернет и е достатъчен за всички нужди. Много от младите се комплексират и им става фикс идея да имат последен модел айфон, абсолютен фарс! Продължавай да работиш , дано повече хора се вслушат в теб . Успех!

Здравейте Кире и Веско, много ми хареса видеото. Аз вече не съм от най младите, по малък съм от теб Кире но със сигурност съм по голям от Веско, на 42 съм. Това което казваш на младите е много хубаво и вярно. Те не общуват както трябва, аз имам два телефона един като твоя и един смартфон. Така и не свикнах с писанки на съобщения. Аз имам талефон още от зората на мобилните комуникации във България. Свикнал съм да говоря с човека срещу мен. Да усетя интонацията на човека. Ако е жена да усетя как ми говори. Не можах да свикна с тия писанки на съобщения. Много ми харесаха съветите ти към младите, дано те чуят. Дано и родителите те чуят че с тия порно сайтове положението наистина е мноооого зле. Секса е мираж, реалния , както ти казваш. Мъка, грозна работа. Бъдете живи и здрави , и искам още такива стойностни видеа. П.П. Верно видеото не ставаше за Ютуб.

Aleksandar Antimov

наборе .време е да направиш едно видео за сегашните авто инструктори и за техните творения ///убийците на на пътя.....също болна тема ..успех!!!

Браво Бат Киро живи и здрави да сте с Веско

Ей това е истината! Евала!

Kiro kak da imash kasmet sas jenite spored tebe

Христо Тодоров

Тука повечето сте да пишете красиви коментари! Голи снимате ли се поне?

Бат, Киро! Хем се посмях, хем ми стана мъчно! Отлично видео, страхотно послание към младите, а и не само... По едно такова видео да правите с Веско в годината, бих плащала повече от 12лв. на месец! Трудът и анализът ти са безценни, не мога да ти дам толкова, колкото заслужаваш! Поклон! Поздрави на Веско! Благодаря!

Много стойностно видео,иска ми се младите да те послушат и осмислят думите ти и да открият колко е хубаво да се гледат в очите!

Благодаря много за видеото. Добре, че "хванах" от времето на стационарните телефони (даже нашия беше дуплекс) и мобилните телефони с монохромен дисплей (за по-младите- Нокиа 3310 - аз нямах такава, че беше от скъпите). Даже и на ластик пред блока скачах...едно време. Жива антика. :) Благодаря отново за чудесното видео. За съжаление за пореден път си прав. Поздрави!

Евала ...Аз съм с обикновен телефон който зареждам на 10-12 дни... Мисля че е ясно за какво го ползвам ;)

Много си прав, Благодаря


More Creators