SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


АМЕРИКАНСКИ ЦЕННОСТИ И ПРАВОСЪДИЕ

Как се правят стотици милиони на гърба на болните и отчаяни хора?

Направих анализ на видеото на Станислав Цанов (Пасторът ще те ИЗЛЕКУВА! /има ли секта у нас?), в което правя аналогия с едно време.

Мисля, че ще ви хареса! 

АМЕРИКАНСКИ ЦЕННОСТИ И ПРАВОСЪДИЕ

Comments

Браво!!!!

В идиокрация се намираме.

Lyuba

https://www.youtube.com/watch?v=JJsni0gMvZ8&fbclid=IwAR0odO3T-zR9iC63_qzLvadNVY60B-MYGm3t1d6oF5F5WwiwtO8uw_y214k

Александър Генчев

Хич не ги и съжалявам тия лумпени, които им пълнят гушите. Плюят по лекарите и ходят при такива шарлатани, а иначе доктора много пари им искал!!! Хич не ми е жал за тях! Това, което е казалпроф. Иво Тодоров, че 80% от хората са дебили, е истина не от вчера! Това си е природен закон за човешката раса като цяло. В България е било такова образованието, че и най-тъпия да има представа от света и да не е добиче, а човек. Затова може би сме се изненадвали какви тъпанари има по света. Възможно най-малко "овча мисъл" на глава от населението сме имали, личи си и по представянето на България и по международни форуми. Било е. Сега и тук вече интелигентните са малко и където ги има са сравнени със земята, всички глупаци им се присмиват и ги мачкат. Затова ще бягат. Нека да процъфтяват всякакви магове, шарлатани, секти и т.н. Тия лумпени си го заслужават!

Браво! Разликата е в това, че на соц. системата и трябваха осъзнати, научени и умни граждани, а сега на капиталистите им е необходима лесно управляема маса потребители (дебили). Това и създават. Евала за това което правиш!!!

Stefan Vasilev

stay where you are :)! I live in Bulgaria and i'm happy with that. Cheers

Georgi Ishkitiev

ГОЛЯМ СИ , КИРЕ !!!!!!

Chris Dinoff

Егати мазохиста, 2 години в САЩ и 4 годни в Англия. Шапка ти свалям. Ходи в Русия докато не си се спаружил от живота в Западна Европа и САЩ

Има една Българска поговорка - "Не е луд тоя дето яде баницата, а тоя който му я дава". Така че не ги съжалявай на тия които ходят по сектантските събирания

Брат Киро пълно е с олигуфрени всеки ден се зблъсквам с такива и не мога да разбера как може да има такива хора а за тез дето ходят по тез събрания някои да им говори глупост е те вече са тотални улигофрени хора без работа

Skromen beshe ami tazi podigravka s horata kato umrat gi goriat i kremirvat kostite gi smilat na pepel, che posle ti vikat ela utre da gi vzemesh v edna kutia che moje i da ti dadat druga da ne e strahotna glupost ot tam doide pak vmesto da si praviat normalno pogrebenie horata

lets not hate , see the vibe on this dude ... https://www.youtube.com/watch?v=gyEJvHy-XfQ .. be like him

Ironically one of the best jobs I had is to work for Vasil Bojkov in the late 90s ( yes that one .. Cherepa / The Skill .. the famous mafia man ). At least he paid on time

The most important is to not forget where you came from so you dont go back there. I came from $40 - $60 per month salary ( Bulgaria 1996 -2000 ), 4 to 6 months late payments, abusive bosses. corruption, violence . I worked 2 jobs just to pay rent and food in Sofia ( and Im not from Sofia, just studied there ) ... now I sit on $1Mil ... WHY should I go back to BG ??

I live in USA since 2000 ( 20 years already ) but I worked in BG for 6years before immigrated and can compare very well work habits and everything else I can tell that yes there are such dumb people but majority of the those creating problems are negroes and foreigners (even mexicans hate their own ). In fact the worst I saw is from Russians , they are racist, lazy and feel entitled. ( even if you know good Russian that means there are 100 more opposite to him/her ) . As for religions, yes there are alot of those but it has turned into clubs, i.e. people dont go for the values of religion but for "curing" self-absorbed egos. I know ONLY one american person which is very religions and follows the rules, and he is very good person , the rest are fakers .. but it doesn't bother me .. it is their choice to pretend, not mine

Евалата Кире 👏👏👏👏👏 Взимаш ми думите от устата , дори още по-точно и лаконично казано "Не да вървим с Русия ,а да работим с Русия" ето това нещо трябва да се проумее от днешната младеж , защото едно е да се самоподарим на братска Русия , друго е да сме партньори , и колкото по-скоро това нещо се разбере , толкова по-бързо България ще излезе от дупката "Дивия Запад" . Питаш дали онзи простия , но велик човек е могъл да организира всичко , отговорът е Да ! Бай Тошо с килииното си образование и както казваше баба ми "хитър селянин, който знаеше какво и как да направи така , че всички да сме добре" . Не , не ни трябват тесни специалисти нито прекалено умни вишисти за да могат да ни разпродадът , Не ! Живеейки в Англия , виждам каква простотия тресе цяла Европа благодарение на тия Лумпени . Не ние Българите сме лумпени , а тези западните малоумни фанатици , които диктуват дневния ред , а в същото време сме ги поставили на пиедестал , питам ЗАЩО ⁉️ Не за Руснаците трябва да има Виза , а за всичките е тея западни държави и най-специално Англия и САЩ ‼️ Всичко започна 2007 ..... когато за огромно съжаление влезнахме в един покварен западно моделиран съюз , от който ние нямаме нужда и това е очевидно . Бях ученик в 8 ми клас тогава , цигарите бяха 0.80 стотинки Алоооооооооо 🤷‍♂️ Заплатите далеч не се бяха по-различни , живота беше друг ... Иска'аате Европа , на ти Европа , а яж го сега и си носи маската . Беларус да не са по-прости... Бели държави 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ И в Щатите съм живял 2г и сега в Англия (4г до сега) , такава порнография , такова разминаване в картинката , която ни беше втълпена за тези държави - Абсолютно нищо общо . Казваш ценности , те нямат ценности 🤷‍♂️ Освен да се маимунят и да се правят на много важно , за нищо друго не стават . Образование - Нула пресечена , Он-лайн ... какво образование може да бъде он-лайн обучението . Он-лайн обучението е за възрасрни хора , които знаят как трябва да се подходи към различните материи , едно дете на 7г как ще се самонаучи - Иска'аате Европа - На ти Европа , слагай маската и продължавай ...... Извинявам се ако съм засегнал повече от текущите теми от видеото , но смятам категорично Кире , че трябва да има поредица за това , че излизането ни от ЕУ е наложително , както и това че трябва да възобновим братските си отношения с Русия . Не шапка , не знам какво ти свалям , браво , жално че хората като теб са на изчезване 👏👏👏👏🏆🏆🏆🏆

Kriso Krumov

Г-н Криро Брейка, здравейте аз съм млад мъж, но мисля по същия начин като вас и благодаря ви, че правите тези видеа. Следя ви от давна в Youtube и се реших да ви последвам в Пейтрион, и се радвам че го направих, и се надявам някой ден, ако се решите да ходите към София (аз съм също от Търновско но просто не мога много да се връщам там за да се срещнем) да се свържете със мен, няма да оставям тук начини на свръзка по определени причини, но винаги можете да ми пишете на лично. Благодаря ви , за искреноста. Ще се радвам ако някой ден се запознаем и видим.

Прав във всяка една дума отново! Бат Киро коментирай и цирка, който правят сега за детските надбавка, взеха да наближават избори и се сетихме,че аджеба всички могат да взимат детски независимо от дохода.. Как толкова години не се сетиха ...

Версачето, ако е 100% буден, какво да кажем за един американски пастор, който гледа опулен буквално като дявола и си е купил частен самолет, за да не се налага да лети икономическа класа с някакви "демони". Уникален беше репортажа като го сгащиха пред самолета, но съм сигурен, че не са намелели с много баламите: https://www.youtube.com/watch?v=9LtF34MrsfI

Могат да им кажат нещо, но трябва да прочетеш историята на сциентологията. Не са искали да ги регистрират като религия и онея мафиоти са събрали компроментиращи материали за всички държавни служители. Набързо им сменят статута и сектата си върви с пълна сила.

МНОГО СИЛНИ ПОСКЛАНИЯ БАТЕ КИРО! МНОГО СМИСЛЕНО И ПОУЧИТЕЛНО ПРЕДАВАНЕ! ПОЗДРАВЛЕНИЯ!

Бойко и него го натиснаха за истанбулска конвенция. Освен за всичко което си плащаме, ще трябва да си плащаме и за фирми които правят социални услуги.

Аз лично не изпитвам съжаление към глупендерите,които наливат пари на тия измамници.В крайна сметка ако вярваш,че тоя дъртия или младото мангалче ще те излекува от рак като си мята сакото ,че даже и му плащаш всеки месец,то виновен си си само ти.Иначе съм съгласен,че тук идва мястото на държавата,която трябва да преследва такива престъпни организации,мамещи болни хора.

В.П.

Браво наборе така те искам всичко е 100% истина!!!

Липсата на добро образование е корена на този проблем(май на всички..). Хора които са учили биология в основното си образование сами могът да преценят, че някой които ти крещи отсреща няма да ти излекува раковите образувания. Не мисля че има "правилна" държава с която трябва да сме съюзници. Първо трябва да сме държава и да се стремим да сме независими от други, а ако не можем да сме конкуретноспособни. Нито сме независими(дори водните ресурси разпродадоха - изворите на минерална вода банкя са собственост на Coca Cola), нито сме се наложили в даден сектор.

Доакато има овце, ще има и кой да ги стриже. Тези хора, които ходят при пасторите, ако не ходят там, ще си хвърлят парите през балконите на телефонните измамници.

Народен съд за националните предатели. Незабавно излизане от ЕС и НАТО. Незабавно излизане от валутният борд. Сключване на военно и икономически договори с РФ. Това е единственият спасителен път за Родината.BULEXIT.

Здравей Кире, страхотно видео. На тия пастори да им счупиш краката малко ще им е. Лъжат народа, пълна измама. Нямам думи, нямам думи. Добро видео , браво. Евала за истините, дано те чуят повече хора. Живи и здрави само напред и нагоре

Aleksandar Antimov

Место Изпратихте ма иска да напиша Изпълнихте ме

Браво е това е цялата истина Изпратихте ма Живи и здрави да сте Бат Киро и Веско да ни показвате истината.Само Братска Русия там е спасението за да можем да се запазим като нация И България да процевтява 👍

Колко трябва да е невеж човек за да вярва сляпо на някой който се гаври с него по този начин,болни мозъци обявили себе си за лечители,несъм гледала това видео на Цанов но гледах вчера също негово видео за педофилията и си помислих че никога няма да мога да заспя след видяното!С огромно уважение към теб,живи и здрави!

Ами, ще те цитирам Бат Киро.. “ 20, 25, 30, доживотен... 20, 25, 30, доживотен...“ ...Във всички сектори!! Да не бъда и по-краен !!

Прочетох за САЩ,че имат 20трилиона дълг. В тик ток на обратните им пиша,че са едни палячовци и болни мозъци и отдолу ми пишат,че съм идиот,хомофоб,ограничено мислещ . По-тъпи държави от САЩ и запада няма.

Тези неща идват от една болна държава ,за жалост заливат и нас и ни разболяват с простотията си ! Браво ,но с Цанов сте единствените които показвате тези помии на хората. Дано не ви попречат !

Petar Andreev


More Creators