SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЗА ПЛОВДИВ И ЗА МИТЬО ЛУДИЯ

Здравейте!

Преди няколко дена сънувах моя приятел Димитър Стоянов - Лудия от Пловдив. За съжаление, той вече не е сред нас, но спомените и приятелството ни ще останат дълго в съзнанието ми! Още пазя телефонния му номер и не мога да го изтрия...

Реших да ви споделя интересни истории свързани с него.

За хората, които не ни познават, може да им се стори странно как съм се обръщал към него. 

ЗА ПЛОВДИВ И ЗА МИТЬО ЛУДИЯ

Comments

Е такива истории ако може да правиш още, наистина са полезни

Бай Киро, може ли да ни разкажеш по-подробно за Васил и Георги Илиеви? Благодаря ти, бъди жив и здрав!

Наздраве наборе, продължавай в същия дух и не се предавай. Не останаха много свестни хора като теб наричащи нещата с истинските имена... Чакам с нетърпение всяко ваше видео с Веско, защото освен че ми връщате спомените за онова смутно време, също така показвате и на младите правилната посока... Живи и здрави и поздрави от Канарските острови... И тук ви гледаме и подкрепяме..

Самият факт, че толкова хора са отишли на погребението му, значи че са го уважавали. Работата ме среща с доста хора. И до сега рядко съм попадал на такива лекета, които се бият просто ей така. Такива наистина са за трепане. Но те са разни хлапета които зобат химия и блъскат по фитнесите. Имах един приятел, гребец. Той като пиине малко и все му се бие с някой. Веднъж си пием двамата и той по едно време "дай да излезем навън да се побием малко, няма да се удряме силно" :)).. Не го слушаше много главата. Обаче никога не е правил боища просто ей така за боя. И даже ако види да бият някого веднага ще отиде да му помогне. Беше с добро сърце момчето, но кръвта му кипеше. Веднъж след дискотека отишъл да си купува нещо за ядене и в заведението някакво хлапе дрърпало момичетата на опашката. Нашият му ударил един шамар, изкарал го на вънка и го пратил да си ходи. Даже не го е бил. После това хлапе намерило от някъде тръба и го причакал до зведението. Шибнал му една тръба в главата и му беше пукнал някаква кост на ръката. От такива трябва да е страх.. разни озлобени шушуминги.

Georgi Ishkitiev

Евала за видеата Кире!

Доста интересно беше.Бил си доста нацепен по голям от него ми изглеждаш

ВРЕМЕ Е КИРО БРЕЙКА ДА ИМА ТВ КАНАЛ !! 5 ДОЛАРА ИДЕАЛНО ЩЕ ПАСНАТ !! ЩЕ Е ПО ИНТЕРЕСЕН ОТ ПОВЕЧЕТО ПАПАГАЛИ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА !!

Видях твоя расказ Киро и разбрах че бяхте големи приятели и истински. Прочетох твоя финен коментар че не можеш да изтриеш номера на телефона.... Такива думи не секий може да ги каже...Много ма рассмя вица за заека как ония човек се смееше и Мито казва за това. С таккова приятелство не секий може да са гордее и с такива отношения. Днес няма такова или ако има, много малко брат Киро и ти това го знаеш. Много добре че младите гледат твоите видеа и се учат! Голяма работа правиш Киро! Здраве, късмет и успех в вашето дело! Поздрави от Кишинев, мен и Воваката тираджия!

Ей мазник какви смели , каква чест какво достойнство. Тоз играч щом са го гръмнали някого е настъпал , дай сега щото не е взимал наркотици и бягал като кон паметник да му дигнем а ?Киро докато правеше видеата за това какво е било при Бай Тошо и какво е сега имаше нещо за което хората(народа) да се замислят.Сега какво стана хваната носталгията за тъпунгерите , нали кадри нямало експерти нямало тоя лумпен за който толкова носталгично разкаваш такива кадри ли трябват или качествени еридирани възпитани хора а ? Тоз "лудия" хич нямаше да е луд по Бай Тошово време. Кат е толкова луд толкова здрав да беше ходил доброволец да помага ,да строи ,да гради да копай ама НЕ той бой търсел въргал Голям пример за младите даваш !

Георги Галев

Евала всеки трябва да има такива случки.Въпреки ,че съм по - малък от теб и аз бая съм преживял.Това което не ни убива ни прави по-силни.

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Eto-zashto-ubiha-Mityo-Ludiya-601795 ... 4е не е бил цвете за мирисане не е .. ама и без пари не е бил

Гледам ви всяка вечер , радват ме историйте и още повече ме радва това как ти бат Киро ме завръщаш обратно в реалността , колкото и да ме отнася ежедневието. Около Нова година или малко след това ще имаме работа по вашия край и задължително ще отделя един ден да ви посетя , всичко хубаво !

Много забавни истории, но с тъжен край!Живи и здрави бъдете! :)

Когато ММА навлизаше в България, нямаше много информация, постоянно търсех нещо в интернет, излизаха ми срещи от битките в най клуб, и галите които организираше и се биеше едновременно. Наистина се открояваше като добър боец. Бог да го прости

Здравей Кире здравей Веско. Интересно видео с тъжен край, но никой не е вечен. Остават спомените и по точно почти винаги хубавите. И аз погребах приятели без време но моите по здравословни причини. Да сме живи и здрави и да продължаваме само напред и нагоре. Хубави истории разказа Кире, мир на праха му на човека.

Aleksandar Antimov

Здравей те Бат Киро и Веско Благодаря за видеото Много хубава история с много тъжен край за Съжаление.Бог да го прости Митьо Лудия


More Creators