SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


Октомврийски петъчeн Live с Киро Брейка! (16.10.20)

Здравейте!

Довечера от 20:30 часа ще има LIVE от вкъщи!

Очакваме вашите въпроси! 

Октомврийски петъчeн Live с Киро Брейка! (16.10.20)

Comments

Еййй как съм изпуснал лайфа... Сега ще го гледам. Поздрави за бат Киро и Веско, сладури сте... Свежа глътка въздух в това безумие в което живеем

Да и да добавя! Рано ти е още да си бай! Бай Киро съм аз, отива ми на годините, а ти ще трябва да почакаш още едно десетилетие.

Адаш! Предлагам дуел на титулованите пръдльовци от НОЩ! Щом маските пазят правим следното: Те (всичките бокльюци от НОЩ) слагат маски, аз не слагам! И влизаме за 1 час в произволно Ковид отделение! Пък да ги видиме! Какви простотии ще измислят за да откажат! Аз зная, че има вирус или каквото и да е там, но зная и други неща, които боклуците не знаят! Че убива страха! Не вируса! Ако можеш ги призови от мое име на тоз дуел! Благодаря че те има!

Много добър лайф!

Hristo Zlatkov

Здравейте бат Киро и Веско ! Безспорно е всичко това което правите е много поучително,вярно и достойно за уважение ! Искам да бъда реалист и да изразазя личното си мнение към теб без дори да те познавам - ти си един от малкото достойни българи които са на изчезване вече в днешно време!!!За мен ще бъде чест и удоволствие някой ден да ти стисна ръката и да ти покажа респект и уважението си към теб като човек и достоен българин ! Бъди здрав и ти и Веско и семействата и близките хора около Вас !!! Оставям телефон 00359898223317- Калин и бих се радвал и лично да те поздравя,пък макар и по телефона да е ! И не на последно място- винаги има какво ново да се научи от теб ! Бъдете здрави и всичко хубаво Ви желая - до скоро !

Закрих си сметката тук и ще влезна с нов профил със същото име!

Бат Киро ВЕЛИК човек си! Много те уважавам и ти много ми помагаш,за което много ти благодаря! Когато те гледам се превръщам в теб,винаги искрен до болка,но с принципа на справедливостта, честа и морала! Мой човек си и те давам за пример!Да си жив и здрав,ти и цялото ти семейство!

Бат Киро виж младото поколение на Руснаците в този клип https://youtu.be/5bJwDDe-9P4

Напълно сте прав въпроса е къде да се вложат спестяванията, дали в пазара на ценни книжа или злато, имот не е зле също но не е много ликвидно. Това е проблем вече от доста време, с печатането на пари слагат само лепенки но не решават проблема.

Веселин

Мислиш ли, че с тези лайфове и истини ще можеш да си издържаш семейството?

Киро,

Напиши твоя номер и ще ти звъннем.

Киро Брейка - Оригинала

Не е умишлено, даже и сега не го намирам твоя въпрос.

Киро Брейка - Оригинала

Mnogo interesen i dalag klip ste napravili, izkefihte me...jivi i zdravi badete

Kire sinat mi se zanimava s düsi...tova mu e rabotata i ima serviz.....

Zdravei, Kire i Vese na mene ne ste zwans li. : )))

Може ли телефон за връзка . Имам няколко въпроса и се надявам да ме посаветваш. Благодаря

Бай Киро чувал съм в твой видеа ,комуникираш с последователите ти.

Веско защо не прочети всичките въпроси? Моя въпрос не беше зададен.. Поздрави на всички! Предаването на живо беше интересно.

Здравейте бате Киро и Веско! Пожелавам ви най-вече здраве. Историите са много интересни и поучителни. Да попитам дали бате Киро има поучителна случка от Добрич или т. нар Толбухин. Спомням си, че имаш приятел от казармата от там. Прав си много за българите в чужбина, повечето са не на нулата, а под нея. За Ротшийлд, Рокфелер, Дюпон и т.н си много прав. Видеата с присъствието на жена ти са по-готини, макар и някои хора да се разсърдят, друго е като има жена в компанията, колкото и да не им се харесва на джендърите. Харесва ми посланията ти Бате Кире към младите да шибат и да действат, понеже малко останаха истинските неща в човешкия живот, поне човек да си хапне, пийне и ебне, това ще му остане. Както казва един, каквото пийнеш, ебнеш и боцнеш на вилицата, това остава и добрите спомени. Успех момчета и дерзайте! Поздрави от един Български готвач, който готви за футболни отбори

Rusi Vasilev

Бях доста изморен, и съм заспал след една бира, но ще го гледам днес. Наздраве.

Росен Александров

Това видео беше епично. Браво!

Добър вечер бай Киро. Не можах да присъствам на лайфа защото бях на работа, но ще се надявам следващия път да се улучим :)

те казват за марихуаната че не е наркотик защото е един от най-слабите наркотици...

Повечето Българи сякаш са се уплашили от политиците ? Защо според теб ? Защо не си помагаме един на друг ? Завистта национален спорт ли Ни е ? Аз съм на мнение че мързеливите хора завиждат . Ти какво мислиш ?

Киро, освен физическото възпитание, кой предмет ти е бил любим и силен в училище?

Бат Киро ти си единствения човек, който чух да казва, че марихуаната е наркотик защото масово младите казват, че не е Веско може да потвърди. Още веднъж наздраве да сте живи и здрави

Киро, кога беше последния ти физически и вербален уличен сблъсък с опонент и какъв беше крайния резултат?

......и още нещо .Не мислиш ли ,че олигархичния модел на срастване на мафията с властта идва от Русия?Закон за лустрацията не би ли помогнал за едно добро бъдеще?

Бай Киро

вярно е само с изпращялници се напълни цял ден на работа ги гледам само шматки, наркомани и хора дето нямат акъл да си обършат гъза ама иначе акъл дават как да си обуя гащите 😄 поздрави от Русе бат Киро

Имаш ли истории от Бургас ?

Здравей Киро , Следя те и ти казвам Евала ! Говориш истини и приказките ти са УМНИ - дет викаше баба ми ! От март месец не съм тренирал , от както ни затвориха гадовете с този Ковид ... не мога да събера мотивация да почна от ново ... :( проблема си е в мен. От другата седмица започвам

Здравейте Бат Киро и Веско поздрави от Ливърпул. Мислиш ли че този корона се проточи с години и днес попаднах на много интересна новина как плащат по £7000 на човек от правителството да лъже всеки ден народа за Ковид чудно ми е в България колко им дават за да ги лъжат ?Какво мислиш?🙂

Деница

Здравейте Киро и Веско,поздрави за чудесните видеа и теми най-напред!Казвам се Стоян и по стечение на обстоятелствата след кризата 2008 година живея и работя в Германия.Бих желал да чуя мнението ти за самосъзнанието и манталитета на много голяма част от българите.Лично аз мисля,че то е в основата на състознието ни като нация и все по-голямото затъване в калта.

Какво мислиш за Арнолд Шварценегер ?

Бат Киро кажи нещо за очите.

Здравей! Бате Киро наздраве от Плевен.Имам въпрос какво мислиш за ситуацията между САШ и Иран. И имаш специални поздрави от моята сестра , която чака вашите видеа всеки ден и която се амбицирва да спортива от тебе.

Бат Киро,познаваш ли човекът,който е изхарчил най-много пари на твои машинки ?

Как да предразположа момиче за секс,неопитен съм

Парите ще се обезценят в много голям %, защото се напечатаха страшно много изкуствени пари и се раздадоха без да са изработени

Miroslav Dishev

Здравейте Киро и Веско. Страхотни Видеа правите. Благодаря. Аз съм от Варна и си спомням, че през лошия комунизъм всяка вечер се миеха улиците и всяко лято улиците се асфалтираха от -до. Страхотно детство имахме и всеки ден се опитвам да кажа на моите деца да имат въображение и да мислят креативо (извън конските капаци). Въпросът ми е сподели моля те какъв да е средносрочния план на този, който дойде след Бойко за да де върнат Българите обратно. Благодаря и наздраве

Iskra

Да сте живи и здрави поздрави от Германия Бай Киро дай да полираме фаровете на колата като си дойда наздраве!

Киро, в класната ми стая залепих портрети на Васил и Жоро Илиеви, защото те спасиха БГ черноморието от руснаците, всички учители са съгласни.

Кире какво мислиш за на станислав клипа ! относно самолетите

brokeeen

Живи и Здрави. Бойко Борисов кога ще се появи

От Дряново съм и съм съгласен със всичко!!!! От Дряново съм както писах по горе и като си идвах лятото търсих лична среща с Киро,питах разпитвах и за мое учудване...никой не можа да ми каже къде му е залата . Моля дайте ми тел,за връзка.

Здравейте приятели. Живея в Ирландия но ви следя и очаквам с нетърпение новия клип.

Питам те понеже ти спомена за 'кукловодите' , но така и не разбрах кои са те??? Благодаря

Петър

живи и здрави да сте с веско поздрави от Пловдив

бай киро ся като каза че сте се натискали с женати , вчера бях в едно квартално заведение в което се сабират 16 17 годишни и едно момиче вика правихме ( мейк аут) викам кво е тва бе е как викаа какво е натискахме се , и се сетих веднага за теб и много се смях от сърце

Много Ви се радвам - поздрави от Варна.

Здравей, какво мислиш за мача мача Кубрат срещу Джошуа?

Здравей, Киро. Поздрави от Лондон. До кога мислиш, че ще продължи този корона вирус фарс?

Здравей Киро. С

Аз си мисля , че от комунизма свикнахме , да разчитаме на някой да свърши нещо вместо Нас и нещата да се оправят без Нас. Е дойдоха нови времена , властите гледат да се нагушат и да се поклонят на тези с пари, и не вършат Нищо без да ги принудиш. Коментирам клиповете на Бай Киро с много хора във Варна и не само - Е наистина сме говеда повечето - хората са съгласни с него , защото се оставяме да Ни измамят и излъжат... Ние също имаме Вина за 30 - те години кражби в прехода - защото търпяхме крадците в прехода и лъжците .... Мълчахме и сега си понасяме последствията..... Човешкият живот е борба , спреш ли да се бориш - значи си се отказал от живота.... А другото което искам да кажа на някои хора тук - това че си началник на някого - не означава че не работиш - Аз съм на 4 - ма души в момента - и съм ги научил какво и как да работят и изисквам от тях да се трудят по 8 часа на ден за да им платя заплата и осигуровки - ако съм доволен от тях и работата е повече им вдигам заплатите , за да ги задържа , наемам хора само по - препоръка. Аз се самоосигурявам в момента като управител и внасям в държавния бюджет всеки месец ДДС, осигуровки на служителите, ДОД на служителите 10 %. На 3 месечие корпоративен данък . Когато теглим пари от касата и 5 % данък дивидент. Работя наравно с моите служители всеки ден , че и повече от тях. Имам 2 деца. И заради незаконните действия на държавата - щях да фалирам преди около 4 месеца - спряха ми бизнеса за около 2 месеца във Варна. Работя от 2000 - година насам като след казармата до 2010 година съм работил на трудов договор без прекъсване , на граждански също . От 2008 до 2014 - та година съм се осигурявал и работил едновременно на няколко места и следвах право , което прекъснах , но ще се върна пак да дозавърша , че стигнах края на 4-ти курс. Теглил съм доста кредити за да си създам фирмата и в момента изплащам още 1 - за покупка на склад. От 2000 - та досега имам към 15 години трудов стаж . Аз съм момчето което осъди кмета на Варна и му свали незаконната заповед за спиране на Вендинг машините на улицата. Административен съд Варна в свое решение се разпореди , че кмет и областен управител - нямат право да спират стопанската дейност на гражданите , това могат да направят само РЗИ или БАБХ - те са компетентни да го направят , когато въпроса е от медицински характер , а кметът , областния управител и Щаба им - може само да ги подпомогне при нужда... Жив и Здрав Бъди ! Малко си Груб , но си прав . Ножа опря до кокала Бай Киро. Абонат съм Ти и в Patreon и не съжалявам. Онзи ден - посрещах моя син от училище във Варна : второкласник е . Тази пандемия и мерките са един голям цирк. Родители стоят на тумби без маски пред училище - и чакат да си поемат лично детето. Не се допускат и в двора на училището даже . Министърът на науката и образованието е забранил децата да посещават училищата след работно време - да играят на спортните площадки на училищата , заради пандемията.... Остана само някой да им предложи и наркотици и компютрите и телефоните.... Това е истината.... Аз в момента чрез друго лице съдя същият министър - по друг повод - затваряне на училището в родния ми град.

Бат Киро,виж снимките на болния от смъртоносния вирус Кристиано Роналдо, гледа телвизия и се къпе в басейни ухилен до уши...

В.П.

Здравейте, Бат Киро и Веско! Искам да ви поздравя, тия 12лв в Пейтриън имат повече стойност от семестриалната ми такса за университета! Продължавайте в същия дух!

Здравей Киро! Поздрави! Аз лично не те познавам, но мъжът ми те познава от онези славни времена :) Искам да те поканя на вечеря като се върнем във Велико Търново! Има какво да си говорим и има какво да разкажеш :) Наздраве!

Кире във Видин бил ли си , имаш ли истории от там ?

Здравей бат киро, искам да те питам какво мислиш за младите фенове на Хитлер? Наздраве!

Здравейте бат' Киро и Веско! Много ми харесват видеата, които правите поздравления, за което..... Въпросът ми е кой печели от цялата работа с корона вируса??? Студент съм във Великобритания и тук отново ни затвориха.... Парадоксалното е, че държавата подпомага народа с отпускане на безвъзвратни финансови помощи, които са не малка сумар опрощаване на наеми и други сметки?? Мерси

Петър

Здравейте, има ли корона вирус или е блъф.

Здравейте! Интересува ме какво е мнението Ви за извършения "Възродителен процес" ?

Кирца едно момче от класа ни ти е голям фен и не спира с твоите лафчета( 10 клас сме). Днес едно момиче искаше да му направи минет и той ѝ каза " я надуй дядо кавала" после тя му каза " ей простак", а той и отвърна с " яж ми протеиновата вафла"

бай Киро кога ще разкажеш нещо за бирената фабрика , израстнал съм над бившия кореком над бирената и помня как влизахме вътре и работниците ни даваха бира от поточната линия.

Моро

Бари Киро, бяхме те показали на нашия господин по философия, за когото ти бях разказал миналия лайф. Той каза, че си един пълен лумпен и простак. След което залепихме твой портрет на стената в класната ни стая и той го скъса. Боклучита са вс учители, фашисти, сган, подлоги на Бати Боко( ЛАПАЛОМА).

Добър вечер!Кажи,моля те,бате Киро,един поздрав за Жоро Разсипийски,че съм седнал да си пия ракийката и аз,като тебе-и да ми стане драго и хубаво! :)

Здравейте и наздраве! Бат Киро, имам два въпроса 1:За колко време си разглабял/сглабял калашников в казармата? 2:Получи ли подаръка по Веско? Безкрайни благодарности за уроците,които научих от вас, бъдете живи и здрави и все напред!

Кирца, нали беше казал за Вайбър връзка с теб. Кога ще се осъществи това?

Здравей бат Киро! Следя те от доста време и искам един съвет, ако трябва ще дойда на място. Тренирам бокс доста активно, както и комплекси с леки тежести за цяло тяло 2 пъти в седмицата, но имам дискова херния и тя доста ми пречи. Можеш ли да ми кажеш упражнения, които ще помогнат да заздравеят мускулите около кръста, без да пукам диска като тренирам, защото зимата е някакъв ад. Благодаря!

Здравейте бат Киро и Веско, поздрави от Смолян. Как най-добре да се предпазим от контузии в спорта?

Здравейте бай Киро и Веско, респект за това, коета правите. Казвам се Николай и от скоро ви следя в Пейтриън. 90-ти набор съм от гр. Добрич, завършил съм бакалавър преводач с 2 езика във Велико Търново и обожавам градът. За съжаление не успях да остана и да се реализирам във вашият град и в момента се занимавам с Реклама и Онлайн Маркетинг. Въпросът ми е следният: Защо Велико Търново, въпреки развитият туризъм, многото студенти и културното наследство, продължава да се обезлюдява и не се отварят работни места за младите? Когато аз живях и учих в Търново, дори и с желание, успях да си намеря работа само като общ работник...Считам, че град като Търново трябва да подкрепя младите хора и да се правят проекти и бригади свързани с университета(не визирам Еразъм), които да стимулират новите поколения.

Здравей те отново 🍺🍺🍻 Бат Кире като си бил в Румъния слушал ли си Манеле и ако си слушал кой Румънски изпълнител или изпълнителка ти е харесало Благодаря предварително

Бате киро искам да те питам,защо не правиш повече видеа свързани със спорт,ако не искаш за ютуб и фейсбук поне за пейтриъна.Теми има всякакви,например на мен ще ми е интересно да покажеш още спортисти,още различни видове тренировки(тези които си показал са супер,но ми е интересно и искам да знам още),от теб за спорта научих много неща и искам да науча още.Примери за нещата които знам от теб и сега се сещам за тях са неща, като това да тренираме крака е много важно,това,че тичаш бързо не означава,че правиш спринт и още мн др.Надявам се да продължиш с тези видеа,аз искам да се науча от ТЕБ,а и също бих казал,че си много мотивиращ.По междудругото сме на по 16 и сега е момента да учим тези неща като тренировки и т.н.Поздрави на всички около теб и приятна вечеря.

Kak da vduhnovim mladite a I tezi koito sa na druga pogolqma vuzrats. Da sportuvat da sa v" forma" Kakvo we kazvashe. Chuva Che Costa or granite sa know v Bulgaria. Jak da we uranium s grab a koqto a banana or stimulant za raster. Dunno modifitsirana. Napravil tvoqta Glenda tochka.

Pozdravi Kire I Vesko oh " zagnivashtiq kapitalism" USA. Blagodarq za Tova kowtow pravite. Vuprosut mi e.

Здравейте Киро и Веско. Много интересни видеа правите. От март до сега съм ги изгледал почти всичките и от скоро и в patreon ви следя. Истината за мен /една от многото истини в живота/ е, че каквото и да правиш и колкото и добре да го правиш хората винаги ще те критикуват. Това е неизбежно.

Dimitar Dimitrov

Здравейте отново, бат Киро и Веско! Благодаря за хубавите видеа, които правите! Бат Киро, искам да те попитам кои са били любимите ти спортисти като дете и кои са те сега?

Здравейте от така “обичания” САЩ :). Не е въпрос а наблюдение/ предложение. Намираме се в интересни времена, стихийни дори. Станислав Ц. вади материали , които изобличават политическата неграмотност. Мисля че е важно в този момент да се наблегне на това, белким се събуди малко Българина и започне да се интересува повече от финансовото състояние на държавата....Сделките , които политиците сбъдват са абсолютно против изгодата и интереса на България. В същото време няма за храна на пенсионерите. Поздрави !!! Иван М.

Ivan Markov

Здравей Бай Киро. Преди 5-6 месеца ме запали с тренировките и започнах да тренирам всеки ден. Преди да започна да тренирам бях с тегло от 85 килограма на ръст 185 см. След първите два месеца тренировки свалих 8 килограма и съм със същото тегло от 77килограма и към днешна дата. Единственото, което съм променил в начина си на хранене е ,че започнах да ям два пъти повече от преди да започна да тренирам. Как мога да кача килограми и респективно с това мускулна маса?

Здравей Бат Киро. Аз съм 95 набор и съм се вслушал в твоите съвети. Изхвълих айфона който имах и си купих нокиа с копчета и изобщо не съжалявам. Изтрих си и профилите в социалните мрежи и тренирам по твоя начин, чувстам се страхотно. И за политиката и соца ти вярвам, като гледам, виждам. Бладоря ти искрено за всичко. Поздрави и живи и здрави! Само искам да ти кажа че когато критикуваш малките, не в тях е вината а в родителите им. Които са по на 40 и няколко години. Едно 15 годишно няма как да си купи телефон за 3 бона, няма как да си купят цигари или алкохол ако родителите не им даваха по 10-20 лева джобни всеки ден. Тези 40 годишните са изперкали от всякъде. От 6 годишен не живея в България, и когато говоря с Българи, повечето от тях освен за ракията и салатата, за друго не мислят. Децата за жалост виждат от тях.

НАЗДРАВЕ МОГА ДА КАЖА САМО УСПЕХИ ВИ ЖЕЛАЯ

Бате Киро Какво ти е мнението за Министъра на Здравеопазването и как той иска да съсипа още повече.

Здрасти Бате Киро във Англия ни карат да слагаме една обикновена маска и една със шлем. Какво Мислиш за това. Наздраве 🍻🍻🍻🍻🍻

Бат Киро преди малко гледах клипа в ютуба за киро капиалиста и там дето викаш,че сега кукловодите ще ни оправят с тоя ковид защото никой не рабои и само ходят по разни паради(предполагам за гейски паради сава въпрос).Нали точно те налгат тая мода,като измислиха 3-ти пол и децата сами да си решават какви да са

Бат Киро всичко което говориш е много вярно. Днес в училище на двора се бяха събрали деца от седми и девети клас и пушиха цигари и ги изказах на господина. Незнам дали съм постъпил добре.

Здравей, Киро аз съм с 5 години по голям от теб от Враца съм.Сутрин след упражнения около 20 минути изминавам около 11000 крачки, включващи и 660 стъпала в планината, бягане около 500 метра и към 3000 м бързо ходене(почти спортно).В началото на годината получих силна болка в прасеца на левия крак и няколко месеца не ходих.Преди 3 седмици наново получих болката като бягах.Това на стара травма ли се дължи или първия път съм бил скъсал влакна.Аз на младини тренирах футбол и имам няколко травми.Какво би ми препоръчал за преодоляване на болката.Сега преди да тръгна на ходене правя повече минути за упражнения и загрявка.

Честит рожден ден, Силве!

Киро Брейка - Оригинала

Бате Киро поздрави от Пазарджик. Веско, браво за клиповете, правиш ги страхотни. Бате Киро имам приятел, който навремето се разболя от болест. Техните жертвахя всичко, бизнес спестявания както би направил всеки родител и спасиха детето си. Родителите се казват Димитър и Анна. След години като се появи внучето синът им го кръсти Матей. Хубаво име но.. не е ли редно да спази традицията? Името не е всичко но в случая говорим за уважение. Какво мислиш ти. Защо все повече млади избират нетипични за България имена

Здравейте, бате Киро и Веско! Аз искам да ни поздравите с една циганска, гръцка или сръбска песен, която е любима на Киро. Все пак ще сме на маса, поздрави от Варна 😃

Dobrin Stefanov

Бат Киро разкажи нещо за град Елена и смяташ ли че е добра идея за клип уникално градче

Бат Киро, ние младите няма да доживеем нормални пенсии. С тази демографска криза ще духаме супата на 65. Дай някоя идея за спестяване и подсигуряване за старините.

Здравейте бат' Киро и Веско! За съжаление, аз довечера ще пропусна, защото имам рожден ден. Утре обаче ще гледам лайва....2 пъти! 🤣🤣 И да не пропусна, честит празник на авиацията и Военновъздушните сили на България! Наздраве от мен!!! (П.П. Не съм се подкарала още, на кафе ще съм до довечера, ама аз да кажа наздраве отсега.)

Бат Киро,гледам пейтриън набира популярност и Цанов и Стан Американеца са с канали.Май “фалита” ги отваря как се прави.

Съвет към Веско.Ако искаш да спреш любовните несгоди си пусни брада.От опит ти го казвам😃Не сме красиви като Ален Делон,че да ходим избръснати.

Също така бих искал да споделите малко тънкости при физическата подготовка при тенисистите.

Здравейте Бат Киро и Веско.Към Бат Киро,аз съм на сина ти на годините и съм далеч от мисълта да те поучавам,но не смяташ ли,че Станиславката Цанов спада към типа хора,които най-много критикуваш и те дразнят а именно татуиран фитнесджия(по мое мнение бута и химия) и не е ли той пример,който опровергава мнението ти за такива хора?Поздрави и успех.

Здравейте Бат Киро и Веско, поздрави от Свищов! В момента съм студент по Дентална медицина в София. Лекциите са ни онлайн, на упражненията ни разделят групите на две и караме половината време. Кажи ми що за медици ще бъдем след време, учили наполовина онлайн.

Бат' Киро, ще ни затворят ли пак според теб? Дали хората ще издържат на второ затваряне? Министърът и Щабът засега повтарят, че затваряне няма да има, ама не се знае. Имам приятели - млади хора, които искат да бъдем затворени и се надяват да завършим училище онлайн. За тези хора какво е лечението? Поздрави!

Здравейте Кире и Веско, бъдете живи и здрави. Въпроса ми е дали си посещавал нашия град Варна. Поздрави.

Aleksandar Antimov

Здравей Бат Киро,може ли да разкажеш някоя друга история от Шумен и познаваш ли Иво Каменов-гювеча ?

Бат Кире, имаш ли познати от Смолян?


More Creators