SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЖЕСТОКАТА COVID АТАКА НА МЕДИИТЕ!

Това видео е за всички, които искат да се предпазят от силния юмрук на медиите в България!

Много малко хора биха издържали на тази гнусна медийна пропаганда и масово психясване на хората! Ще става още по-зле, ще става все по-трудно! От утре стават задължителни и маските дори!

Вижте повече във видеото!

Не трябва да се предаваме!

Ако някой познава лично доц. Атанас Мангъров, нека му покаже този материал! 

ЖЕСТОКАТА COVID АТАКА НА МЕДИИТЕ!

Comments

С уважение Екатерина Димитрова !!!

Кати Димитрова

Малее сега като погледнах от предишния си коментар накрая малее какви тъпотий съм написала,явно тогава съм била мн.развълнувана ! Тука в Бремен на короната и викаме ( СПАГЕТИ )

Кати Димитрова

От няколко дни се опитвах да да се регистрирам тук и днеска най после успях,регистрирах се само заради бате Киро ,той мн.ми отвори очите за мн.мн.неща от него уча ИСТИНАТА ,призовавам и другите българи да които го обиждат в коментарите си само едно от неговите видеа от началото до края без бревъртане на пред,а внимателно и задълбочено да вникне над нещата които бате Киро казва и тога ще разбере ,че човека го казва за наше добро,казвани преди при комунизма как е било,сега как е и как трябва да постъпим всички ния за да не продължава да става прекалено зле за нас !!!

Кати Димитрова

Благодаря за съвета!

Киро Брейка - Оригинала

Един съвет, момчета. В YouTube има специален алгоритъм, който е базиран на изкуствен интелект и автоматично може да намира ключови думи като "Covid", "Corona Virus" използвани във видеата и да маркира видеото ви за преглеждане от модератор, та евентуално дори и за "дезинформация", ако информацията в него несъвпада със "световната здравна организация", която е предоставила. От други ю-тубъри, които гледам, използват ключови имена ако говорят по тази тема. Примерно не употребяват "Covid" или "Вирус", а използват различни думи - като например: "нещото" , "слонът" , "животното". По този начин могат да избегнат (донякъде) проблеми с YouTube и модераторите, които преглеждат видеата. Живи и здрави.

ако се разделят броя на изследваните на 36 -те лицензирани лаборатории то трябва да обработват за 5 минути проби при 24 часа непрекъсната работа

на това се казва медийни лъжи, за съжаление 80% им вярват

Благодаря, бате Киро. Страха е новият вирус.

Vladimir

реших си проблема с тези гнусни медии. Спрях да ги гледам и по специално новините и сутрешните блокове докато пия кафенце. От няколко дни гледам само Вашите клипове, 7/8 ТВ и Станислав Цанов. Вече взех да збравям за КОВИД-МОВИД и подобни порно филми. Сещам се само, като изляза на улицата и видя маскирания народ, но мога да кажа, че има доста хора дето да не ебават маските. Има и наплашени говеда, които едвам дишат без парцала, но са го вързали от страх.

Stanimir Vladimirov

Codes of vaccination Identification Data. Нещо такова е.

Панаира е голям.....Ужас

Здравей Кире,подкрепяме те цялото семейство. Продължавай все така ! Всяка година идваме да празнуваме Коледа във Велико Търново. Дано се засечем да те поздравим на живо 🙂

Аз от както почна тази дивотия спрях да гледам телевизия.Хората са много зле с главата.Имам чувството, че главата им служи за украшение не и за мислене.

Шефе здравей от Австралия в щата съм Виктория само той е изолиран в моа град няма заразени откакто тая простотия почна маските са задължителни но Аз я нося само като пазарувам и ми гледат като че сам Луд на моите приятели тук им отварям очите благодарение на теб непадам духом 7 месеца несъм гледал тв но гледам фондовата Борса мн хора НЗ какво идва и си прав идва голям глад началото на21 в прилича на началото на 19 и да хората са Говеда и си заслужават съдбата Да си жив и здрав живот и здраве като си дойда имаш една вечер от мен в някоя механа с любимата ни гръцка музика

От около 6 години не гледам тв и се чувствам прекрасно

И аз спрях да гледам телевизия,вече имам 7 маски постоянно ги забравям омръзна ми вече. ...тея горе (управляващите) всички са за народен Съд!

Докато говорим за Ковид 19, вчера католическият папа благослови връзката между еднополовите и това ако не се нарича крах на християнството, вече не знам... Знам, че не ви се коментира тази тема от съображения, но може да кажете 2 изречения поне да разберат младите какво би казваха даскалите в училище през социализма и т.н, че не е редно неморално, а сега стана мода!

Rusi Vasilev

Спрях да гледам телевизия през Май, шото ми стана ясно 4е само глупости дрънкат. Гледам само по интернет спорт, на живо протести които се предават от обикновенни хора и гледам видеа които са ми свъразни с работата. Не могат да ме психясат. Да ме намерят по водомера да ми говорят ако искат

Задайте си три въпроса : 1.Къде беше вируса цяло лято при многохилядни протести и пълни заведения?2.Как се намират 11 000 човека на ден , за да им правят тестове?3. Защо медиите вместо да успокояват народа,както би трябвало да правят в такива уж пандемии,да обясняват примерно да спортуваме,да пием витамини,да показват оздравели хора,които да разкажат как са прекарали вируса,те само обясняват как ще мрем,как няма легла,как трябва да се маскираме дори като спим и тн....

В.П.

Еми Същтият Сценарий в момента е в Испания Те тия явно тоа човек дека го е писал кво да говорят е един и същ разпределил сценария в всички Държави за да моат да певат една и съща песен

хаха кроше,ъперкът,ляв прав-това ми хареса

Киро аз телевизия не гледам и от теб разбирам колко потресаващо е станало. Може би трябва да се говори повече за спиране да се гледа телевизия. Аз лично не гледам и се чувствам адски добре. Докато съм в колата по радиото чувам само като сводка от военни действия някви цифри и се смея :)

Медиите са най - виновни заедно с родителите за нашето унищожение и после са политиците!

Аз също съм в Англия и виждам как хората се зомбират необратимо. Новини и радио не слушам щото ми писна. Дано успеем да се запазим психически.

Държим брат Киро благодарение на теб жив и здрав

07909751624 Georgi. Northampton 62Lutterwort road NN15JN Niamam kiriliza.....imam nyzda ot information .ne spirai!!!!!! Teb te kalnat...na men mi zatrixa semeistvoto

Киро когато говори за чисто човешките взаимоотношения, човешкия характер и добродетели е номер едно (абсолютно искрено азано), но много други неща не ги разбира и си говори наизуст алабализми.

Бате Киро. Ще съм честен с теб! Ценя това, което правиш. Има много малко и много дребни неща, които казваш и аз не споделям твоето мнение, НО като цяло 99% от нтова, което казваш съм съгласен с него. Искам тук да ти Благодаря! Ти ми помогна и то не малко с видеата за ковид, накара ме да се замисля още по-дълбоко над нещата и заради теб най-вече съм осъзнал в още по-голяма степен, какво се случва с тази измислена "пандемия". Благодаря! Жив и здрав бъди бате Киро! С Уважение Пламен Димитров.

Благодаря за позитивизма, който излъчваш. Много е правилно това, което казваш. За съжаление не е само в България. 27 Мин от новините в Англия не са говорили за нищо друго. Страшна пропаганда и психически тетор. Инструкциите са ясни, както казваш. Снощи гледах документално предаване за Тръмп, като спря парите на НЗО, обявиха пандемия. Но казаха, че преди всички изяви се е допитвал и е изчаквал да говори първо със зет си, който е евреин от една от специалните фамилии. Сами си правете изводи. Продължавай да ни вдъхваш надежда и мотивираш. Успех

Iskra

Хора гледайте тук от 5-та минута какво сподели Рон Мос https://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/ekskluzivno-ron-mos-zvezdata-ot-seriala-darzost-i-krasota.html?fbclid=IwAR3xB0bjBiVFGKmSiJ8_T0j4olZ2uNj3jGRN1W0oabqwOlVKupeT9wRg8-g Освен това излушайте един истински и достоен лекар, който наистина работи на първа линия какво има да ни каже https://btvnovinite.bg/predavania/lice-v-lice/d-r-trifon-valkov-noseneto-na-maski-na-otkrito-e-absurdno.html

Бай Киро искам да добавя. Имам доста приятели поляци, хората ми разправят че при тях пропагандата си е е'ала майката. Подлудяват ги за някакви 10 000 заразени на ден, смърт, ужас и прочие. Но най-интересното е че всичко и при поляците и литовците и българите започна едновременно (няма случайности) което ме навежда на мисълта че разпоредбите как да се действа идват от едно място

Здравей Кире, здравей Веско. Кире много си прав. По лошо от масовата психоза няма. Побъркват ни. Ти си като остров , остров който иска да спаси повече хора които са изгубени във лошата ситуация. Благодаря ти за видеата и за моралната подкрепа. Аз го чуствам лично и ти благодаря за това. Благодаря ти. Чакам всяко твое видео с нетърпение , макар и на тези ми години ти си по голям с 10 години от мен и си мнооооого по препатил от мен. Интересно ми е да те слушам и да се доверявам на думите ти. Жив и здрав да си ти и Веско да продължавате със това което правите. Благодаря.

Aleksandar Antimov

Гответе се за нулирането. Референция тук https://www.weforum.org/events/the-jobs-reset-summit-2020. Мерките нямат нищо общо със здравето на хората.

Здравейте Бат Киро и Веско,тук в Лондон лека полека нещата си отиват на затваряне,масово се говори за това.Сутринта по път за работа си пуснах радиото в колата и от всяка една станция те облъчват с този Ковид.Тука повечето от англичаните,особенно възрасните вярват в тая глупост,на пък ние българите не се даваме.Срахотно видео

Също така, не знам дали вече видя видеото, в което показват как в 6 сутринта има 100 мангала пред лаборатория да се тестват за КОВИД. Ще оставя видеото тук и бих се радвал, ако кажеш какво мислиш за това нещо. Аз, като едно младо момче на 17 години, бих се радвал да чуя още смислени неща от теб. Линк за видеото: https://www.facebook.com/100012353987110/videos/1034329536988836

To bat kiro dori i da ima virus ne moi da go hvani. I jenata na bat kiro me moi da q hvani zashtoto bog ne nakazva dva puti

Не гледам новини, не следя новинарски сайтове поради причината, че това е масова психоза. Искам да споделя също, че все още съм ученик, и че в училищата е трагично. Моята гледна точка е, че в училищата психозата с Ковида е 5 пъти по-голяма от тази по новините. Директорката на училището, в което уча е една високоплатена жена. Постоянно обикаля по класните стаи и първото нещо, което казва е , че КОВИДА ще ни убие. Работата е тагична...

Бай Киро и аз съм съгласен с 90% от това, което казваш между другото хубави видея правите респект. Все пак, все още има хора, които мислят трезво. Наистина трябва да се приготвим за една психическа война. На нашата страна явно се диктува, какво да се говори и прави от големите ни "братя". Нашите политици нямат никакъв глас. Тук в Германия силно се говори за втори Lockdown (затваряне). Всичко е препрограмирано само не знаем още, какво са намислили да правят тия политици. Докато не измислят ваксина няма да ни оставят намира и всеки ще бъде задължен да се имунизира. Големи компании ще спечелят пари от цялата далавера за измислянето на ваксината и така други ще фалират. Ама какво ще правят с толкова много безработни на първа линия не се знае още. Ние "нормалните хора" може само да се опитаме да не се зомбираме и да не изпадаме в депресии или някакви паники, страхове, мисли за самообийства и такива работи. От нас зависи много малко, те хората определят нашата съдба. Всичко е една голяма измама. Аз мога още много да пиша ама по-добре да спра дотук. Продължавайте да правите клипове, не изпускам нито един от клиповете ви.

Спрях да гледам новини преди няколко месеца,усещах че се товаря психически въпреки че не вярвам че има такъв вирус,не ме е страх от него,страх ме е от лекарите,от медиите които са най важни сега а не са с нас,ако те кажат край стига с лъжите така неможе да продължава,но парите са голяма сила всички знаем.Всеки ден гледам безумия в моята работа но немога да ги споделя,сетете се защо! Трябва да се съхраним такива,човеци но ще е трудно!

То и затова аз вече не гледам телевизия от поне половин година. Много си ми е добре така. По едно време съпругът ми се беше уплашил, че ще строша телевизора.

Карат си по сценарий медийките....сега ще е ,,още по-страшно ,, ... уж ! Кукловодите вече притискат държавите за развитие на вируса ....дето го няма ! Лошото е ,че има хора които искат да не им вярват на медиите,но ....тез боклуци -нямат спирачки !!! Бъдете здрави и желая на всички - всичко най хубаво !!!

Познат среща негова почернена съученичка вчера във Велико Търново,пита я какво е станало,а тя му казва,че брат и е починал.Той шокиран пита какво се е случило,тя отговаря,че си е страдал от болест отдавна,усложнил се е и изгубил битката,но са им предложили 5 хиляди лева за да го запишат Covid19 в смъртния акт!Ако предлагат 5 хилки за това,вие представяте ли си те какви пари вземат и нагоре по веригата какви пари играят,как може някой да очаква "лекарска помощ“ в тази игра

Вчера в 6:30 караха бусове с цигани до близката лаборатория за да ги изследват за ковид, всичко се знае предварително и си има и организация за да психират хората и да затягат мерките уш с цел превенция и помощ това е най-явния заговор срещу хората, жалко е че единици са тези които го знаят и мислият критично. Киро погледни това видео на кратко се обеснява за новия световен ред и и плана на кукловодите ако искаш го включи в бъдещи видеа. По - Здрави! https://www.facebook.com/watch/?v=2780714958854214

Цялата работа е за да може Тиквоций Банкянски да остане на Власт още , както и другите псевдоаристократи и крадци от ЕС

Ей ако има кой да тръгне с мен прибирам се и грабвам автомата бахти буклуците

Много хубаво видео.. аз не знаех, че са толкова сериозни атаките по медиите, защото новини не гледам от 1-2 месеца. Като си преглеждам facebook тук там виждам какво става. Но забелязвам, че все повече хора усещат, че има измама в цялата работа. Вчера говорих с един приятел в Германия. Каза, че и там много хора вече не вярват и се говори, че е измама. Имам и няколко познати, които изкараха така наречения COVID. На един приятел баща му на 65 години имаше 3 дена температура и 2 седмици накашляле. На жена ми една колежка - на 58 години загубила обуняние за 1 ден и това е. Само един познат, каза че наистина се чувствал супер отпаднал 2-3 дена и го изкарал доста тежко. Но пак за 1 седмица минава. Най-вероятно пуснаха някакъв вирус, а може и сам да се появи. Но със сиугрност веднага имаше план как да се възползват от него. Аз не се бях замислял, но в началото и СЗО не искаше да се обяви пандемия, докато Тръмп не им спря парите. И аз казвам, на всички че няма нищо страшно. Но последно време се замислям - ако наистина има някаква конспирация - това е план А. Със сигурност има и план Б, ако тази не сработи. Ще видим какво ще стане.. но и реално няма как света да продължи така. Пълно е с прост народ. На тая земя са живяли хора хиляди години преди нас, а ние за 100 години ебахме майката на природата. Замърсени води, пластмаси, пожари по горите. Дори на децата е ясно, че още 100 години няма да изкараме по този начин.. Аз донякъде за това съм привърженик на Хитлер.. не е хубаво това, което е правил, но е било правилно. Механичен подбор на населението. Няма помощи, няма програми, няма НПО-та. Сигурно малко хора знаят, но освен евреите той е избил и около 100 000 германци - инвалиди, недъгави и т.н. Хора, които нищо не правят. Като са копали железниците отиват в селото и събират всички мъже, които могат да мятат с лопата и оставят един войник в селото с автомат. Ако забележи, че някой се е скатал го разтрелва. Негова е фразата "Не може да си жив и да не работиш."

Georgi Ishkitiev

Браво поздравления за силните думи жив и здрав да си ти и цялото ти семейство

Filip Petkov

Бате Киро,скоро ще ме оперират от сърце и мога да ти кажа,че обиколих поне три болници докато стигна до това решение и се нагледах на много хора,които са болни,но не от Covid 19, а от всякакви други болести.Само от сърце са повече отколкото този вирус,който ни го описват. Поздеави от Свищов. Ако имаш някой път време може да се чуем. 088 441 1792

РЕШЕНИЕ ИМА НЕ ГЛЕДАЙТЕ ТЕЗИ ТЕЛЕВИЗИИ АЗ НЕ ГЛЕДАМ ОТ МЕСЕЦИ ТАЗ ИЗМАМА ОТ ТЕБЕ КИРО НАУЧАВАМ КВО СТАВА ПОЗДРАВИ

бат Киро, ти си човека - който ни дава глътка истина в цялата тази помия и ни пази от побъркване. Поздрави от гр.Опака! Звъни някой път - когато ти е удобно, да те чуем 0899024470


More Creators