SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


LIVE: БЪЛГАРСКИТЕ ЛЕКАРИ И КОВИД-19

Днес от 19:00 часа българско време, ще има живо включване. Ще коментирам актуална тема от деня.

БЪЛГАРСКИТЕ ЛЕКАРИ, КОРОНАВИРУСЪТ И КАК ОБЪРКВАТ ХОРАТА

Моля, да ми задавате въпроси само по темата. Другите въпроси са за петъчния лайв от масата, който правим един път в месеца. 

LIVE: БЪЛГАРСКИТЕ ЛЕКАРИ И КОВИД-19

Comments

Какви лекари са това! Боклуци е много мек епитет! След като личната ми лекарка с която сме съученици и се познаваме от поне 45 години ме набута в схема с левкимия! И в момента в хематологията в София отказват да ми издават епикриза защото от 2017 спрях да им пия прескъпите илачи! Можете ли да повярвате ! Отказва да напишат истината, че съм прекратил лечението си и не желая да го продължавам! Мисля че се досещате защо!?

Вихрене! Ако спрат да крадът като за световно всичко ще си дойде на мястото!И леглата ще стигат и лекарства ще има!

Понеже стана въпрос как няма места по болниците и как се чупи здравната ни система. У нас има 341 болници с обща леглова база 53997 легла (данни на НСИ към 31,12,2019), който не вярва да влезе и да провери. Към днешна дата има 2316 хоспитализирани, средно по 6,8 човека в болница или са заети 4.2% от леглата в болниците. А от около седмица слушам как здравната ни система е на ръба, няма лекари и тн. Това е ярко доказателство или че съвсем необосновано ни психиасват или за генерален проблем в здравната ни систем, който няма нищо общо с ковид. Или и за двете. Нещо, за което говориш от години. Както и аз. Само дето ти си по гръмогласен от мен.

Здравей Киро.Колеги сме били в магазините по 1 лв.Телефона ми е 0885 22 42 32.Имам интересно инфо за Ковид 19.Поздрави.

Дори маските в операцонната не са особено ефективни! Доказано е около 3-4% намаляват риска от инфекция

гледай това https://www.facebook.com/LOVEISTINATA/videos/687277461907307

Не знам дали ще видиш коментара ми но ще го кажа.Интересувам се от вируси и уча за тях за помагам на хората.Но и работя защото така трябва,колко до телевизиите и социалните медии е ясно.Аз съм дете на прехода,аз знам все още какво е домашна храна,да излизам с приятели да мисля.И аз направих извод че хората искат да бъдат мачкани да бъдат роби.За съжаление малко се тези който ще прозрът истината защото никой не я иска.Не може да накараш някой да прогледне или да проходи ако не го иска.Промяната започва от нашите мозъци.Успех с канала и в YouTube.На 29 съм но съм успял да видя доста,не повече от теб но все пак виждам и ме боли за майка България,един човек преди 1300 години ни е завещал да я пазим а ние я продадохме и унищожаваме.Да си жив и здрав ти твоето семейство и късмет

https://www.youtube.com/watch?v=gPe7C1hbNt8&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0wflXUT4CtqHH-YAjwnQi4tmpkw8tdPM0ds1upPn2ThSo8bSPDe3iE5i8

Веско

KIRO zvani svar6vam rabota v 10.15 Bulgaria time sytrinta.6tom ne stava s Viber probvai s IMO...Gieorgi NAYDENOW +447909751624

изгледай това https://www.facebook.com/ANONCYBERARMY/videos/2849114385316466 като имаш време

Бат Киро, прав си за тези медии и тези лекари. Жалкото е, че хората не го виждат. Аз единия проблем съм го решил телевизора на първите 3 канала никога не го включвам., а с лекарите... се надявам да не ми се налага защото на тях не може да се разчита, а между другото в чужбина е още по зле. Поздрави!

Не че им правя реклама на господарите на уеба, но си размотават хора от доста време: https://gospodari.com/%d1%87%d0%b5%d1%82%d0%b8%d1%80%d0%b8-%d0%b1%d0%be%d0%bb%d0%bd%d0%b8%d1%86%d0%b8-%d1%80%d0%b0%d0%b7%d0%bc%d0%be%d1%82%d0%b0%d0%b2%d0%b0%d1%82-%d0%bf%d0%b0%d1%86%d0%b8%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%ba%d0%b0/

Дано го изгледате преди да го изтрият :) https://www.youtube.com/watch?v=Dwc8dMw4raw&fbclid=IwAR00qlt_kxEl22q9aBraOBR58nfGaitrzFWvEIXSjGW0zd2aydlR5mObpkw&app=desktop

Здравей те Кире и Веско, разбрах за качеството на видеозаписа че трябва да го променя. Ще пробвам другия път. За видеото, то много ми хареса, Кире казваш доста неща които и аз си мисля за тая простотия короната. надявам се да не излезем лоши пророци. Живи и здрави и доскоро

Aleksandar Antimov

Аз карам камион във "хубавата Франция" както спях все камиона все 2през нощта ми отвориха кабината и ми откраднаха телефона и маратонките полицаите дойдоха и на едно листче записаха данните ми "бяла даржава"със закони

Ще ме изгонят от болница ама след 5 часа е мой и тупе му яко на никои не пускам аванта

Бай Киро в болницата влизам с ботонките иначе си куче касичка

И в Англия е така. Ама глупаците тичат към запада защото пропагандата промива тъпи мозъци.

Hristo Zlatkov

Дааа. Точно така е. Белене трябва пак да се отвори защото има много клиенти за там в момента. Точно тези идиоти са били вкарвани там за да не пречат на нормалните хора да живеят. Поздрави Киро и Веско!

Hristo Zlatkov

Здравей те и от мен много късно се пребрах от работа.таз вечер щте изгледам лаива.

Ето малко материал за наркотиците https://youtu.be/hipmGlPpbtU

Сега видях че съм допуснал един куп правописни грешки...😀така е защото се вълнувам и пиша бързо и на един дъх...извинявам се за което!

Кирил и Веско,вие ми връщате вярата в силата на Българския дух и вяра ....0877276993 Бъдете здрави братя мои...пазете се ....Хайде до чуване.

Набори ти си моя кръв и плът човече моля нека Веско или ти ми пратете СМС на наш телефон а аз ще ви се обадя.

Здравей набори. Пише ти Ми така от Дряново. Отдавна търся възможност да се свържа с теб. Живея в чужбина отдавна,лятото обикалях из Търново и разпитвах къде ти е залата ,но за мое учудване никой не можа да ми каже. Ще ти оставя БГ тел.(Не искам да си давам телефона н чужбина) .

Наистина много познаваш бат Киро. Аз те следя от началото и 99% всичко ти излиза

Можеш да промениш качеството на видео връзката.

Киро Брейка - Оригинала

usa

use

Ot zagnivashtiq use

Blagodarq Kire . Samo Taka. Istinata e Taka bode v ochite. Pozdravi I jivi I zdrave

Здравейте Кире и Веско, това че пуснахте лайфа с по високо качество не ми позволи да ви гледам онлайн на живо. Не ми стигна силата на нета. Сега се опитвам да ви гледам на запис и пак засича. (надявам се да преосмислите теорията за високото качество на картината. Като изгледам цялото видео ще коментирам видеото. Моля да вземете мнението ми под внимание. До по късно, с моя коментар на видеото. Лека.

Aleksandar Antimov

Киро , това е бъдещето . Целта на болниците в момента не е да лекуват , целта е да се вземат парите . Живея във Франция , тук за кожен или очен доктор се чака около година . Избягяхме от рая и сега ще е така . Успех

Tova e U.K.

07909751624 Georgi KIRO nameri vreme da zvane6 ytre petak imam svoboden den samo za 10 minyti Imo,WhatsApp, Viber.

ВЕЛИКО ВЕЛИКО ВЕЛИКО !

ами бат Киро, защо въпросните кукловоди са да я докарали до положение да няма кой да работ сега и да трябва да оправят нещата сега по този начин?

Е те ги дават тия заплати ама ти сам каза, че нещата юе се променят, не съм казал, че няма да се търсят кадърни хора. Ама ти си отворен човек от към бизнес, все пак не ми се вярва да бачкаш на заплата... 100% щеше да имаш нещо предвид...

Здравей Кире,Рон Мос или Рич Форестър 🙂 както е по известен, онзи ден каза в Преди обед,,че негов много близък приятел от ЦРУ му казал че този цирк щял да приключи на 3 ноември след изборите в щатите . Какво ти е мнението ?

Здрасти бат Киро,здрасти Веско,кога ще се върнем към нормален живот(преди да стане цялата глупост ,визирам периода до декември 2019 г)? Благодаря

Димитър Дидо

Бат Киро, в какво би инвестирал в момента коа беше млад без стандартните ясни схеми маски и тн. каквъ бизнес мислиш, че ще има смисъл занапред?

Здравейте, живи и здрави да сте! Бат Киро аз съм молекулярен биолог. Пряко съм се занимавал с тестването за вируса и знам за колко сериозен бизнес със здравето става въпрос. Направих едно лесно проверяемо проучване в гугъл. Извадих над 15 научни статии, отричащи предпазния ефект от маските, а дори напротив колко вредни и опасни могат да бъдат. Няма нито едно проведено проучване до преди истерията с пандемията, което да доказва хирургическите маски като средство за предпазване от разпространение на инфекции. Всеки ден ни лъжат, че ни спасяват, а правят точно обратното - убиват ни!

Бате Киро, сега като те слушам за това дето казваш, че тоя цирк се прави заради Америка и запада се сетих за онези думи на Ванга, че Тръмп ще бъде последния президент на щатите... Досега не си го обяснявах как ще стане, но вече се намества пъзела...

Имаме и много добри лекари в България! Днес ми се наложи да ходя до очен минах и през джипито, хората се държаха супер любезно и ми помогнаха веднага, и на тях вече им е писнало от този ковид и въпреки цялата психоза се държат на ниво и преглеждат хората и се отнасят със всеки пациент както трябва, а не се бият в гърдите че са на първа линия! Дай боже след тази психоза да останат повече истински лекари, които искат да помагат и да лекуват хората! Поздрави Бат Киро и Веско!

Бай Тошо

Вярваш ли на теорията че всичко ще свърши след изборите в САЩ ?

у

Вече се говори че ваксини ще има след нова година и приоритетните ще са рисковата група ,хората над 65 ,но от много места казват ,че страничните ефекти на ваксината за вируса е опасна?

Бат Киро искам да поясня за въпроса си исках питах дали се опитват да сринат имунната ни система и на децата с това маскиране и държане на хората вкъщи

Здравейте и от мен.Утре съм рожденничка и ще карам 30 тия си юбилей без роднини,без приятели защото Тук в Англия са още по затегнати мерки ...затвориха ни по къщите ни нямат право хората да си ходят на гости дори семейство не може да поканиш иначе глоба,досие и какво ли не...Тук се говори за още едни 6 месеца ще е така тоест 2021 и тя отиде..Чудя се каква им е крайната цел да ни побъркат ли ?Унищожат и направят асоциални как мислиш ти?Благодаря предварително 🙂

Деница

Здравейте какво мислиш бат Киро за новата заповед за маските на открито.

Бат Киро , да питам и аз един въпрос. Мислиш ли, че хората на тая земя са прекалено много ?

Georgi Ishkitiev

Честно да ви кажа covid си е супер....чак ми е забавно....😀 тези които имат мозък в главите ще извлекат само ползи от това

Калоян

Бат, Киро, ще се съгласиш ли, че целият цирк с безумните мерки срещу вируса в крайна сметка се налага отново пряко от изпълнителната власт и управляващите. Задниците, които са в щаба, в крайна сметка УСПЯВАТ ДА НАЛОЖАТ простотиите си отново, благодарение на факта, че са продажници на тази власт. Полицаи и жандармерия и конкретни малоумни заповеди, които по принцип стоят по ниско от законите, спускани от още по - малоумни министри, тормозят народа, който и да се противопоставя, властта, която имат от щаба безмилостно го мачка. Бат Киро, мисля, че наближава време за ново партизанско движение у нас. Всичко това е медицински, медиен и властови фашизъм. Съгласен ли си, че можем да се измъкнем от това блато само чрез спасяване на държавата си от сегашните, които ни налагат тези неща чрез органите на реда и монопола над насилието? Хубава вечер и поздрави на тебе и на Веско. Гошо от Бургас ))

Да направим една софра и да оставим тоя covid да изветрее 😀

Калоян

Поздрави, бат Кире, видеата, които правите са изключително стойностни и който има акъл ще си отвори очите, продължавайте в същия дух.

Аз мисля че този вирус е измама вече 3ма човека знам с вирус дори хрема нямат СМО си седят десет дена в къщи всичко е конспирация за пари

Здравей Кире как мислиш защо направиха писиар тестове да минават през здравната каса според мен пак ша се крадат яко пари има едно видео се върти из фейса къде група цигани в Ямбол чакат да си направят тестове

Filip Petkov

По повод коментара за болниците в Атина. Имам колежка от Атина, която сега живее в България и каза, че отношението в болниците в България било в пъти по-добре от Атина и здравеопазването също. Нищо чудно да ги морят в Гърция.

Бат Киро, родителите ми са настръхнали сериозно. Баща ми работи в МВР, има няколко човека там, които са с положителни тестове. Майка ми има магазинче и трепери заради всеки клиент. Аз им обяснявам, че е някаква страшна манипулация, те осъзнават, че е така, но ги е страх да не се заразят. Живеят в Шумен, а в момента там е най-сериозно положението (така говорят по новините). Тази седмица наши роднини починаха с коронавирус (лично според мен насила уморени)... Как ще вкараш 77-годишен след инсулт в интензивното при болни от коронавирус?! Трябва да си абсолютен олигофрен... Както и да е... Студент съм в София и всяка вечер говоря с нашите и имам чувството, че с всеки ден са по-уплашени... Постоянно ми повтарят да се пазя. Какво да им кажа, как да им обясня, че това всичкото е абсолютна простотия и трябва да се успокоят?

Здравейте. Разказвам ви за историята, за която ви бях писал наскоро на лично. Понеже е по темата я разказвам и тук. Един колега от сервиза тук в Лондон смята, че ръкавиците помагали против Коронавируса. Той не носи маска. Просто си смята, че ръкавиците помагали. Явно на всеки мозъка е промит по различен начин. Трябваше да му предам една кола. Той каза да не се качваме заедно в нея, защото преди 2 дни бил разбрал че е болен от Ковид. Аз му казах, че той вече беше в близост до мен и си говорихме и аз му дадох ключовете от моите ръце в неговите. Той ми каза да се пазя, защото било много опасно, след което ми каза, че се бил чувствал защитен, защото имал ръкавици на ръцете си и ми казва: "Виж, това предпазва!" и ми показва ръкавиците си за еднократна употреба. Аз просто нямаше как да му отговоря на това... Както казва Бат Киро - като гледате - виждайте, като слушате - чувайте, задавайте си въпроси. И аз се замислих - добре де, нали уж всеки учител или ученик ако се разболее или има симптоми, затварят цялото училище. Как така този колега просто се е разболял преди два дни и нашия офис си работи? Всички колеги сме си добре и няма никой под карантина? Как така успяха да промият мозъците на всички и всеки да може да си избира каква суперсила да притежава - един със защита от маска, друг с шлем, а трети единствено с ръкавици на ръцете преборват вируса? Върха на сладоледа беше, когато след 2 дни видях същия колега в тоалетната да си мие ръцете. Познайте как ги миеше? ИЗМИ СЕ СЪС САПУН И ВОДА, НО С РЪКАВИЦИТЕ НА РЪЦЕТЕ! Накрая дори ги изсуши със сешоара за ръце и отново продължи да си работи със същите ръкавици за еднократна употреба. Човека си яде, ходи до тоалетна и работи със същите ръкавици цял ден и те го били предпазвали от вируса.. Ако искате ми вярвайте, но ви го разказвам така, както ги видях с очите си. Поздрави.

Kristiyan Kalchev

Кире положението става много зле.Хората са неграмотни и имат паяжина в главата.Маските ти унищожават имунната система.Какво ще кажеш по въпроса.Даниел от Враца

Здравейте живи и здрави бат Киро мислиш ли, че дойде време всеки да разчита на имунната си система и не на докторите

Бат Киро поздравления на теб и на Веско за това което правите,моят въпрос е ако вирусът беше тръгнал от Русия а не от Китай дали щяхме да сме така както сега , дали щяхме изобщо да знаем или щеше да стане война ? Защото нали все Русия им е виновна на всички държави

Истината е живот на село,да си произвеждаш храна,да имаш собствена вода,собствен енергоизточник и малко или много да си извън системата и независим.бат Киро дай мнение?

Това е проблема, Кире. Затова които са свестни доктори, идва момент и им писва и имат два варианта - или влизат в схемата и стават боклуци или си събират багажа и отиват в чужбина.

Другата лъжа. Нали кават, че антителата не били сигурна защита. Анти тела ат истинския вирус не са сигурни, пък от ваксината сигурни.

Кире, най-накрая имам човек с ковид както се пееше в песента на Ицо Хазарта. Ходя на едни групови тренировки, които са много сходни с твоите - лятото са на стадиона, зимата сме в зала - включват кардио, табати, тежести вдигаме, скачаме на въже и др. неща, много съм се зарибил. Една жена около 35-36 годишна, която посещава тези тренировки днес обяви, че има ковид. Това, което написа във вайбара е, че от днес е с ковид, положителна, без обоняние и леко отпаднала. Но не съм притеснен и грам. Много ми е интересно за колко време ще се оправи и какви лекарства са и предписали. Ще ви споделя като разбера

Dimitar Dimitrov

Добър вечер бат Киро и Веско ! Бъдете здрави и нека здравия разум на нормалните като Вас да дава сили и подкрепа така както към мен и останалите хора .Въпроса ми към теб бат Киро е следния.Защо само в България е толкова силна пропагандата на медийките,защото виждам че в другите държави също присъства пропагандата за вируса ,но има огромна разлика по начина по който се прави в нашата уж така наречена държава България?

Най-големия си чичо Киро <3

Бат Киро здравей, същото е във великобритания. Никакъв достъп до здравеопазване в момента, лекуват по телефона , няма никакъв шанс да се срещнеш с лекар.От 2-3 седмици имам ,сериозен проблем с възпален нерв в кръста и не мога да ходя дори, обаждат ми се само по телефона всяка седмица и ми изписват различни болкоуспокояващи ,които нямат никакъв ефект.принудих се да поръчам на семейството ми да ми изпратят противовъзпалителни инжекции от България и си ги бия сам.

Киро, на здраве и не се ядосвай ! Дядо казваше "балъците с коса да ги косиш, като се обърнеш пак някой ще стърчи". И друга негова прикъзка - "човек като работи, живота ще намери начин да му се отплати". Поздравявам те за ентусиазма. Имам доста приятели от килифарево и велико търново.. истински боляри. И повечето са като тебе - луди и благородни :) Дано да има повече хора като теб. Жив и здрав да си

Georgi Ishkitiev

Респект! Поздрави от Петрич

Не знам хората не се ли питат къде беше цяло лято вируса при огромни протести и пълни на макс барове.

В.П.

Добър вечер.Въпросът ми е дали ще върнат карантината и дали ще затворят училищата , магазините и заведенията.

дойде време сами да се лекуваме

Ей, баце. виждаш неща които аз кикога ни бих видял.

Xan Dragonhand

Наздраве бат Киро поздрави от Цветомир от Варна

Здрасти от мен, и наздраве. Да знам че темата е сериозна но все пак.

Росен Александров

Кире, спомням си, че в едно видео (това, в което разказваш за бройлерите) се пошегува, че старец ти е казал, че най-лесно се гледа телевизия - може би по времето, когато ти го е казал, е било така, но в днешно време е мъка за хората, които имат мозък в главите си. То са глупост след глупост, идиотщина, порнография. Аз съм на мнението, че гледането на телевизия, без критично мислене, води до тотално лумпенизиране (както обичаш да се изразяваш). Въпросче: Колко често гледаш телевизия?

вируса ще продължи и ще очакваме следващия това е само проба за да се види колко са тъпи хората

Здрасти бат Киро! Както е написал Христо Ботев "Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита.." Радвам се, че познавам един от свестните в твое лице. Искам да те попитам следното: Чичо ми е лакар и работи в Атина. Когато започна ковид-измамата ни предупреди да внимаваме ако искат да ни приемат в болница, защото в Атина карали лекарите направо да уморяват и "приспиват" хоспитализираните. Според теб и нашата бяла мафия ли е стигнала това дъно? П.С Според мен ДА

Въпросният мой приятел се бил лекувал с лекарството на Тръмп - синът му е лекар в Швеция.

Ще се радвам ако някой ден пишеш или се обадиш , мога да разкажа доста неща..... Според мен лъжат за Ковид доста - имаме общи познати с първият уж заразен във Варна - диджейчето - мои комшии държаха пекарна във Варна - отишъл при тях като клиент - те го познали и отказали да го обслужат от страх.... Той им заявил , че никога не е бил болен от Ковид и че са му платили 2000 лв за да се прави на болен , а имал 2 отрицателни теста за болестта - разровете се и вижте репортажите от Варна. От служители на Булсатком разбрах , че са говорили с кмета на село Игнатиево във Варна - известно село до Варна - пълно с цигани и нашумяло с просяците с големите къщи и джебчиите си . Та кметът споделил , че обикаляли хора и предлагали на ромите по около 1500 лв на човек , за да ги пишат болни от Ковид - Кой не се знае , но циганите не искат да вземат парите , защото ще затворят цялото село под карантина и ще станат ,, Персона Нон Грата ,, за околните оранжерии където работят нелегално и че ще умрат от глад.... Постоянно чувам за случаи на предлагане на пари на близки на починали хора - да ги изкарат болни от Ковид. Имам един приятел в София на 65 години мисля който бил с 2 положителни теста - каза че го изкарал за 48 часа , бил 14 дни под карантина , но Ковида го изкарал по - леко и бързо отколкото Грип

Моето най - голямо разочарование за България е , че Всички прегърнаха парите с цената на Всичко , и не отчитат , че действията на всеки един човек - рефлектират върху останалите от обществото.... Не знам Бай Киро - моята стратегия е да се бунтувам срещу Всичко несправедливо със съдебни дела главно - имам известни успехи - пак казвам Аз осъдих кмета на Варна относно Ковид 19 - човека затвори цял бранш - без да има това право. Всичките ми близки бяха против Мен - включително жена ми - Аз им казах , че ако не се борим за правата си и за нашето право на живот - ще излезе , че целият Ни живот излиза един гювеч подхвърлен Ни от мутрите.... Моята майка през 2006 - та година загина на моста край Бяла Русенско с още 18 души , защото сума Ти и народ са решили ( и никой не ги е спрял ) да спечелят пари по нечестен начин, като са извършили доста ,,уж,, дребни нарушения..

Бай Кръстане. Че ще умреме, ще умреме. Да се бориме винаги има смисъл. Ако не за нас, то за тези след нас. Може на никой да не му дреме, но това не е извинение да се предаваме.

Xan Dragonhand

ЗДРАВЕЙТЕ ПРИЯТНО МИ Е ДА ГЛЕДАМ КАК СЕ ОПИТВАТЕ ДА ПОМОГНЕТЕ НО ИМА ЛИ СМИСЪЛ , ЩЕ СЕ УМИРА РАНО ИЛИ КЪСНО СЪС ИЛИ БЕЗ МАСКИ НА КОЙ МУ ДРЕМЕ ВЕЧЕ? УСПЕХИ ВИ ЖЕЛАЯ

Имаш съобщение от мен във фейсбук, понеже не мога да изпращам снимки тук.

Kristiyan Kalchev

А дали ще ни задължат да ни ваксинират като излезе ваксината за ковид 19 2021год.?

Здравейте бат' Киро и Веско! Благодаря много за пожеланията за рождения ми ден миналия петък. ❤ Сестра ми е невролог и работи на 2 места. По време на "лудницата" нямаше и все още няма нито 1 пропуснат работен ден. Не си говорим често за вируса с нея, но тя казва, че на база на "беглите" и познания по медицина, нещо не и се връзва цялата схема с този вирус - тоест, има нещо гнило. Въпросът ми е: Има добри и трудолюбиви хора с "лимитиран" мироглед, които никому нищо лошо не правят и сляпо вярват на медии, селски доктори, врачки и щаба. Кому е нужно те да страдат? Благодаря много!

Здравей бат Киро, имам 2 въпроса към теб. Мислиш ли, че 2021 ще забравим за този вирус или не? Също така, дали този срив на икономиката ще има положителен ефект за потребителите - поевтиняване на всякакви стоки и услуги?

Така му кажи Борислав, нищо няма да ти направят и без това

И маска на задника защото той май през него вдишва а през устата хвърля лайната

Киро мислиш ли че най-добрата ваксина срещу ковид е да се спре гледането на телевизия?

Борислав кажи му да си сложи памперс на лицето на твоя учител.

Здрасти, бай Киро. Не знам дали помниш бях ти разказвал за господина ни по философия. Ние сме от първа езикова гимназия-Варна. Та днес той заяви, че си миел ябълките и всичко което купел с веро и щеше да ни изпитва, защото бяхме отишли до тоалетната без маски.Такова е положението, само чекийки...

Бат Киро беше прав че корона цирка е направен за Америка. Тези идиоти тук си го харесват даже, маските си харесват и си ги искат апък и да прибират помощи без да работят не им пречи много много като гледам.

Toyo Automotiveconsult


More Creators