SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


LIVE: ПОЗНАХ И ЗА ДОЦ. МАНГЪРОВ

Ще анализирам репортажа на bTV за доц. Атанас Мангъров + още няколко теми.

Започваме в 19:00 часа

LIVE: ПОЗНАХ И ЗА ДОЦ. МАНГЪРОВ

Comments

https://dnes.dir.bg/na-fokus/kak-si-otiva-edin-mlad-chovek-na-33-godini-samo-za-den .... реалност ... мрат като мухи и държавата само гледа

Звучи като виц, но е истински случай с наша съседка. Заявява, че иска да си направи тест поради предстоящо пътуване. В последствие пътуването отпада, жената не прави тест, но получава резулрат положителен!!!

Stefan Vasilev

Веско, много е слаб звука на видеата - аз гледам през телефон и едва се чуват. Виж ако може да се усили от ваша страна. Благодаря.

Dobrin Stefanov

https://bnr.bg/post/101365627/teodosii-teodosiev-celiat-svat-ima-nujda-ot-probujdane

и на “120 минути“ водещия го купиха и продадоха, преди беше Алтернатива, но явно са го сплашили защото като му гледам постовете във фейса все едно не е той!

Kris Yaneva

https://www.facebook.com/martin.dimov.984/videos/3883770144968058/UzpfSTE2NjY4MzA2Mzg6MTAyMjE5ODAxOTg1Njg1MTQ/

Ще добавя и друго за тъпото ни здравеопазване, на личните лекари не им се занимава да ни преглеждат или има тумби с цигани пред кабинетите. И едно посещени при лекар на частно ти е 40лв. , но понеже няма добри лекари в Перник и за щастие София ни е близо отиваме там и какво става там. Един преглед 100 кинта без час, а с час 70лв, айде и гориво айде и лекарствата, защото лекрите търгуват и с лекарствата и от там лапат процент и отиваш на едни 200 кинта в бързината да си тровиш детето. За жалост това е истината гледат ни като дебитни карти и колкото се може повече да те източат

Martin

9038 теста в петък. 120 хил. лв плаща държавата за тестове (по Борисов). Държавната цена е 60 лв (НЗОК). Това би трябвало да значи 2000 теста, платени от държавата. За останалите 7038 се предполага да са платени по “пазарни” цени между 90-120 лв. При надценка средно от около 50 лв. Това прави печалба от над 350 хил. лв. на ден. Обсъждат се всякакви мерки, но не и как в условията на задълбочаваща се криза, държавата да ограничи надценките. И не само, че не се мисли в тази посока, а Министерството на здравеопазването също ще сложи цена от 130 лв за PCR без направление

Martin

Кире по умен човек от теб досега не познавам а аз мен си имам за доста но ме радваш много аз сам на 22 междудругото ако ми беше баща щях да съм горд моят аз го уча той е на 54 той в главата нищо няма и пак съм благодарен защото като бебе ме усиновиха :)

Киро, прав си че хората са говеда. Сега чета как щели пак да затварят децата и да учат на компютрите. Много ме яд на тези идиоти, яд ме е и на родителите какви са овце. Всички лекари - дори и измамниците потвърдиха, че децата не ги засяга вируса. А днеска гледам едни дечица 7-8 годишни ходят по улиците с маски. Какъв родител трябва да си, какъв идиот, че да накараш детето си да носи маска, само за да не те зарази теб. Защото моето дете освен с учителите и с мен с други възрастни не общува. И аз ще му кажа да носи тоя парцал, за да не ме зарази вечер като се прибере. Що за идиот трябва да си ?! Ама явно има такива идиоти и то много. Моето дете съм го предупредил, ако някой му каже нещо за маска да отговаря, че баща му е забранил да носи маска. Нека някой да дойде да ме накара да си сложа парцал на детето

Georgi Ishkitiev

Бат Киро направи видео за конфликта в Арцах (Нагорни Карабах). Поздрави за труда от мен, продължавай все така

Качеството на звука е малко слабо. Веско, моля те пооправи го. Много е тихо.

Така и аз искам да си дам мнението и какво виждам от моите очи. То ясно се вижда Covid-19 е постановка, не се знае за какво се прави там тия където го правят си знаят, другото също е очевадно задава се голяма финансова криза, такива ги е имало и ще ги има и занапред (не забравяйте, че след криза идва подем, разбира се който отцелее). Климата се прецака "факт", не знам дали на някой изобщо му пука. Започват да се правят нови ел. Коли и това ще е бъдещето в следващите 10 години повечето коли ще са на ток. За Вируса, ще трябва да се имунизират всички, само че чякаме да изработят ваксина, хората ще им писне и ще искат сами да се ваксинират. Децата ще се обучават дистаниционно( продажвата на компютри върви с пълна пара). Парите ще са виртуални, както е в Швеция, там вече всичко се плаща с карта или смартфон, ако искаш да плащаш с пари, ти отдържат такса, дори тези които просят имат едни бачове с номер и просто ги сканираш и му изпращаш пари на просещия това всичко става с телефон. Започва тестването на електронно евро /e-euro/по този начин всичко ще бъде следено. В България сме малко далеч от някой неща. Спорт почти няма. Здравната система и тя е под всякаква критика, селата обезлюдени, заплати ниски, цени високи. Всичко е на отживяване, това което е останало от комунизма само, ама то се руши с течение на времето . Искаме да правим капитализъм, ама без капитал не става. Трябват ни мислещи политици, политици които са учили политика, а не продажници или бодигарди. По прост министър председател едва ли е имала нашата държава. Бат Киро ти сега майни го тоя вирус направо ма заболява главата от него. Имаш влияние учиш младите на хубави неща. Стимулирай ги малко имам в предвид продължавай да им казваш кое е добро и кое е лошо. (например да не пушат :) да не пият :) да не взимат наркотици, да спортуват да си общуват да четат книги, да не ходят да ядат боклуци примерно M´Donalds, и т.н. ти най-добре знаеш де) Продъжавайте с Веско в същия дух имате подкрепата ми :).

Още един ИСТИНСКИ ЛЕКАР който може да го може да го поставим до Доц. Мангъров, Д-р Антония Първанова, Д-р Георги Тодоров от Русе https://petel.bg/m/index.php?action=view&id=386005&opinion=&fbclid=IwAR2zt4BbD9ZBPKQzKWZntqCCF0FuzxqW8j-mRiKJ_l_kfxgmpF-aWgJentk

Valentin

Италия - протести срещу ковид мерките https://www.facebook.com/valentin.ivanov.12576/posts/4197865006907328?notif_id=1603804719412091&notif_t=feedback_reaction_generic&ref=notif

Valentin

https://www.facebook.com/valentin.ivanov.12576/posts/4197950806898748?notif_id=1603807082612670&notif_t=feedback_reaction_generic&ref=notif

Valentin

Италия - протест срещу мерките https://www.facebook.com/valentin.ivanov.12576/posts/4197935786900250?notif_id=1603801035565326&notif_t=feedback_reaction_generic&ref=notif

Valentin

https://www.facebook.com/477605479000736/posts/2922656924495567/ Здравейте на всички. Ето видео с още един неудобен човек, който си изказва гледната точка. И един въпрос към бат Киро защо няма ковид в затворите?

Martin Yanov

Киро тази Пикла ,не е обучена,на тази и какво да говори в слушалката на ухото.

Първо поздрави за всичко, което правиш! Аз също съм от Велико Търново, от Пишманчето. От почти две години живея и работя във Франция. Шапка ти свалям за смелостта и обективността. Току що се абонирах. 5 Евро тука са половин кутия цигари. Продължавай все така, мисля, че всички които останаха в България са в пъти по-смели от нас, които си бихме шута. Кураж, Киро. Не е лесно да си нормален, а ти си! Респект.

Браво бай Киро, с теб съм!

Благодаря, за смелостта да казвате истината!

Изслушах го по-късно. Благодаря Ви!

Красен

Благодаря, за смелостта да казвате истината!

Юлиан Семьонов

Даже CDC казва, че 50% от населението на земята имат имунизация от COVID 19 поради това че са се заразили от вируси които са много сходни до него. Така, че да се дойде до пълна имунизация на човешкия род , което те твърдят е 70 % , значи се нуждаем от само 20 - 25 % от населението да се разболее... Напълно ненужно затваряне, и задължително носене на маски. Относно тестовете - PCR теста - вярен е 70-80 процента но е бавен - от момента когато го направиш, до момента когато излязат резултатите - ако си от рисковите групи , ти вече нямаш шанс да се пребориш - от опит Китай имат само 5 % хора, който след като са ги сложили на вентилатори да отцелеят. (точно което Киро забелязва че доцента казва- да се правят бързи тестове, и че другите нямат никаква ефективност дори да са по точни ) Верно е че COVID се разпространява по въздуха, но изглежда че е много по-заразен чрез докосване, особено по фекален начин. Изследване ан Oxford university показва, че пациенти с COVID поставени в една стая не се заразяват в общата стая, но оставят вируси в тоалетната .... https://www.cebm.net/covid-19/sars-cov-2-orofecal-transmission и само там - на тоалетната чиния, на кранчето за вода, на дръжките на вратата, на филтрите на тавана на тоалетната поради изпаряване на фекалните води... НО НИКАКВИ ВИРУСИ В СТАЯТА КЪДЕТО СПЯТ Друго установено е, че ако имаш добро количество витамин Д, нямаш опасност да се разболееш сериозно от COVID. Ще го изкараш като хрема. Виатмин Д се създава в човешкия организъм след излагане на слънчева светлина. Затворени вкъщи ви прави да имате по-малко витамин Д. Има и хапчета за витамин Д ама е опасно да се вземат защото ако вземете прекалено много - е смъртоносно. Така че разходете се на слънце. Пийте витамин С - или яжте зелени зеленчуци - имат повече витамин С от лимони и портокали.

След време на сички като тая и боко ще им се извадят снимките и ще се изтрият от земята и по лошото което ще ги чака след това. Все се каня но ще дойде денят представете си погребението на боко в софиските гробища да види любовта на българите след това защото никой незнае времето на своя край.

https://www.youtube.com/watch?v=FvxS7ivNIHM&t=219s

Здравей те Бат Киро и Веско Сега изгледах лаива щтот през седмицата много късно се прибирам от работа.Благодаря за Лаива и за това че Бат Киро по Много прост и разбираем език ни обяснява за кво става на въпрос със Доц.Мънгаров.Благодаря и живи и здрави да сте.

Бат Киро съсипа ги този клип. Много си прав и за хартиените пари и за чипосвания и подобни глупости

Поголовно Политици в световен мащаб се обявяват че са “заразени “ с вируса, сега и Бойко.... Случайност....?! Едва ли. Сценарий...?! По-вероятно. Мислете...... В САЩ първо Тръмп беше обявен с “ положителна проба”, сега и неговия поддръжник/заместник президент Пенс.... Но това едва ли е основната причина за всичко.... Нека помислим . В същото време поголовно ще видим надписи в магазини обявявайки че няма ресто и че хората трябва да плащат с точни пари или карти.. Някои банки не предлагат внос на банкноти по сметка, само внасяне на чекове. (TD Bank). Това се случва в Ню Джързи.

Ivan Markov

Оня, 120 минутко с джендарски наклонности, позволяващ си да обижда Доц. Мангъров заслужава не Белене, а Алкатрас. Да еба копелето му просто и подкупно. Не си на чикйте на този човек бе лилипутьо. Е то бива бива, ама не мога вече, то не се издържа. От боклук и нагоре!!! Нямам думи.

Бат Киро побъркаха народа с тая психоза. От Добринище съм и имам приятел който е в спешния център в Банско и като затвориха с кпп-та той казваше че не смогват да дават успокоителни на хората. Тук и лекарите нарочно психясват хората че било бум ама аз още заразен не съм видял и ама хората са послушни овчици и направо р страшно.Едно здравей не може да дадеш на някой че те гюедат на кръв толкова се са побъркали🤯

кире най -тежките санкции са за саморазправа .. умишлено направени

от сега ни приготвят нашите учители за спиране на училищата.Карат ни да си правим профили в електронната програм с която бяхме и преди плюс това вече се купуват компютри и за тези който нямат това подсказва нещо не мислиш ли който няма му купуват с държавни пари

Здравейте Бат Киро и Веско. Поздрави от Англия. Вижте за какво става на въпрос- https://www.dailystandart.com/szo-v-nukvaria-testvanite-za-korona-sa-mnogo-po-malko-ot-istinata/?fbclid=IwAR1KYr08CcHkWmh_AR084yU3wl1I8TLBwacWQXqfDASmVT7Xf2AXsBaHHEo

Бай Киро аз съм млад на 17 години и постоянно съм на таблета след като се прибера от училище искам да го откажа но немога какво мога да правя за да запълвам ежедневието си и пак да ми е толкова хубаво все едно гледам клип

Аз не споря с теб, Аз се опитвам да разсъждавам заедно с теб! Един от първите ти абонати съм в Patreon съм, продължавам да го правя 🙂 Ще се радвам, да се чуем някой ден а защо не и да се видим и да поговорим! От известно време съм в България и не ти говоря за теория на конспирацията! Наблюдавам събитията в България и те не са нищо друго от световните събития! Поздрави на екипа ви с Веско! Чао 🤝

Киро, кога очакваш края на джендър идеологията, която съсипва морала на младите?

Stoyan Borisov

Интересно е че на 500м (ако не греша) е била лабораторията в която се изследват вирусите в Китай (това в Wuhan ) А седмици преди да пуснат вируса Доналд Тръмп е бил в Wuhan и е обсъждал нещо с някой политик (пак ако не греша). Информацията е предоставена от испански Жорналист.

Ако сега изтеглим кредит и стане инфлация кай ще спечели?

Бат Киро защо Швеция не участва във световният цирк?

на вайбър, пиши ми на лично за номер

Киро Брейка - Оригинала

Веско къде мога да ви пратя клип , че бат Киро нали иска кадри от тъмната страна на чужбина , от Лондон е клипа

Здравей, бат Киро! Чувал ли си за проекта "Исторически парк" и ако да, какво мислиш за него и Ивелин Михайлов.

тук бат Киро е напълно прав, само 24 часа без ток и сме в каменната ера

Zdrabeite nabore i Vesko,prodaljavaite vse taka smelo.Vaprosat mi kam Kiro e....Ste se vaksinira li ,kato doide vremeto???Ako DA -za6to-i ako ne za6to....pozdravi ot Kanarskite ostrovi....i tuk imate fenove....

не мога сега :)

Киро Брейка - Оригинала

*Бай

Това което не ми харесва и ми харесва в теб е, че говориш директно и даже просташки. Аз съм 90 набор. Въпросът ми е: Едно време (преди демокрацията) хората говорили ли са направо? Мислиш ли, че хората сега говорят по-свободно и по прямо - имаш ли чувството, че сега си по-свободен?

Най Киро, дай съвети как хората да устоят на тази брутална психоза, за да не се разболеят от цвлия тоя стрес и да оцелеят психически?

мангъров е топ професионалист..

Исках да ти кажа, че парите ще излезнат от влияние! Ще има възнаграждение и парична световна валута, но няма да е нищо подобно от това което познаваме! Излизаме от влиянието на Хипер Инфлация и влизаме във режим на Депресия!!! Въпросът ми по нагоре беше: След този момент, според теб каква да бъде нашата посока в която да мислим? Момент в който ти не знаеш нищо от това което ти и аз познаваме! Наясно си че няма кой, да направи това с Корони и световни кризи! Поздрави на теб и Веско.

Браво Киро на малко хора им стиска да говорят истината. ЕВАЛА

Не мислиш ли, че Китай си го измислиха това с вируса за собствена облага и изкупуване на западните фирми в самия Китай?

Alex

Киро знаеш ли за Родшилд на война подкрепят и двете страни сигурна прчалба ?

В каква валута държиш?

Поздрави от Бургас и Веско стига се крие покажи се хихи

Когато всичко тотално приключи, не мислиш ли, че тия всичките мошеници там горе ще си бият камшиците към чужбина и няма да им дреме, че България се била сринала?

Ще има ли стоки от първа необходимост идната зима,според теб?

Тая журналистка е проста лицемерна кучка. Повечето такива овци работещи в купените телевизии са там с други заслуги вероятно. Малко са читавите журналисти. Те не са удобни.

До кога всеки докопал се до власта, крал, крал и накрая се самоуволнява и забегва с милионите. Как допускаме да се случва това безнаказано

Yordan Yordanov

Бат Киро да те разсеям от темата ,че много се ядосваш с тоя вирус оставай ги да си блъскат главите , в клипа където разказваш историята за мутрите , да ти кажа за Лъчо Качика казваш че не го знаеш жив ли е не е ли ами за съжаление не е и не е от ковид да няма някой да си помисли нещо поздрав от Меката на Крадените коли

Киро , а дали това което се случва е всъщност необходимо ?

Тренер, поздрави на теб и Веско. След като корона цирка свърши, ще настъпи икономическата кирона. Според теб каква е възможността в България и не само тук гражданска война или размирици?

Бат Киро забелязал съм,че истинският лекар говори с термини,но и нормалния човек ще го разбере.А този,който иска да те бомби с нещо ще ти говори така че да не го разбереш...

Какво мислиш за инвестицията в злато.И според теб може ли да се спечели от разликата при златото.

Бате Киро, поздрави за нещата, които правите, да сте живи и здрави с Веско и семействата ви! Вярваш ли, че има светлина в тунела и може България да тръгне в добра посока и идните поколения да израснат нормално, а не облъчени от западните ценности?

Киро, това което за говориш тази вечер, е ясно! Това го говоря и Аз от година и половина на тея олигофрени, като тази водещата от видеото тази вечер! Кажи какво мислиш, за времето след като настъпи новият световен ред? Знам че европейският съюз, ще фалира и ще се разпадне! Следя от няколко години, финансовата борса, искам да ти кажа че ни очакват много лоши неща в следващите поне 20 години! Помисли за това. След това аз очаквам че ще настъпи новата финансова схема! Тея хора, които не могат и да си обършат задниците сами, ще бъдат новото поколение и ние ще трябва да се облегнем на тях, да ни водят в новото време!!! Аз не вярвам на това. Ти какво мислиш? Ние ще сме дърти да си въртим задниците и да се правим на умни! В този ред на мисли, света и живите хора ще мислят само за това, че трябва да живеят, да ядат и да пият вода! Ние нямаме нищо от това! След като настъпи световната битка за влияние, според теб каква позиция трябва да заемем? Георги се казвам. Продължавай напред, много ми помагаш в много от моите изводи Поздрави

Когато истината излезе наяве, не трябва ли всички, които са знаели и са на ръководен пост, да бъдат съдени, като национални предатели и до колко е възможно това да стане?

Бат киро аз отначало носех маска където напират за нея.Но после видях проф.Аврамов(от Цанов Напред и Нагоре),който обясни че от маската идва бронхопневмонието и в момента умрелите по новините са предимно от това Съвпадение...

Смяташ ли ,че ще има вълна от недоволство и дали хората ще се надигнат на протести срещу Ковид измамата ?

Petar Andreev

киро то тези телевизийки нова и бтв покрай пандемията ги разбра каквиса мърши защото аз от години ми идва да го метна Хекимянче засмянчо от Тръмп толър пък белкем се отървем . И друго Трифонов е дясна ръка на Боко кой ще те остави на ефир да говориш срещу него толкова години

НОИ няма пари за пенсии (защото няма резерв и хората масово намалиха осигурителния си праг и/или изгубиха работата си и спряха да се осигуряват) и взема пари от НАП (от нашите данъци). Това до къде според теб ще стигне?

Dido D

КИРО ВЕСКО АБЕ КВО СТАНА С ТИТИ ПАПАЗОВ И ДРУГИТЕ АРТИСТИ

остави телефон на лично

Киро Брейка - Оригинала

Кога според теб се очаква да дойде инфлацията и обезценяването на лева? Прави ми впечатление, че яко печатат пари, пари, които не са обезпечени, защото нашите подлизурковци опукаха резерва.

Dido D

Бат Киро, според теб трябваше ли всички да вземат пример от Швеция ? Поздрави за теб и Веско от Норвегия :)

БАТ КИРО АЗ ИСКАМ ДА СЪМ КАТО ТЕБ !!! ТИ СИ НОМЕР 1

В Беларус не въведоха никакви мерки против инфекцията от коронавирус. Лукашенко го водят диктатор и вероятно след като не вярва в тази измама не са позволени PCR тестовете в страната. По каква логика въобще има статистика за заболели от корона вирус в страна? Вероятно са напечатали статистика за заболелите в страната предварително и я представят пред целият свят. Бай киро кажи ми честно ти мислиш като мен, тоест че за всички страни е този метода?

Мислещи хора в телевизии не канят.

Относно коментара ти за психясването с 5G. Във интернет прочетох оня ден за един експеримент в щатите с черен затворник доживот. Мисля че се провежда 50те години. Експеримента е следния казват му че ако иска да умре безболезнено могат да му предложат вариант да му изтече бавно кръвта през палеца. Съгласява се и му пробиват палеца и му закапва кръвта. В очакване да умре след няколко часа умира от инфаркт. Експеримента показва как мозъка може да накара човека да умре.

Дали сте гледали холадските лекари как се обединиха с техни колеги от други страни и казаха че КОВИД е измама. Може ли да коментирате техните изказвания?

Много поздрави на вас и цялото семейство! Въпросът ми към теб е: Къде мога да се свържа с теб на лично?

Предстои финансово преструктуриране на света.Проблема е в 270 трилиона дългове плюс 1500 трилиона финансови деривати.Коронакризата е димната завеса зад която е финасовата катастрофа.

Ако сметнем още не сме стигнали 5% в световен мащаб на заразените само. Другите не ги коментирам. Така че Мангъров е напълно прав и трябва шапка да му свалим, но журналистите определено прекаляват.

Добър вечер и на двамата поздрави от Германия. Бат Киро мислиш ли, че е опасно за доцент Мангъров да говори така мъжката против тая глупост

Киро, кога според теб ще приключи целия този цирк? Аз си мислех, че като вземат парите ще се успокоят ама като гледам нещата в София ги правят по-зле, а и не само в София. Циркът е пълен!

Dido D

Kире,чу ли какво каза Тръмп?Че спечели ли изборите , повече няма да чуят в САЩ за Ковид.Пак май май ще излезеш прав.Браво!

В.П.

Нашата система я няма отдавна, сега чакаме и само ще гледаме.

Бате Киро какво мислиш , как трябва да се подготвим за след месец

Бат Киро какво мислиш че ще последва като свърши ковид цирка?

Бат Киро има ли възможност да те викнат по телевизийте за интервю или те ги е страх от това което ще кажеш?

Piini neshto bat kiro che vdigna kruvnoto

те ще са първите изгорели

Банките да ги забравим

След изборите в сащ

Не брато не си го разбрал. Казва чисто обикновени симтоми даже се заблудих, че е синозита, но си направих тест и ке оказа позитивен. С една хрема те карат тест да си правиш. Да те е страх да не умреш. Затова ги напровиха с направление. Да си реват на опашки от с тях да не умрат. А и сега им си е паднало да се тестат БЕЗПЛАТНО. После 11000 теста. Много положителни. Такива с хрема като гери.

15 години чакам правнучето си и заради тези боклуци не мога да го видя през сълзи. Този човек ли спасяват дядо ми

На малоумни ли се правят всички или просто са, прекаленото гледане на телевизия намалява дейността на мозъка да мисли и разсъждава

Yordan Yordanov

Рядко коментирам по тази тема, но сега ще кажа какво ми каза дядо ми, който е на 74 години и кара трактор и до момента. По време на карантина та се опитахме да се приберем на село да е видим и на кпп ни върнаха просто не ни пуснаха. Когато и се обадих да и кажа че не можем да се приберем, той ми каза

Бат Киро мисля че ако нямаше телевизори сега ивирус нямаше да има. Тези телевизии промиват мозъци за това само спорт гледам на него да си спетя глупостите че то там друго няма

Искам да кажа отново , че имам приятел в София , който твърди , че е изкарал Корона Вирус , с 2 положителни ПСР теста , за 48 часа. Каза че го минал по - леко от грип лекувал се е с лекарството на Тръмп. Карал е карантина 14 дни и сега е на работа. Според някои шматки като Герито просто искат да станат известни.....

браво кире .някой трябва да се изправи срещу тая манипулация .всички ще бъдат засегнати...и то не от ковид вирус а от случващите се дивотии на управляващите боклуци .все едно преди са мислели за хората.истинският геноцид беше вследствие на неиндексирането на пенсиите първите четири години след 2009 и т.н.много грешки и кражби

карат хората ако имат познат с положителна проба да си правят писиар тест за своя сметка ако са на работа и то за тяхна сметка

При всички минава така, леко кремче и да си ляга

Дядо ми вчера не го пиреха в Пернришката болницата, защото се беше срязал доста тежко. Майка ми го е карала САМА до Пирогов, а колата е цялата вв кръв

Тази Госпожа що не го пита защо движи с градския транспорт ами не кара някой джип като другите шефове на отделения, как ли не се сети?

Аз ВЯРВАМ на доц. Мангъров! Истински и достоен лекар! Прав си, Киро, малкото останали трезвомислещи хора в България, виждат и знаят. Останалите, стадото, да слушкат Щаба и да си носят намордниците. Прав си, Киро, за всичко си прав!

Ковид е геноцид срещу човечеството . Защо в България се изсичат в мащаби гори , особено в Странджа ?! Защо язовирите изведнъж пресъхват ?! Знаете ли какво причинява фракинга на атмосферата ?! На Бойко са му обещали да го спасят в крайната фаза на Пландемията и затова си прави каквото иска . Говори се , че е приел дори юдейската вяра .

Коро онзи на снимката до Мангъров с маската е под носа му с две думи и той нищо не пази пък си я турел мама им измекери

На флашката записах как ми продават записа и как го преглеждаме .

Който не може да стане лекар, става посредствен лекар. Който и това не може да стане, става журналистче.

Дразнят ме платените медии и тяхната необективна журналистика. Имам едно видео което купих преди време от хора работещи за бТВ и заснели репортаж , имам и аудио запис на флашка с микрофон , която съм прехвърлил на няколко компютъра. Загубих дело за клевета срещу убиеца на майка ми - От бТВ изпратиха писмо до софийски градски съд - че въпросният запис е унищожен, даже наскоро коментирах с адвоката ми , ако го пусна в ютуб какво ще стане с другият файл. Аз искам да покажа на обществото , че обществени медии няма , че единственото което ги интересува е рейтинга и парите....

пример - чувстваш че нещо не е наред с теб , да кажем , черен дроб , бял дроб, сърце или друго , но просто с години не ходиш на лекар и нямаш нито епикриза нито дори диагноза , и ако недай си починеш от "ковид" никой няма да знае че ти имаш друга болест . и познайте как ще ви обяват , без придружаващо заболяване !

Абсолютно ти подкрепям мнението и мисля като теб. Непристойно поведение на тази жена и наистина железен Мангъров. Железен! Истински, непринуден, честен човек! Не знам какможе да има хора, които да хвърлят толкова жлъч по него без да са платени. За платените - знаем защо го правят.

Олигофрените като кихнат и "Край, имам корона, ще умра". Това лично съм го чувал поне от 10тина души, което е трагикомично

Dido D

Бат Киро, хората са тъпунгери, както ги наричаш ти. Не вярват на топ вирусолог, а на ония дето смята, пияния Шиле, министъра - милионер, Генарала, който странно се покри и тн.

В.П.

Тази е кукла на конци! Поредната продажна к*рва! Има си неща, които трябва да изпее и съм сигурен, че не разбира 90% от нещата, които говори!

Dido D

Тя тая не е била болна като малка май. Само лекари с маски са я преглеждали сигурно.

Киро иде ми да ги навра в един бус вярващите на Кунчата и тн и айде по надолнището . А на Цънцътъ врътлето само с леко стискане и ще се скърши , но Киро все пак трябва да живеем с тез лайна миризливи иначе да са за разтрел 90% в света

Мангъров в случая гостува в студиото на Хъ на Тошко Йорданов

Преди малко видях журналистката на магазина с маска ама не и знаех името. Другия път ще питам г-жо Цънцарова направихте ли си PCR?

Олеле, прегледал бил някого без маска, край, вземете му дипломата.

Ако иска да скрие информация, това си е негово право. Телевизорът не е полицията или съдът.

Вижте какво споделя на Мангъров неизвестен засега директор на Шуменска Болница - получавал писма в които го принуждавали да пише поне по 200 болни на месец от корона вирус ,в момента там се води един от най - тежко заразените райони на страната, имам колега там който работи като търговски представител с магазини и казва , че хората са адски наплашени и всички са се прибрали като в началото на кризата през март месец, всичко е пусто.... https://youtu.be/RKNV0m5o2HQ

Бай Киро миналия Live, каза че хората си следват сценария. Първо измислиха първа вълна и казаха,че Октомври ще има втора. Ето на измислиха и втората вълна. Миналия Live каза, че сега следва , както казаха още Февруари повторение на „Голямата депресия”. Въпроса ми е следния: Имаш скътани „X” пари в някоя банка, какво би направил на този етап?

Евалата Кире, Поздрави от Дания !!

ForryGor

Платили са на семейството 5 хиляди или 10 хиляди и са го писали че е обрял от корона

Прав си Кире ,ама как да обясним на хората дето ни казват ама еди кой си познат почина от ковид.Много са наплашени всички и не вярват ,на нашите думи.

Petar Andreev

бТВ и Нова и болшинството от медии в България, а и в света са най-силното и гнусно оръжие на властта. Не трябва да се поддаваме на манипулацията на тези нещастници целящи да объркат и смачкат обществото! Поздравления Бат Киро, че им вадиш кирливите ризи на тези измекяри!

Бай Тошо

Киро тези в парламента са кукли на конци те не знаят дори за какво говорят само си отварят устата да правят вятър и да дишат безплатно че им е малко да крадат

Бат Киро, според мен е излишно повече да се коментира. Който има мозък вече е разбрал измамата. Всичко ще лъсне след 15 20 години както винаги. Стадото винаги ще го има хората свикнаха някой друг да мисли вместо тях. Бъди здрав и продължавай с видеата за красотите на България хубавите гайди и миналото когато България я имаше!

Да звука е слабичък но няма грижа

звука е малко слаб ?

Радвам се да съм със вас по принцип работя но сега има корона вирус или корона мушенници 😊🥳😍

точни както винаги

Добър Вечер :)

Добър вечер

Аз съм учител по професия и по призвание. Поздравявам екипа ви за всички истини, които казвате без заобикалки и шикалкавене!

Здравейте 😊

Дано е прав ,че скоро ще лъсне всичко !

Браточка с тези леки симптоми побъркаха народа. Кой с настинка, кой с алергия, всички си мислят, че ще мрат. Мангъров е прав болниците са пълни с здрави пациенти изплашени да не умрат, а тези дет са зле, ги връщат. От болница в болница. Мрът по пътя.

И аз съм бесен , едвам издържах да изгледам до край простотията на бтв . Това си беше поръчков репортаж за да очернят човека . Явно по ги кефи да им казват как ще умрат , баси боклуците ! БЕСЕН СЪМ !

Аз имам чувството, че доктор Менгеле изглежда като херувимче пред тези лекари

👍

Супер!


More Creators