SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


LIVE: ДА БЪДЕМ ЧОВЕЦИ! (01.11.2020)

Здравейте, стартираме месеца с LIVE!

Започваме тази вечер от 19:00 часа. Ще поговорим малко за живота, за едно време, за ситуацията днес и за много други неща.

Ако имате въпроси към мен, задайте ги под този пост.

По-късно през деня ще сложа връзката към живото включване. Моля, да не се споделя никъде.

До после! 

LIVE: ДА БЪДЕМ ЧОВЕЦИ! (01.11.2020)

Comments

И все пак това са 78 млади хора, убити от комплексиран психопат. Като беше такъв "воин", що не направи атентат срещу някой корумпиран политик, мафиот, престъпник, и т.н.? По-е лесно да стреляш по неподозиращи невинни. По-голям нещастник от това, здраве му кажи.

Бай Киро, искам да ти кажа за оня от от Норвегия - Андерш Брайвик се казва. Тези 78 "деца" бяха част от младежкото крило на тамошната либералната партия - сиреч тея дето налагат джендъризма, феминизма и всичко от което се гнусиш, аз също!

браво бе киро

И последно достигнах до твоя извод от всичко това трябва това го има .Казвам го защото ми е работата и ми е омръзнало да давш акъл на хора които дори мозъчните си клетки не могат да изпозват .Нямаш на представа колко ми е писнало от това моята работа не е популярна и проблема идва от там .Толкова им харесва да получат всичко на готово смяно обработено и т.н. и после да се правят на велики без да вложили ама грам мозък или мисъл за какво става дума в цялата работа .И лично се радвам за ковита трябва да има промяна и смяна на местата .

А за темата човещина останаха много малко а хората станаха вълци .най-лошото е ,че вместо да разбере ,че му помагаш е готово да те закопа някъде .Толкова злоба , завист ,лъжи не вървят на добре нещата .Аз на 37 години и едно време такива неща нямаше поне докато бях малка .Имаше уважение имаше принципи които се спазваха възпитание и среда в която добродетелите бяха важни и ни учиха кое добро и зло .А сега стана манджа с грозде щом аз се опитвам да науча детето си на 5 години за това .да не говоря за възпитание дори в детската градина не ги учат на това .Аз сама си го уча на същите принципи които и мен са ме учили не като сега да нямаш уважиние към възрастен , учител към закона и т.н. Дори елементарнитя пример да отстъпиш място в автобус на възрастен го няма или бременна жена .Когато го направиш сетят и те гледат като телета . До там я докарахме

За добитъка лично аз в началото си казвах не може да сме толкова зле .Исках да ти да грешиш и ,че хората са по-умни реално но сама се уверих в това .Казвам го искрено дори имах случай от първият път когато го направиха това и кажи речи този човек беше на прага на лудне .Защото слушаше всичко което кажят сега след тези няколко месеца си казах може пък нещо да се променило .Няма такова нещо напровтив пример отиваше към аптека ли -сама на улицата , няма грам около нея но е екепирана с маска .Или другият виц в кола гледаш маскирани до ушите ако може и скафандри ще сложат и това го виждам много в София .И не мога да го разбера тези хора изобщо мислят някаква мисъл минала през тази глава в крайна сметка .Изумих се от това в момента само седя и ги гледам зомбирани и само това е в устите им ковито друго няма в тази държава .Думи нямам но ми е приятно да те слушам още от самото начало и прави кеф и те подкрепям и ми харесава истината която казваш .Дано да я разберат след време .Поздрави на цялотото семейство !

Благодаря Ви за видеото! Поздрави!

Бай Киро, разумен човек си ! Да си жив и здрав

Georgi Ishkitiev

Страхотен човек много бих искал да се запозмаем. И аз съм от ония човеци с главно Ч ако така мога да се нарека. Тука не е мястото ми за реклама но ще се радвам да се запознаем и да събеседваме. Палец нагоре за вашата смелост, истинност и затова че сте и вие един от тия дето се борят за правдата.

Благодаря Ви за видеото, Веси и бате Киро!

Vladimir

Пищова Благодаря

Киро кажи нещо за Митъо

Благодаря за отговорите Живи и здрави да сте Бат Киро и Веско

Бог да те пази, ти ми вдъхна надежда да продължа смело напред

И се тренировката беше супер, Благодаря!

Аз бях от тези които гледаха 5мин видеото с Пенкова , съжалявам, но не ми хареса музиката и, за това ...

Бат Киро и Веско здравейте! Преди няколко дни ти пратих няколко клипчета за Войнски съюз "Васил Левски" и БНО ''Шипка ... Какво мислиш за тях?

Какво мислиш за центровете за професионално обучение ? .Добри клипове правиш

Димитър Дидо

Бат Киро ,дали Веско ми прочете цялото предложение към вас,че се занимавах с детето,и изчезнах от лайфа за известно време......

готово бате

Киро Брейка - Оригинала

не знаем за това

Киро Брейка - Оригинала

Моля те, кажи си мнението за БНО "Шипка" 🙏

отговорихме

Киро Брейка - Оригинала

Би ли заживял на село от 0-та, както нашите прадеди? Ако не защо или ако да как би постъпил като млад фермер.....

Според теб кой бизнес би бил вървежен в близки бъдеще?

Miroslav Dishev

Бат Киро ,кажи нещо за брейка защо западна в БГ поздрави от Пазарджик

какво мислиш за Япония и Северна Корея

Като дойде "блатото" коя ще е първата далавера която мислиш че ще върви

Преминавам към ютуб

Киро Брейка - Оригинала

готово

Киро Брейка - Оригинала

Поздрави от с.Новград. Подкрепям ви от все сърце и ви желая всичко най. Дъщеря ми на 5г иска да бяга при теб на пътеката 😆 има ли шанс да реализираме това. Успех 😀

mnogo pushish Kiro. nedej taka

Ще стане страхотно видео! :) ... Ако можете - като съвет ви го давам и с Коко Джамбазов - мореплавателя, уникален човек е, а вече е доста възрастен, всяко видео с него е подарък!!

Веско пак не ми зададе въпросите

Valentin

Момчета, направете моля ви едно видео с бабата на това момче от Шумен - шампионката по безмоторно летене... Ще стане страхотно

Като мине този цирк,ако искаш мога да те запозная,на 74год е и работи,и имаше тумор,който пребори.

Да, остави телефон на лично. Ще ти се обадим

Киро Брейка - Оригинала

Бат Киро поздрави от Свищов! Какво ти е мнението за волейбола като спорт?

Бат Киро, да знаеш, че и тук на запад не е нищо по-различно относно начин на трениране за кондиция. Казвам го от личен опит, понеже тук има зала с бойци, които водят кругови тренировки за издръжливост и половината упражнения са като тези, които ти показваш, ато например тоези с диска когато правиш кръгове с него около тялото и когато го избутваш напред и назад подскачайки. Поздрави!

Kristiyan Kalchev

Бай Киро, според теб възможно ли е нормален човек да стане рентиер?

Miroslav Dishev

За съжаление не ни чака нищо хубаво ако Джо Байдън спечели изборите. Гледах анализа на Станиславката и не виждам какви шансове има Доналд Тръмп.

Dimitar Dimitrov

Как можем да се справим със задкулисието според теб ? И да построим по справедлива държава ? Можем ли ? Поздрави от Варна

Това за италианците е абсолютно вярно! Разкажи цялата история Кире, тя е за филм :)))

ForryGor

Благодаря за коментара :) живи и здрави да сте ... Коментара е много много точен дори повече отколкото очаквах

Бат Киро, днес се абонирах за канала ти тук, супер много те харесвам. Въпросът ми е идвал ли си към североизтока - Добрич, Варна и т.н.? Поздрави от Добрич !!!!!!!

Covid-a май ще се окаже интернационален тест за интелигентност ! :)

Поздрави, Тренер. Имам препоръка към теб и Веско. Изгледайте предаването на Карбовски от вчера с Ути и Тити. Определено ще имате повод да направите видео към него,

Ще изчезнат парите в брой и чипиране ще има, защото само дигитално могат да ни управляват. С всичко друго съм безусловно съгласен.

отговорихме на този въпрос напреди

Киро Брейка - Оригинала

отговорихме на подобен въпрос

Киро Брейка - Оригинала

Бат Киро според теб нормално ли е световните ни шампиони да не вземат пенсии,а националния ни отбор по футбол от 94-та взимат. Според теб нормално ли е баба ми,която е два пъти европейски шампион (най-добрият шампионат за жени в безмоторното летене,няма световно и олимпиада),13 пъти балкаски шампион,29год в националния отбор,29 златни медала от републиканско,86 обучени пилота,16 републикански рекорда,един път спортист номер едно на Шумен,5300 часа във въздуха и още,и още да не е заслужил майстор на спорта.

Бай Киро какво ти е мнението за младите , селяни които идват в големия град да работят и взимат жилищни кредити по 200 бона

Планът е пълен контрол чрез намаляване на популацията.

Zdravei bat Kiro moje li da se chuem po tel ako e vazmojno razbirase Az jiveq v Avstriq no smqtam da se prebiram kam Bg Edinstveniq mi strax e dali shte se spravq da si namerq rabota Dali shte se opravqt neshtata ili shte stavat po zle

Бат Киро в Испания студентите казаха че няма толкова полиция да ги затвори и сега гледам репортажи от големите градове снощи младите как протестират и полицията бяга от тях, май им дойде акъла на образованите

Valentin

Здравей Киро и Веско.Занимавам се с карате киокушин водя тренировки на деца и големи.Ще се радвам да се запознаем и да потренираме в този стил в София.Поздрави.

Здравей, Кире! Как ще коментираш днешната закана на министъра на здравеопазването към директорите на болниците да приемат всеки с коронавирус, който иска да бъде хоспитализиран. Ще се окаже накрая, че няма да има никакво място да се лекуват хора с други заболявания.

Здрасти ,кажи две думи за кв света гора ,имаш ли там познати приятели

Почна ремонта на летния теятър в Габрово може би благодарение на теб

Бат Киро поздрави от Опака !🦾❤️ Жив и здрав да си

напиши ми лично съобщение с твоя. Ние ще ти звъннем.

Киро Брейка - Оригинала

Бат Киро гледам те от Германия. Браво за директното говорене . Сипвай им с големия черпак, че инак не става .... Въпроси не се сещам да те питам ... пожелавам ти да сте здрави ти ,семейството ти и Веско и всички около него ! Давай напред, че много дИбили много нещо !

Бат Киро, днес се абонирах за канала ти тук, супер много те харесвам. Въпросът ми е идвал ли си към североизтока - Добрич, Варна и т.н.? Поздрави от Добрич !!!!!!!

Киро Пия Пуша от 40г. Не съм се разболявал от нищо Абе нещо има болници съм строил но не съм лежал в тях кажи това добре ли е ям сланина бекон всичко кръвно 125/ 85 според сегашните лекари отдавна да съм сгънал букета кво да правя нещо ми има май незнам

Привет от мен! Тук съм за да подкрепя свободомислещите хора чрез Киро Брейка! Успех, бат Киро и не оставяй аудиторията си тя не е малка! Някой казват, че мислиш критично. Не е вярно това ти само мислиш. Имам чувството, че в модерния свят сме се отказали да мислим. Ядене, работа и спане и с това се изчерпва живота на 90% от хората!

Киро защо несме човеци като преди 20 години помня съседи задружни всеки готви носи пие яде помагаха си хората сега са овълчени можели да коментираш ❤️

Зравей Кире! Би ли ми дал някакъв съвет за бизнес за развитие (ако имам добър капитал). буквално всичките ми цели в живота са насочени към парите такаче твоите савети би били добре дошли.

Здравейте, поздравявам ви за всичко което правите, малко останаха смелите хора!

Веско,тъй като бай Киро те прекъсна,не дочете до край предложението ми към него (то е и към теб,тъй като двамата сте екип).Ще може ли ,ако е удобно,да се върнеш на него,и да го прочетеш отново?Благодаря!

Киро и Веско здравейте и на цялата банда здравейте отново ❤️

Кире, как ще коментираш песента на Тодор Колев - Как ще ги стигнем американците. В тези времена заслужавало ли си е да ги стигаме или са били същите боклуци?

Dimitar Dimitrov

Бат Киро какво ще кажеш за терористичните атаки,дали пак онея от горе режисират филма

За банките си много прав.Прадядо ми е имал един лаф „ Плет гние борч не гние" бил е много умен и работлив човек.

С извинение, може ли да коментирате следното: Най-голамото зло произлиза от големите ограничения. С Уважение.

Здравей Бат Киро. Прави ли ти впечатление как все повече се превръщаме в Американска колония? Западната простотия все повече пропива ежедневието ни, и сякаш все повече забравяме Българската реч като я заменяме с думи като " локдаун" "фъндрейзър" и какви ли още не. Като ще каже човек, че нямаме един от най-богатите езици на света....

Защо има само две български банки(цкб и тексим ) ?

Бат Киро какво мислиш за Марешки ?

Stoyan Rabadzhiev

Добър вечер Бат Киро, според теб задколисието ли определя кой да е начело на България ?

Браво наборе на теб и на Веско страхотни сте

Здравейте бат Киро и Веско! Много благодаря, че ми се обадихте и разменихме по приказка... Въпросът ми е свързан с групировките ВИС, СИК, 777, АПоло и Болкан, Лъвчетата и т.н. ''борческите години''..... Много хора съм слушал да ми говорят на тази тема, някои от които бивши членове.... Казват, че руснаците са искали да окупират българското черноморие с помощта на българските политичета, но благодарение на групировките не са успели...... Въпросът ми към теб е кое е вярното, понеже и ти си бил в тези години. Благодаря!

Петър

Здравейте момчета, поздрави от Драго от София, Бат Киро изкоментирай последните убийства във Франция ако обичаш ! :)

Говори как съсипват освен хората (психически),а и природата физически, цели еко-системи вече ги няма, хиляди декари изсечени гори, до къде според теб стига това?

Ivan

гражданска война *

Здравейте Киро и Веско, не се ядосвай с глупаците.Аз днес се прибрах от село цяла седмица работа събота и неделя ни беше събора пълно мъртвило.Заклах едно шиле опекох го на зиданата фурна, събрахме се с братовчедите, хапнахме пийнахме вино и пак си направих събора.Така че глупаците да се насират от корона вируса.Сега си продължавам тренировките, след десетина дена пак отивам за седмица да работя по двора.Лошото е че и там някои си носят маски на муцуните, влязох да си купя цигари гледат ме странно че съм без маска.Сега съм на червено вино.Наздраве

Искам да попитам дали знаеш за случая с незаконното застрояване на Рупите на Баба Ванга- изпратих материали на Веско. Оказва се че фирмата която се пробва да строи в момента е избегнала чрез юридически маневри плащане на данъци за към милион лева към НАП - прехвърлила е фирми със задължения на малоимотни граждани.... И въпреки забраната от закона за строеж в тази местност са изкарали разрешително от местните власти и строят. Писах на протестиращите и изявих желание да участвам с адвоката ми.

Здравей Бат Киро.Ако СТАНЕ гражданската война дали това е спасението от всичко.

Наборе-Веско,предйте на питащите,как това как онова...трябва бой по тиквите...друг начин няма!

Здравей бат' Киро! Видяхме онзи ден какво стана с 30 годишното момче, дето не успяха да му намерят място в болницата и почина. Но за Курнелия Нинова веднага намериха място, и съм сигурен, че въобще не е имала нужда от болнично лечение. Лошото е, че цяла България се обезлюди и всички са в София. Дочух че за цяла София имало 18 линейки и затова не смогвали. Дали е вярно това?

Мислиш ли че, ковид глупостта ще отмине с изборите в САЩ? Ако "вируса" е било оръжие срещу Тръмп, както се говори, който и да спечели би трябвало да се окротят нещата като цяло?

Здравейте, вчера Карбовски качи един епизод на 'Втори План' с Ути Бъчваров и Тити Папазов, като темата беше как са прекарали Ковид-19, та въпросът ми е - гледахте ли епизода и ако да, какво мислите по въпроса. Поздрави

Здравейте Киро и Веско.Младите не са виновни.Те са продукт на системата от последните 30 години.

Здравейте Веско и бат Киро. Ще ви изпращам още случки от преживяванията ми в Англия и се надявам за в бъдеще да се получи добро видео за лошата страна на живота в чужбина - освен ако не сте се отказали да правите такова. Споделям ви последни новини от снощи - отново затвориха всички, но сега го направиха с довод, че щало да бъде само до началото до декември и целта била да се спаси Коледа. Май не им свършват оригиналните идеи. Първо беше да спасим близките си, сега да спасим Коледа. Какво мислиш? Каква глупост още могат да измислият? И за протокола - великия министър Борис Джонсън вчера успя да покаже колко е организиран и беше първия министръ, закъснял за пресконференцията си с 3 часа, при положение, че тя се състоя пред дома му.

Kristiyan Kalchev

Чичо Киро, аз се казвам Ивайло и съм на 20 години. Та въпросът ми е - ако дойда в Търново ще можем ли да направим една тренировка заедно? Ще заплатя каквото трябва. Поздрави!

Бате Киро ! Поздрави от Варна - никой няма да умре... Вярвам че скоро ще разберем колко глупави сме били всички - бъдещите събития ще го покажат.... Много хора ме питат , кой ще дойде - викам като го позная , ще кажа, в момента не го виждам човека... Това което ми харесва в тази криза е че хората се вдигнаха и се вдигат за правата си.... Да живее България !

Бат Киро, защо според теб на богатите руснаци децата учат и живеят на запад?

Miroslav Dishev

Бат Киро като се прибрах от Испания в България преди две седмици говорихме с тебе че тука не са се насрали и е свободия спрямо там. Ама тука откакто започнаха да дрънкат по бтв и нова взеха да се маскирват и в колите . Пратих на Веско че в Испания в едно село с 147 жители изкараха 1350 заразени. Поздрави и на двамата Валентин от Испания /все ще съм си тука и се чудя дали да се връщам/ .Студентите в Испания казаха че няма да има толкова полиция че да ги затвори и сега гледах репортажи от най големите градове как полицията бяга от младите

Valentin

Здравей бат Киро ,искам да попитам какво не ни достига на нас младите ?.И не се ядосвай

Димитър Дидо

Здравей, Киро. Ще обясниш ли повече защо според теб ще приключи цирка с ковида скоро. А дано си прав де, че вече не се търпи. Но в Западна Европа продължават да затварят и да вкарват мерки. И тук затягат пак.

Boris

Здравей Киро ! Как мислиш - хората ли са се променили или обстоятелствата ,в които живеем ( спрямо преди 89-та например) ?. Нима хората не са просто едни адаптивни животни , които образно казано "скачат според тоягата " ? Който управлява средата на живот и правилата той може да променя и хората , как смяташ ?

Здравейте бат Киро и Веско. Аз съм твой голям почитател, следя видеата още от първия клип. Аз и един мой колега моряк се занимаваме със силови и бойни спортове, и бихме искали да ви поканим да направим една тренировка във Варна или ние също можем да дойдем до Велико Търново да им покажем на хората как се тренира истински! Поздрави

Бат Киро как да бъдем човеци като завистта и злобата ще ни погубят? Роднини и приятели са ни най- големите душмани!

Бат Киро според тебе кое е по силно и трайно чувство като цяло - страхът от нещо или някого или обичта и добрината от нещо и някого. Кое повече държи влага , така да се каже. Според тебе стимулът за пари или самата обич към работата и професията би направил човек да иска да работи повече . Наздраве

Bat Kiro moje li edin tel za vrazka sas teb

Би ли ни приел за една тренировка с един приятел защото не искаме да ходим по фитнеси а да научим нещо истинско от теб?

Здравейте Киро и Веско. Бих искал да чуя коментара ти за покупката на ваксини за над 300 млн. лв. и защитата срещу прокурорско преследване искана от Боко от ЕС срещу евентуално прокурорско разследване за вноса и безопасността на тези ваксини? Не съм антиваксър, но бих желал да чуя мнението ти по въпроса. Благодаря.

Какво ти е мнението за търгуването на световната борса като цяло ? Защото наистина бих искал да се занимавам с това. Поздрави от мен жив и здрав.

Един въпрос към Веско.След като се показа във видеото тефтера с жените увеличи ли се?Поздрави.

ЗДРАВЕЙТЕ ХОРА. Бат Киро, нашите млади няма да разберат Пламен Пасков, Иво Христов, Валентин Вацев и други умни и смели Българи, но ти имаш шанс, защото си при тях- на улицата. Много съм щастлив че се запознахме па макар и за час и половина, и както казах предният път, пред СМЕЛИТЕ ЧОВЕЦИ, ставам прав. Поздрави от полицейската фамилия от Русе.

Здравейте,клипа от днес много ми хареса.Даже имам идея Бат Киро да патентова като своя методика за трениране.Изготвяне на индивидуална програма на трениране с музика и танци,здравословните фитнес говеда ще се скъсват да я купуват.

Бай Кире,добра вечер!Искам да направя две обръщения към теб-едно питане,и едно предложение.Предложението е,тъй като ми каза,че съдбата никога не те е пращала в нито един от двата мои района-нито в Кюстендилския,нито в Санданския-та,ако искаш да получиш българщина и човещина в безмерна доза-ела ми на гости в нашето вилно селище в Пирин планина!Ще обиколим Катунци,Сандански,Златолист,Мелник,Рожен,ще те срещна с човеци с главно Ч,ще хапнем печено прасенце или агънце,ще пием от нашето производство черешова сливова и гроздова ракийка,ще замезваме с дивечова пастърмичка и със сиренце поръсено с червен пипер,ще те науча на македонски песни,може и по лова да те запаля.....С две думи,ще дишаш с пълни гърди въздухът,зареден с човещината и магията на нашия Пирински Македонски край!!!!А питането ми е-тэй като не обичаш брадите,а и аз не ги обичам,то какво ти е мнението за мустаците?Аз винаги съм гладко обръснат ,во дега за мъжкия месец,ще си оставя мустак.Предварително благодаря,и наздраве!!!!!!

Бай Киро, освен тренировките и видеата, имаш ли някакво друго хоби? Същият въпрос и към Веско.

И в света.

Здравей Кириле! Искам да те питам но не е по темата. Какво, ще се случи ако се забрани лихвата в България с закон ? А след това

Би ли ни разказал най-смешния виц , който се сещаш?

Бай Киро,честит празник, в положения като това, ти си един от будителите в момента.Та, мислиш ли, че качването на Джо Байдън на президентския пост, ще доведе България както и света до фатални последици? Наздраве на теб и на Веско!

Здравейте бат' Киро и Веско. Поздрави от Англия (затварят тотално цяла Великобритания пак за месец - лудницата е пълна). Много ми хареса видеото с големия Тодор Колев. Няма реални човеци, но е пълно с виртуални хуманоиди. Успех и ще ви гледам с удоволствие довечера! 🙂

Здравейте. Поздрави за всичко, което правите. Въпроси нямам, просто предложение. Поканете Станиславката Цанов на гости в Търново за един LIVE. И по принцип мисли ли Киро Брейка в бъдеще да кани хора които мислят и говорят истината. Знам че е свързано със средства. Късмет ви желая.

Поздрави от Габровските ти фенове в Улм Германия гледаме те редовно ВЕЛИК СИ само така и Наздраве!!!

Здравейте момци! Поздрави на всички! Искам да попитам бат Киро дали е живял някога в Сф и какво мисли за масовото преселване на хората от малките градове в сф. Много градове са обезлюдени и всичко е или в Сф или чужбина..

Здравейте Кире и Веско. Да ти кажа че преди ти вярвах , но сега ти вярвам още повече. След тия сравнителни клипове преди и сега. Прав си бил за всичко. Последната простотия на която попаднах , може и да не е простотия, е че по този начин се попълват базите данни от човешки ДНК материал. Може ли това да е една от истините за простотията сега. Живи и здрави да сте.

Aleksandar Antimov

Здравейте майни, поздрави от Пловдив. Искам да питам Бат Киро, какво му е мнението за това че студентите по Медицина и др. медицински специалности, биваме убочавани в онлайн формат вместо на място. Аз искам да уча и да помагам на хората, ако не съм на място няма как да стата качествен кадър. Какво би ме посъветвал да направя Бат Киро?

Здравейте банда , нямам въпрос , но имам предложение да се обсъди " Защо трябва да следваме Русия ? " като преди това бъде направена дисекция на днешната ситуация със западните държави ( Англия , Сащ , Франция , Испания , Италия ) . Как се държи Китай спрямо другите държави в момента и какво постигна . Да се направи сравнение между старата България следваща Руския модел и днешната България следваща Западния модел и връзката между медииносъздадената криза .

Kriso Krumov

Здравей те Бат Киро и Веско имам три Въпроса Първият ми въпрос е Каква Партия трябва за да постави тези предателий там където е им мястото.Вторият ми въпрос е към Веско. Веско какъв съвет щте дадеш ако двама приятели харесват едно и също момиче.И трети въпрос е Бат Киро Бях пратил на Веско едно Видео да ти покаже как тренирам домашно Твойто мнение какво е като за един Аматьор.Благодаря предварително

https://eurocom.bg/new/kostadin-angelov-speshna-pomoshch-shche-izpolzva-taksita-i-politseyski-koli всичко се разпада

Айде чакаме те.


More Creators