SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


LIVE: ОТНОВО ПРЕКАРАХА МЛАДИТЕ! (04.11.2020)

Тази вечер от 19:00 часа ще има лайв тук в Patreon.

Ще поговорим за Отровното трио, за Слави Трифонов и за всички, които предадоха младите хора!

Задайте вашите въпроси под този пост.

Линкът към стрийма ще бъде качен по-късно.

LIVE: ОТНОВО ПРЕКАРАХА МЛАДИТЕ! (04.11.2020)

Comments

Breik, gledam go za vtori put, shapka ti svalqm...

BULEXIT.

Давай повече истории!

Грешката на бай Тошо беше, че не пускаше неблагодарниците да ходят на запад, та да видят как се работи при капитализма. 80% от тях щеха да се приберат сами обратно

Благодаря за чудесното видео. Посмях се доста. Относно редовни видеа или лайв, предпочитам лайв. Поздрави Веско и Киро!

Stefan Larkin

Здрасти, бате Киро е говорил за това. Пусни си това видео от 17:40: https://www.patreon.com/posts/40622933

Киро Брейка - Оригинала

Хаха умрях от смях с този Мон Дьо...Направо го размаза.

Привет, Харесвам съдържанието което правите, поздравления, словата са смели и гръмки и се радвам, че имате силата и куража да не ви е страх да ги изречете. С много от съжденията съм съгласен, но ми се иска да засегна една тема която много ме гложди. Ако Веско прецени, да те попита в някой от следващите лайфове, ако ли не живи и здрави. Често хората на възраст от 50 до 70 години ви чувам да казвате, че управляващите са унищожили държава в последните 30 години. Реално погледнато когато идват промените именно тези хора сте били в активната си възраст когато е трябвало да движат икономика, политика, култура и тнт. Вашите родители са ви оставили държава която 30 години по-късно все още съществува, въпреки управляващите, въпреки корупцията, въпреки всички фактори влияещи негативно. Сега на въпроса, не смятате ли че и вие имате вина за това, че не сте взели мерки да спрете този погром и не е ли по удачно да се каже “пак ограбихМЕ младите ”(не говоря за теб лично, а за цялата представителна извадка)? С действията или бездействието си не я ли докарахте на това положение точно вие. Извинявам се за дългия коментар, не исках да звучи нападателен по какъвто и да е начин. ПС Аз съм на 30, много от младите, милеем за тази държава и се опитваме да правим най-доброто за нея. въпреки че в очите на преставителната извадка за която говоря сме мързели, брадати, дебели и неуки.

само на живо да е истинско кируле братче

Кире, Кирееее......страшни са нещата.....Данте Алигери ми се струва като песен....:-( ебаси майката...... Давай така, пък дано тез боклуци прихванат нещо.....младите имам предвид....другите да си ебават майката...за съжаление в младите ни е надеждата!

Спуквам се от смях на коментара за Мундьо😂😂😂 припадам хомеопатично в безкрая 😂😂

бойко слуша атанас буров...100 процента.. дай пари сега..и той дава.. преди три месеца написах в тубата бойко удвои им пенсиите и ще управляваш още 20 г. да не би да ме е послушал. ако слуша народа не трябва да се сменява нали...

кой си ти дявол да те вземе като не можеш с гол гъз таралеж да убиеш ...в контекста на казаното за съдбоносните решения .кой може да ги вземе и кой да ги изпълнява...

голем си кируле фратуле

Много добър "live" бат Киро! Поздрави!!!

Здравейте и поздрави за видеата,погледнете това две минутно видео,което в най-кратък срок ще бъде глобален факт https://www.youtube.com/watch?v=U88ZKJhztiM

За баланс, както казва "любимеца" ти Славчо, вместо да ти плюнча/целувам ръцете по образ и подобие на по - горе изказалите се "единици", ще пробвам да съм обективен, демек - критичен. То туй е за общото благо, не го приемай лично или като нападение. Преди да наричаш когото и да е шутка непоръбена, първо се позаинтересувай в държава с какъв вид управление живееш. Подзказвам. РЕ Публика с Конституция. Кои държави имат конституция? Колониите. Англия що няма конституция? Ми Израел? Демек законите, правилата, управниците се НАЛАГАТ отвън, от държавата колонизатор. Това ако не го знаеш, къде си тръгнал да проповядваш кой какъв бил и какво вършел. Елементарно е, но не е за кълвачи. Друго. С голяма грешка си, че става дума за пари. Сам ти си се чудел що не им излизат сметките на банкерите и къде им е далаверата. Парата е у тях, и не им е необходимо да "завладяват" имоти и бизнеси. Сърцата и умовете/съзнанията завладяват. Най - ценният капитал на човека. Айде пробвай да изкараш парите от цялата схема/уравнението, и помисли защо е тоя целия цирк. Умен си, ще се сетиш. И ще се радвам да го споделиш. Има и още, но понататък.

Вече съм горд член на пейтриън и ти подражавам много бай Киро

хахахх наборе ,направо ме разцепи.Така не се бях смял не знам от кога...жесток си!!!

И лайфовете са интересни и видеата са интересни! Поздрави!

Hristo Zlatkov

Е толкоз не се бях смял, с тоя "болния" :D хахахах

Евала :)

въпроса е реторичен..

ма аз имам три деца мерцедес в българия бе бай киро .кво да правя бе брат..

кируле фратуле аз съм тука бе брат

Предпазването на спестяванията става чрез инвестиция в злато. Валутата е тази която се обезценява по време на кризи и несигурност. Сега в момента е криза, сега се обезценяват парите. Следващата година, икономиката трябва да започне да се възстановява и тогава ще е безмислено да се държат парите в злато, но сега е напълно реално да закупиш злато. Аз лично ползвах 2007-8 година услугите на този сайт https://www.goldmoney.com/ и останах доволен. Имай в предвид, че таксите са % от това колко злато притежаваш.

Y I

Мисля, че хората които гледам към Русия, не са днешните млади, а са едно по-старо поколение, което сега е на 40+. Затова си мисля, че няма и шанс това да се случи.

Y I

Здравейте, за съжаление нямах възможност да ви гледам на живо та сега ви гледам.Много е хубав лайфа.Поздрави от Враца.Имах видеовръзка с единият от внуците.

питах балдъзата ако ме боли к... заразен ли съм ..тя вика трябва да те прегледам...

Не спирай с лайфовете! Много са интересни. Комбинирай видеа с лайфове - редувай ги.

капацина маре нинте наре

браво домнуле кируле

кире наш ред е брат..

даже от два -три дена нещо ма боли ...

Киро, една идея от мен. Качвай кратки видеа ютуб, дръж ги 12 до 24 часа максимално и ги трий. Аз така правя във Фейсбук.

По време на война тия, които всяват паника и страх командира ги разтрелва, за да не пречат и разсейват останалите. Тия неща ги знае "генерала", но войната с корона вирус не е истинска война :). Тук се цели паника и страх. Вие представяте ли си на фронта някой да почне да вика "всички ще умрем".. А при нас стана точно това.. сложиха ни генерал уж да ръководи щаба, а той казва "ще мрете яко". Циркаджия

Georgi Ishkitiev

Киро обичаме те и сме с теб ❤️

американците да го духат барабар с руснаците .българия юбер алес на чист бълга

къв корона вирус кви пет лева.

по време на война отиват на мисия и знаят че ще умрат но отиват факт край .

кире от 7-8 дена нямам обоняние .да се беся ли или да се гръмна..

Кире, дали правилно мисля или греша, че деградацията в мисленето е във всички възрасти. Ясно че младите от малкия житейски опит имат слабо развитие на мисълта, но по възрастните точно там какъв е проблема според теб

Yordan Yordanov

Как сме Кире? Поздрави от Перник!

Наборе, я кажи когато истината излезе наяве, как ще бягат и къде ще се скрият ковидистите..когато тоягата заиграе..

И аз съм доволен от лайфовете!

Бат Киро от къде си си взел червения пасат ?

Аз познавам първия човек финансирал Възраждане във Варна като разбраха че го познавам всичките им членове се дръпнаха от мен и не искат даже да разговаряме....същия човек им е водил на партията деловодството и им е правил кампанията в интернет..... Прав си в разсъжденията си за тях...

Ае спрете с тия тъпи въпроси!!!

Xan Dragonhand

Здравейте и поздрави от Кьолн. Искам а попитам какво ви е мнението за случката във Виена и за ислямска държава? Мисля че от там може да се насади истинският страх, а не от някаква си настинка.

Martin Yanov

Какво мислиш за исканията за увеличение на заплатите на полицаите ? Заслужават ли в момента полицаите повече пари ако имаш наблюдения върху работата им.

Kирее ставай двоен агент! Стани мърша,направи партия, влез в лайната и после го обарни на добро :D да ама не :D

кире слави е дудук на ахмед писах ти го преди 3 месеца някъде

Здравей. Киро! Корона вируса може да го има, може и да не го има. Факт е обаче, че ни накараха в цяла Европа и западния свят да си седим вкъщи, да ни съсипват икономиките и най-малкото да седим в застой. Някои са фалирали, някои ще фалират, други ще си стъпват на краката бавно. В същото време обаче най-многомилионната и голяма държава, като популация в света Китай публикува смешни цифри на заболели. Там икономика в застой няма, там има просперитет и много скоро ще им бъдем в краката. Неслучайно вируса тръгна от там и не случайно целия контрол ще бъда върху западния свят, но не и върху тях. Дори и да имат заболели, дреми им на тях. Важното е да бъдат икономика номер 1 в света и заводите им да работят с пълна пара. Аз в случайности не вярвам!

kiro, кога можем да очакваме повече видеоклипове от вашата 90-те поредица. те са не само информативни, но и забавни и дават мъдрост. поддържайте историите да идват. Моля те!

недей така бе кируле фратуле

Бай Киро гледам те отдавна и не искам нищо да те питам. Искам само да ти кажа,че ти си единствения НОРМАЛЕН човек във интернета и огромен респект към тебе! Да си жив и здрав повече време и хората като тебе,че не ми се мисли какво ще стане когато останем без хората като тебе.

Голям си бат Кире,поздрави от Плодвив.

Голям си

Поздрави от Норвегия! В началото на коронавируса, влезнаха американски воиници в Италия, защо никой нищо не казва? И никой не говори дали вируса е изкуствено създаден или не?

Бат Киро отначало и аз се ядосвах в Испания как се шашкат и маскират, ама сега само им се смея на простотията ама то и тука в България същата работа само че с месеци закъснение

Valentin

Здравей Киро.В потвърждение на думитети е ставащото с вируса в Китай .................Поздрави.

В допълнение а 7/8ми ... 78стотинки пък плащаш 2лв.... без коментар -- накратко ни трябва румънска революция.. 2 калашника във парламента.... и после всичко е наред... / за корона глупоста,,,в италия има аутопсия.. в която се съсирвала кръвта... аспирин/упсарин оправял това...

Бит Киро какво мислиш за Биткойн ?

Stoyan Rabadzhiev

Имам в предвид в световен мащаб , не за България за кукловодите . С теб се чухме по телефона . Ако се сещаш. Но и искам да Ти припомня че през Средновековието сме супер Сила и Ние дърпаме конците на съседните държави. Аз търся Варианти за България да се вдигне. И не съм от хората които мълчат.... Относно Дубровник - Цар Иван Александър - им позволява с грамота да търгуват на наша територия . Нашият проблем в България , е че все чакаме някой да Ни оправи. Прав си че трябва да имаме съюзници , а баба Ванга казва да се държим за Русия... Другото което искам да Ти кажа е , че има хора които не се продават все още в България и в Света - има надежда ...

Веско селектирай малко въпросите

Бай киро мисля че си в грешка за БНО Шипка тези хора ходеха да пазят границата от бежанци всичко записваха в клипове в YOUTUBE и сега всичко е изтрито, защото говореха срещу сорос и другите боклуци и не само това БНО Шипка ги унижаваха по всяка телевизия както всички други, които се опитват да направят нещо смислено.

Киро, за Възраждане грешиш. Ако бяха като останалите, нямаше да ги подгонят. Това че именно в Търново попаднаха на предатели, не значи че всички там са такива. Проучи ги сам, не слушай клевети. Имаш добър нюх, ще разбереш дали са истински.

Добър вечер :) Искам да ви поздравя за това, което правите и ще се чуем скоро, имам много неща да споделя от "кухнята" :) хубава вечер! Сега почивам за първи път от 14 дни и чакам една мацка ;) поздрави на Киро и Веско! Свалям Ви шапка за всичко!

Втори въпрос. Възможно ли е Русия да ни намрази зарди управлението на наще БОКЛУЦИ?

Здравей Кире! Едно предложение. Ако го приемеш може да помогнеш да го разпространим. Към власт-имащите трябва да се отнасяме като към наши слуги. На колкото повече хора им светне, на колкото повече хора им се набие това в главите и го приемат е едно добро начало.

Много ми е интересно как още хората не забелязват че войната чрез соцялните медий, държавата сме ние а не политиците (Нашето мнение е манипулирано от соцялните мрежи в нашия случай от САЩ и от други сили). Стратегията на гн. Донълд Тръмп, от началото на мандатът му е да се изолира на пълно САЩ от останалия свят, да въстанови вътрешния бизнес/независимостта от вънпните световни сили, слага стена физическа но и също стени с икономиката. Както диктатурата на Китай, хората нямат соцялни медий за да им вкарва паника чужда страна / организация. А относно КОВИД, тези числа... как така оцелиха соцялните медий преди 5 мецеза че, септември между 30 50 милиона ще са заразени... никой не очакваше че САЩ няма да вземат никакви мерки... сега трябва да сме 20 пъти повече заразените... Какво Мислиш за моето мнение?

Здравейте, бат Киро защо според теб протестите свършиха заедно с провеждането на избори в Америка ?

Въпрос:Какво мислиш за Китай и за тяхния проект "Great Belt and Road Economic"?

Бат Киро, те младите ги страх да ебат, ти очакваш революция да правят. Трудна работа.

Бате Киро,имаш много добра обща култура и знаеш много за Еврейте, интересно ми е какво си чел или гледал,че да знаеш толкова?Сподели някоя книга или филм ако може.Късмет.

Бат Киро,вчера видях едно интервю,на някакъв псевдо математик,който разправяше,че ще има повече жертви от Ковид,от тези през Втората световна война

Здравейте! Днес попаднах на една статия ,в която жена урадила шамар на Доц.Мангъров. Ти се опитваш да го вадиш от калта те плюе..е заслужава тая пасмина да тегли. Благодаря ,че отваряте очите на хората, които искат да видят истината.

Наздраве бат Киро Поздрави от Цецо от Варна !

Работя,бачкам яко но тези мърши "шефове" не уважават трудът ми ! И за какво да бачкам,като няма развитие???

КИРО ЗАЩО НЕ ПРАВИШ ЛАЙФА В КЪЩИ НЕ МОЖЕ ЕДНО НАЗДРАВЕ ДА ВИ КАЖА ЩЕ СЕ ОПРАВИМ НЕ СЕ ЯДОСВАЙ МНОГО СКОРО ?

Здравейте! Намесвам се само да кажа, че благодарение на Киро Брейка и доцент Мангъров запазих здрава психиката си след този телевизионен терор! Може би вече са ви го казвали, благодаря!

Славчо винаги е бил лека форма на проститутка, който му даде пари и той почва да лае за него. Само казваше, че БТВ му бил партньор, а не работодател. Смешна работа.

Miroslav Dishev

Бат Киро в Испания зададоха въпрос на здравния министър дали се пазят от вампири или от коронавирус защото е въведен вечерен час, какво е мнението ти и за тая простотия. Как изчислиха че вируса върлува само нощем ,събота и неделя. Поздрави живи и здрави

Valentin

Зравей Кире! Как виждаш света след 5г. ?

Здравейте , Бат Киро и Веско ! Имам 3 въпроса.1 . Бат Киро какво ти е мнението за сегашното време консуматори => бачкатори... младите след 95 / Веско извинявай, има изключения/ сегашните млади чакат на готово... неуки и мързеливи... и искат 2000лв заплата... 2. Как е възможно млади хора да станат лидери , след като сегашната мафия смачква всичко... дори и да решим да правим партия и да оправяме батаците как ще стане без да ни "измисля/изчистят" 3. Мнението ти за "междинките" говоря за хората които станаха милионери като посредници които са излишни... Агенций за недживими имоти , консултански фирми... и защо всичко отидоха в "големите" градове и не остана никой да работи на "село" или градове от селски тип.. ( П.С. 7/8ми ... 78ст пък плащаш 2лв...)... без коментар -- накратко ни трябва румънска революция.. 2 калашника във парламента....

Здравейте бат Киро и Веско, поздрави от Ливърпул, Англия. От утре ни затварят напълно, казват че е за месец но според мен ще е до лятото най малко. Започнаха да вдигат наемите, започва глада. Въпросът ми е, защо точно евреите управляват света, те ли са Богоизбрания народ? Благодаря🙂

Деница

daje i Ronaldo go kaza, ne direktno noo za6toto e mnogo izvesten i za tova go namekna samo..izmama v testovete

Добър вечер Бай-Киро

браво само напред

Kiree , izmamata e to4no v testovete...

Бате Киро искам да повторя един въпрос от предния път а той е Можем ли според тебе да се отървем от кукловодите и по какъв начин? Нужни ли са ни Те според теб ? Поздрави от Варна

Киро,просто нямам думи каква олигофрения споходи България...95 % от ското населението е просто и мисля че няма спасение брат!!!

Добър вечет

Стойчо Йорданов

Какво ти е мнението за ВАСИЛ БОЖКОВ ?

Здравейте Кире и Веско, поздравления за всичко което правите, продължавайте да правите видеа на интерсни теми и да давате стойност на хората чрез тях. Искам само Киро да отбележи и коментира ( възможно е и да го е коментирал в някое видео ) това че Тръмп първи се опълчи срещу ковида и спомена съдържание че е лъжа, че ако отново спечели изборите няма и да чуят за ковид. Какво мислищ за отнощението на Тръмп към темата ковид и ПЛАНДЕМИЯ ?

Здравей , бат Киро ! Поздрави от Дряново ,препоръчвам ти да заснемеш един хубав клип с Веско от Дряновския манастир , да видят хората преплитане на история и природа. Въпросът ми е можеш ли да посочиш поне една грешка в управлението на бай Тошо или нещо ,което преди 90 година е куцало в държавата ? Сигурен съм че не си заблуден човек и ще посочиш повече от едно нещо !

Здравейте Киро. Чувал ли си за организацията БНО ,, Шипка '' и за Венцислав Ангелов - Чикагото. Моля кажи си мнението за тях.

Еййй, една хубава новина да прочета в интернет простраството. Както казва Тръмп навсякъде Ковид, Ковид, Ковид, всеки ден нови рекорди, аман вече, Еверест ли покоряваме, какво?

Бат Киро тъй като актуалната тема е медицина какво мислиш за марихуаната има ли място там дали ще е от полза и за конопа от който стават едни от най добрите въжета и черги

Сигурен съм че този вирус е искуствено направен но няма полза да го спрат трябва да се пренареди цялата планета

Бат Киро на никой неможем да се доверим трябва просто накрая Народа да се намеси с Военни, Ловци и още други Хора от по изрядни сектори за да стане истински Преврат!

Здравей, бат Киро. Поздрави от Хасково. Страхотни видеа и само истини. Въпросът ми е,-Защо не ни поведеш нас младите? Знам, че са малко тези който не са джендъри,но мисля, че ще стигнем за една чистка. БЛАГОДАРЯ!

Привет от Варна! 10 месеца бях на вашето мнение и на страната на конспиративните теории... вярвах че вирус няма. За съжаление обаче, от октомври насам, повечето мои близки и познати или го изкараха, или в момента са болни... Познавах и млади хора (30-40 годишни), които починаха. Имам и близки лекари, които казват, че за разлика от началото на годината, сега тази "болест" протича по много странни начини, засяга кръвта.и различни органи... Та въпросът ми е: мислите ли, че са пуснали някакъв нов вирус, с който да поправят пропуска от началото на годината?

Зервйте на всички

Ще успее ли Слави да стане 3-ти и да измести ДПС?

Здравейте. Поздрави от Франция. Днес пред един супермаркет един французин чакаше с кабели някой да му подаде ток на акумулатора,от 40-50 коли само аз бай Ганьо се отзовах. Сещам се за предното ви видео за човечност та, вече се е изпарила навред. И въпроса ми за днес:Какво повече от това можеше да направи това отровно трио?Мисля че отговорността е на всички ни. Късмет на Киро и Веско!

Здравейте, бат Киро и Веско. Имам въпрос към бат Киро. При положение, че се задава икономическа криза (даже вече е дошла), какъв е най-добрия начин да предпазим спестяванията си от обезценяване, както е станало 90-те? С купуване на злато, евро, имоти, и т.н., или нещо друго?

Здравей те Бат Киро и Веско.Има ли начин България да излезне от ЕС.и НАТО. И да тръгнем с Братска Русия.И коя ли ша е тая партия дека ша ни Поведе.Живи и здрави да сте.

Здравейте и поздрави! Имам молба към адаша - бат Киро: Моля, използвай трибуната, която имаш, да призоваваш по-често младите хора да бачкат яко, защото няма друг начин за излизане от калта. Ясно е, че кобито е репетиция преди големия финал и ни очаква икономически крах, затова е важно да се набива по всички канали, че трябва бачкане до дупка. Спасението на давещия се е в ръцете на самия давещ се.

Може би е важно да се засегнат парите. Президент 8456 лв Министър-председателят 6372 лв Министър 5522 лв Депутат 4248 лв Кому е нужно да бъде депутат при средна заплата в Запада над 2 пъти тази в България при все, че това трябва да са най - обучените, доказани и кадърни хора в дадена сфера/район? Симеон Дянков получаваше над 25,000 лв преди да стане министър за 3400 лв по негово време. Защо? Приватизациите на Булгартабак и EVN. Кадърните млади хора мисля, че не са вече в България. Хората, които останаха по мое наблюдение се реализират като полицаи, пожарникари, бензинжии и т.н. През моята компания наех 6 Българи. За съжаление, нито един неработи вече за мен. От тях научих и фразата "Когато шефа го няма, скатавай". Исках да купя линейка - казаха ми недей, 2-мата шофьори са алкохолици, карат пили. Хората сами трябва да се съберат и подобрят начина на живот помежду си - чакането на това, държавата да ги поведе няма да доведе до нищо. Къщите на село как се строяха едно време? Е така трябва да се започне изначало.

Y I

Здравейте Кире и Веско, тия от отровното трио като чуя зя тях ми се повръща. Смятам ги за големи измамници и платени кукли дето скимтят срещу вятъра. Не им вярвам изобщо, ама изобщо. Слави вече не ми е интересен, не вярвам да оправи държавата, да си води фирмата може ама държавата не е точно фирма. Прилича но не е. Днешните млади се опитвам да им повярвам ама в тая страна всичко се продава. На никого нямам вяра вече. Луда работа. Въпроса ми е какво е твоето мнение за изброените от мен личности. Не съм Ок с тях, не знам за вас. Живи и здрави.

Aleksandar Antimov


More Creators