SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


LIVE: НА НИЩОЖЕСТВА НЕ СЕ ПОМАГА! (08.11.2020)

Здравейте!


Днес от 19:00 часа ще имаме лайв!


Ще поговорим за нищожествата, за хората и каква е разликата между тях.


Най-вероятно ще започнем директно с вашите въпроси.


Молба от Веско: Понеже се събират доста въпроси, много бих искал да прочета всичките и най-малко искам да пренебрегна някой от вас! Искам да ви помоля, ако е възможно, да са максимално стегнати и ясни. Ще е по-лесно и за двама ни. Благодаря предварително и до довечера!


Линкът към живото включване, ще бъде качен 1 час преди да започнем.

LIVE: НА НИЩОЖЕСТВА НЕ СЕ ПОМАГА! (08.11.2020)

Comments

Слушай Кире, тези дето наричаш нищожества и боклуци, са народа ти, именно тази България, която има най-много нужда от помощ, недей така. И мен ме дразнят арогантните невежи, но в такива случаи се старая да се абстрахирам от емоциите си и си давам сметка, че те не са виновни сами по себе си. Средата формира индивида, семейството, възпитанието вътре в него, образователната система, идеологията на социално-политическата система и т.н. След като умишлено всичко горе-споменато беше унищожено, съзнателно и планомерно, отвън с помощта на местни предатели, каквито не е много трудно да намериш, отгледаш и култивираш във всяко едно общество, то и средата се промени, съответно се формираха т. нар. "нищожества". Обаче хранейки ги, насочвайки само негативизъм и омраза към тях и демонстрирайки пренебрежение към техните умствени и физически възможности, ти само провокираш омраза и отвращение у тях, а идеята ти не беше ли да помагаш на младите българи, като им отваряш очите? Това никак не е лесно да ти кажа и е свързано с много работа върху себе си. Незнам, ако искаш приеми думите ми, аз съм ти писал и други пъти в коментарите под видеата ти в ютуб, на тази тема, но не се сдържах и реших да ти го кажа и тук. Жив и здрав!

в Швеция нямало маски- хаха! Я пробвай да влезеш в консулството без маска...сигурно ще те арестуват- и там са наакани от страх...

Kris Yaneva

За Путин и аз мислих така но от началото на ковида.Не е така евреиски кагал.В момента геноцида там се подготвя.Путин ще се отегли руснаците чакат техният цар.Обаче Путин не е ок.

Браво за клипа! На другите песни не трепнах но на Българската настръхнах,няма други като българите! Най добрите и чувствените сме!

Уникално видео, браво и на двамата!

Кирееее, Кире... (извини ме за фамилиарността, моля). Има една библейска мъдрост - Непоискано добро не се прави. НИ-КО-ГА!!! Тълпата (това е научен термин за тези, които не знаят, а не обидна квалификация) умишлено не иска познание. Съвсем умишлено. Страхът от свалянето на розовите им очила много лесно минава през паниката в истерия. А ти искаш да прогледнат. Те не искат, уважаеми. Вчера за сефте разбрах, че съществуваш. Днес се регистрирах в Патреона. Това е леко модифициран коментар под видеото в Ютуб. Жив и здрав!

https://www.facebook.com/372794019418303/posts/3639947892702883/

Не е вярно, че в София всички заведения са празни. Петъка в центъра едно барче искахме да отидем, викаме си - без резервация, то сега хората ги е страх, празно ще е - а то нямаше места. Даже навън маси имаше заети, в кучия студ, ама не ни се мръзнеше. В една бирария ходим близо до тоя бар, едва намерихме маса.

Boris

Бат Киро, аз съм от тия които не гледат новини. В началото гледах, мислих, гледах чужди сайтове, новини, конспирации, анализирах и т.н. НО стигнах до извода, че всичко се контролира и тия които те нападат и тия които се опитват да те предпазят. Интернет, новини - всичко е предвидено да има и вярващи и не вярващи и да обработят всички. Пробвай една седмица да не гледаш новини, а да контактуваш с хора. Ще видиш, че много по-добре разбираш цялата картинка. Работата ми е такава, че се срещам с много хора. Лично за мен спасението е да си подбереш няколко източника на новини - такива като вас и още няколко. Всичко друго го виждам от реакциите на хората. Може и да не съм прав, но за сега така се чувствам по-добре. Най-добрия доктор на психиката е физическата работа. Сега в най-добрия случай ще видиш някой да покара колело или да побяга. Иначе всички се лекуват на стола пред компютъра.

Georgi Ishkitiev

Капитализъм и Комунизъм две кучета на един и същ господар, които са отглеждани,хранени, тренирани и надъхвани за смъртоносна битка помежду им за да бъде съсипано човечеството! Нищо хубаво няма в това!

Да, праща имейл, предполагам и пуш нотификация, ако имаш инсталирано приложението.

Киро Брейка - Оригинала

Изтощително е! Но това ни приляга и на двамата. Правим го с кеф.

Киро Брейка - Оригинала

Проблемът е в твоето устройство.

Киро Брейка - Оригинала

Пуснах си лайва сега и няма звук изобщо.

Поздравления за думите ти за Людмила Живкова. Аз като го казвам и ме гледат като някакъв извънземен. Толкова са им промити мозъците. Иначе искам да кажа нещо за бизнес. Кире, работя за себе си от 15 години. И всичко за което говориш и аз съм го преживял и колкото и такива като нас да са вече уморени и колкото и да си прав, трябва да има млади ентусиасти да повеждат влакчето. Че ако всички млади тръгнат на работа, при кой ще работят? Нали някой трябва да създава работни места.... Но това да си споделяш опита е ценно, че поне на някой ентусиаст хванал се на хорото да знае, какво го очаква и ако не е много тъп да се опита да не повтаря грешките ни. Поне тук, където горе долу мислим еднакво. И ето го и въпроса: Абе как издържате с Веско на тия лайфове? Всяка седмица? Не е ли много изтощително? Иначе не ги спирай, отскоро съм тук, но ги чакам с нетърпение.

Здрасти Веско!!!Пейтриън пращта ли нотификации за бъдещи видеа?

Бат Киро, пак се оказваш прав! нямаше и 3 седмици... накрая бокУ реши , че няма да затваря... какво ти е мнението( еее изтървах На Живо/Live-а)

Киро Веско номер едно сте ❤️👍☝️

Бат Киро, какво мислиш за Доналд Тръмп?

Аз бях в началото на септември сам на плажа в Ставрос. Това казвах на жената все едно съм го взел на концесия.

Здравейте бат Киро и Веско, поздрави от Шотландия. И тук както в Англия сме пред цялостно затваряне. Понеже постоянно следя нещата с ковид и простотиите около него, тук държавата удължи безвъзвратните финансови помощи до Март. Не мога да разбера какво печелят ако ги раздават безвъзвратно. Дори и аз от един месец стоя вкъщи и ми превеждат 80% от заплатата всеки месец..... А ти каза, че именно сега е момента хората да започнат да задлъжняват с кредити, заеми.... Кой печели от цялата работа?

Петър

Пич, всяка седмица съм в Холандия, ще направя клип следващия път и ще го пратя на Веско и бачо Киро, защото си лъжец и измамник. На мен ми извикаха полицията, защото не исках да си сваля маската.

Бат Киро, имам приятели и познати, които ме бъзикат, че съм като сектант от както те следвам. Такива времена настанаха, че като си нормален, хората те мислят като за врага на народа.

Бат Киро, какво мислиш за конспиративните теории за извънземните? И ще има ли Трета Световна Война, според теб?

Същото е в Холандия, давам ръка да се запозная със съквартиранта ми той ме гледа всякаш съм убил някого и ми дава с лакът да се поздравим

Здравейте Киро и Веско.Намерете изявлението в ютуб на извесния равин Амнон Ицхак.Поздрави!

Аз съм от Велико Търново. Работя в София :). Надявам се да се засечем на живо скоро или поне един разговор по телефона. Живи и Здрави :)

Бат Киро поздрави на теб и на Веско , дали ще мине скоро тази тъпотия кови. Побъркаха хората....

къде са забранени маските аз уча в холандия и ме задължават с маска да ходя навсякъде

Здравейте Бате Киро и Веско живи и здрави.Поздравления.Много сте печени.Мимо от с.Свидня ви пише.Ще дойда до Търново да ти стисна ръката и да пия едно кафе.Да се разходя из Царевец ,че скоро не съм.

отговорихме вече

Киро Брейка - Оригинала

Бат Киро, прав си за Русия - имах щастието да пътувам натам често последните години. Преди това съм живял над 15 години в Германия. В Русия е 1000 пъти по-добре от Западна Европа - най-вече като хора. Хората са дружелюбни, свясни и умни. В Германия голяма част от населението е абсолютно зомбирано и асоциално. Руснаците са наши хора.

Явор

В момента ви гледам от една сладкарница “Недел..” в София. Сам съм тук от началото на лайва... Не е толкова зле май, чувствам се все едно заведението е затворило за мен :D

Поздрави Бат Киро и Веско за хубавата работа, която вършите! Бат Киро не се ли умори да наливаш акъл в кухите глави на тъпунгерите? Завиждам ти за енергията!

Между другото името ми е Роман и съм родом от Хасково

Здравейте бачо Киро и Веско, международен шофьор съм в испанска фирма и свидетелствам, че в Холандия маските са забранени със закон. Хората там се наслаждават на чист въздух. Бъдете живи и здрави.

Малко страничен въпрос,но според теб защо не са пуснали Гунди на бенефисния мач на Яшин (който е руснак и мача е бил в Русия )

Браво Бат Киро. Поне някой който не мисли и не говори глупости да е останал в БГ! ПОЗДРАВИ!

Hristo Zlatkov

Искам да разбера примерно както се случва в момента 1.Нулират икономиката ни 2 .Какво правим после спроде твоите виждания 3.Кукловоди според теб има ли изобщо и имат ли според теб достатъчно акъл за да оправят много неща или ще очакват от друг да оправи нещата както винаги .Благодаря Ви

​Поздрави Бат Киро и Веско(Търновец съм) Ние да гледаме заболелите да не станат повече от населението,че тогава ще се изложим :D

не мога сега да гледам фейсбук

Киро Брейка - Оригинала

Бат Киро, какво мислиш за ТИМ ?

Бат Киро, психиатъра от София съм пак. Ето и въпрос от мен - какво смяташ, че ще се промени у нас и в Европа ако спечели Байдън в САЩ? Има ли опасност от нови локални войни, включително и покрай нас?

Росен Дончев

Киро, наскоро мернах в интернет пространството проучване, което гласи, че 1/4 от хората изобщо не са правили секс през последната година, а 46% от жените се чувствали незадоволени. Как да си обясним сексуалната рецесия в цял свят и не е ли това един от елементите на психясването, оглупяването и деградацията на населението по земното кълбо?

Момчета и на мен ми взе парите платформата два пъти, понеже се присъединих на 22.10 и не знаех, че в началото на месеца ще ме таксуват отново, но не си ги искам! Смятам, че ги заслужавате, за това, което правите. Продължавайте в същият дух :)

хахахха това ми хареса за тоалетната хартия браво !

Младежи, здравейте отново! Поздрави за хубавия лайф. Явно светът има нужда от това отрезвяване. Дръжте се, да си запазим акъла и да прогресираме. Поздрави от Петрич, Пиринска Македония

а на бас...

и до края на седмицата около 5-5500 но не повече..в петък лабаво ..4320...

Киро, наскоро мернах в интернет пространството проучване, което гласи, че 1/4 от хората изобщо не са правили секс през последната година, а 46% от жените се чувствали незадоволени. Как да си обясним сексуалната рецесия в цял свят и не е ли това един от елементите на психясването, оглупяването и деградацията на населението по земното кълбо?

Добре , искам да разбера като нулират икономиките какво мислиш ,че ще се случи ?

предлагам залози за броя заразени ...във понеделник малко..1245. но във вторник пик и страх рекорд...5003

Не казах да се молиш, кажи им да заповядат при нас. Добре дошли. Така пак казват, че го правиш с цел да привлечеш абонати.

Какво мислиш за така нареченото в България задкулисие ? Мислите ли ,че им е платено доста добре за да направят това ?И най-важното какво да очакваме в близкият месец за да не се впечетляваме от шоуто .

Здрвей бат Киро аз и моята съпруга сме принуждавани да носим маски в магазина и в автобуса влизат и проверяват и плашат хората с глоби,и си принуден да носиш. Та въпроса ми е как ти и твоята съпруга си пазарувате при условие че всички ни карат за да не са глобени да сложим маски в магазините.Поздрави от Русе!

Бат Киро защо според теб китайците се оправиха за нула време а са най-много и сега за тях няма втора вълна няма новини ... както и скандинавските страни

Бат -Киро да си Жив и Здрав .Пир по Време на Чума !!! ВСЕКИ НЕЩО ВСЕ ИСКА НО НИКОЙ НИЩО НЕ МОЖЕ ДА ПРАВИ.Няма ли Лопата Нищо не Става

Наистина ли си мислите, че има разлика между Русия и САЩ? Те са и винаги са били задкулисно кукловодите на света. Всичко друго е цирк за пред раята...

Plamen Gorchev

Добър вечер , искам да разбера какво мислите за сценария и до къде ще се стигне тук в България ? Какво да очакваме в бъдеще като сатресения и мислиш ли ,че скоро ще затворят страната ? Защото го очквам всеки момент това . Благодаря Ви

Pozdravi ot Costa Diadema , i pri nas e palno s oligofrenqsali i covidqsali napravo e za smqh toq virus .

Здравей Бат Киро, какво мислиш за факта, че тук в Испания ще издадат закон, в който мъж или жена могат официално да променят пола си с едно обаждане до министерството? Когато искат и колкото пъти искат, могат да го променят.

Здравеите бат Киро според теб в момента каде е по доброто място за живеене в чужбина или в БГ Благодаряви предварително

Въпрос ! Бат Киро ти чул ли си умрял от нещо друго освен от ковид скоро ? Аз не

Бат Киро хората са вируса,аз станах анти-социален заради хората не заради вируса!Всички на които подадох ръка ми забиха нож в гърба един няма като хората!Щом човек е социално животно как да стане след като всички са боклуци?

Какво ВИ е мнението за Ангел Генчев?

Здравейте момчета, как е положението в залата отворена ли е, тренира ли се ?

Както ти написах в ютюб, в "хубавата" европа всички са се насрали до ушите. Французите ги затвориха, нанвсякъде полицаи, където мине кола се спира. По градовете няма живо пиле. Вчера минах към 700км във франция през села и градове и няма човек по улиците. Ще кажеш, че през Припят минаваш.

Много ми харесваш. От скоро съм тук.

Bobby Kundelov

Малко е дълъг въпроса, надявам се да си доволен от отговора.

Киро Брейка - Оригинала

Бат Кире, кажи си мнението за ситуацията около изборите в САЩ? Изглежда, че ще има бая размирици, без значение кой ще спечели.

Мен ме кефи как започват колко заразени и колко умрели и после канят психолози да помогнели на хората да приемат по леко нещата , хахахаха ... еба си лицемерите .. нали ?

Здравей Бат Киро! Имам да вземам пари от уж добър познат, но ме върти вече месец и половина. Първите две седмици го разбирах, но вече не се търпи. Би ли ми дал съвет, какво да го правя?

Поздрави Бате Киро и Веско, във София наистина е пустиня, в Студентски град няма никой всички заведения са празни и масово повечето бъстуни ходят с маски на вън. Прав си за хората колко са долни един когато имат да връщат пари, един приятел раздава бързи кредити и по цял ден се занимава с борчлии и тъпанари не мислещи за утрешния ден и съм свидетел как когато искат пари са готови на всичко а когато трябва да ги връщат бягат от него на другия тротоар. Наистина човека е мърша!

Бай Тошо

отговорихме преди малко на същия въпрос

Киро Брейка - Оригинала

Добър вечер, изпуснах ли нещо?

Добър Вечер Бат Киро какво ти е мнението за Людмила Живкова тя е била много очарователна?Поздрави от Ловеч.

Веско, здравей! Моля те, погледни какво оставих във Фейсбук, там е и въпросът ми. Благодаря!

Бат Киро. Имам познати които работят в АЕЦ КОЗЛОДУЙ а те всички са на кредити. Тези хора не разбират какво се случва мислят си, че като мине пандемията "ковид" всичко ще е както е! АЗ им казвам, че няма да е същото както беше и ме мислят за луд и несериозен,мисля тъпо и се карам с тях и им обеснявам, че всичко е лъжа.

Бат Киро. Защо не чуваме да говорят за covid в Северна Кореа?Навсякаде другаде само не и там!

Кире, дали правилно мисля или греша, че деградацията в мисленето е във всички възрасти. Ясно че младите от малкия житейски опит имат слабо развитие на мисълта, но по възрастните точно там какъв е проблема според теб

Yordan Yordanov

Добър вечер Бат Киро и Веско,според Вас ще има ли недостик на стоки от първа необходимост идната зима ?

Бат Киро сега гледах репортаж че ЛЪЖЕЛЕКАРЧЕТАТА от Бургас са искали по 500 лева на дежурство. Незнам какво да кажа. Напивах Ви въпрос и данни и изчезна , явно и тука манипулират

Valentin

Бай Киро, какво мислиш за Юли Тонкин. Много го харесвах в началото, наистина мотивираше и вдъхновяваше много хора, но сега направи всичко платено. Пролича си, че прави всичко за парите.

Изглежда в Щатите са ставали страшни измами с изборите. Бюлетини по бунищета, чували с фалшиви бюлетини за Байдън, гласували мъртви души и прочие. Има ли най-накрая шанс да се обясни на лумпените, че в Америка НЯМА демокрация?

Юлиан Семьонов

Киро Веско здравейте само да кажа във Великобритания мясните са такива безполезници че не мога да обесня такива мърлячи и некадърници.гледах преди време едно интервю с една американка и я питат какво знаеш за българите тя каза че знае едно нашия ген е номер едно 👍

https://i.imgur.com/sMcksSf.png Оставям тази дискусия тук, разгледайте я и споделете мнение по въпроса, само аз ли съм единствен който мисли така?

Росен Александров

Здравей, Киро! Съсипаха ни, зареди "ковидЪ" загубих работа която бях работил 10г. Сега карам такси и общо взето ни приключиха, нямаме никаква работа. Страшни олигофрени има, вчера намерили един дядо с такси и 15 минути в национален ефир обяснява как ще вози ковид болни. Той никакви болни няма да вози но и ние вече не возим никой защото хората умряха от страх ....

Бай Киро, струва ми се, че Ковид се използва не само за да срине икономиката. Хората се дресират за послушание - правилата и законите са за тотален контрол, като във военно положение но без война. В Италия не пускат хората дори да се расхождат в парковете или горите, в Германия полицията вече може без разрешение за обиск да влиза в къщите. Хората ги обучават да предават съседите си ако имат гости на полицията, и те го правят! Какво мислиш за това?

Явор

Ако ВИ е удобно разкажете някоя история когато сте бил лихвар?

Здрвей бат Киро аз и моята съпруга сме принуждавани да носим маски в магазина и в автобуса влизат и проверяват и плашат хората с глоби,и си принуден да носиш. Та въпроса ми е как ти и твоята съпруга си пазарувате при условие че всички ни карат за да не са глобени да сложим маски в магазините.Поздрави от Русе!

Здрави да сте

Добър вечер! момчета! Бат Киро,видя ли болницата за ковид болните в Унгария? Обградени с 4 реда бодлива тел,стил концлагер? Какво мислиш,ако си гледал клипчето?

Здрасти Кире,гледа ли репортажа за починалия човек от инсулт ? Разкарвали са го по 3-4 болници понеже приема ли само Ковид болни. Престъпници

хах ,моя грешка.

Стига глупости бъди малко обективен Америка била избрала Байдън ?! Цял свят разбра че изборите са фалшифицирани и обикновения американец беше прецакан ?!

Здравей Бат Киро, психиатър съм от София и съм ти почти набор. Напълно споделям възгледите ти за всичко. Искам да ти кажа, че си абсолютно прав за уси*ането от страх сред лекарите. Виждам го около себе си всеки ден. Положението е повече от трагично. Болниците нямат кадри защото доста от лекарите се крият от страх. В момента хипохондрията царува с пълна сила навсякъде. Хората са станали като зомбита. Напълно си прав - не трябва да се помага на никой, иначе се пречи на естествения отбор. Сега разбра ли се защо първо изкупуват тоалетната хартия от магазините, а? Въпрос от мен - какво ще се промени у нас и в Европа ако спечели Байдън в САЩ? Насреща съм - с каквото мога ще помагам на здравомислещите хора. Поздрави!

Росен Дончев

Наборе, искам да знам ,след като лъсне лъжата..Лъжците къде ще бягат...защото тоягата аз лично... едва я удържам..даааа!!!

Здравейте Киро и Веско. Вйпроса ми е според Бат Киро излизането на Англия от ЕС дали е случайно или е ход да се подготвят да играят с щатите срещу Европа като се има предвид, че Америка е фалирала отдавна и не иска да има силна европа.

Hristo Zlatkov

United Kingdom Здравейте ,не виздам лайф при мен в Шотландия.

Kire imam Vuprosa kun teb. Poneje ti so tam v Bulgaria. Turkey vouva za Nagorni Karabah v Armenia tam we hristiqni. Kato svurshi Tova. Mislish li Che e Nash red da zavzeme Bulgaria Makedoniq chest of Serbia I da sa suedini s Kosovo?. Kak go vijdash ti?

Добър вечер!!

Наборе,говедото си остава говедо каквото и да правим. Много ми липсва,времето в което имаше реалния капитализъм,когато имаше далавера от всичко,стига да имаш малко акъл под каскета...водката царевец с червен етикет в метални каси и така нататък...то да сегашните промени мозъци,като им разправям какъв живот сме живяли,все едно им разказвам фантастика,та дори и не вярват....Скоро ще се видим да си стиснем ръцете и да полеем за хубавите времена които сме имали...Живи здрави и кажете на публиката че заразата идва от егейския съюз и Мари-хуанските щати. Хайде чао за сега братя мои.Митака Дряново

Бай Киро, за президент на САЩ сложиха марионетката Байдън, който очевидно не е в час - често забрява дори къде се намира. В неговото обкръжение е пълно с политици изключително агресивно настроени срещу Русия и пропагандата срещу нея вероятно ще се засилва. Какво мислиш за Байдън и политиката на щатите за близките години?

Явор

Здравейте Бат Киро и Веско! Имам няколко въпроса.1 Ние и Армения ли се отделихме и сме предатели от Русия или Русия ни остави в ръцете на Американците?Вторият ми въпрос е защо нашият Президент се скри а не излезе да успокои народа,нали той бил с от народа и с народа, той е същия боклук като другите нали?Турция ще ни погне ли и нас след Гърция,Армения,Либия и Сирия?И последно,какво да правя ако ме задължат да се ваксинирам и ми кажат че не мога да започна работа без да съм ваксиниран,не мога да вляза в магазина и т.н.?

Бат киро има ли начин с тяните камъни по тяхната глава да ги надхитрим за измамата.

petar

Как тоя клип със братята цигани къде играят в болницата обиколи всички социални мрежи а не излезе по никоя медия защо? защото медийте са продажни

Filip Petkov

Спрете с ковит, безмислено е да говорим за глупости.

Xan Dragonhand

Здравейте момчета! Много се радвам че има кой да каже истината. Следя ви постоянно. Евала!

много правилно , подкрепям , с теб съм , само така! Истински човек!

Здравейте, Бай Киро и Веско, понеже повдигнахме темата за тази пародия и измама Корона вируса. Чудя се как мислиш дали в световен мащаб биха изспуснали този масов конторл на населението, дали не е целта с години да се промиват мозъците на всяко ново поколение с цел да постигнеш най-сладкото нещо което и световна война не може да донесе, да накараш говодето да прави това което искаш? В този ред на мисли как смяташ дали не е целта населението на земята да бъде просто роби на своето невежество и отново да се върнем в тъмните векове на нашата история(визирам средновековието) ?

Понеже съм нов и незнам как да се включа в лайфа ако може помощ

Води ли се някъде статистика за всичките заразени от коронавируса от началото до сега? Ако продължи така си мисля, че до другата година на 6 милиона население ще има 10 милиона заразени.

Докато има продажни медий ще има и промити мозъци

Filip Petkov

Много подкрепа имаш от Пловдив бат Кире , събрали сме се няколко момчета да те гледаме. Психяса народа с тоя кови...

Ми така Дряново.

В грешка сте , никой няма да каже че е било лъжа , просто ще започнат "да се справят " по-добре с пандемията и бавно числата ще започнат да падат , да стават по малки ...

Здравей Киро! Какво ще кажеш за Швеция? Знаеш ли, че тук няма карантина, няма маски? Поздрави!

бат Киро жив и здрав наздраве много сее радвам да чуя пак !

Какво мислиш за тайните имоти на Бойко Борисов някой от тя са и бивши резиденции край Ямбол и местноста Бакаджик

По принцип може да има и насрани, но не знам каква е логиката да ти платят за да ги напсуваш. Мърши има навсякъде за да дразнят. Те са паразити, не са хора за уважение. Но по принцип и сред вълците има мърши.

Росен Александров

Здравейте , снощи като гледах клипа и говорих с един приятел полицай в Испания - за едно дежурство каза че е ходил на 4 опита за самоубийство на психясали хора от телевизора. Запалих и аз пратих и на телефона на Веско малко снимки. Лошото че нещата идват и тук, все повече маскирани и подлудяли по улиците. Според теб колко са косвените жетви на Ковид19 - самоубийства, от други нелекивани болести, от психоразтройсва. Лошото е че в България цирка едва сега започва и тука още нищо не сме видели.Това го казвам ит горчивия ми опит навън.

Valentin

Здравейте.Все знаех,че американците са тъпи,но да се наредят да гласуват под строй за тоя изкукал дядо не съм очаквал...луда работа,лошото е ,че май всички ще патим ...

В.П.

Айдееееее

Здравей Киро , не отдавна беше казал ,че би направил видео за "мизерията и грозната част на западна Европа " , да очакваме ли нещо скоро, напълно съм съгласен с теб и за това. Ако западните държави не бяха колонизирали половината свят сега щяха да са по-бедни и от нас.

Здравей, Бат Киро! Попаднах на много интересна статия от преди 11 години, в която е цитиран Муамар Кадафи по време на 64-тата сесия на ООН в НЮ Йорк: “Те сами ще създават вируси и ще ви продават ваксини. След това ще се преструват, че им трябва време за търсене на решение, въпреки че вече го имат...” Именно заради тази реч са го убили и са му откраднали златото. Смяташ ли, че е имал в предвид именно този период, който изживяваме сега? И на кого мислиш е бил неудобен, за да се стигне до неговото убийство и взимане на златото му?

Kristiyan Kalchev

Как би коментирал ситуацията с HelpKarma, където за пореден път се разкрива схема за злоупотреба с дарения.Още едно доказателство,че ако държавата не е зад теб няма как да стане.

Здравейте момчета. Поздравявам ви с последните клипове много сте вдигнали навото и от към музика и от към гледки. Ще се радвам да има и клип с някоя весела история като за бай Друми ебача. Бат Киро клипа с тренировката беше много хубав, създаде ми настроение. Не знам какво не им харесва, не се ядосвай.

Здравейте, момчета, Поздрави, Веско! Слушай бат' си Киро (както се казва - не слушай старило, а патило). Бай Киро, я си кажи мнението по следния казус: По статистика на НСИ в началото на тази година България разполага с 341 болници и 53997 легла в заведенията за болнична помощ! Към днешна дата по статистика има 3715 човека в болница с този ужасяващ вирус. Или с други думи 6,88% от легловата база е заета от заболели от "чумата на 21-и век". Как така се оказва, че няма места по болниците, истински болните само ги прехвърлят и отказват да ги приема? Аз виждам 3 варианта - Единия е, че все пак има и други болни, които да са заели леглата, което би означавало, че едва 7% от хората в болници са с заразени (е?ах го у страшния вирус) - директно доказателство за манипулацията или здравната ни система е толкова окаяна, че официалната статистиката е принудена да лъже и ние не можем да поддържаме дори наличните болнични заведения, оцелели след толкова закривания - това значи, че няма доктори, няма сестри, няма санитари, НЯМА ПАРИ! И третия вариант е комбинация от двете! Ти как мислиш? ПП Как бай Тошо поддържаше в пъти повече болници и въобще здравни заведения? Че и персонал имаше... Риторичен въпрос

Христо Панайотов: Какво ти е мнението за Тръмп? И още една мисъл : Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност. - Бенджамин Франклин

"Na vilka bratu my e zdrav zashtoto si vurshi rabotata sam" Ima Tuk lumpeni koito we radvat Che Biden specheli. To I ne specheli ma go naglasiha da specheli. I ti a lumpeni go zashtitavat Kat im govorq obratnoto. Pulna oligofreniq v USA. Nqkoi put bih radval we se chem po tel. Was zdrave I Pozdravi it zagnivashtiq kapitalizum. "Dokato ima goveda shte ima I kolachi" I tea pogovorka ne mogat da q razberat. Amerikantsi.

Къде се намира линка към лайфа благодаря

Hei Kire Taka e. I AZ tuka we chustvam Kato edinak. Ma nali znaesh prikazkata.

Има два мосля

БАЧИ КИРО, съвсем отскоро съм абониран за канала в пейтриън и за пръв път се включвам. Имам син, който е съвсем малък все още - само на годинка и три месеца, но още от преди да се е родил не ми дава мира мисълта, че детето ми се роди в отвратителни времена и обстановка. Аз не мога да си отговоря на въпроса къде по дяволите ще учи моето дете? То навсякъде всичките училища са се превърнали на кенефи и само с фекал им пълнят главите. Аз завърших електротехникума в Русе, където сутрин вместо първи звънец по радиоуредбата се пускаше дунавско хоро, а вместо вторият звънец за първият час пускаха химна и тежко ти ако закъсняваш за час и те хване директора, че бягаш по коридора в опит да си спестиш закъснението. Раздал е шамари на такива, а беше голям като къща. Сега моето дете какво ще го правя, да е живо и здраво като порастне? Мислех си да се опитам сдружение с други родители да организирам за частни занятия заплащани от нас, съобразени с нашите искания, ама то и това няма с кого - пет/шест човека най-много да се съберем. Нещо ще ме посъветваш ли БАЧИ Киро?

Zeitgeist

Здравейте,трябваше лайфа да го направите утре примерно,че някои няма да могат да го гледат заради Архангеловден.Искам да питам един филм дето казваше цай гайс ли се казва или аз не мога да разбера,че не го намирам. Утре ще го гледам лайфа че сега съм на имен ден

Бат Киро,как приемат хората в Търново безмислените и глупави мерки,защото тук в София добитъка масово си ходят с наморници... Та дори и докато карат сами в колата пак си носят маската.

Здравйте, Кире и Веско. Всяка неделя на центъра на площада в град Казанлък се събират граждани, които играят хоро. Минах от там преди около половин час - към 18:00. Това, което видях не можах да го проумея. Хората играха хоро без да са хванати за ръце, събрани в кръг, но на два метра разстояние един от друг. Докога ще продължават тези ковид простотии? Много заблудени хора има, които ни дърпат надолу ние, които искаме да сме нормални.

Dimitar Dimitrov

Добър вечер приятели! Искам да питам бат Киро. Има ли начин да променя мисленето на майка ми и гледните й точки относно управляващите ни и лъжите на медиите. Тя вярва на всичко казано и всеки път когато се опитам да й дам моята гледна точка, тя откача... Има ли смисъл да се опитвам да променям мнението й или не???

Здравейте бат' Киро и Веско! Чичо ми (на 59 години) тази седмица изкара инсулт у дома и минаха 3 дни докато го види лекар (заради Covid-19 отделения и откази да бъде приет в болница, и т.н.). До кога ще продължи циркът според вас? Благодаря!

Bravo, Kire.

“ който напуска полесраженито черпи враговете си с локум” - стара арабска мъдрост. Мисля че целият свят трябва да почерпи. Евала на врагът.

Мился че е добър въпрос който може да се приложи към темата за ковид

Бат Киро кое е по силно , то ЕСт кое остава по дълго по принцип като чувство - любовта или страхът.

Здравейте,Бат Киро и Веско,вчера имах рожден ден и празнувах в една кръчма,бяха ми разделили гостите като скарани роднини и персонала мърмореше,че искаме да си съберем масите като нормални хора и да се повеселим.Кръчмата беше наполовина празна и се убедих колко са се насрали всички.Много си прав,че говедото трябва да тегли.На мен ще ми кеф да правите повече весели лайфове с истории и биричка,пък на който му се мре да мре. Много сериозна пропаганда ти водя сред всички мой познати,да слушат какво говориш белким им “светне под каскета”Успех.

ЗДРАВЕЙТЕ НАЗДРАВЕ КИРО ЩО ЕВРЕИТЕ СА НОМЕР 1 ЗА МЕН НЕ СА НИЩО НЕ ИМ ЩА БАНКИТЕ ЗЛАТОТО ТЕ СА СИ ТЕХНИ КВО МИ ПУКА АЗ СИ ВЪРША САМ РАБОТАТА ВЪЛК ЦЯЛ ЖИВОТ ОЦЕЛЯВАМ САМ НАЗДРАВЕ УСПЕХИ

Здравейте хора, как е положението във Велико Търново и региона с паниката?Аз съм в София и тук найстина са много наплашени всички.Хората се овълчиха, прав си бат Киро,че вторият закон на капитализма е "Човек за Човека е вълк" така ни направиха..

Здравейте, младежи! Говоря с хора от всякакви сфери на работа и положението навсякъде е критично. Всеки се спасява, както може. Икономическият крах настъпва и според мен ще промени живота в България тотално. Нищо от това не се споменава в официалните медии. Моля адаша за коментар по темата с икономическата катастрофа.

Здравей бат Киро. Какво мислиш за избора на американците , за техния нов президент, и как би повлиало това на България?

Бат Киро, подлудиха хората с тоя ковид братче. В Петък пих ледена бира, и на другия ден ме заболя гърло с лека температура. Сега гаджето не иска да се виждаме, за да не я заразя с ковид. Не знам да се смея ли, да плача ли.

(съжалавам че въпроса не е по темата , от по-предишния life въпроса не ми беше прочетен) Здравейте, бат Киро и Веско. Според теб в бъдеще ще имали нормални условия за развитие на бизнес в България , без корумпирани политици ? Моята единственна цел в живота са парите та в какво би ме посъветвал да инвестирам ако имам добър капитал ? Все пак аз си имам едно на ум в какво , но твоят съвет би бил добре дошъл. Жив и здрав бат Кире !

Здравейте, бат Киро и Веско.Лайфовете са супер, правете повече такива.Насраните ютубъри ги еби в гъза-те си заслужават съдбата - да си мрът в лайната. Тук в пейтриън са свестните и мислещи хора, които заслужават уважение. Успех и трябва нормалните хора да се помагаме и да си правим кефа.

Браточка, мисля че е по добре вместо да им казваш тука само плюят и ще качвам видеа за хората в Пейтриан- по-добре им казвай заповядайте в Пейтриан. Там се събра общност от позитивни и мислещи хора.

Много си прав, Брейк! Браво и на Веско! На единиците вие ни помагате! Млад съм и неопитен. Разбирам много истини от вас, които са безценни понеже са буквално животоспасяващи.

Красен

Здравейте, Киро и Веско! Поздрави за вчерашното видео в ютуб. Само да кажа по въпроса за евреите съм напълно съгласен с Киро, те ни изнасят лекция и ни показват на какво дередже сме. И само да спомена и за ковида две неща. Първо още през 1981 писателя Дийн Кунц пише в книгата си "Очите на мрака'' за вирус наречен,, Уахан-400"-странно съвпадение! И друго което научих скоро-всички които са били отговорни за затварянето на цялата китайска провинция на гр. Уахан през януари са в затвора в момента. Бъдете здрави!

Дръж здраво адаш! Не си сам!

Питай разните мисирки, как ги онодиха без вазелин! В държавните и общински болници ще спрат приема на болни съвсем( щото лекарите изнемогвали!🤣) А ще приемат в частните срещу 700 кинта! И там същите тези изнемогналите ще бачкат здраво срещу 700 лв на балък!🤣

Здравей Бате Киро ! И Все пак не виждаш ли шанс за оправяне ? Твоите думи се потвърждават и от други източници . Защо Всички са свикнали да мълчат , защо сме такива пораженци ? Накъде ще отиде светът и обществото след промяната която настъпва - как виждаш нещата - ти го каза ,, Народите ще се надигнат срещу правителствата си ,, ? Как виждаш бъдещето на България ? Поздрави от Варна !

Здравей Кире здравей Веско, в цяла България хората се насраха. Телевизиите промиват мозъка на хората. Аз гледам много телевизия , но се опитвам простотиите да ги игнорирам. Тия дето ти пишат глупости в ютуб не знам дали заслужават от времето ти което им обръщаш. Въпроса ми е Как мислиш че ще се развият събитията с тоз корона вирус, питам теб защото доказа че ги разбираш нещата. Живи и здрави да сте. Само напред и нагоре, аз съм с вас.

Aleksandar Antimov

Здравей те Бат Киро и Веско живи и здрави да сте и все такива лайвове да има. Въпрос ми е тук в Испания затвориха вече Барове и Ресторанти до 6 човека можем да се събираме до 22:00ч.Та Докога щте е този цирк така нзнм.И когато дойде времето да разкрият истината за ковид19 Испанците какви обяснения щте дават пред техният народ незнам.Много щте ми е интересно Благодаря предварително.

Христо Панайотов: Здравейте Бат Киро и Веско ето някоя мисъл за нищожествата. Глупаците се обиждат, когато ги считат за глупаци. — Аркадий Давидович


More Creators