SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КАК ДА ПРЕБОРИМ COVID-19

Това видео искам да бъде насочено към всички, които малко или много са потърпевши от физическата дистанция, която се опитват да ни наложат! Опитват се да ни обезличат, да ни скарат и да правим това, което те кажат!

Вижте повече във видеото

КАК ДА ПРЕБОРИМ COVID-19

Comments

Поздрави от Варна... https://www.youtube.com/watch?v=du1qpyQXBuM

Да и аз мисля, че това е пътя!Живота продължава и не трябва да им позволяваме да ни вземат ЖИВОТА!

Кире, няма да се върне...поне не за първия изпълнител: Панделидис (мир на праха му). Както и да ти изглежда забавата в предаването (междувпрочем нагласено да пресъздава атмосфера в бузуки клуб), населението на гръцката държава преживе го плюеше непрекъснато. Всъщност той беше най-оплюваният сред изпълнителите. Очевидно завистта и злобата са балкански ценности дори за емигрантите много държащи да се нарекат гърци. Пич отвсякъде, сам си пишеше и текст и музика, а на всичкото отгоре беше и доста продуктивен. Умря в кимпанията на две мадами така, както живя: на висока скорост

https://youtu.be/G-shHxqhn5c pozdravi ot Kipar... Predi nqkolko dena chux slednata sentencia " I nai - silnata koorporacia e po slaba I ot nai slabata darjava"...

Евала, с тия песни ми напълни душата! Аз от събота съм с положителен бърз тест за Covid и днес си пуснах pcr - при мен минава леко за сега и по-тежки грипове съм прекарвал. Лошото е, че всички са много загрижени ама навсякъде си плащаш като поп. Много ме вдигна тоя клип, даже си сипах едно уиски напук на болестта. Поздрави от Варна.

Dobrin Stefanov

Здравейте бат Киро и Веско пожелавам ви здраве, щастие и все така бавете , благодаря за прекрасните видеа

проблемът е в умишлено насажданата информация-статистика.доколко е вярна друг въпрос ....що не обобщават по същия концентриран начин друга истинска информация..например вчера са се родили 180 деца в българия и след това колко но подробно в европа или друга положителна информация ...щото всичко е нагласено...как пък един път не поправиха първоначално съобщеното число положителни тестове за деня. като знаем с какви калинки е пълно навсякъде и до най-високо ниво не е ли странно че не сбъркаха числото нито един път ..мирише на гнило братя и сестри ..

https://www.youtube.com/watch?v=7kh5MkeWvaY Търново и Тодор Живков поглед

Krasimir Manolov

Немам сили за тренировка след работен ден. Когато мога пукам некоя лицева опора. Много народ изпатка с тия тъпотии ....

Смея да твърдя,че за всичките години,в които те следя,това е НАЙ-ВЪЗДЕЙСТВАЩОТО и УНИКАЛНО видео,което си правил!!!!!РЕСПЕКТ!!!!!!!

Браво, Киро. Вчера два пъти гледах това видео и днес го изгледах за втори път. Само така продължавайте.

Dimitar Dimitrov

Прекалено вулгарна е эа нашите разбирания. Песните който той харесва нямат общо с това кълчене. Може би обаче не бе в това смисъла. Просто иска да каже че трябва да се обединим. Не че искам да се обединим с по ниска култура де.

Браво на вас! Точно така! А кой е текстът и авторът, който цитирахте от началото?

Ами хайде да спрем с този Ковид!,Последните ти видеа са само за това .Изглеждаш по уплашен и от другите!

Аэ бих каэал че си ляга около 9 часът. Последните няколко дни лягам това време и успявам да стана 4 ли 4.30 може и 5 часът. Ако легна един час по късно ми трябва средно 1 или 2 повече эа да се наспя. Каэват че от 10 до 12 е най доброто време эа спане.

Голямо благодаря момчета !

Благодаря за видеото,беше много яко,на бг видеото най се изкефих не заради че е концерт на Слави а че пее Деси Добрева.Другот което исках да ви изкажа без да задвам въпроси,да помоля Киро Брейка да си пусне един филм,който е от преди ковида,пълна съпоставка с нашата държава и да го го коментира,ще му хареса на 110% .Политици,власт мафия ,чадър,бизнес отнемане,промяна на закони проституция.Баш днешната действителност ако си във власта нема как да не се промениш.Филма се казава СУБУРА.7,4 Рийтинг в имдб от 2015г.

Видеото беше Wow!

Деница

Браво за клипа! На другите песни не трепнах но на Българската настръхнах,няма други като българите! Най добрите и чувствените сме!

🇧🇬🇧🇬🙏🙏🎻🎻🥁🥁🍗🍗🥃🥃🍷🍷🥩🥩🎤🎤👌👌⭐️⭐️🍅🍅🥒🥒🎷🎷💪💪😎😎

Който не е гледал тоя филм да го намери задъжително ... https://www.youtube.com/watch?v=Lxw0ea_UiZ4 .. .класика, гарантирам 4е ще повдигне духа на всекиго

Lepa Brena na VasilLevski https://www.youtube.com/watch?v=WhQxB-D_A8A biah tam

Bat Kiro shte kajesh li koga lqgash za da stanesh v 4 sutrinta, iskam da se opitam da naglsq i az biologichniq chasivnik kato teb. Blagodarq

Бат Киро , аз понеже те познавам много добре и съм имал честта да бъда на маса ( или много пъти на маси)с теб и знам какъв бохем си. Вярвам ,че сигурно ти струва. един са апартамент " Кукавица", и съм виждал как черпиш! Едно време само да влезете в Търновска до са дискотека и ди джея обявяваше поздрав за Киро Брейка🙂

Не се предавайте. Энам. Врагът е много по мощен. В историята обаче има не един случай в който велики императори(владетели на света) и хора по богати от цели държави са били сваляни и убивани. Интересното е че и тогава те са се мислили са недосегаеми. Няма недосегаем човек. Всеки може да бъде махнат стига да има желаещи. Надеждата е умираща но все още я има.

Сега ясно ли е, че не става дума за пари?

Kiro the Break rules :-)

BULEXIT.

Браво живи и здрави да сте Бат Киро и Веско Кво да кажа язе се просълзих като чух тава изпълнение на Десито незнам направо ми идваше да заеба Испанският шибан камион и да се пребера

Голям си Брейк

Здравей Кире, направо ме уби , почна ме с Пантелис Пантелидис и василис карас, мина през Кукавица, и накрая Деси добрева и куку бенд. Голям си, евала, аз днес харесах и на Цанов клипа за храненето. Много думи са ми в главата ама нямам толкова пръсти да ти го напиша, шегувам се. Чакам ти видеата и лайфовете с нетърпение, а ако имам работа към Велико търново ще те помоля да се видим, ама не зная още какви ще са обектите ни за догодина.Живи и здрави всички

Aleksandar Antimov

Уникално е изпълнението на Деси Добрева! Винаги настръхвам, като слушам тази песен! Отново топ видео, браво!

Ivailo Zhekov

Бат Киро, постнах си на стената във фейсбук този откъс от книгата. Дано да го прочетат и там хора. Уникално написано-все едно днес е писано. Добитъците обаче с всеки изминал ден се вкарват все повече и повече в такъв филм, че излизане няма. Успех.

тръпки ме побиха накрая фратуле...

Направо не мога да повярвам, че в държава като България можеш да се затвориш в къщи и да се психираш при условие, че имаме такава красива природа, планини, реки, море. По отношение на тренировките, може би едно от най противопоказнити и глупави неща да направиш е да спреш да да тренираш когато най много ти трябва да го правиш. Имам впредвид когато си стресиран притесняваш се за работтата си, за дохода си и т.н.

Веселин

да преведа както казва бат киро --пълно мобилизиране на човека и само напред..

на мойте деца в трудна ситуация от 10 -тина години им задавам въпрос а..ами ако е война кво ще правите ...и има ефект ..

евалла кире братче..

https://books.ekipirane.com/wp/wp-content/uploads/2014/07/pismata_na_dushevadeca.pdf Мисля че е това.

Xan Dragonhand

Кириле,плаках,те не знаят какво е балканска душа! С най голямо уважение към теб и Веско,благодаря за труда който полагате!

Преди два дни почина един бивш колега, той имаше сърдечни заболявания, но писали и Ковид. Питах доктора, абе вярно ли така го писахте? Ами така ни нареждат отгоре, всичко е КОВИД.

Росен Александров

Киро,Веси,братя мои... Обичам ви. Балкана е раждала,ражда и ще продължава да ражда читави хора...чакам с нетърпение да ви стисна ръцете . Вие сте сродни души. Ми така Дряново

Ти да не си нов. Естествено, че не сме се съмнявали. И то всички до един.👍👍👍

Браво!Велики сте.

Имаше един лаф: "Добре че страните на балканите само се карат, защото съберат ли се, ще завладеят целия свят".

Димитър Димитров

Ако някой от тук присъстващите (абониралите се) се е съмнявал В теб Киро що за човек си мисля, че след това видео трябва да му е станало ясно, че теб наистина те е грижа за младите и умни хора в България! Наистина желаеш и имаш сърцето да направиш нещо, да промениш действащото статукво. Каквото и да става никой не може да отнеме на човек спомените и придобитият опит! Голямо браво и уважение за това, което правиш, и за това какъв човек си! Бъди здрав!

https://www.otizvora.com/2020/11/12634/operatsiya-covid-19-i-osemte-metoda-za-dresirovka-na-baydurman/

Бат Киро, не се връзвай много на провокатори и прочие. Ние те ценим. Винаги си казвал истината. Продължавай да си носиш топките

Реве ми се, човек, реве ми се....

Тая личната, с двете маски, да вземе да се сложи под маските една дамска превръзка, а отгоре върху маските- един памперс 6-ца за да и скрие жалката муцуна. Жалка душица, продала се на дявола.🔞🔞🔞🔞

Бате Киро евала. От Силистра съм и Лъчо(приятеля ти от бара когато сте се били с мутрите) ми е далечна роднина(братовчед на майка ми) му викаха Лъчо Качика. Ако за него говориш той почина преди 4 години човека(лека му пръст). Извинявам се ,че се отклоних от темата ,но вчера в един бар толкова много ср бях ядосал ,че едно момче на шега каза ти кво се пънеш като Киро Брейка. Стана ми приятно от факта ,че ме сравни с теб. Живи и здрави да сте вие и семействата ви. Респект

Браво! Както бях с температура, вече нямам, положителните емоции лекуват всичко!

Metodiy Metodiev

ЧАК СЕ НАСЪЛЗИХ ОТ КЕФ КИРО ВЕСКО БРАВО БЕ.

Браво и аз се кефя на всичко , което показа дотук. :) Бъди жив и здрав :)

Нищо не може да ме психяса бат Киро защото вярвам само на теб

Здравейте, Киро и Веско! Отново много добро видео за който още мисли, гледа и чува. Блестяща операция на кукловодите с Ковида. От много време се мъчат да превърнат Света в затвор, и да контролират масите. Това с короната е предястието. Голямата игра е за ваксините. С тях ще приключи мача. От нас искат да бъдем роби-ние, децата ни и техните деца. Вътре в тия ваксини има коктейл с който ще го постигнат. Желая ви здраве и много смелост, защото тя сега е най дефицитна. Респект!!!


More Creators