Здравейте,
Тази вечер от 19:00 часа ще има лайв на тема "Тотално унищожение на обществото".
Ще поговорим за училищата, за учителите, за родителите и най-вече за учениците!
Ще ви споделя и за двама човека, които уж искат да помогнат на хората, но при контакт от моя страна казаха НЕ.
Задайте вашите въпроси по темата в коментарите под този пост. Приоритетно се прочитат коментарите от Patreon.
Молба от Веско: Нека въпросите да са максимално кратки и ясни, за да имаме време да прочетем всички. Благодаря предварително!
Линкът към живото включване, ще бъде подменен малко по-късно.
Georgi Ishkitiev
2020-11-18 20:38:03 +0000 UTCХристо Тодоров
2020-11-17 11:53:12 +0000 UTCКиро Брейка - Оригинала
2020-11-16 18:53:07 +0000 UTCValentin
2020-11-16 18:51:53 +0000 UTCValentin
2020-11-16 18:29:07 +0000 UTCNipple Bandit
2020-11-16 18:15:58 +0000 UTCDimitar Dimitrov
2020-11-16 18:15:32 +0000 UTCPetar Andreev
2020-11-16 18:11:07 +0000 UTCСтойчо Йорданов
2020-11-16 18:10:21 +0000 UTCДеница
2020-11-16 18:06:35 +0000 UTCValentin
2020-11-16 17:56:17 +0000 UTCValentin
2020-11-16 17:41:26 +0000 UTCРосен Дончев
2020-11-16 17:36:35 +0000 UTCДимитър Димитров
2020-11-16 17:30:14 +0000 UTCДимитър Дидо
2020-11-16 17:28:08 +0000 UTCPetar Andreev
2020-11-16 17:27:45 +0000 UTCIvan
2020-11-16 17:11:50 +0000 UTCIvan
2020-11-16 17:05:42 +0000 UTCРосен Александров
2020-11-16 17:02:45 +0000 UTCСтойчо Йорданов
2020-11-16 16:45:34 +0000 UTCXan Dragonhand
2020-11-16 16:13:01 +0000 UTCValentin
2020-11-16 16:02:54 +0000 UTCКрасен
2020-11-16 15:30:09 +0000 UTCAleksandar Antimov
2020-11-16 15:01:47 +0000 UTC