SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


LIVE: ТОТАЛНО УНИЩОЖЕНИЕ НА ОБЩЕСТВОТО

Здравейте,

Тази вечер от 19:00 часа ще има лайв на тема "Тотално унищожение на обществото".

Ще поговорим за училищата, за учителите, за родителите и най-вече за учениците!

Ще ви споделя и за двама човека, които уж искат да помогнат на хората, но при контакт от моя страна казаха НЕ.

Задайте вашите въпроси по темата в коментарите под този пост. Приоритетно се прочитат коментарите от Patreon.

Молба от Веско: Нека въпросите да са максимално кратки и ясни, за да имаме време да прочетем всички. Благодаря предварително!  

Линкът към живото включване, ще бъде подменен малко по-късно. 

LIVE: ТОТАЛНО УНИЩОЖЕНИЕ НА ОБЩЕСТВОТО

Comments

Бате Киро, всичко, което каза е вярно. Мисля си, обаче, че от много време децата са си съсипани и няма да е зле малко тъпите им родители да ги поизтраят вкъщи. В крайна сметка те някои само собствените си деца не могат да изтърпят една година, а очакват учител да може да изтрае 30 такива 10 години. Аз учех в “елитна” гимназия и няма да забравя как никой не се оставяше да повтаря, въпреки че нищо не знаеха много хора, защото учителите бяха заплашвани от родителите (това и съм го видяла лично и директорът ми го посочи като причина с много примери, когато го обвиних, че го правят за пари от държавата - делегиран бюджет. Не, каза, това е следствие. И му вярвам след изродиите, които видях.)

Здравей Бат Киро.Пиша ви от едно предградие на Чикаго.Следя почти всичко случващо се в Родината.Постоянно мисля ,как да се отървем ,от продажниците в властта .От години съм опозиция,но това с нищо не помага .За следващата година съм решил да гласувам за партия,,Възраждане” Дълго се чудех и слушах всички партии,но само тази изглежда истинска.Защо не се свържеш с тях ,или имаш по добро предложение.Добре събуждаш народа,но трябва да търсиш (м) съмишленици.Колко повече,по добре.Трябва народа да се насочи в правилната посока.Може би ,ако се съберете повече патриоти,обичаш ти България ,ще е по голяма надеждата .

Бат Киро, за учителите не съм съгласен, ако учителя си е на место и има авторитет никой нема да му се качи на главата.

Няколко до вляэат в эатвора и останалите ще се стегнат. Аэ отдавна съм на това мнение и Бат Киро също е така. Въпроса е че като няма никой да влиэа в эатвора и все едно няма справедливост. Като я няма и това си подразбира че ще е анархия. Същото е като в училище. Онова свинче дето се гаври с учителката явно не е видяло последствия от свойте действия и эа това си прави каквото иска.

Направо не знам как намираш сили да кажеш всичко това, мен ми става тъжно само като си помисля...

браво, много хубав лайф !

Georgi Ishkitiev

Пандемия има но не Covid-19 а от човешка алчност рязврат и глупост.Истината е че пред света има два изхода или тотално заличаване ,или тотално възраждане.Но за да стане възражденото трябва да сме човеци а ние не сме.Казваш мерките ни убиват не мерките и този вирус показаха едни одавна не сме хора.Не този вирус убива човека а собствената му глупост.Това което става сега става още от самото сътворение на човека почнал да мисли и да владее земята.За жалост дали ще е бавно или бързо няма значение човека става все по обречен вид и щв изчезне дано не съм прав но надали.

Направи някой клип с история, да се разведриме малко от COVID-19.

Здравейте Киро и Веско. Уникални сте. Само напред и нагоре както казва Цанов.

Blagodarq mnogo za Kire i Vese za hubavoto vidio.... jivi i zdravi...

Поздравления наборче - невероятен си -Бог да дава здраве и сила и бъдете Благословени ти и цялото ти семейство и най - вече малкото лъвче ! На веско моето момче аз имам син колкото тебе - адмирации за всичко което правиш и ти пожелавам здраве обичай и бъди обичан попаднал си на изключителен човек - Кирето следвай го и ще успееш в тоя трънлив живот!Много Ви се радвам и благодарение на Вас не се предавам!Прегръщам Ви и съм Ви благодарна! тел. 0896887553-Наборката-Светла

Super beshe live bravo

Христо Тодоров

Прочетете за БОЕЦ, мисля, че ще ви допаднат, от години се борят с мафията във властта. Стигна се до там, че когато на жената на Георги(създателят), се наложи да се прави трансплантация, и изтриха осигуровките, осуетиха операцията в Турция и има наложиха забрана да напускат страната седмица преди трансплантацията във Франция. Човекът се погрижи за жена си и сега пак е на фронта. Поздрави!

Тези подкупни телевизийки БТВ и НОВА се надявам някой ден да засека live интервю на пътя хубаво да ги наредя какви мръсни боклуци са и, че само си гледат рейтинга и, че тези тези лозунги от типа на "Ние отразяваме обективно" въобще не са никак обективни. Трябва да се започне някаква масова кампания за спирането на телевизорите, ако този вирус се беше случил преди 30 години първо щяха да спрят телевизиите ( но и това нямаше да се случи, защото нямаше да позволят на частни телезийки да побъркват хората, т.е. щяха да за изкоренени още от началото ). Ужасът е истина, гледам си съседите излизат да изхвърлят боклука с маски и ръкавици, много хора са лабилни и прекарват доста време пред телевизията и това ги кара да вярват. Мислете как може да се започне такава кампания или аз не знам как да го нарека и да започнат да се спират телевизорите.

Zdravei Lire

Няма да се иэкарат големи пари от ваксината. Мерките эа пландемията сами водят до беэумни печалби эа производители. Най големи печалби ще дойдат от срива на пазарите. Вярвам че теэи който владеят света от време на време сриват пазарите. Тактиката е като энаеш че ще падне всичко ти приготвяш правилните ресурси ще да може да се предпазиш и като всичко е сринато ти да си иэкупиш бая работи на безценица. А и както Бат Киро каэва това че не ни эатварят е удобно эа фалит. Банкерите съвсем легално ще си чакат парите или всичко дето могат да ти вземат. Жалко эа хората с апартаменти на изплащане. Какво ли е чувството? Жалко эа нашата страна. Още преди 7 години когато си бях в Беге училище нещата мяха така. Вижте ся не помня да съм виждал ученик да се гаври с учителката но нещата бяха ебааси анархията. Били сме се в класа по 10 пъти на сеэон може би. Иэлеэе ли учителката от стаята и вече пода се пълни с хартийки дали ще е самолетче ли топка эа эамяргане ли схващате. Просто няма смисъл. Гледахме си кефа и това е.

киро дигни таксата на 10 евро че не мога да се изкажа ...

и той като попитал що е толкова скъпо те му обяснили че след капитана .боцмана и двамата дего го държат китаеца хептен не ги харесва тези работи..ха ха ха

ма не като във вица за младия юнга дето му се дотаковало и те му казали че има един китаец но струва 500 долара .

мисията ти е много правилна киро..мойте две момчета ги водех на стадиона да тренират при глобите от 5000лв. и малкия вика няма да ни глобят 5000 а 15000 щот сме трима...ха ха ха ..и сега ги водя .днес. големия е футболист в партизан и учи за треньор по футбол без връзки ма грам...щото аз не ги обичам тия работи ...

фратуле много поздрави отново в десетката

Нивото на въпросите трябва да се вдигне..всички задаващи въпроси давайте по-сериозно! Важни са болни и изследвани теми,а не алабализми..

Здравей. Да си жив и здрав, бат Киро! С баща ми много те харесваме и те следим постоянно. Мислим еднакво по всичките теми, които коментираш. Масата от хората са овце и недей да се ядосваш излишно.

За д-р Мангъров,съм първия който ще тръгне след теб...И не само за това ...

Здравейте Киро и Веско, говориш много истини продължавай все така. Искам да питам гледа ли случая с Хелпкарма и какво мислиш за подобни хора. Дали има някой над тях който е стоял зад цялата схема. Поздрави!!

Нов законопроект за изменение и допълнение на Закона за здравето е внесла шефката на ПГ на ГЕРБ Даниела Дариткова. С предлаганите промени се предвижда хората да бъдат затваряни по домовете си чрез едно телефонно обаждане, без значение къде се намират в дадения момент, пише Еврокоп. Линк в оригинал на сайта на парламента виж тук https://www.parliament.bg/bills/44/054-01-105.pdf

Ще си намеря!

Киро Брейка - Оригинала

Бат Киро и един лайф от залата да говорим за тренировки и упражнения, и това упражнение с диска покажи го пак на забавен кадър че два комбала имам на главата

Valentin

Бат Киро, наглостта им е чак такава, че кмета в нашия град (Свищов) ходи на машинки

Знам само от теб ами и от много други по-възрастни мой роднини и не само. Поздрави за Варна!

Един приятел ми разказа случка тук във Варна преди две седмици. Случката е следната: вижда клошар как рови в кофата за боклук и идват случайно двама други клошари да ровят в кофата за боклук и първият клошар започва да се кара с другите, за да не му вземат боклуците от кофата. Бай Киро питам те как я докарахме до тук и как не ги виждаме тези истини от реалността по медиите. Стигнахме до там хората да се бият за кофите с боклук. Защо по времето на комунизма не е било така? И това че не е било така не го знам з

Бай Киро - поздрави от Варна . Говориш за подкрепа от Путин . Гледах интервю с един господин Чакъров - ще го пратя на Веско . Твърди че свалянето на Тодор Живков било дирижирано отвън включително с участието на Руснаците в лицето на Горбачов . Според него - Живков е имал сведения че за негов заместник е избран Петър Младенов , но не е имал ресурс и подкрепа да реагира вътрешна , почти всичките му другари се обръщат срещу него и се мъчат да го дискредитират като крадец заедно с дясната му ръка - Милко. Защо ? Ти казваш - предатели ! Как се пръкнаха тези предатели ?

Киро,Веси,здравейте. Лумпенизацията на скотонаселението върви с пълни темпове още от 1990 година... Сега глобалистите берат плодовете и ще унищожът половината от ското населението на света-евтино и бързо. Сега зарежи ги олигофрения! Дай да си организираме едно хубаво събиране някъде да си поприказваме и да видим какво ще правим да се защитим в бъдеще,че идват лоши времена. Тъкмо имам да ти разказвам стотици истории за олигофренизацията на ирландския добитък....някои не са за вярване...само да знаят Българите които слушат,че сме уникална и интелигентна нация и ние по бързо ще си стъпим на краката от еврогейския съюз и американските щати. Много Българи ще се върнат до 2 год. Ми така Дряново.

Бат Киро за Мангъров нищо не каза........Той е пример за лекар как влезе като шеф и как ги лекува.. Той е пример за БГ лекар

Valentin

Има ли в момента културен живот в България според теб?

Скоро писах по един повод, че една-единствена ученическа бригада преди 89 година даваше повече социализация на децата отколкото десет години в наше време.

Бат Киро, пратих ти едно лапе лигаво, от акаунта на сина ми съм пак, интересно ми е дали си го видял, питам защото сега това изглежда темата.

Nipple Bandit

Кире, не знам какво бъдеще ни чака. Аз съм на 32. Също като теб отдавна съм осъзнал, че без квалифицирани кадри животът ще бъде все по-тежък. Не е важно единствено колко пари имаш. И десет апартамента да имаш и стотици хиляди левове в банката ако няма адекватни лекари и медицински сестри да ти сложат една инжекция си пътник. Нищо добро не виждам след 10-20 години много ще бъде тежко положението.

Dimitar Dimitrov

Бай Киро. Какъв е стимулът на тези кукловоди да правят все повече и повече пари? Колко точно може да прекара човек през червото и колко играчки можеш да си купиш преди да се почувстваш задоволен? Ти си имал пари и не си се самозабравил, как се получава това?

ВЕСКО ,темата е за училищата ти пак четеш само въпроси за КОВИД братле ,айде майната му на моя въпрос ама стига с тоя КОВИ :)))

Petar Andreev

Бат Киро,кога реши,че бизнесите в които си набивал повече пари са безмислени реши да се ориентираш към по малко рискови занимания (магазин за левче и тн).И аз съм патил и сега мисля,че с малкия черпак от няколко места е по-добре.Гледал съм всички клипове по няколко пъти и се опитвам да взимам акъл от патил човек,а не от професори.Поздрави и на Веско и адмирации за труда.

Стойчо Йорданов

Здравейте, поздрави от Ливърпул. Тук вече се говори за ваксината, ще я пускат декември, знае се колко ще струва, всичко го направиха за пари, които ще се плащат с завишени данъци. Въпросът ми е: как да се върне социализма, като наш Бог са парите, не мислим за общото благо, всеки гледа себе си, индивидуалисти сме и ще става по-зле. Преди 30 години имаше хора и всички бяха равни.

Деница

Здравей, Бат Киро. Защо Бай Тошо прави тази грешка с " Възродителния процес"?

Бат Кире кажи един поздрав за моя приятел Дидо щангиста от Пловдив , респект за всичко което правиш !

Бат Киро бачкам с много румънци в Германия,те не се търпят, само знаят да обиждат , да се подиграват и да лазят по нервите от сутрин до вечер , ти как ги издържа тея първобитните човекоподобни с тоя мръсен манталитет,най мръсното племе!?

Бат Киро в Испания над 50 процента нямат основно образувание осми клас , щатите явно са по добре

Valentin

Здравей, бат Киро! След днешния разговор с теб една колежка с доста опит ми сподели, че по времето на СОЦ-а в Тайланд са ползвали български лодки и мотокари. Въпросът ми е какво мислиш за българската икономика по него време? Поздрави от село Прилеп!

Здравей! Ще разкажеш ли за разговора си с майката на Сузанита?

Аз да Ви кажа господин Брейк нашето училище(1-ва гимназия в Търново) ни учат на много неща,имаме си практика,чистим доброволно дори двора на училището.Не всички учители и училища са помия! Жив и здрави!

ВЕСЕ, поздрави от мен за двамата. И другия път си намери някоя да та завива за да не вземеш да се разболееш

Здравейте Бате Киро и Веско,eдинственият човек който говори в България истината .Добре че си отворил нов сайт защото в ютуб за тези неща ако говориш може да ти спрат канала Знам го от собствения си опит там нещата са съвсем друго,поздравявам и аз съм и вашия нов абонамент и лека вечер

Има една стара Гръцка песен - " и мангес ден ипархун пя. Тус патисе то трено." В превод. Тарикати няма вече. Влака ги смачка. Това е за тези измислени тарикати. Всички са приземени. Много бяха глътнали въздух. Папагали, крокодили, тигри, с какво ли не си правиха селфита. Шляк един шамар ( КОВИД) и са посраха. Бега им тарикатлъка. 👅👅👅👅👅

Здрасти Бат Киро, на 20 съм уча в Испания.И тук ситуацията е най-зле , маските се носят по всяко време, хората искат да бъдат затворени и не им пука дали ще гладуват. Давам пример от моя клас, а ние сме, повече от 70 студенти, аз съм единственият, който е против карантината, маските, онлайн обучението. Това лято, когато бях в България, наистина разбрах, че там е много по-добре. Поздрави и много добри клипове.

Здравейте,какво мислите за Мангъров,за това че стана шеф на инфекциозното отделение и последното му интервю при Цветанка Ризова?

Здравей Киро и Веско,не знаех,че първо от тук се четат коментарите,вече писах в другия чат, Tsvetomir Kochev ,накратко -защо в Англия лекуват баща ми безплатно рядка форма на рак,9 часови операции и много други и не са ни поискали 1 лев/паунд,а в България щяха да разкостят, тук работи старата Бай Тошова система, поне това виждам.Защо според теб Англичани са взели Тошовата система и я прилагат,а Българи са взели старата английска неработеща клинична пътека,система и морят хората в България

Добър вечер! КАКВО МИСЛИШ ЗА НОВОИЗБРАНИЯТ АМЕРИКАНСКИ ПРЕЗИДЕНТ И СВЕТА СЛЕД НЕГО?

Бат Киро я кажи навремето кой влизаше в Строителни и ЖП Войски - необразовани да им дадат професия

Valentin

Добър вечер от София(с.Новград). Слушам LIVEa и наплитам ракети.....най-добрата ваксина за КОБИ-19. Надявам се скоро да потрениркам на пътеката с Бат Киро в единственото Анти-Ковид отделение в България. Здраве и късмет от мен .

Здравейте! Твърдеше,че няма и не искат да ни ваксинират,но ваксините вече са факт,дори гласят ограничения и концлагери за отказалите се,какво мислиш за това?

Киро, железен си. Още една прогноза. Нещастините ще се посерат. Отиде им тарикатлъци.

Киро,Веси,здравейте. Лумпенизацията на скотонаселението върви с пълни темпове още от 1990 година... Сега глобалистите берат плодовете и ще унищожът половината от ското населението на света-евтино и бързо. Сега зарежи ги олигофрения! Дай да си организираме едно хубаво събиране някъде да си поприказваме и да видим какво ще правим да се защитим в бъдеще,че идват лоши времена. Тъкмо имам да ти разказвам стотици истории за олигофренизацията на ирландския добитък....някои не са за вярване...само да знаят Българите които слушат,че сме уникална и интелигентна нация и ние по бързо ще си стъпим на краката от еврогейския съюз и американските щати. Много Българи ще се върнат до 2 год. Ми така Дряново.

Здравейте,Бат Киро можеш да разкажеш нещо за Анелия Нунева”бялата негърка”Днес я срещнах в родния и град Бяла,много усмихната и приятна жена.Жалко е,че вече в околността е известна само с това,че е сестра на най-големият душманин-гербаджия в русенско Пламен Нунев.Поздрави.

Отивам в лидъла да си взема рукола и чери домат за салатка. Бях решил вместо да се психясвам да хапнем семейно две ципурки със салатка и винце. Какво мислиш? В 15.30 ми вика сега е за пенсионери. Сменили времето. Оня ден го слушам министъра, вика сутринта ще е студено ще замръзва, ще сехлъзгат на леда пенсионерите. Еба се логиката. Не щеш ли те го приели. От 13.30 да 16 или 16.30. Повече не стъпвам там. Заради техните простотии да ида там в час пик 16.30 да си пазарувам. Тотална олигофрения.

Относно децата и подрастващите - около 70% от тях страдат от Синдром на хиперактивност с дефицит на вниманието (ADD или ADHD-Pl). Една от причините за това поведенческо разстройство е именно ранното затормозяване на детската психика с мобилни телефони, таблети и лаптопи. Много често срещана гледка от години е - дете, което реве и не иска да яде, да бъде залъгвано от родителите с филмчета на телефон или таблет. Всеизвестно е вече, че бялата трепкаща свтлина с определена дължина на вълната и определена честота действа хипнотизиращо на подсъзнанието. Сещаш ли какво се случва с подсъзнанието на тези деца? Като добавим липсата на възпитание и ценности в семейството, пъзела се нарежда. Ето малко обща информация за синдрома на хиперактивност у децата: https://neuro-therapy.eu/attention-deficit-hyperactivity-disorder/ . Като цяло моята теория е, че Зомби апокалипсиса (в почти буквалния смисъл) вече е започнал. Поздрави! Бъдете живи и здрави и продължавайте в същия дух.

Росен Дончев

Здравей, Бате Киро! Днес след нашия разговор с теб говорих с една колежка, която е с доста опит в системата. Тя ми сподели, че по времето на СОЦ-а в Тайланд са ползвали български лодки и мотокари. Нейн роднина лично е работил там и е споделил това. Какво мислиш за икономиката на България по това време? Поздрави от село Прилеп!

бат киро поздрави, живи и здрави да сте с веско въпроса ми е ако бяха се опитали да ни наложат тези мерки без да изкарат акъла на хората, че могат да умрат какви щяха да са действията им на хората ?

Здравей Бай Киро. Знам, че не обичаш да гледаш много напред в бъдещето, но как мислиш, че историята на Бойко Борисов ще приключи? Мислиш ли, че има някакъв шанс докато е жив, някой друг да има повече власт от него в българската политика?

Димитър Димитров

Май наистина е добре ние хиените, вряли и кипяли..... Да ги гледаме отстрани и да ги оставяме да се давят....

Бат Киро здравей гледах клипа ти където говореше за нес младите и за вредата от телефоните и порното според теб може ли да се спре този убийствен модел и как да стане? и още един въпрос какво ти е мнението за курсовете за преквалификация ?

Димитър Дидо

Здравейте, Киро и Веско ,как според вас може да се поправи учебната система? Според мен трябва да се даде повече права на учителите за да възпитават децата.Как това ще повлияе на вечно ревящите родители?

Petar Andreev

И имаш ли история в Стара Загора

Кире, познаваш ли държавник в България?

Искам да те питам как да успея да опазя коляното си докато се прибера от чужбина усуках го и изхрупа лошо движа го но боли

Киро, познавам един. Преди му виках приятел. Казваше аз моето дете ще му осигуря бъдеще. Аз му викам работата върви зле. Даваше бунгала на Халкидики. Продаваше по офисите вода за машини. Познай!!!! Секна халкидики. Секна водата по офисите. Докъто имаха бусове и работници, сега събират машините от офисите- сами. Работници няма. Офисите затварят бачкат онлайн. Горкото му дете. От два стола на земята. Баровците му родители фалираха.

Здравейте момчета. Много си прав за цялата система на образованието. Имам един приятел млад учител мъчи се 4-5 г. да го учи да им се кара да ги наказва. Цялата система го смачка колеги, директорка, инспекторат, родители. И сега си кара само и не се ядосва. Ама пак тежко го изживява. Само на цигани преподава и ми обяснява карат ме да пускам деца да завършат 7 ми клас, които не могат да четат и пишат, дори да сричат.

коментирай моля те това че след връщането ни в училище ще бъдем задължени да сме с маски в сградата,в двора и в час по ФВС навън и може ли да се противопоставим?

Бат Киро здравей!

Здравейте бат Киро и Веско! Ясно е, че с всяка изминала година младежта става все по-тъпа и все по-неможеща във всяко отношение. Спомням си по мое време, 90-десетте години имаше уважение към учителите и към хората, сега което става не можеше тогава и да си помислиш да направиш - щеше веднага да има сурови и справедливи наказания. Какво е решението на проблема при положение, че всички само знаят права, но никакви задължения, всички са зомбирани от телефони и компютри и нямат никакви цели, мечти, истински приятели, връзки и спомени в живота? Дали въобще е възможно връщането обратно към стойностните ценности и човешките отношения от близкото минало?

Dai da pritisnem krasen kralev da naliva pari i v malkite sportove pluvane tenis na masa biliard nemoje edin republikanski shampion da vzema 500lv stiga s tozi futbol

Кире майката на сузанитка е завършен ку...ляк ,от познат на Орхан Мурад го знам,източила му е всичките пари и е минала доста мъже

Здравей от мен Кире...

👍👍👍👍👍👍👍👍

Онзи ден във залата видях нещо много тъжно, някой си беше довел детето, което през моята тренировка от час и половина за секунда не си вдигна главата от телефона, за секунда хора. Момчето беше 2-3-4 клас максимум. Бях поразен и това изобщо не е единственото дете, което съм виждал така вманиачено.

Ivan

Бай Киро къде да ти изпратим видео с живота в любимата западна Европа?

Ivan

Христо Панайотов: Здравейте Бат Киро и Веско. Преди 4 години бях в началното училище в Тополовград, в което учих от 1-ви до 4-ти клас. Присъствах на учебен процес. Първия въпрос, който ми зададоха децата е "С какъв модел телефон си?" Тотална деградация откакто повечето заминаха в по-големите населени места. Отделно от това някои от съседите им липсва това време, когато се събирахме по 30 деца на улицата и правехме всякакви щуротии.

Знаеш ли Кире,също като теб се мъча да давам съвети ма младите около мен във залата ,че спорта е здраве а не деформирани мускули от сероиди и ,че важно е движението а не помпането...и знаеш ли -виждам един празен поглед отсреща сякаш ми казват:ти в кой век живееш бе......всяко поколение трябва да изживее своята криза и уроци от живота....така е било преди ,сега и ще бъде.....повярвай ми все ще има някой с нещо под каскета който да промени това.....а на вас пожелавам да продължавате да правите нещата със сърце....успех.....!!!

Zdraveite smeli hora....mislite li 4e kato vaksinirat pove4eto hora,jivota 6te se varne kam normalnoto,,,,ili nikoga ve4e nqma da e sa6toto kato predi...blagodarq...pozdravi

Здрасти и от мен.

Росен Александров

Бат Киро, какво ти е мнението за новата наредба, според която маските вече са задължителни за учениците и по време на час, което според мен е пълно идиотщина.

Здравейте Бат Киро и Веско, абонат съм ви тук от самото начало, но чак сега имам време да ви гледам на живо и да ви пиша. Според мен обществото е унищожено отдавна, но започва да му се вижда ситото, много по-рано от колкото очаквахме и младежта сякаш започна да се замисля. Това че след Ковид нещата за работливите и кадърните ще се оправят е така, но май и по-читавите от лумпените се постегнаха и започнаха да питат за работа, а тези които я имат, почнаха да бачкат без да мрънкат много много. Наистина Ковид ще ги оправи май май . Поздрави

И от мен успех , други като вас няма.

Да се казват нещата народняшки е най-правилният път! Интелектуалците ще се погнусят,но това не значи,че в стремежа си да изглеждат на ниво значи,че казват каквото и да е било,важното е как изглеждат пред хората ! От мен подкрепа,нов съм от днес и успех ! Браво..

Привет! През последните години успяха да вменят на подрастващото поколение, че няма никакъв смисъл да учат. Съчетано с новите технологии всичко върви към тотална деградация. Младите нямат хъс за абсолютно нищо. Тежко ни след 10-Тина години, когато ще дойде това поколение. Въпросът ми е виждаш ли някаква светлина в тунала...., аз лично не. Виждам едни промити мозъци и хора носещи се по течението. Послушни “Биороботи”. Поздрави и успех!

Поздрави за Веско и бат'Киро от Дупница.Ще ви слушам докато тренирам

Стойчо Йорданов

Здравейте банда, интересно ми е какво ви е мнението за ГД БОЕЦ, чували ли сте за тях, какво мислите за каузата и действията им и т.н. 😄

Тази тема с разчовечването е толкова дълга и тежка, че не знам как един лайф ще я освети. Но и малкото светлина е по-добре от никаквата. Хората са докарани дотам, че предпочитат тъмнината, дистрибутирана от централния пропаганден апарат и са единици тези, които не се боят да осветят обстоятелствата около себе си и да ги осмислят, за да преценят как да си взаимодействат с тях. Но това не е само у нас. Тълпо-елитарната система е синтезирана преди около 5000 години в древен Египет и основните й постулати не са се променили и до ден-днешен. Това, което ни се случва днес не ни е за пръв път. Ако си мислите, че История Славянобългарска не е написана от зор - много се лъжете. Същото е било и тогава. Разделение, чуждопоклонничество... Методите са едни и същи. Само се адаптират за различните времена и народи. Въпроси нямам. Имам пожелания - да сте живи и здрави.

Изглежда че днес няма да тренирам...

Xan Dragonhand

Здравейте, младежи и поздрави от Петрич! Всяко следващо поколение се възпитава и обучава все по-зле. Дефицитът на квалифицирани кадри във всички сфери се задълбочава с всяка изминала година. Ще дойде време, когато няма да има професионалисти никъде. Не виждам как това може да се предодврати и може би ще се наложи спасяване поединично в някакъв момент. Ако може адаша да коментира вижданията си за това недалечно бъдеще.

Здравейте , гледах снощи по БТВ новините как една медицинска сестра от ковид отделението на болницата в Бургас не я пускат съседите да се прибере в дома и в село Равнец и женичката е била принудена да спи под моста на плажа като клошар, директора на училището е изключил внуците и от училище!! Какво ти е мнението за изперкалите и ковидясали нещастници, аз все повече се потвърждава мнението ми че ковид е психично заболяване. Моля обърнете внимание как психясаха хората по телевизора и ако не спрат сутрин има да броят и скочилите от балконите и обесените по дърветата. Ние дано сме все така живи и здрави.

Valentin

ЩЕ ИМА ЛИ ЛАЙФ ОТ ВКЪЩИ ДА КАЖЕШ НАЗДРАВЕ ЧЕ НИ ЛИПСВА МНОГО

Здравейте,искам да помоля Бат Киро напук на всичката помия да поздрави моя приятел Гошко от Долна Студена,който има рожден ден днес и хапва и пийва на лайфа.Благодаря и наздраве.

Здравейте Киро и Веско ! Как успявате да се справите с абонатите в Patreon които се опитват по някакъв начин да свалят клиповете ви от Patreon ?

Бай Киро, нали младите като видят кой управлява държавата - веднага им става ясно, че образованието и възпитанието не ти гарантират нищо? Как да ги накараме да се учат и да израстат достойни хора?

Здравей бат Киро. Как може супол, на 20 години да има кола за сто хиляди лева да не кажа евро? След като той е гъзорък! т. е Неможе нищо.

Успех довечера, ще ви гледам с удоволствие. :) Въпроси нямам. Радвам се много, че съм се родила, когато съм се родила и съм имала прекрасни учители и взискателни родители. Поздрави!

Здравей бат Киро. Въпроса ми е, защо се опитваш да помагаш на огромното количество пасмина, неграмотни мързеливци да оцелеят? Ти пречиш на естествения подбор. Дошло е времето, когато некадърните и слабо образовани "бизнесмени" ще се озоват там, където им е мястото.

Господин Брейк, Благодаря Ви! Благодарение на думите Ви, на работа се справям все по-добре. Отделно инвестирам лични средства и време, за да мога да уча и практикувам занаяти и в други области различни от текущата ми (ИТ).

Красен

Бай Киро, безплатното образование не става за нищо където и да е по света. Може ли да бъде по-различно тук и днес? Не настъпи ли време родителите да бръкнат в джоба и да си платят като искат да стане нещо от детето им? Вазов го е описал в “Под Игото” - чорбаджиите най-отпред са седяли и наблюдавали децата като ги изпитват на какво са се научили, защото са давали пари за школото и на даскала.

Здравейте Киро и Веско, от 100 години хората живеят под влияние на различни външни страхове. Първо войните, после комунизма, после мутренските истории и накрая икономическата криза от 2008. С какво сегашния страх е различен от предходните страхове?

Онзи ден като бях в София ,на връщане видях наистина много скъпи коли като Поршета , Мазератита , и много други. Буквално всяка 10 - та кола беше скъпа. Щом българина казва че е толкова беден как успява да си позволи тези коли ? Наистина сигурно много от тях са на лизинг или на кредити , но как успяват да се справи с тези задължения през този Ковид ? Живи и здрави Киро и Веско.

Разкажи за фашиста " учителя по математика

Здравей Бат Киро! Абе ти, кво си се раззвънял по телефоните?Достатъчно правиш за 5,80€ на месец в Пейтриън и БЕЗПЛАТНО в Ютюб!За кво ти е да си оставяш телефона или да звъниш на "сульо и пульо" да те обиждат, кълнат и т.н. Чак на мен ми става гадно като чуя че такива хора ти се обаждат!Пак ти казвам,достатъчно правиш че събуждаш сума и хора от матрицата!

Привет на двама ви и поздрави от Ловеч.Бат Киро Понеже съм имал хубави Ученически Години пре 90-те разкажи за Общежитията и Столовата през Соц годините?Каква е била системата тогава?

Здравейте, смятам че онлайн обучението е голяма мъка. Ама пасна идеално на учителите. И на част от учениците. Какво е твоето мнение Кире. Наздраве и само напред и нагоре. Живи и здрави

Aleksandar Antimov

Здравей те Бат Киро и Веско живи и здрави да сте и все так да ни показвате истината.Въпроса ми е Защто в България хората станаха толкова злобни и завистници и даскалите и те абе цяло обществото като цяло преди да дойде ковид19 Благодаря предварително.

Мислиш ли , че изобщо ще ни върнат на училище, или така ще си караме от вкъщи да се учим и какво мислиш за медиците (бъдещите) , които в момента се учат олайн, а в бъдеще ще ни лекуват?


More Creators