SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


БЛАГОДАРИМ ВИ! ОСТАВАМЕ В БОЯ!

Искрено благодарим на всички в пейтриън за подкрепата, която ни оказаха! 

БЛАГОДАРИМ ВИ! ОСТАВАМЕ В БОЯ!

Comments

Pihi i meni

В боя сме до края с теб, Брейк !!!!!

Chris Dinoff

Петре, хубуу е от време на време и по някоя книжка да отваряш, а не цял ден да търкаш екрана на маймунката. Главата не ти е само за украса.

Какви ритуали бе човек? :д

Петър

Кириле, вместо да обяснявам за какво иде реч, прочети статията от линка по-долу. И това е само повърхността на айсберга. Даже и представа си нямаш какво става всъщност. https://harisons.blog.bg/regionalni/2020/11/21/korona-svetoven-okulten-ritual-posveshtenie.1736246 Харп, ваксини, 5 джи и прочее глупости са за отвличане на вниманието. Имаме поговорка, не гледай откъде бие тъпана, гледай на другата страна. Пробвай да направиш видео по темата и гаранция щи патнат каналите. И дето разправяш че докторите ни убиват, пак не е вярно. Хората умират по друга причина, и задачата на докторите е да прикриват причината. Викаш за какво да те викат в телевизиите, нямат файда от теб. Мангъров що го викат. Мисли малко с тая глава. И що изчакват до петък с второто затваряне? Що не примерно сряда? Петък е 27.11, нумерологично прави 11..... Май мирише на ритуал... Знаеш ли защо ти обръщам внимание. Защото ТИ си единица, а не местните абонати дето ти целуват.... Цанов си тупа топката в пейтриън, а адаша Пасков вижда не по далеч от носа си, само на повърхността. Докато гледаш натам където бие тъпана, ще продължаваш да се въртиш в кръг, без да разбираш какво става. И смятам че си като Цанов. Докажи ми че греша. Жив и здрав.

Няма спиране..

Bobby Kundelov

Благодарим ти!!! Голям човек си!!!

Продължавай смело. Нали виждаш, че сме тук и не сме малко в пейтриън. Аз съм от първия ден. Това малък знак ли е. Аз не съм пратил видео, но смятай, че все едно съм. Проздрави!

Hristo Zlatkov

Бая бой ще е ... :)

Кире,действай и в youtube ,има много хора които са зад теб,но си имат техните основателни причини да не бъдат тук,който може и иска ще помага тук,в тези времена най-важно е да сме заедно и да се държим,за да може да оцелеем...примката се затяга все повече,и само заедно и единни имаме някакъв шанс,всеки човек тук или в youtube е важен,всеки буден ,за да може да събуди други около себе си.

Няма да сбъркаш със видеото на живо в youtube. Там има също много читави хора ,които споделят мнението ти. Силистра сме с теб

Miroslav Metodiev, на теб кой ти е искал мнението? М? Гроздето май е кисело, кума лисо. Кирил си има глава на раменете.

О, конспиративно гуро @Plamen Petkov ! Ти като много чуваш петлите, какво хуя ми търсиш да гледаш видеа в Patreon, ве? Ей го щаба, ей го друма... хващай и образовай неуките! Колкото са малоумни ония дето ги е страх да излязат, два пъти по-малоумни са тия като тебе, които си мислят, че някой ще дойде да им инжектира чипове-мипове, 5G-та и т.н и ще им зяпа историята на порното от интернет.

В допълнение към горното да поясня. Психясването с короната е измама. Няма корона вирус. Други работи стават в момента, които се прикриват с вируса. Виждаш на повърхността. Симптомите. Причината не виждаш. Не я разбираш, и заради това се въртиш като пумпал. Нищо лично. Ако наистина искаш да помогнеш на хората, ще се наложи да се разровиш по дълбоко. В противен случай ще те смятам за измамник. По телефона няма да стане, щото нали се сещаш.... Разбирам, че е кофти публично да те критикуват, но сам си се хванал на това хоро. Не се сърди.

Браво на Вас , продължавайте все така!😊

Продължавай все така.

Бай Киро, аз толкова усмихнат не съм те виждал от както те следя Хаха.

Супер сте само напред Не се отказвайте Машината която стои за този Ковид е Създаването на Новият световен РЕСЕТ парите се спускат от фамиилиите и тайните общества много знания са скрити от вас както каза киро веднъж взели парите козируват този план е подготвян години. Главният Проблем е че България във ден днешен си загина икономически и ако продължава младото население да ходи в чужбина няма Бъдеще за тази страна хората са разглезени и неискат да се борят Обществото и социалните медии са виновни за това ако спрем Младите ще се оправят нещата много бързо навлязат ли в политиката и то правилните а не гладните за пари трябва да се вкара закон за национално предателство и даденият човек да става враг на държавата. https://www.youtube.com/watch?v=l7eHO_PEWLk&list=RDERD4CbBDNI0&index=2 наздраве от мен Правете клипове и за други теми за семейството примерно като структура за жените мотивация и истории от живота на киро ще са доста добри.

Браво Кире и Веско. Много добър екип сте и продължавайте напред. Най-интересното нещо за гледане от пролетта до сега за мен сте ти и Станиславката. Всъщност покрай теб разбрах за Станиславката. И аз също ще ви направя едно видео.

Dimitar Dimitrov

Викаш дофтурите и полицаите си траят. Ми траят си за пари. Заради това ти казах, че парите са средство за контрол, а не самоцел, както ти си мислиш. И като ги пиша тия работи, ги пиша да се сетиш каква е схемата, а не че съм ти душманин. Парите са у тях и връткат тия надолу. Дълго е за обяснение. А и не си готов да го чуеш и разбереш. Щото не искаш, и вероятно така ти е по удобно. Жив и здрав!

Голям си Брейк! Давай напред

Надявам се си видял видеата ми от село Ореш, изпратени в фейсбук.

Росен Александров

Е, аз не успях да си обръсна брадата. Нямам много време напоследък. :)

Росен Александров

Киро много хора са със теб и много хора те уважаваме сигурен съм само напред Киро и Веско

Оф, това мое видео ми скъси живота с 1 година, но се радвам много, че успяхме да Ви мотивираме! Браво, с Вас сме!

Бъдете живи здрави и никакво отказване!

Бат Кире евала. Дали да не поведеш боя срещу тия боклуци!? Крайно време е за битка ! Народа страда от тея мърши майка му дееба тея ли ще решават съдбата на хората!

Киро само напред.Как да се абонирам за канала ти за следващата година.11/2020-11/2021.

ма то животът е борба бе кируле ...аз за 47г. само се боря с живота и се доказвам цял живот ...и даже да ми говорят управляващите нещо ...аз не им вярвам на тия мърши от 2002г. тогава писах на боко писмо да ми помогне генерал царски и разбрах че съм сам и че няма държава...2002г.. фратуле.. цар-премиер -каква е тая олигофрения..1789 г. французите правят революция и обезглавяват кралицата с пастите...евалла кируле

Ти си като светлина в тунела!Няма да се отказваш!Пълен напред!

Браво Бат Киро и Веско радвам се много живи и здрави да сте

Братле, много се радвам, че те виждам така весел, мотивиран и изпълнен с енергия да продължиш напред. 👍

Браво на старата школа! Нямя лицемерие, няма гъзолизане!

Borislav Borisov

Супееер! Много се радвам! От сърце ви желая много здраве и късмет! Пълен напред! Вие сте, силни сте! Наистина давате стимул за живот! Благодаря Ви от сърце! 🍀

Брейка продължава! Точно това исках да чуя. Супер! Само напред момчета,ние сме плътно зад вас!

Ба`си богаташа, Брат. То и аз искам да им помогна ама Нямам бре, брат. :)

Xan Dragonhand

Здравейте Киро и Веско искам да ви подпомогна финансово.Стига да имате нужда разбира се.Успех и бъдете живи и здрави.

Повярвай ми! Подкрепата и приятелството, които ще получиш, са много повече от 6-тя € които плащаме. Плащаме. Не че стигат до теб. Това са различни неща.

Правя ти ЕВАЛА. С канала ще намериш много точни и позитивни хора. Хора, които в днешно време с лупа да ги търсиш, ни можеш да ги откриеш. 🇧🇬🇧🇬🇧🇬

Оставаме в боя бат Киро, докато тези боклуци не разберат, че "НИЕ" не сме говеда

И аз тъй...Ама яявно много мераклии

Момчета уважавам ви безкрайно за това което правите,да сте живи и здрави,вие и семействата ви!

Докато се наканя да се запиша на едно видео, ти си взел решение. Поздрави и да знаеш, че много хора те слушат и говорят за теб. Успех в работата и усилията ви!

Georgi Ishkitiev

Главите горе и да сте живи и здрави

Filip Petkov

Гледай да си трезвен, докато го надъхваш. :)

Xan Dragonhand

Напълни ми душата, бате. До сега не съм те виждал толкова весел и ведър. Първото видео което гледам без да се ядосваш и нервираш. Между другото, пратих три видеа в страницата "Киро брейка". Тъй като имаш толкова много видеа, моите не са важни така че ги прескочи. не ги гледай. Безсмислено е. Ти си силен, не падай духом. ЧАО.

Xan Dragonhand

Киро, пусни някое от видеата тук в Пейтриан. Сигурно ще е интересно. СТАНИСЛАВКАТА пусна видеа от последователите.

Само напред, благодаря ви още веднъж!

Здравейте Кире и Веско, никакво отказване както ви казах и във видеото ми. Аз съм с вас, явно сме много. Само напред и нагоре.

Aleksandar Antimov

Здравей, Киро гледам ти клиповете навсякъде. Ти наклони везните и вече си бръсна брадата, което е много радостно за баща ми. Тренирам си лекичко не пия нищо, само чисто. Прави всякакви клипове. ВЪЗДЕЙСТВАШ НА ХОРАТА. ПОЗДРАВИ!

Martin

Бях на път да накажа сина си, затова че не си признава и лъже баща си. Представяте ли си? Заради тези боклуци. Ще им дам за ДУШАТА.

Никакво отказване ей чичка само да си посмял да се откажеш ще дойда в Търново лично да те надъхам

Syper mnogo se radvam 😀😀😀

Daniel Mladenov

Продължаваме напреееееед Българи!

Никакво отказване! Радвам се, че сте взели под внимание подкрепата включително и от такива, като мен, които не си постнахме видео, но подкрепихме писмено, че както се беше заканил Кирето да не чете нищо, а само да гледа видеа..., нейсе, проявихте разум! Кире, негативисти винаги ще има - то това е част от българската народопсихология - до обяд въздигат, след обяд - разпъват! Създали сте с Веско нещо много добро - нарича се ПРОДУКТ! На който не му изнася - Моля - пазарът е неограничен. Е....младите не могат да различат зърното от плявата, защото само плява им се поднася. Трябва да има хора като теб. Не знам кога намираш време, но ти се получава! Бъдете здрави, Ти, Веско, цялото ви голямо семейство и хич, АМА ХИЧ да не ви пука! Направете така, че наистина да осребрявате труда си, защото знам за какво става дума. А най-добре ще е за всяко посещение да Ви върви брояч нейди, еееех как желая да цъка нейде, включително и от влизанията на хейтърите - нищо по-добро от това :) хи хи...направете го бе...Защото до момента с тоя символичен абонамент /добавките им струват на хейтърчетата десет по толкова и не мрънкат като ги дават/ абсолютно сме наясно /хората с глави на раменете/, че почти всичко отива за американците, поддържащи сайта. Пожелавам ви, наистина да ви се отплати труда, а не да ви е скъпо хоби - защото явно така е тръгнало с идеята все пак нещо да оставиш след себе си и имаш какво...НО ВСЕКИ ТРУД СЕ ЗАПЛАЩА - И ВИЕ ЗАСЛУЖАВАТЕ!!! ей го на, тук декларирам: ДОКАТО ВИ ИМА, СЪМ АБОНАТ! А най-добре докато ви има и заедно да направим така, че РЕШЕНИЕ ДА ИМА! Никой няма да ни помогне и оправи, ако ние не си подредим къщичките и приоритетите! УСПЕХ , БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И НЯМА ДА МУ СЕ ДАВАМЕ НА ТАЯ ГАД КОВИДСКА!!!

За останалите в канала. Има нова измама в А 1 или М- тел. Дошъл е sms на сина ми с пин код за плащане на услуга. Той не го е вкарвал, обаче следва sms , успешно заплатихте 15лв . Тези от М тел са 100% в играта. Знаят кой телефони са на децата и постоянно ги атакуват с sms за плащане на нещо. 2017 година е имало подобна измама, и доста хора са писали за нея. В последствие връщат парите, но трябва първо да се усетите, и после да скъсате малко нерви. Търсете разпечатки на сметките си и си отваряйте очите на четири.

👍👍👍👍👍🙂

Genadi Dimitrov

Аз знам как, обаче ИСКА спокойствие. Качил СЪМ 10кг. Как да съм спокоен. Душа не ми дава . Не съм като някой измекяри, които казват " аз ще се опровя" знам , че масата загива, а с нея и ние. Не мога да ги мисля тези с по слабите психики. Пиши ги бегали.

Киро, ще извиняваш, че не съм ти пратил видео. Аз като теб не съм фен на технологиите. Законите ня улицата- вечни, технологиите остаряват. Ще се опитам да ти опиша картинката с думи, вместо с видео. Взех един октопод и справедливо разделих пипалата по две на мен жена ми и двамата сина. Узото пийнах сам, защото никой друг не пие. До тук добре. Да ама не съм щастлив. Карам нещо като мини депресия. Ако беше някой по- слаб психически да му е изгорял бушона. На терасата има кростренажор и условия за поддържане на тонуса

Поздрави Киро и Веско! Голямо браво на всички, които ви подкрепят. Идеята да направиш лайв в ютуб е добра. Ще си един от много малкото, който не дели хората, а това е важно. Бъдете здрави!

Искрено благодаря за това, че ме карате да не се примирявам и да се съхраня като нормален човек! Бладаря за това, че сте прям, открит, честен и до болка истински. Чрез личния си пример вдъхвате тази нагласа и у всички нас! Малко е да кажа, че сте единствените, които по толкова естествен и достъпен начин докосвате българската душа.

Iglika Koleva

Щях да правя видео и аз,ама докато се наканя...Имам нужда от вашата мъжка сила!Подкрепяйте ни!

Браво само напред група

Радвам се за решението да продължиш бат Киро. Не се отказвай.Ти си страхотен. Да сте живи и здрави ти, Веско и вашите семейства. Успех!

Nikvo izkazvane Kire. Nice bulgatite sme koravi horva. Sas zdrave I Napred.

браво, продължаваме !!!

teodor

Супер сте ! Браво и на двама ви

Filip

Много се радвам че не се отказа братле

Евала бат Киро и Веско.Шапка ви свалям

Продължаваме...!!!🐅🐅

Супер сте с Веско! Няма да се отказваме допоследно🙂

❤️❤️❤️🦾🦾🦾


More Creators