Довечера ще има лайв в YouTube от 18:30 часа!
Added 2020-11-24 10:19:45 +0000 UTCБлагодарим отново на всички за стотиците видеа, които получихме! В знак на благодарност към всички, ще направим лайв в YouTube.
Довечера от 18:30 часа ви очакваме!
Comments
супер сте
2020-12-01 10:10:05 +0000 UTC.
2020-11-26 18:48:29 +0000 UTChttps://harisons.blog.bg/regionalni/2020/11/21/korona-svetoven-okulten-ritual-posveshtenie.1736246 Ето защо са маските.
2020-11-24 21:40:21 +0000 UTCЩе гледам записа😐
2020-11-24 18:40:13 +0000 UTCАххххх изпуснах ви...
2020-11-24 18:39:52 +0000 UTCЧест и почитания! Въпроси , ще има ли? Доста съм изостанъл с видеата , че много работа последно време.
2020-11-24 17:18:07 +0000 UTCЕй пак няма да мога да го гледам
2020-11-24 15:13:26 +0000 UTCБат Киро и Веско. Радвам се, че продължавате с вашата кауза. Това да се помага на хората не е лесно. Винаги ще има хора плюещи по ваш адрес, но също така ще има хора, седящи плътно до вас, които ще ви подкрепяме. Надявам се, видяхте колко много хора ви подкрепяме. Продължавайте все така! Желая ви здраве, спокойствие и благоразумие. Трябва разумните и логичните хора да се подкрепяме!
2020-11-24 14:16:06 +0000 UTCБлагодарим ВИ СМЕЛИ ХОРА. Бат Киро с теб сме цялата фамилия от Русе.
2020-11-24 12:05:03 +0000 UTCВсе по-малко време ми остава, но ще се опитам да го гледам, както и стария 2 часов лайв.
Росен Александров
2020-11-24 11:41:13 +0000 UTCСупер аз щте ви гледам от камиона понеже щте пътувам.С нетърпение щте чакам да започнете
2020-11-24 10:44:08 +0000 UTCВ знак на подкрепа се регистрирах тук. Не е много, но колкото повече сме, толкова по-добре.
2020-11-24 10:43:34 +0000 UTCЕвала бат Киро и Веско, че продължвате с лайфовете, но и като цяло!
Петър
2020-11-24 10:38:41 +0000 UTC