SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


Довечера ще има лайв в YouTube от 18:30 часа!

Благодарим отново на всички за стотиците видеа, които получихме! В знак на благодарност към всички, ще направим лайв в YouTube.

Довечера от 18:30 часа ви очакваме! 

Comments

супер сте

.

https://harisons.blog.bg/regionalni/2020/11/21/korona-svetoven-okulten-ritual-posveshtenie.1736246 Ето защо са маските.

Ще гледам записа😐

Аххххх изпуснах ви...

Чест и почитания! Въпроси , ще има ли? Доста съм изостанъл с видеата , че много работа последно време.

Ей пак няма да мога да го гледам

Бат Киро и Веско. Радвам се, че продължавате с вашата кауза. Това да се помага на хората не е лесно. Винаги ще има хора плюещи по ваш адрес, но също така ще има хора, седящи плътно до вас, които ще ви подкрепяме. Надявам се, видяхте колко много хора ви подкрепяме. Продължавайте все така! Желая ви здраве, спокойствие и благоразумие. Трябва разумните и логичните хора да се подкрепяме!

Благодарим ВИ СМЕЛИ ХОРА. Бат Киро с теб сме цялата фамилия от Русе.

Все по-малко време ми остава, но ще се опитам да го гледам, както и стария 2 часов лайв.

Росен Александров

Супер аз щте ви гледам от камиона понеже щте пътувам.С нетърпение щте чакам да започнете

В знак на подкрепа се регистрирах тук. Не е много, но колкото повече сме, толкова по-добре.

Евала бат Киро и Веско, че продължвате с лайфовете, но и като цяло!

Петър

Нямам търпение! Ще ви чакам


More Creators