SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ХЕРО МУСТАФА - ДРИСЛЬОВЦИ С МАСКИ, НЕ СА ГЕРОИ!

Тези, които ни показват всеки ден по медиите ли трябва да са нашият пример за героизъм?

Не.... истинските герои са тези, които в името не другаря си, на отечеството, са готови да костват живота си! Те трябва да са нашите "супергерои"!!!!

Вижте повече във видеото, че не се издържа вече... 

ХЕРО МУСТАФА - ДРИСЛЬОВЦИ С МАСКИ, НЕ СА ГЕРОИ!

Comments

Евала, пич! Направо ме разчуства с това видео! Веднага се сетих и за Списаревски. Нима, наистина българите забравихме колко велик народ сме! Умен, можещ, силен!

Яни Мазов

Едно от най-силните ти видеа. Учителите наистина са едни насрани задници. Учителката ми по биология е най-насраната от всички. Какъв парадокс.

И двамата с Веско са герой !!!

Кати Димитрова

насълзиха ми се очите докато го гледах, перфектна работа и на Веско, мойте адмирации

Много голямо ЕВАЛА!

Kиро, само така ! Смело напред !!! Винаги сме с теб

Chris Dinoff

Бравооооо! Повече такива видия. Поздрав и поклон!

Евала, бат Киро! Споделям ти мнението за абсолютно всичко. А хората кога станаха такива овце и как може да се манипулират толкова лесно, не знам. Радвам се, че не си загубил ентусиазма си и продължаваш да говориш истината. Да си здрав!

Харесвам сайта ти,

Hristo Yonov

Киро,гледай ако искаш на youtube.com филма/на зоне/руските филми 2020/мисля ще те впечатли

Hristo Yonov

Много верни думи !

Аз не вярвам. Никой неможе да спечели срещу държавата. Държавата е голяма месомелачка и може да постигне буквално почти всичко. Пропагандата прави чудеса. Историята го е доказала. Плюс това е пълно с наплашени хора и натегачи на хранилка, които са буквално луди.

BULEXIT.

Само дебили се пращат в България - и в политиката и в бизнеса.

Гоше, докарахме я дотам щото вместо да бачкат честно и почтено, правят схеми.

Пламен, незнам на колко си години...аз съм от същото сбъркано поколение на Киро и тези евтини схеми бяха на мода.... едни успяха, другие си отидоха от този свят... а трети избягахме в чужбина.. и резултата го виждаме всички тъжно е но е истина... а самият факт че с теб спорим, е малко пробуждане... заслужава си 6 евро.. Лек и приатен ден

Georgi Pavlov

Georgi Pavlov, викаш да будел хората. Ми той самият спи, че и похърква. Цял живот е правил схеми за изкарване на лесни пари. И в момента го прави. Мислете малко с тия глави бре...

Права е жената, да не се правим на ощипани булки. Жъне то ва, което бе посято, преди 30 години. Какви са играчките на децата... Spiderman, Superman...вносни маскирани герои. Какви филми гледат?.. Този маскарад саммите ние си го направихме.. И третополовото ни поучава. Кире, продължавай в същия дух, ама малко по остро, дано се поразбудят повече хора.

Georgi Pavlov

Кире, давам ти идея да отделиш малко време на Славчо. Сигурно стотици пъти е казвал, че на запад хората са по-будни, отстояват си правата, хората имат право да изразят мнение. Свикват референдуми по всякакви теми, за да може всеки свободно да изрази своето мнение по даден въпрос. Да свикат тогава референдум на тема за или против маските например? Наистина ли е толкова заблуден, Славчо или нарочно го прави?

Dimitar Dimitrov

тази може да се опре на Рачков и Зуека, взети заедно.

Пакистански бежанец в САЩ.

Благодаря и на оператора за подбора на музиката и кадрите, талант сте!

Iglika Koleva

Рядко пиша. Много, много силно видео. Въздействащо, приковаващо. От няколко дни ми е трудно да се концентрирам върху нещо, полагам усилия. Видеото ме погълна изцяло, извика спомени, мисли, емоции. Преживявам всичко казано и показано. Няма да спра да благодаря! Може и да забраняват споделяне, но аз ще направя аудиозапис и ще го споделя.

Iglika Koleva

Жената си мачкаше маската с ръце през цялото време и после си я сложи на устата. Има протокол, при който ако пипнеш маската с ръце после се хвърля моментално. За герой неее, но за цирков артист определено става :)

Хахаха тя си мисли че може и на българите да им въздейства като на малоумните Американци с някакви приказки за супер герои. Изглежда много жалко и смешно, явно имат много ниско мнение за нас но те Американците си мислят че са най великите в света.

Веселин

Има нужда от хора като вас с Веско. Благодаря за това което правите.

Посланник МУСАКА.

Чухте ли кои са и героите. От холивудски продукции? ЕДИН памперс шестица да си сложи и хич да не го сваля. Ама по добре да е използван вече.....👅👅👅👅👅

Грешка на природата.

Кириле, така наречените джендъри са ни основният проблем. Помниш ли истанбулската конвенция? Има една поговорка - като не мога да та кандърдисам, ща сандърдисам. Виж пак статията дето я пуснах. Не можаха да ни кандърдисат, и сега ни сандърдисват. По дъртите като нас знаят тия думички какво значат. Истината е друга. На Земята има два вида хора. Човеци и джендъри. Да ти обеснявам ли вторите какви са? Или откъде са....

Западната идеология в въплащение на егоизма. "Мисли за себе си" Опитват се да разделят семействата, общностите и дори и семействата. Частично култивират образи на измислени герои и от време на време на наемници които убиват в интересите на Чичо Сам. Върви тотално зомбиране и поробване на човечеството и ситуацията покрай короната е само един от инструментите. Подобно беше и войната срещу тероризма след 11/09.

Явор

скажи ка дядя вед не даром москва спальонная пожаром французу бьила отдана... даа...бьили людя в нашем время -не то как нъинешнева племя ...богатъиръи не въи ... кратко и ясно...

Браво Бат Киро това е истината това е да си герой живи и здрави да сте с Веско

тъпа американска питка...

По новините показват хора дето са умрели пред болницата чакайки да им помогнат лекарите. Има ли какво да го говорим?

Не и се сърдете, явно не осъзнава жената, че ние имаме истински герои родени и живяли тук ние сме потомци на такива хора, дядовците ни са умирали за освобождението, за ближният си, за семейството си и то без маска ти да видиш, тая овца според мен ни мисли за умствено изостанали американци с холивудски "герои" и заради това така говори. Не и се сърдете тя не е виновна, че е глупава, господ на едни дава на други взима, тая е от вторите.

Александър Генчев

Strashno silno video bravo

Христо Тодоров

Много силно видео, а тоя добитък и пет маски да сложи пак ще му стърчат рогата

Браво, отново си прав а тая "учителка" явно не е в час. Горката хубавица като ги разправя тези ТЪПОТИЙ явно не осъзнава, че не е в САЩ а в България. Бъдете живи и здрави!

Здравейте Кире и Веско, аз съм се клел пред българското знаме и съм го целувал. Когато и да потрябвам на държавата тя може да разчита на мен. Само да съм жив и здрав. Хубав клип направи , малко да вдигнеш бойния дух. Да сме живи и здрави. Поздрави от Варна

Aleksandar Antimov

Кирчо, може и без партия да станеш на власт. Както каза, сега е момента да се тръгне и да се изринат тея лайньовци и съсли, окопани в парламента и не само там. С човек като теб, много бързо ще се обърнат нещата. Няма какво да се разчита на младите - те за нищо не стават, голям процент от тях. И аз се числя към тях, но нали виждам в какво са се изродили и на какво са заприличали.

kvae igrata da umarqt siromaha ane oligarsite, reklamata pri tqh shte pogolqma pri covid. Za6to nikoi ne umrq ot tqh

Ето за това го уважавам този Човек и Мъж,респект Кириле! Бъдете здрави с Веско!

Киро говеда сме да. Но дори и 10% будни и смели хора могат да обърнат системата. Все още вярвам.

taq e ebati otvratitelnoto sushtestvo lele...

brokeeen

Кире моля те кандитатирай се за кмет на Търново, трябват ни кметове с твърди топки, този район е много специален за България и може да направиш различно болярство. Спомни си дедите които са живеели в твоя роден край.

Krasimir Manolov

Бат Бойко е като писенце пред нея.

Ема тя даде схемата за мерките на Боко тя е една от най- виновните за състоянието ни сега :)

Знаем коя е. Под учителка имах предвид, че иска да ни учи.

Киро Брейка - Оригинала

Кире, една забележка само Херо Мустафа е посланика на САЩ за България :) Не че има значение ама ;)

НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТАЗ ГРОЗНА ДЪРТА ТЪПА МУСТАФА ТЯ ТВА И Е РАБОТАТА ДА НЕ ПРАВИ НИЩО ЗА БЪЛГАРИТЕ ЕДНА ХРАНТУТНИЦА НА НАШ ГРЪБ. ЯДЕ И СЛАНИНА МАМАИ НЕ СИ МИЯ РЪЦЕТЕ ОТ 1ГОДИНА МАСКА НЯМАМ ХОДЯ РАБОТЯ Е КЪДЕ Е ТОЗ ВИРУС ТЪРСЯ ГО ЛЪЖАТ ЗА ПАРИ ТВА Е КИРО ВЕСКО УСПЕХ,,,,,,,,,,

Вие май не знаете кой е Костадин Костадинов и как излъга избирателите си, а не само неговите, а и на съратници. Като обещаваше как отказват да се възползват от партийните субсидии. Накрая се оказа, че си е купил имот лумпена с парите, до ония ден ми живял в панделка в най-голямата мизерия в града, сега си взел нова къща и нова кола на варненското езеро. Егати наглеца! Как точно ги изкара тези пари бе пич? От партийна заплата ли? Нали го подгониха криминалните журналя, даже е предаден на прокуратурата тоя Костадинов. Най-тъпото, че обещанията които е давал и се е коалирал с дадени хора с обещания, че той в различен и няма да ползва държавни пари, накрая лапна парите и си на купи имоти с тях. Егати наглеца. То в БГ много яко да си опозиция, долните опозиционери са на заплати. Реално само викат и крякат да са близо до властта пък после не ги ебе какви обещания са давали. Ебаси наглеците разбираш ли, крадеца вика дръжте крадеца стана! Пълен фалш, единствените по-долни от политичетата са мръсните журналя, а тоя от Възраждане, както се е само нарекъл познай от кои е?

Rusi Vasilev

Тая простакеса е плод на кръвосмешение от поколения на ред. Ще и еба и героите и евроатлантическите ценности.

Кире не се сърди на жената, че изглежда страшна тя е плод на кръвосмешение от поколения наред. Аз имам една препратка към тая измет не от кои и да е а от неиния колега диплома Джон Кери. Ще го преведа от английски език. Американците имат право да са глупави. https://youtu.be/c__UYLHV81Y

Героите са на Шипка,Каймакчалан и още милиони места ,Да спрем лумпенизациата на децата ни. Свобода или Смърт⚔️💀

Същото се наблюдава и в Германия - от първа сила в началото на ВСВ до това https://www.youtube.com/watch?v=iZgmIx3FmKc

Александър Стоименов

Аз съм се клел под Българското знаме да защитавам Родината си и другаря си ! Да му мислят продажниците и родоотстъпниците! Да живее България.

Черкезов е погребан в село Виноград, голям герой и човек !

Putin kak pozvoliava tozi sirk s kovida sto taka paravi i Rusia

Винаги ,като чуя историята за Д-р Стефан Черкезов настръхвам и ми тръгват сълзите,че сега такива хора са малко,да не кажа, че ги няма ..Живи и здрави бъдете!

Mediite ne triabva da i obrushtat vnimanie na hero

Точно така, тея мизерници и писюри, където се къпят и мият с мокри кърпички да ми говорят за лична хигиена, моля да ме извинят! Бат Киро е много прав и стоя зад него за казаното! Натискат народа, всеки да спасява кожата, няма никакви ценности. Искат да убият и нашите обичаи, дано устискат обикновените хора, понеже богатите, масата са продажници, всеки мисли само за собствения си гъз!

Rusi Vasilev

Разревах се...

Бат Киро, все повече хора взе да им светва под каскета. И аз вече взех да мисля, че корона вируса е хубаво нещо. Много хора ще се насерат, някой ще умрът, но със сигурност има и такива които като стигнат дъното ще се изправят. Обикновенно след всяка криза народа става по-сплотен. Трябва повече хора да те чуят, за да се замислят.

Georgi Ishkitiev

Евала бат Киро!

Браво Кире.....наборе с теб съм !!!


More Creators