SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ТУК В ПЕЙТРИЪН, НЕ СПИРАМЕ, А ПРОДЪЛЖАВАМЕ

Едно мотивиращо видео за всички тук!

Поздрави и до скоро! 

ТУК В ПЕЙТРИЪН, НЕ СПИРАМЕ, А ПРОДЪЛЖАВАМЕ

Comments

Да си жив и здрав !

Покрай семейните драми едва сега намерих време да го изгледам,Киро,Веско, благодаря Ви,след почти година отсъствие от от тренировки ме надъхахте да започна отново,особено на бат Киро лафа " Как искаш да умреш/да те запомнят ..." Дерзайте, рядко пиша,старая се да съм онлайн неактивен,но... за благодарност винаги се намира време!Респект!

Bravo super

Благодарим за хубавите коментари! Plamen Petkov е блокиран. Прекали с обидите към бат Киро!

Киро Брейка - Оригинала

Шматка , аре кажи по конкретно , кое не е вярно за Ковид което казва бат Киро ? Казваш , че му били липсвали знания , бъди по конкретен , не само да подхвърляш някакви определения ! Не Киро , а теб трявбва да убием с камъни !

Бате Киро, продължавай все така да мотивираш и да показваш на хората, че е готино да си нормален, а не джендър, химик, боклук и т.н. И си напълно прав за добавките, че могат само да навредят в дългосрочен план. Доста време тренирах шотокан карате, но хронична контузия в рамото ме извади от строя, спрях да тренирам, и рязко надебелях (от 70 кг, станах 98). Като се усетих, че съм станал на тутманик, реших да пия добавки - л карнитин, разни комбинирани хапчета за отслабване, протеини вместо нормална храна. Ефекти минимални, но пък ходех като дрогиран, получавах сърцебиене, почна да ми тече кръв от носа, общо взето гадна история. Твоите видеа много ми помогнаха да спра с добавките, реших да започна да тренирам както показваш, плюс офп упражнения, които правехме в карате тренировките, плюс колело и леки щанги. В момента съм в супер форма, ям си нормална храна, не пазя режими, пия умерено, почуквам умерено, и съм доволен, че не залитнах по пътя на тия, дето бутат химия и си броят калориите. Така че, благодаря, продължавай да си все така пич и да отваряш очите на хората.

Гоше, как разбираш израза "Експлоатиране на тема"? На какъв български трябва да го напиша, белким някой се светне? Приказвал за доматките от село. Аз ли не знам селските домати какви са, бил съм 5 години земеделски производител. Сега ако ти кажа че свинските крачета имат красиви изящни ушички и неземно красива усмивка когато са сварени, ще ми цункаш ли дирника щото съм се изказал красиво? Щото някой се изказвал красиво, трябва ли да хукнем като кудуци след него? Заради туй сте на тоз хал, щото главите ви са само за украса. Чоплиш си носа и си дъвчеш сополите. Отврат!!! Тоя(кирчо) трябва с камъни да го убият, дето използва най-милото ни да изкарва непотени пари. Едва ли ще ме разбереш, ма язе да си кажа болката. Жив и здрав!

По логиката на Пламен Петков трябва да държим отговорни всички хора на планета които дават съвети , идеи , знания и т.н. ако някой се провали или не дай си загине . Има много онлайн треньори които дават общи съвети , пак според техните възможности , то е ясно че ако някой иде на живо при Киро , то Киро ще му обърне "лично" внимание . Ние сме тук защото следваме някаква идея дадена от Киро , всеки има мозък да прецени до колко е съгласен или не . Ако някой иска да му казва какво да прави (на Киро ) то , то е според неговото виждане , не това на Киро . По добре си направи твой канал или каквото и да е там . Съгласен съм че всеки човек има мнение , но едно е да даваш идеи на лидера , в случая това е Киро , защото това е неговият канал , то друго е да се опитваш да му налагаш твоето виждане и да се сърдиш че Киро не го приема . Както каза , просто е , спираш да следваш и това е . Аз лично също не съм съгласен за някои неща , но за други съм , за това мога само да коментирам, да предлагам и т.н . , но не мога да се сърдя защото Киро може да не ми хареса идеите , все пак това е неговата платформа за изява . Пълно е с онлайн инструктори и идеалисти които могат да са много по вредни от Киро , то дори и националните телевизии могат да вредят , и в случая какво правиш , просто не ги гледаш нали ?! Ето , аз изказах лично мнение , но само това е , мнение .

Успех, Пламене, всеки има право на избор...аз продължавам.Това е нещо, като, когато избираш книга... прелистваш страниците, допада ти, и си я купуваш.Аз случайно попаднах на него во видио, където каза нещо, което е, много точно "... с последните баби на село умират и нашите сортови домати"..... и прелистих страниците, изгледах доста видиа, и си плащам за това. Тук несъм, за да броя парите на никого, купил съм нещо което ми харесва... а също и носталгията, бил съм в Търново точно, по времето, за което, говори Киро.... малко трудно биха го разбра ли. Дискотеката в "Интера" с 10лв вход... и трябва да имаш познати да влезиш, и в същото,време няма банани... кино "Полтава" там съм гледал, Фелини, Уди Алън, Луис Бунюл, Карлос Саура..... време в, което, уж сме гледали само руски филми....нямаше банани и бяхме нещастни... Студентските шествия на 8 декември, с едноминутно мълчание пред паметника"Майка България" и дома на Стамболов, с викове "Да живей България и Охридското езеро гребна база на ВТУ"..... беше диктатура, цензура и бананите кът.Плащам не за да следам Брейка.. видяла жабата, че подковават коня и тя вдигнала крак...не плащам за това че неговата работа е повод за размисъл, а всеки има глава на раменете.

Georgi Pavlov

Bravo Kire, prodalzavai taka. Na gsin Plamen Petkov iskam da kaza,che iavno e sgreshil kanala i ne e razbral zasto horata haresvat Kiro, zastoto e naturalen i govori bez zadrazki tova koeto e na sarceto mu. Chao.

Сега. Кириле, понеже бързаш да ги изядеш лайната, и си позволяваш да използваш квалификации като боклуци за тия, дето те критикуват, щи изясня нещо, щото и аз съм правил силови тренировки навремето. Когато решиш да учиш някого на нещо, трябва да си в час със индивидуалния потенциал на всеки един ученик. За всеки един е нужен индивидуален подход спрямо физическото, психическо и интелектуално му състояние. Ти какво правиш. Показваш ти как тренираш, и хората копират мотамо твоята тренировка без да са на съответното ниво на тренинг. И става така, че някой неподготвен според горните изисквания ти копира тренировката и получи инфаркт, щото не е подготвен за такава интензивност. Кой е виновен в случая? Даскала. Щото не е подготвен за даскал. С видеата за ковид е същата работа. Не си подготвен поради липса на знания, съответно вредиш на учениците. Пробвах да ти обърна внимание, обаче явно чуждото мнение не те интересува. Щото явно не искаш да излизаш от зоната си на комфорт, или така ти отърва да си тупаш топката. Нали уж в пейтриън сме семейство? Семейството си общува на равни начала, а тук всъщност е патриархат. Каквото реши главата. Заради това няма да си подновя абонамента. Чувствам се излъган. Толкоз от мен. https://youtu.be/EvNwIdNfVYo

Благодаря за добрите видеа :) Продължаваме напред

Оставаме!

Hristo Zlatkov

евалла кируле страхотно супер

Утре ще го питам и ще ти отговоря.

Киро Брейка - Оригинала

Мога да кажа само лелее малее🙂страхотно

Здравейте Киро и Веско. Първо Благодаря Ви за всички тези видеа и за усилията които полагате! Имам един въпрос към Киро: Тренирам по неговите видеа и се опитвам да спазвам всичките препоръки, но работя от вкъщи и съм много зает. Въпроса ми е, ще имали същата ефективност ако тренирам по 20 мин * 4 пъти на ден, пътека, коремни, лицеви комплекс, вместо една солидна тренировка от 80 минути. Благодаря за отговора предварително.

Веселин

Очакваме още клипчета с тренировки :)

Ау, супер клипче! С Вас сме, никакво отказване!

НЗОК няма контрол над Анти-Ковид отделението на Бат Киро.

https://play.nova.bg/video/zdravei-bulgariya/season-10/zdravei-2020-02-28/502743 Всичко интересно започва след 1:48':48".

Супер ! Продължавайте да мотивирате хората. Аз от 17 годишен ходя да бягам и на фитнес - редувам ги. Вече съм на 36, но преди 6год скъсах връзки на глезена и бягането спря, после ми се роди дете спрях и фитнеса защото не става да спиш по 4-5 часа и да ходиш на фитнес. Сега като гледам Киро как бяга и пак се надъхах. Почнах леко на пътеката, бавно темпо, по 3-4км.. Като ни затворят мисля да ходя на стадиона. Мен не ми пречи да си бягам зимата. Голям кеф е физическите упражнения и тялото ти да е във форма. Аз доста се бях позапуснал, но така съм още по-мотивиран да си върна старата форма. Който не е пробвал - побягайте 30-40мин. на хладно, после пиинете едно горещо чайче и всичко излиза - сополи, храчки, хрема. Всичко минава

Georgi Ishkitiev

И такива ли има? Които искат да им връщаш парите?

Кои идиоти искат да им се връща пари? Ми да не дават изобщо бе. Никой не ги кара. Няма да връщаш на никой. В ресторанта връщат ли пари като не им харесва. Абе това да не е топ шоп тука бе. Даваш, ще гледаш. Ако не ти харесва- спираш да даваш. Толкова. Тук рекламации не се приемат.

Xan Dragonhand

Ей това сина ти ако направи една тренировка ще е супер показно ! Много се кефя на тренировките и на чалга и на рок ! Много яка работа

Islam da napravq edno predlijenie. Napravil trenirovka v domashna obstanovka. PO obiknovenna. Me Vseki ima shtangi bqgashti putechki I lastitsi I zala Kato teb. Ta s naruchni obiknovenni sredstva v doma si da napravil Edna hubava trenirovka. Saz zdrave na teb I na ekipa.

Zdravei Kire. Moje Vesko da go Zane ill ne. Vij "Parler" druga platforma koqto konkurira Fasebook.

❤️👍

Здравейте Кире и Веско не може ли тук да ни пуснеш лайфа от 24 11от ютубито че не си го догледах благодаря

Браво Кире!

Супер язе сам с вазе

Поздрави! Понеже сложиха тоя вирус, където е най-празно и най има място-в главите на хората, този който има останал бистър ум ще ви намери, гледа и подкрепя, където и да сте! Борба до дупка!

Само да намеря малко свободно време и ще го изгледам.

Росен Александров

Само така бат Киро не се отказвай ! Идеята за домашна тренировка е супер !

Май Тръмп ще ги сложи на място. Стига да не го отстранят физически


More Creators