SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


LIVE: БОГАТИТЕ СЕ ЗАБАВЛЯВАТ ОТ НАШАТА ПРОСТОТИЯ

Здравейте!

Днес от 19:00 часа ще има LIVE тук в Patreon.

Тема: БОГАТИТЕ СЕ ЗАБАВЛЯВА

Молба от Веско:  Много бих искал да прочета всички въпроси. Моля да са кратки и ясни, за да може да обходим максимално повечер. 

LIVE: БОГАТИТЕ СЕ ЗАБАВЛЯВАТ ОТ НАШАТА ПРОСТОТИЯ

Comments

Veselba kupona e na 6

нали знаете кой е докладвал клипа- БРО или Българско рационално общество. Те си го признаха

Братле супер ди

https://www.mediapool.bg/opit-za-nov-biznes-standart-v-sasht-zadalzhitelno-zheni-lgbt-i-rasovi-maltsinstva-v-bordovete-news315362.html

Историята на Света е много обширна и открай време сме били овцете.

Тези за които говори Киро не са ТОП. Също са изпълнители по стъпалата на порамидата.

Напиши и името , да я питаме и ние.

Една жена казала

Би ли споделил от къде го имаш това инфо? Виждам K. Milka и се чудя от ФБ ли е?

Киро, една позната работи в доста голяма фармацевтична компания от америка. В началото на годината като казаха за корона вируса, говорих с нея. Тогава казаха, че тяхната фирма е работила по подобна ваксина срещу еболата.И би трябвало бързо да пуснат и ваксина за коронавирус, защото вече са стигнали до някакво ниво. Вчера говорихме, че още били на фаза изпитания. И за тях е много странно как така след като свалиха Тръмп се появиха веднага две фирми с готови ваксини. Според нея почти е сигурно, че който е пуснал вируса, още тогава е имал и ваксината.. Или ще ни инжектират някаква глупост, която не действа.

Georgi Ishkitiev

Тия верно се забавляват.... Малко интересни факти за Pfizer, с чиято ваксина скоро ще се наводни пазара. Към всяка точка има линк от сайтове като Wikipedia и търговския регистър на САЩ, където информацията може да бъде проверена. 1. Компанията Пфайзер е на 57-мо място в света по приходи според Fortune, като в момента 30% от aциите ѝ се търгуват на фонодовата борса с цена 37.23$ (към 29.11.20). Активите й са на стойност 164 милиарда долара. [https://en.wikipedia.org/wiki/Pfizer](https://en.wikipedia.org/wiki/Pfizer). 70% от собствеността ѝ е разпределна между 3 офшорни компании, регистрирани в Дауаеар и Сейшелските острови. [https://www.directincorporation.com/](https://www.directincorporation.com/) - Фарма Медисин Груп Интернешънъл -12% - Хермес Натурал Сорсес – 9% - Интерконект Ексчейндж – 51% 2. Собственоста на 3-те горепосочени фирми не може да се проследи, тъй като са офшорни, но интересното е, че Интерконект Ексчейндж освен собственик на 51% от Пфайзер, са и можоритарен собственик на Амстердам Интернет Ексчейндж – [https://www.nl-ix.net/](https://www.nl-ix.net/) Амстердам Интернет Ексчейндж е фирмата, която през 2014-та година инсталира 4G-инфраструктурата в цяла Холандия, Белгия и част от Франция...- [https://www.ams-ix.net/ams](https://www.ams-ix.net/ams) – 3. И сега интересното: Управител на Амстердам Интернет Ексчейндж е Евиан Блейк, съпруг на Кристин Гейтс-Блейк-сестра на Бил Гейтс - [https://www.celebfamily.com/technology/bill-gates.html](https://www.celebfamily.com/technology/bill-gates.html) 4. Управител на Pfizer е Алберт Бурла- 59 годишен Грък - [https://en.wikipedia.org/wiki/Pfizer](https://en.wikipedia.org/wiki/Pfizer) 5. Алберт Бурла, освен управител на Pfizer е и член на борда на Директорите на Биотехнолоджи Иновейшън Организейшън (BIO) [https://en.wikipedia.org/wiki/Albert_Bourla](https://en.wikipedia.org/wiki/Albert_Bourla) Изпълнителен директор на BIO до 2012та година е Мишел МакМъри – Хийф – сегашният президент на фондацията на Бил Гейтс - “Бил и Мелинда Гейтс Фондейшън“ [https://en.wikipedia.org/wiki/Michelle_McMurry-Heath](https://en.wikipedia.org/wiki/Michelle_McMurry-Heath) 6. Син на Алберт Бурла (Управител на Pfizer) е Джейми Бурла – 28 годишен, сгоден за Дженифър Катрин Гейтс 24 годишната дъщеря на Бил Гейтс. K. Milka

благодаря домнуле ..киро ти си разбрап че румънците са шматки ;;но аз 2003 видях тарикати румънци.. бръмчаха на казина..падна ми чиинето....те говореха българите са маре бандити..

Много добре.

малкия е цар ..не пипаж.. там ще трепя хора...

моя син е футболист в партизан ч.бряг. големият..имам двама..питай в полски тръмбеш..

д-р киро брейка ...браво киро..

кироо.. гений си брат..

Пичове! Да сте живи и здрави! Специални поздрави от нощната смяна на Кен линия на Хейнекен. Тая вечер, наливам и дегустирам всеки час за вас! Ще ви изгледам утре.Наздраве!

както винаги си номер 1 бат Киро

Я като за финал разкажи някой страшен виц!

Бат Киро кажи си мнението за Мангъря и как влезе да ги лекува и как го заобикалят като мнение

Valentin

Кире, я разкажи какво мислиш за силовите групировки от 90те - ВИС, СИГ, Мултигруп...

Здравейте какво ще правим ако ни задължат със закон да се ваксинираме

Бате Кито, какво мислиш за прането на пари. Във Варна много кооперации се говори че се строят с пари от продажба на наркотици, което убива реаалния бизнес. Не ми е ясно как става това. Имаш ли мнение по темата. Поздрави Станимир

Много пари съм изкарал от имотите,като казвам много,милиони братко!

Не съм съгласен за имотите!Най-сигурната инвестиция Кире,остави ти тези,че ше паднат

Бат Киро все едно че баща ми слушам. Вика махай ги тея чужбини те ако така както говорят че ей така се изкарват пари там всички щяха да милионери, апък те джендъри.

Първо им дадоха да ядат банани..... сега ще им набутат по един банан у дивия. Предай му поздрави от мен.

КАКВО МИСЛИШ НЯКОЙ ДЕН С ВАС НА ЧАШКА РАКИЙКА САЛАТКА ЧЕРВЕНО ВИНЦЕ ДЕБЕЛО МЕЗЕ И ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА КОВИД И ПОЛИТИКА

бат Кире каква е вероятността да се кандитатираш за кмет на Велико Търново, имаме нужда от кметове със здрави топки. Можш да направиш едно болярство различно от другите?

Krasimir Manolov

Кире, през 90-те, един апартамент в София струваше 10-15 000 марки, защо не купи тогава 3-4 апартамента и сега да си щракаш с пръсти, при положение че си могъл да си го позволиш ?

Shang Tsung

Бат Киро кой мислиш, че би могъл да ни поведе за да тръгнем по правилния път, защото е ясно че без лидер не може?Кой би ни върнал морала и истинските ценности?

Навремено имаше човещина, имаше задружност, хората се събираха, приятели, роднини, по всяккави поводи. Сега всички са се очуждили и овълчили, всичко е лицемерно и интригантско, не моге да разчиташ на никой за нищо. Дори да кажем една пералня да качите от колата. И по-зле ще става.

Hristo Zlatkov

Кире , ти ще гласуваш ли ?

Дай да разнообразим малко със спорт бат Киро. Какво мислиш за щангиски упражнения като обръщанки и изхвърляния като допълнение към бокса?

Чест и Почитания! Бат Киро , по-официални данни , до 50-та година , се очакват 1милиард емигранти от африка... Германия и Франция са , не клекнали ами направо легнали и не могат да се оправят с емигрантите... Какво мислиш Ти по тази тема.

Киро, безспорно Комунизма има изключително много позитиви- здравеопазване, образование, производство и много други, можеш ли да кажеш какво на теб най не ти харесва от Комунизма?

Здравейте какво ще правим ако ни задължат със закон да се ваксинираме.

Защо направиха 'кур- капан' на Васил Божков? След като си е плащал комисионната на власта, и далаверата е вървяла за всички? Каква им е ползата да го елиминират?

Viktor

Здравейте и от нас - нови в Patrion... 🤝☺️ И...затова ли Хитлер избиваше тези търмъци евреите иии как пааак са успели да се наложат и държат парите...? Иии нещо друго ме мъчи - немците ходят ли на екскурзии в Израел в днешни времена...?🤔 ☺️ Евала Ви, ще е интересна пандемична зима с вас.... 🤝🥰

Нямам въпроси. Живи и здрави и вие и семействата ви :)

Поздрави Веско и Киро! Каква е правилната формула според теб , за да отидат нещата към по-добро за нашата страна?

Все пак искам и от Вас да го чуя. Каква е разликата между "вълчи" мускул и "анаболен" мускил. Тренера постоянно ни повтаря: първо да не се контузваме и да се стараем упорито да стимулираме организма чрез тренировки да имаме "вълчи" мускули. Тренираме тенис на маса.

Веско, кажи на Кирчо да гледа в камерата, че така странично все едно говори на комшията :) ПРЕКРАСНИ СТЕ!

Живея във Англия Манчестър Престуйч. Около мен има сигорно 20х Евреи. Напълно сте прави. Тука жените са учителки и това е. А мъжете вършат работа по офисите. Бъкано е с деца. Всяка къща дето е еврейска и на младо семейство е поне с 5 деца. Много от тях носят очила но эащото четат. Телевизори у тях няма. Бая пари эимат но всички карат едни тъпи мини бутчета тойота и това е. На ваканции обаче добре се ходи. Училища и детски градини на всякъде. Това е което энам.

Бат Киро,познаваш ли Емо Емандиев от Шумен ?

Днеска Кунчев изцепи това "По света има обединение на мнения на специалистите в областта, че тепърва ни чакат нови пандемии. Причината за това може да се търси и заради глобалното затопляне. Очакванията са замръзнали от стотици години вируси в почвата на Сибир - сега да се възродят".Тея дали не ни готвят за след ковида с нови измислици

Добър вечер момчета! Бай Киро,след като си за ваксинацията,а също така не вярваш в корона вируса,би ли се ваксинирал? И защо биха ни ваксинирали за нещо,което го няма? Тук в Беглия от 5 януари започва ваксинирането! По 2 ваксини на човек!

Бат Киро то и в България има поне две самоубийства дето скочиха от балконите официялно. Лекари от Бургас и Пловдив казаха че 2/3 имат нужда по психологична помощ не от медицинска

Valentin

Здравей бат Киро, колко време ше отнеме според теб да се стабилизира положението след тоя панаир Covid 19.

Бат Киро на 42 съм в Испания и знаеш ли ской се виждам и говоря с приятелите ми от 20 години. Както казваш и ти младежта е затрита тотално, казвам го за по младите

Valentin

Здравейте, бай Киро и Веско! Пише Ви Румен Георгиев. Да приемем, че товето виждане за цялата работа не е свързана с чипове и други такива. Как предвиждаш да се развият нещата с ваксини, затварянки, липса на собственост, което се вее из някои документи и ако наистина няма да има електронни пари, защо има патент за такива свързани с дейността на тялото (номер на патента: WO/2020/060606). Споделям мнението ти за много от твоите разсъждения, както и съпругата ми. Благодарим! Гледаме с огромен интерес.

Кажи СПФ за секс !

Здравейте Бате Киро и Веско,пожелавам хубаво изкарване на предстоящите празници и поздравявам всички богати с песента "И ПЛАЧАТ И БОГАТИТЕ"

Света е бил и ще бъде на евреите !

Krasi Hristova

Защо ръководителите на стратегическите държави - петте постояни членки на ООН, както и ръководителите им на разузнавателните служби не споделят истинате за короновируса, просто си мълчат. Германия, Япония, Италия и прочие нямат думата до 2050 година, могат само да лаят и нищо друго.

Здравейте. Бай Киро, с нетърпение чакам клипът ти за Тодор Живков в стил Станиславката Цанов. Поздрав от Нова Загора.

Димитър Димитров

Темите, за които говориш в старите видеа, актуални ли са още?

Какво мислиш за "Игри на волята"?

Здравейте, от вчера съм член в Пейтриън и ви следя от 2-3 седмици.Просто искам да ви поздравя за това което правите бат Киро и Веско.Да сте живи и здрави,вие и вашите семейства.Успех и само напред :)

Единственото полезно на маските е,че ти топлят носа.

Здравейте пичове, много поздрави от Враца. Въпросут ми е по темата във връзка с най-голямата антиотопия в която живеем, а именно че хората на земята трябва да станат 500 милиона за да уж света да може да живее природосъобразно, поради тази причина създадоха и корона вируса, за да е биологично оръжие. Та мислите ли че можем да се преборим с това оправление?

Схемата с Covid-19 я направиха да сменят президента на САЩ! Явно им е бил неудобен Тръмп.

Viktor

Здравейте Бат Кире и Весека поздрави от Добрич, но в момента съм в Англия- Питърборо, за жалост, както и да е. Въпроса ми е следния: Трябва ли България да е винаги с някой силен начело било то Русия или Съединените Щати; не може ли ние, да ние сами да си командваме парада без никаква чужда намеса или на кратко казано "ти колиш ти бесиш" без чужда намеса. Писна ми да ми дърпат ушите отгоре и да ми пишат история на тях както им кеф. И още нещо историята се пише от победителите, а загубилите ближат рани и им дават трохи.

Здравейте, Киро, Веско! Бай Киро, чел ли си за блокчейн системата и ако си чел за нея не мислиш ли, че е една добра алтернатива, за да се освободим от тия лайнари побъркани?

Ivan

Здравейте, Веско бат Киро. Въпроса ми е запознати ли сте с Войнски съюз "Васил Левски" и БНО "Шипка' , тези момчета не са известни много много по медиите. Ако не сте съветвам да ги проверите. Поздрави!

Здравей бай Киро и Веско, от много време ви следя, но тук в Пейтриън съм от скоро. На 26 години съм и живея в чужбина от много време вече. Научен съм да работя здраво, не съм от разглезените момчета. Още ходих на даскало и исках да си отида до БГ за ваканцията и казах на баща ми: Дай пари да си ходя до БГ и той ми каза като искаш да ди ходиш си ги изкарай и си ги харчи както пожелаеш. Благодарен съм му,че не ми даде тогава пари!!! Научи ме,че човек трябва да уважава парите. След някоя година се връщам с приятелата ми в БГ да жием и да правиме сватба. В чужбина е хубаво само че има закони и наистина добри пари, но вече ми писна !!! И да ,на запад са много глупави хората. Желая ви да сте живи и здрави!!!!

Здравейте ,Бат Киро и Веско,виждам не сте се отказали,поне за хората в Patreon, да продължавате да говорите за "неудобните" теми,което е супер! Поздрави и наздраве!

здравейте Киро и Веско. Искам да попитам Бай Киро кога мисли че ще приключи тази цяла забава на богатите и колко още ще ни разиграват. Много поздрави!

Не е нужно да им доказваш нищо,за съжаление ще го разберат по-трудния начин!

Здравейте Киро и Веско(НАДЯВАМ СЕ ВЕСКО ДА ПРОЧЕТЕ ВЕЧЕ ЕДИН МОЙ ВЪПРОС ) :) .Нещата които говорите и темите които отваряте са доста важни ,дори не ззаслужават да ги слушат нелагоданиците в ютуб и да им отваряте очите .Въпроса ми е какво смяташ за всички тези които казват ,че това са глупави теории(за евреите) и как да им докажем ,че грешката е в ,,техния телвизор " !

Petar Andreev

Здравейте Кире и Веско ще пуснете ли тук последния лайф от Ютубито че не го догледах но от сърце се смях на коментара ти на снимка как отлично се предпазват лекарите чак ковито го е страх от тях и пак са заразени, сега само тяхните деца посещават детски градини,че са на първа линия0а работещите на смени в хранителни магазини да си водят децата с тях на работа ли дискриминация

Здравейте Бат Киро и Веско, привет от Испания.Знам че няма друга тема освен Ковид 19.Тука децата са на училище и детска градина маскирани, зомбирани, дезенфектирани!! Знаеш ли какво ги учат сега преди Коледа и Нова година¡!!!!!!!!Да спазват и семейна дистанция!!! Че ако отиде да прегърне и целуне баба и дядо си може да ги убие и то ще е виновно¡!!!Сигурно след два три дена и в България ще го лаят от щаба и медиите. ПОЗДРАВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ.За това коментирайте - КАК НИ СЪСИПВАТ КАК НИ ОТЧУЖВАТ И КОЛКО МНОГО НЕУКИ УЧИЛИ ИМА ДЕТО СА НАСРАХА И ПОВЯРВАХА. ПРОСТО ТИЯ КОИТО СА ОСТАНАЛИ НОРМАЛНИ ДА СА СИ ВСЕ ТАКА НОРМАЛНИ

Valentin

Бат Киро, как ще я караме ние умните след нова година като настъпи финансовата криза?

Както ти обобщи никой не може да каже, че тези мерки са безполезни. Пред медицински центрове хората си чакат реда отвън до сградата. Излиза, че трябва да бъдат благодарни, че стоят на студа, защото някой е решил, че така ще бъдат предпазени от страшния вирус...

Dimitar Dimitrov

Здравей, Кире! Понеже ти си привърженик на ваксините, та ми е интересно да разбера, какво ти е мнението за ваксините които идват към България за COVID-19? Според теб уместно ли е да бъдат използвани в толкова ранен етап, все пак за разработването на дадена ваксина и нейното тестване са необходими поне 3 години? Все пак не искам да съм бета тестер... Поздрави на теб и Веско!

Как виждаш, бате Киро, решението за нашата група м Пейтриън? Как по често да се виждаме и поддържаме? Благодаря, поздрави от Канада.

Vladimir

Христо Панайотов: Здравейте Бат Киро и Веско. Изгледах видеото за печатането на парите. Прав, че всички пари са техни. Няма какво да печелят, но има какво да губят. Неслучайно Мъск и Бил Гейтс изпълняват техните желания. Вчера гледах част от интервю на изпълтелния директор на авиокомпанията Qantas - той направо си каза, че ще допускат хора до самолетите само ако ваксинирани и ще правят паспорти, в които ще бъде отбелязано дали си ваксиниран или не. Когато населението бъде чипирано, който протестира, ще му бъде изключен чипа от системата и занулен. Сиреч всичко става виртуално. Във филма "Духът на времето", който си гледал имаше една малка част на Аарън Русо с един от фамилията на Рокфелер. И му беше споделил, че крайната им цел да чипират цялото население. И си спомням, че в едно от видеата каза, че няма как Африка да бъде чипирана. То може да няма, ама ако искат да влезнат в определена страна, ще им забранят.

И ако не .... защо

Мислиш ли че накрая доброто винаги побеждава ...... и ако е така ....защо

Здравейте Кире и Веско. Защо Слави толкова много говореше как били на запад. Свиквали референдуми по всякакви теми, били будни граждани, отстоявали си правата, всеки имал право свободно да изрази своето мнение и т.н. Да бяха свикали отдавна референдуми - за или против маските, за или против затварянето /няма как да стане/... Заблуден ли е или нарочно подвежда аудиторията?

Dimitar Dimitrov

Здравейте бат Киро и Веско имам няколко въпроса към вас 1Според теб как ще приключи целия цирк с вируса,възможно ли е сега с тая ваксина да преметнат хората(те са глупаци и ще се вържат) и те да повярват,че така са излекували вируса или по-скоро ще разкрият целия цирк. 2.Кога мислиш,че ще приключи цирка и дали ще има още такива вълни(то не може да бъдат до безкрай) 3.Мислиш ли,че целта им е още да оправят света или само се ебават с хората. 4.Какво мислиш за бойците Хабиб Нурмагомедов,Багата,Конър Макгрегър,ако можеш да кажеш за всеки по отделно. Поздрави от боксов клуб цска.И по-междудругото меда не помага да бягаш през зимата(веско,ако не разбере му кажи,че се базикам,че през интернет трудно се разбира какво има предвид човек)

Защо ние българите не може да се обединим, защо сме като - орел рак и щука? Как може 30 години да те мачкат, лъжат и крадат най-нагло и въпреки това като гледам, така ще си върви и следващите 30 години. В никоя европейска държава това не може да се случи и продължи толкова време - кораво племе сме ей. Какво мислиш наборе - ще му се види ли края, че нищо не разбрахме от тези "демократични свободно изживяни" години - пълна мъгла..и след мъглата - А! ...пак мъгла.

Здравейте ,не е по темата ,но поне отзова ли се един достоен лекар да отговори на предизвикателството ти към медиците ?!

Krasi Hristova

Това за забавлението го повтарям от поне месец и ако бях аз можеше и по з, ле да по тормозя стадото.

Подкрепям идеята!!

Здравейте. Как според вас е възможно да се обърне ужасяващия демографски проблем за българите.

Пламенчо всеки трябва да върви по своя собствена пътека взимай пример от хора като Киро , Веско и други но живей твой си реалния живот

Беше споменавал че си имал дискова херния . Как това повлия на тренировките ти? И прави ли нещо по специално за възтановяване ? Ако да може ли да направиш клип по въпроса ?

Въпрос към Бат Киро. Има ли шанс България да пребъде? Циганите до 30 години ще са повече от нас. Султана с неговите духовни граници энам ли може би щатите ще му дадат имперските мечти да се сбъднат в эамяна на това да блокира Русия и пътя на Коприната от Китай.

Аэ съм на 19. Имам фейс но не го полэвам особено. Скоро ще успея да се отърва от социалните мрежи. Хубаво е че и ти нямаш. Само эагуба на време. Виж сега един ме питаха эа инстаграм ли эа тигър аэ като каэах че имам фейсбук само те се смеят. Остаряло било. Смешно обаче е това че днешният идиот има фейсбук, театър, инстаграм и други даже. Пълен абсурд е това да имаш всичко от теэи. Един от сайтовете трябвало всеки ден да публикувам снимка или така помня от приятел дето ми спомена. Ебааси боклука трябва да е тоэи сайт. От какъв дерт ще публикувам всеки ден? Нема. Това е. Добре въпроси имаш иначе.

Здравейте от доста време не мога да присъствам на лафовете но днес ще се включа. Размишлявай над това което ще ти кажа Батко Киро. Когато имаш пари но нямаш власт над другите какво от това че ги имаш като не можеш да принудиш никой да прави това което ти искаш. Борбата е за власт над ВСИЧКИ давам пример. Ти имаш пари но не можеш да ме накараш да ти духам обаче ако животът да децата ми зависи от теб ставам зависим и ще духам тук не става въпрос за пари. И още нещо защо богатите хора искат да влизат в политиката? Ти казваш защото парите не са техни а пък аз мисля че е за ВЛАСТА. Тъй като в друг лайф си ми казал че съм млад да ме ложите в графата млади. Последно към Веско искам да пусна и аз едно видео но нямам ония Клюкарник фейсбук как мога да го направя по друг начин. От здраве да не се отървете!

Кажи твоето мнение за вардарска македония и цялата ситуация. Според мен Боко ще наорави грях и под натиск на германия ще приеме всякакви условия от рсв

Здравейте Киро и Веско! Наскоро гледах един сравнително млад милионер , който разказва за това какво всъщност са му дали парите в живота и какво не. Той каза че парите и неговото богатство са най – хубавото нещо което му се е случвало някога , и не би сравнил това чувство с нещо друго. Мислиш ли че в днешно време младите употребяват и имат: силикон, джуки , наркотици и стероиди за да прикрият това че не са материално задоволени , и нямат парите които искат да имат. Мислиш ли че това е една от основните причини те да не правят секс , защото в очите на партньор им , не изглеждат уверени а увереността до някъде идва от парите, и от други неща свързани с парите. Така се губи желанието от правенето на каквото и да е. Лично мое мнение ще си радвам да чуя твоето. Живи и здрави.

Както теб, и аз гледам от гледната точка на другия. И въпроса ми е защо политиците и стоящите над тях управляващи продължават да ламтят за пари, при положение че те ги имат до безобразие? Това е еквивалвнта на това да си преял, и да продължаваш да ядеш и да искаш още...

Здравейте, младежи! Поздрави от Петрич! Какво е мнението на адаша за The Great Reset или така наречения "Голям рестарт", който се готви от Световния икономически форум ? Социалният капиталичъм е изчерпан, това е ясно, но какво следва?

Здравейте Киро и Веско! Искам да попитам и двама ви нещо. В бъдеще ако добре ви се развиват нещата с канала, дали бихте пътували извън България и да направите клипове за живота в чужбина.

Поздрави бат Киро!Темата е ясна,и процесите са ясни!Моят въпрос е друг-веднъж вече съм го задавал,но ти тогава прекъсна Веско.Каня ви като свърши пандемията да идем на нашето ваканционно селище в Пирин планина,да хапваме сиренце с червено пиперче,да се разходим по селото на майка ми Катунци,Мелник,Сандански,да идем на Златолист на храма Преподобна Стойна.Да те науча на македонски песни,да те заведа да убиеш едно прасе,може и да те направя ловец.Е такива ми ти работи.Поздрави!

Поздрави от Ловеч!Киро знам за Абонамента с удоволствие плащам.Скоро ще направя видео за теб и Веско.

Поздрави от Сливен! Какво ти е мнението за възродителния процес и смяната на имената?


More Creators