SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КОЙ Е СИНЪТ МИ?

Много хора ме питат за тренировки в домашна среда, но аз не съм човекът за това…  

Николай Кирилов е синът ми. Той е дългогодишен професионален треньор и води групови тренировки по спининг, аеробика, стречинг и др. От скоро води и онлайн занимания. Ако искате да разберете повече за него и какво всъщност прави, изгледайте видеото.   

Специално за всички тук в Patreon, ще направим LIVE в Събота (05.12) от 18:30 часа.

Трябват ви свободни 5 кв.м и спортно облекло. Ще Ви го представя, той ще проведе една тренировка с вас и ще отговорим на вашите въпроси.  

До утре!

КОЙ Е СИНЪТ МИ?

Comments

Съжалявам, но редакторът в сайта на работи и е невъзможно да се коригира текст. Опитах се да коригирам написаното от мен, но не се получи. Надявам се да ме извините :)

Iglika Koleva

Питате за тема на следващи видеа. Лично на мен са ми ПОЛЕЗНИ, ДЕСТРЕСИРАЩИ, ЗАРЕЖДАЩИ, ЗАБАВНИ, НАХЪСВАЩИ видеата, в които се коментират изтекли 'новини' в 'медиите' . не случайно съм поставила думите по-горе в такъв шрифт. Нужно ми е да се чувствам така и освен всичко друго, което правя, за да го постигна, съм тук, чувам, слушам, внимавам и се забавлявам. Освен пряката ми професия, съм психолог и тук се психотерапевтирам, даже 'купувам' и се уча. Благодаря!

Iglika Koleva

Кире, направете видео, в което и двамата правите тренировката на сина ти.

Атанас Иванов

Много ми харесва. Елегангто и приятно. На пръв поглед е лесно, но нека да го правят всикчки и ще спечелят най-важното - здраве!

Честит Имен Ден в аванс на Ники!Продължавай да преследваш мечтите си,те се сбъдват!Весел празник и продължавайте в същия дух,струва си,полезни сте!Аз с голям интерес ви гледам.

Поздравления за двамата!Много професионално!Поздравления за Ники,много си добър!

Супер сте и двамата

Незнам, само, дали синът е случил на баща, или обратното... Да сте живи и здрави!

Georgi Pavlov

Супер идеа, браво! Очаквам с нетърпение тренировката.

Веселин

Киро ти си машина но евала синати направо размаза да сте живи и здрави много здраво и жилаво момче това е няма химия само здраво работа и резултатите са налице поздрави Кире и Веско и на момчето машина ❤️❤️❤️

Страшно много си приличате двамата!

Нямаш грешка Бат Киро уникален човек

🇧🇬🇧🇬

Супер яко щте бъде с нетърпение очаквам


More Creators