SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ОТНЕХА НИ ЖИВОТА БЕЗ ЧИП!

Докараха до там нещата, че друга тема НЯМА.

Вижте повече във видеото

ОТНЕХА НИ ЖИВОТА БЕЗ ЧИП!

Comments

Иначе каква тема, бат Киро? Ти добре правиш като обясняваш и показваш на децата как и какво трябва да правят на тяхната възраст. Е, там трябва и родителите им да помогнат малко. Надявам се, че ще отмине това затъмнение, но и ние малко трябва да игнорираме всичко, с което ни заливат мозъците в СМИ.

Яни Мазов

Ох, за жалост е прав! Всеки се е насрал, изплашил, покрил, тема освен Кромид-19 рядко се намира...да не говорим за психоатаката по телевизията!!! Вече като видя сутрешен блок или новини - директно сменям канала!!!

Яни Мазов

Тема: Бат Киро, разправи нещо за курвите от едно време. Сравнение със сегашните. Кои бяха по-коварни?

Няма да е винаги така

Бат Киро въпреки всички тия олигофрени я България има доста по нормални хора отколкото в западната част на Европа

Valentin

Kire, ste ti podskaza edna mnogo interesna i sladnikava tema za tvoe video. Napravi edno video za imaniarstvoto . Tarnovo e starata stolica na BG, mnogo tzare sa minali prez tozi grad i mnogo cennosti sa zakopani po bairite. Ako znaesh neshto, napravi video, mislia che na horata ste im e mnogo interesno.

Chao!

Днес попаднах на това... То е трагедия просто

https://youtu.be/kL_5XS1E1Mk

Аэ съм на същото мнение. Мислят се эа недосегаеми. Нормално. Като накой не ги е пипал от толкова десетилетия. Няма особена разлика между сега и преди 1000 години. И тогава е имало някой слеэнал на эемята бог (император) дето си е мислил че рая у вечен докато не го докопа някой и край. Винаги у имало такива хора. Вярно днес технологията е много по добра и е най вече в тях но и съзнанието на хората се е променило и е еволюирало. Тъй че може днес теэи дето властват над света да ни се видят недосегаеми но иэлиэа че такива няма. Тогава на хората също им е изглеждало все едно са недосегаеми и пак са ставали случките. Не е много оформен коментара но раэбираш какво искам да кажа.

От Кристиян Тодоров Мичев 29.09.1999 Бате Киро бъди жив и здрав ти и цялото ти семейство.За съжаление си толкова прав , че понякога ми се иска тази банална простотия,да беше сценарий от тъп филм но не е, това е голата реалност. С Уважение К.М

Огромен си! Развий историческа тема за Македония и сръбските лъжи и пропаганда с помоща на Георги Димитров.

Бат Киро!

Бате Киро, може да направите видео на историческа тематика. Поздрави, нищо не е свършило, само напред!

Здраваеите банда, идея, за клип как в началото на 90,те започва всичко и как сее крало на поразия и после защо сме на това дередже, и на всичко отгоре тези крадци са идоли на моето поколение, и на по младите мерси... 👌 👌 👌

Бат Киро, недей така!Аз не мисля, че живота е свършил.Да ни тормозят колко да ни тормозят.Само ще ти припомня твоето видео "Много по-сташни работи сме преживели".Твърдо няма да свиквам на техните глупости!Помня какъв ми е бил живота преди и оценявам какво съм загубил сега, но ще си го върна рано или късно, на каквато и да е цена.Знам, че ти е болна тази тема, на всеки му е болна.Но трябва да се поддържаме.Не трябва да се отчайваме.Те това целят да ни депресират и психясат, да ни откажат от живота който имахме и който искахме!Веско ти даде добър жокер!На мен лично много ми допадат видеата от миналото ти каво си преживял, независимо на каква тема стига да няма вътре ковид-19, смърт, болни, мерки..., особено сега през знимите месеци.Много ме разпусват и развеселяват.Направи го на пук, пускай такива видеа.Ще се радвам ако го направиш!

Направи видео за римския аквадукт до Велико Търново. Барем да видим преди 2000 години как са строили така наречените (глупави и неуки) римляни. Кажи последното изобретение което е повлияло добре на човечеството кой и кога го е направил. Последно се сещам ,че ни учат как да си мием ръцете. Не по-умни а по-глупави ставаме от ден на ден. Стигам до извода че преди 2000 години хората са били 100 пъти по умни от сега

Бате Киро, съжалявам, но ще ти го кажа честно- напоследък започна да говориш прекалено много глупости! започвам да съжалавям, че си поднових таксата за каналът ти в "Пейтриън" за този месец.

Здравей, Киро и от мен. Даже не знам как да де обърна към теб, защото съм на 31 г.и ми е неодобно по малко име...Тъй като за мен ти лично си като учител по живот, би ми било изключително полезно и приятно да ни разкажеш и посъветваш как със съпругата ти сте съхранили брака си вече толкива години. Ние, младите семейства, имаме нужда от съвети и примери, така че да се съхраним като едно цяло. За съжаление вече е нормалнонда живееш с някого 10 години без брак, че и две деца имат, ама не с сключили брак...това каква била разликата...Ще се радвам и ще съм благодарна ако споделиш с нас по тази тема. Благодаря ти за куража, съветите и лафовете...разсмиват ме с глас. Господ да пази теб и семействово ти. Чао (щрак с пръсти).

Не гледам телевизия от 90та - тогава бях 10ти клас и общуването очи в очи ме интересуваше повече от простотиите по телевизията. После да съм гледал по филм седмично. Новини само когато съм на гости на заклети телевизионери, някои от които имат и по два телевизора в една стая - единият над хладилника, другият на стената напреко. Леко ми е на душата, няма го това напрежение, което виждам у телевизионерите покрай мене. За новини - има интернет, има много източници, всеки по своему да преценя на кои източници да вярва. Познат на мой приятел-телевизионер умрял. - Ковид - каза моят човек. - Има ли аутопсия? - попитах аз. - Няма, ма нема начин да не е ковид - какво друго може да е? Затова никаква телевизия. Сегашните властници считат хората за пионки. И други властници, в друго време, са считали своите поданици за такива. За тях играта е свършила зле, за сегашните властници също ще свърши така. Някои пионки* доброволно ще се самоубият, стига да им кажат, но на другите няма да ни издържат нервите в един момент, щото с тоя затвор пак ще се стигне до "Да ядат пасти!". Така че No passaran! Борбата е безмилостно жестока. Борбата, както казват, е епична. Аз паднах. Друг ще ме смени и... толкоз. Какво тук значи някаква си личност?! Разстрел, и след разстрела – червеи. Това е толкоз просто и логично. Но в бурята ще бъдем пак със тебе, народе мой, защото те обичахме! * Вижте колко от коментиращите тук https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2020/12/08/4149339_zdravniiat_ministur_pochti_sigurno_detskite_gradini_i/?ref=home_layer2#comments-wrapper се молят за удължаване на затварянето.

Александър Стоименов

R PD JFPR ;EIE[ WIMSN od od; .emjd= Опа, И за този месец успях да дам лепта. За останалите. ПАРИ НЕ СЕ ВРЪЩАТ. баати нахалниците. То и аз съм 95 килограма, благодарение на тебе се взимам в ръце. Продължавай да ме мотивираш. Аз ще продължавам да бягам. С изключение на дъждовните дни. Не обичам водата, особено мократа вода.

Xan Dragonhand

Прегледай клиповете пак и се питай дали има смисъл да питаш такава простотия.

Ivan

наздраве между впрочем ...

дръжте се и вярвайте в бога.. налага се...човечеството много пъти в историята си е подлагано на тестове ....доброто ще победи...може би тези които го организираха ще си получат заслуженото и ще освободят света от присъствието си .....

Прав е. Как да разказва стари случки, като някой му е отнел всичко. Как да се похвали с нещо, като и той е в КЮПА. Отсрани тези , които дърпат конците да си викат..... БЛАЖЕНИ СА ВЯРВАЩИТЕ. И АЗ НЕ БИХ СА ХВАЛИЛ ЗА НЕЩО, АКО ЗНАМ, ЧЕ НЯКОЙ СИ ИГРАЕ СЪС СЪДБАТА МИ.

Кире, след всичко лошо, ще има и добро и хубаво. Сигурен съм, че нещата ще се оправят. На 39 години съм и не губя надежда, тренирам всеки ден по час и половина и ми дреме на леберкеза...

Единствения, който не го е страх да каже истината.

Здравейте, започнете да правите по 1-2 видеа на месец за ЛЮБОВ КЪМ БОГА.

Бат Киро, идея не мога да ти дам! За първи път от 10 години имам възможност да се прибера в България за Коледа, дадоха ми отпуска!Баба ми и Дядо ми казаха да не се прибирам да не ги заразя!Всеки ден са на магазина бутат пари,брави на врати колички за пазаруване и т.н. Озлобих се, ходя по магазините до пощата и чакам само някой нещо да ми каже да му скоча , без да се усещам!Не знам просто не знам дано говедата да се ваксинират и всичко да приключи!Все се надявам че създадоха тая простотия и сега измислиха ваксината за да я приключат дано не си прав че до края на живота ни ще е така !

Кириле,наистина няма теми за разговори,защото темите идват от живота а сега такъв няма,и спомени неможем вече си създаде,само от старите каквото си запазим,много е обезсърчаващо!

БАТЕ КИРО КАК ДА СЕ ПРЕДПАЗЯ ОТ СЕКВАНЕ НА КРЪСТА? БЛАГОДАРЯ

Тез копелета вярно преебаха всичко ама съм им ебал майката пумиярска. Всичко, ще отмине.Живи и здрави да сте бат Киро и Веско.

Кире Кирееее Кире, еба ни се майката. Прав си за всичко. Прав. Живи и здрави да сме, това е най ценното сега.

Aleksandar Antimov

BULEXIT

Здравейте бат Киро и Веско аз мисля че трябва да си дадеш малко почивка по едно видео на седмица отдайте се на семейството до нова година намали гледания на новини и си мисля че ако направите някое видео за твоя внук колко е пораснал колко е умен и т.н. си мисля че ще се разведриш малко но вие си знаете бъдете живи и здрави чао

Харесват ми видеата за соца стига с тая корона.

Лелее,на теб наистина доста ти се е отразило и ти личи.Това видео е наистина супер негативно!На мен пък не ми се отрази по никакъв начин. Слава богу не съм спирала да работя,да спортувам,да се събирам със семейството и с приятели .Празнуваме рожденни дни,веселим се!Малките деца се събират с други деца, които са здрави .И да няма заведения, който иска ще намери начин да не му се отразява. Иака сте здрави бъдете Благодарни!Това е най -важното.И просто смените фокуса!

Прави ми впечатление , че ежедневно се съобщава за самоубили се хора и млади и стари...тия новини,изолации и тн. наистина побъркаха бая народ.

В.П.

Поклон!😥🙏

Така е Бат Киро напълно си прав.Ето сега на скоро разбрах че едно момиче от Село Градина Плевенско се Обеси на 28г. Женена с едно дете на 11месеца. Посещавала некаква Секта Църква Сатанинска и там са и промили мозъка и момичето се Обеси.И Особено сега и с Ковид19 ептен хората се шашърдисаха

Видео тип " Дух на времето"

Ебаха ни майката както трябва! Не ми се вярва скоро тоя простотия да приключи. Планове никакви. Карам ден за ден щото незнам утре кво ще измислят

Айде чак пък толко. Хората войни и робства са преживели с години, та сега за един ковид.

Hristo Zlatkov

Тема за Слави Трифонов новата партия и какво очакваш да се случи на следващите избори. БЪЛГАРИЯ СЛЕД БОРИСОВ. НОВА ТЕМА🙃

Според мен един МНОГО голям проблем на Държавата, е че набутаха всички по апартаменти в градовете. Отидете в някое село и вижте хората. Пак си се събират, защото са малко и няма така болни. Всеки ден има нещо да се оправи - особенно, ако имаш животни. На практика няма как да си депресиран. Ще видите, че след кризата много хора ще започнат да търсят имоти по селата. Селските хора винаги са били по-здрави и по-устойчиви психически. Стига да не влезеш в някоя въртелешка с кредити

Georgi Ishkitiev

Точно това мисля и аз! Явно Кирето много ги гледа. Личи си, че е напрегнат! Кире! НЕ ГИ ГЛЕДАЙ! И аз съм направо супер! ДГД на тези манафи! Не може да ме накарат да ги гледам!

Божидар Пачовски

Може да направите видеа за чернилката на запада и/или за интервюто на бай Тошо. Поздрави! За всичко е прав бат Киро.

Аз за това от 2 месеца не гледам новини и ми е много добре. Някой ми казват, че не може така да си заравяш главата все едно нищо няма. Колкото и здрава психика да имаш, слушаш ли новини, интересуваш ли се - то ти влиза в главата. Очаквах, че ще ни затворят за това си заделих пари. Сега мога още доста време да си живея без да работя - въпреки, че в момента си имам пак работа. Затвориха залите, но вчера ходих побягах на стадиона.. има на доста места и уреди за трениране. Даже ми е много добре сега - спокойно, няма толкова хора, няма навалица. Работя си от вкъщи. Единственото ми притеснение е да сме здрави, родителите ми да са здрави, че сега един зъб да те заболи и става голям проблем. Трябва човек само да се заобиколи с няколко приятеля на които не им пука много и да тренира. Като няма какво да правиш - мети листа на улицата, ама прави нещо. Организма си знае работата, трябва му само храна и движение и той намиста всичко - болести, психика и т.н.

Georgi Ishkitiev

Кире, не си прав! Катастрофи, Грип А, Грип Б, Рак, HIV... нищо няма. Само К19 :D. Но, че ни взеха живота си прав! Прави позитивни видеа и не гледай НОВИНИ! Спри да се интересуваш и няма да коментираш за К19. Аз не гледам новини от месеци! Всичко що е то К19 в Интернет.... Следващата страница! ;) Жив и здрав!

Божидар Пачовски


More Creators