SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


LIVE: ИЗБИВАТ НИ КАТО ХЛЕБАРКИ - 12.12.2020 - 18:30 часа

Тази вечер ще има лайв от 18:30 часа.

Моля, въпросите да бъдат под този пост. 

LIVE: ИЗБИВАТ НИ КАТО ХЛЕБАРКИ - 12.12.2020 - 18:30 часа

Comments

Много добре го каза в началото. Излишно е да плачеш и да съжаляваш на погребения да речем. Трябва всеки ден да живееш искрено и накрая да не съжаляваш за нищо, да върнеш на доброто с добро, на лошото с още-по лошо!

Той Dim4ou го изпя много добре - Богатите стават по-богати, а бедните умират. .... Някои са весели и си живеят, другите реват. Въпроса е да не гледаш телевизия/медии и да си от първите. Киро е единствения който разкрива част от плановете на Богатите. Евала

BULEXIT.

6meseca chakah da krimirat edin ot moite priqteli i da izpratq praha mu na mayka mu v litva

Да ви кажа и аз в Германия се разболявам от грип много рядко. май за 5 години само 1 път съм се разболял. А като бях в БГ както теб по 2 пъти на Година. Ама аз от доставреме спортувам и се храня добре а и парното работи добре засега :) въздуха ми изглежда много по-чист. Аз като се прибера в Пловдив и усещам мръсния въздух в града от старите коли.

Трябва всички да емигрираме в Танзания.

не бойте се бе ...пиите ракия яжте люто и се движете...

аз имам колове..и идвам веднага...

много добър син имаш...

бах тия американци ...застреляли иранския учен 13 пъти в главата с дрон....или израелтяни ...кво праим бе ...революционери...

само пребиване..нищо друго...на кучето..

във втэрник ще бъдат 3337 при 10010 теста ...

киро о ..гениален си..2017г. говорех че със смъртта на гладни хора -геноцид от б.б. пенсионери .им вдигнали пенсията на оцелелите.. пълен ташак драги българи...

И този лайф го изпуснах. А последните две седмици спрях да бягам. Прости ми.

Xan Dragonhand

Това с самолети пръскане е поредната ГЛУПОСТ да си седим в дупките... Има толкова по лесни начини като вода храна и...

Моите съболезнования и продължавай само така!

Съболезнования за загубата.

Имам собствена теория за случващото се. Този геноцид не се случва само в България, това се случва в по-голямата част от света, която е обвързана по някакъв начин с щатите. Явно идеята е да се намали застаряващото и болно население, от една страна защото трябва да останат най-вече годните да работят (тоест роби), и от друга страна да облекчат здравната и пенсионна система. Няма да се плащат пенсии, здравната каса няма да поема лекарствата на болните, и така милиарди евро ще се вливат в банковите сметки на определени личности. Но според мен не го правят и заради парите толкова, колкото да покажат, че могат да го направят, че могат да си играят на богове с живота на всички!

Танзания е една от няколкото страни по света, които отказаха да наложат на гражданите си маски, социална дистанция, мерки и локдаун. И въпреки злокобните прогнози за “страшните последствия от такава безотговорност”, в Танзания проблем с ковид няма. Аз самата живея в Занзибар вече от месец, а мои приятели са тук от 9 месеца. Излетях от София за Занзибар на 13-ти ноември, петък. Как да пропусна такава уникална дата? 🙂 Мнозина сигурно се питат, как така Танзания не последва примера на цял свят и не принуди гражданите си да надянат маските, не въведе задължителна социална дистанция и локдаун? Още през май президентът на Танзания излезе с официално изявление, в което разказа на народа си, как е направил малък експеримент - изпратил е до лаборатория за тестване на ковид, проби от коза, папая и коаре (вид птица), като ги е представил за човешки. Пробите са се върнали от лабораторията позитивни. Президентът се разсмял и казал, че щом козите, папаята и птиците са заразени с ковид, ами... ще ги карантинираме! “Ако видите нещо такова, трябва да знаете, че тези тестове са някаква мръсна игра.” И с това въпросът за “пандемията ковид” в Танзания приключи. Много често, мои приятели от България, както и непознати сънародници, следящи постовете ми, ме питат: “Наистина ли там няма маски и локдаун? И ковид ли няма?” Става ми едновременно и смешно и тъжно... Забравихме ли, че може да се живее нормално и щастливо, без маска, с приятели, с отворени заведения и магазини, без никой да ограничава контактите ни с природата и помежду ни? Защото, може! Тук е така. Така може да бъде и в България! От нас зависи да свалим маските, да загърбим страха и паниката, с които ни облъчват, - вече 10 месеца, управляващите и масмедиите. Запитайте се - защо в Танзания няма маски, мерки, локдаун и... ковид? Ако този вирус е толкова заразен и смъртоносен, защо в Танзания ежедневно кацат самолети с туристи от “супер заразената Европа” и нищо лошо не се случва тук? Защо всички, на мига, свалят маските и се втурват по плажовете, ресторантите и нощните барове, ЗАЩО в Танзания ковид няма? Някъде схемата се чупи. Тук обаче няма и 5G... Няма и самолети, оставящи странни следи в небето. Няма ги и нашите родни политици,... няма щабове. А, и още нещо: Не вярвайте на лъжливата информация относно Танзания и Занзибар, която се дава на официалния сайт на Министерството на външните работи, че виза за Танзания трябва да си извадите от Берлин и се чака 2 седмици. Виза получавате на летището още като кацнете (visa on arrival), струва 50 щатски долара, тримесечна, която може лесно да бъде удължена на място. Друга неистина, пак от сайта на МВнР е, че за Занзибар се изисквала задължителна ваксинация против жълта треска. Не, не се изисква!

Evgeni Staychev

Сега доглеждам и се възхищавам на хората...., ти им говориш, че в спорта и въобще във всичко се иска постоянство, то те пита, за 1 път седмично. Даааааааааааа.

Болницата в нова Загора май я затвориха умишлено я фалираха а в Сливен болниците места няма

Щаба се хилят защото заради геноцида си напълни ха джобове те

Живи и здрави да сте Веско и Киро и вие и семействата ви чест и почитания Когато се прибера в Търново ще пиша да ви почерпя :)

лека вечер. беше супер и до нови срещи.

Интересно ми е, и предполагам много важно за всички тук!Да каже доктора, какво откриха патолозите след аутопсията на хора с ковид-19.От това ли е починал или не в крайна сметка?

и аз не го харесвам кобрата ,то му личи че е смешен

Министъра на Здравеопазването той буквално се подиграва със хората. Като Кукли контролира. И само съсипване и унищожение ние малкото хора сме от единиците

Ники лъха на здраве и сила.да сте живи и здрави.всичко което казваш е правилно.

България започнаха да я унищожават от времето на Иван Костов.Защо народа тогава не се намеси?!

Бат Киро има нещо вярно в това което пос;едният човек каза. Аз живея в Англия и от 5 години тук съм карал грип 2 пъти. В България всяка зима карам по 2.

На Мен Много ми Хареса упражненията са страшни

Възхитена съм от Никито - тренировките са невероятни!Възпитал си с Дидка страхотен левент .Целувам Ви от сърце най -вече малкия Кирчо.Напред и само напред Български Лъвове!Светла наборката

за тях политиците

какво мислиш за новото видео на Цанов за скритите символи в парите? Споделяш ли мнението че ни ги слагат точно пред очите за да не прозрем истината за геноцида който ни е налаган?

бат киро кажи защо докторите учат сумати години ,а политиците не .И няма филтър или сито

Какво ти е мнението за Бокса. Пулев срещу Антъни

Хора аааа, пръскат ни с съмолети цистерни

Здравейте пичове, въпроса ми е имаме ли шанс да вдигнем революция срещу системата, в която живеем, също както Франция някога го е направила? И ако има такъв шанс, дали ще стане по-добре или по-зле?

Хората във Англия са Изкукуригали. Носят Маските. Карат Колите и пак носят Маските не ги махат тия Маските. Имам един приятел който му казвам колко е било добро времето през Комунизма а пък той ме заплува. Имам няколко въпроса да те питам чрез Вяйбъра да говорим

Здравейте момчета🙂Кире искам да ти кажа че ти за мен си най-осъзнатият и адекватно мислещ човек!От В.Търново съм и се гордея с теб човеко!А Ники е най-харизматичният и професионален треньор който съм виждала!Моля ви не спирайте да мотивирате разумната част от това болно общество!Поздрави❤

Интересно ми е, и предполагам много важно за всички тук!Да каже доктора, какво откриха патолозите след аутопсията на хора с ковид-19.От това ли е починал или не в крайна сметка?

А да за това, което казваш си много прав. Прав си котлова храна знам.

Съсипаха ни само се гаврят със хората . Медиите само ни лъжат. Щаба само краде. Всичко е унищожение. А Бойко. Само Пари мислят

В основата е ЕКОЛОГИЯТА.Елита иска ЗЕЛЕНА ПЛАНЕТА за наследниците си.Те вече нямат нужда от стадото изкуствеуния интелект и роботиката ще заменят масата.

Бат Киро, мислиш ли че Кубрат Пулев може да вземе скалпа тази вечер на Антъни? И защо не ти се говори за нашия топ боксьор, все пак за втори път стига до мач за Световната титла!

Viktor

Здравейте бат Кито и Веско ще се оправим ли след време?

Цялата работа е шепа богаташи да управляват света

Цялата работа е шепа богаташи да управляват света

Здравейте!От В.Търново съм и искам да ти кажа Кире че ти си моята ваксина😃За мен ти си най-осъзнатият човек!Ники синът ти е много адекватно подготвен и знаещ и можещ човек...син на баща си🙂

Веско благодаря ти че въпреки правописните ми грешки го прочети добре поздрави лично за теб

Бате Киро, горе главата, ще се справим, не знам как но сега след голямото сито се надявам олигофрените да намалеят и тази порнография да има положителен ефект в крайна сметка. Поздрави от морето (Варна)

Бате Киро, мисля си, що не направиш видео за Търново-Царевец, Трапезица, църквите от твоя поглед и на Веско. Това ще повдигне самочуствието на Българина, този който все още се чувства такъв. Лично аз ще го изгледам с интерес.

Трябва да му зашият устата. Сто процента и там има това може, това не може да се говори. Или после не го излъчват.

Здравейте, адаша е страйотен и е голяма причина за гордост на баща си! Пожелавам му много професионални успехи както и на вас

Мравешката ферма е един аквариум с мравки които си ги гледаш,ако искаш ги мориш ,ако искаш ги храниш,ако искаш абе каквото искаш,а колкото до ваксината,аз съм да ги ваксинират за да може сами да разберем нагледно какво се случва,тук в КИПЪР ВЕЧЕ два ни се бият пред президенството,за това ,никога не губя надежда че може да се промени ситуацията,а за тренировките имам си едни ученици с които си имаме група и тренировките са супер

Синът ти е супер!Много се радвам за теб, че го имаш.Амбициозен млад мъж, спортуващ всеки ден., занимаващ се това което му е по душа, и което може.Дано има повече такива в България, но за съжаление не е така!

За бокса си прав , имаш наблюдение . за такъв бокс стил железният Майк 80-90те можем само да мечтаем. Аз подкрепям Кобрата защото е Българин и представя България много добре на световно ниво.

За ваксините си прав, но малко в плана има леки нелогични неща, с които не съм съгласен. Няма логика да се ваксинира кърмаче за хепатит В. По - логично е да се прави при 14годишните, нооооооооооо.....

Синът ти е железен. Дай боже повече хора като него и като теб. Физкултурата трябва да е за здраве. Фитнес индустрияте днес произвежда назобани и нарочно комплексира хората за да им продава химия и всевъзможни продукти. Аз бягам и тренирам на лостове пляс малко йога вкъщи и се чувствам отлично. И аз преди започнах със занятия с добри преподаватели като сина. Добрия треньор много помага.

Явор

Би ли участвал в формата Фермата ?🤔

Деница

бат Киро скоро се прибирам в България ще се радвам да пием по един Хайнекен

Здравейте Бат Киро и Веско! Ники няма грешка! Евала за това какъв син си отгледал и възпитал! Поздрави!

Химическият пневмонит по всяка вероятност се причинява от азотен диоксид. Точно загубата на обоняние и вкус е индикатор за това. Някои хора са по-чувствителни, други - не. Азотният диоксид е съединение между азот и кислород, натрупва се в тялото, най-вече в белите дробове, оттам - висок пулс, умора, задух... болници с машини за вентилация на дробовете. Чувате ли в малките часове навън ниско летящи самолети? Усещате ли миризма на запален филтър от цигара? Е това е. Пуснаха се няколко проверки на въздуха, защото е очевидно, че има нещо гнило. Потулиха проверките, замазаха причините. Светът е в състояние на химическа война, мъгли, прах, химически дъждове. Химическият пневмонит, събаря имунната система, оттам тялото ни е склонно към боледуване от безобидни патогени. Ковидът например в нормални условия е смехотворен лабораторен вирус, но при смазана с химикали и отрови имунна система, е опасен. Всички са се надишали с ковид прах, така че по-скоро е вярно, че всеки починал човек, умира с ковид, а не от ковид. Но и бактериалните съставки в атмосферата свалят имунната система, също както химията, също както микровълновите лъчения. Хватката се затяга, първа вълна пръскачки, втора, трета... докога?

Евала на Ники, страшен професионалист. От 25 год тренирам и момчето е много подготвено и симпатяга !!!

ForryGor

синът ти изглежда доста натренирано момче, разбира си от работата ! дано все повече хора го следват и се научат на нещо полезно

Синът е супер! Вир вода станах от упражненията, много съм доволна. Браво на момчето ти! Поздрави!

Синът ти е супер. Да е жив и здрав. А този с хормона за растежа е много в тотална грешка, да много прост ще е, ха ха. Младеж не си слагай хормони

Даа дори я правих страхотна тренировка... Поздрави на сина ти

Смятате ли че е добра идея да се снабдяваме с оръжия в предвид обстоятелствата и неяснотата на бъдещете с цел да опазим семейства и приятели. Аз лично имам арбалет понеже за огнестрелно е малко по-сложно ПС: еваларка за сина ти много ме изкефи

Da Niko e kato mashina ne spira

няма как да не ни хареса

Mnogo iskam da znam za nego

Kaji za kobrata molqte.

Кире Веси не ми е ясно може ли Федералния резерв някога да стане държавен . Нали е часта институция Извинявам се ако въпроса Ви се стори глупав.Светла - наборката

Бате Киро, правят се аутопсии и на починали от К 19, повярвай ми. Друг е въпроса, че не на всички.

Кире имам една молба.Молбата ми е да намалиш цигарите бате.А ако ги спреш ще те черпя каквото кажеш😀😉😀

Mersi che se krepim edin drug.

Pozdravi bai Kire i Vesko.

Патолог съм и на такъв бум от онкологични заболявания и то толкова недиференцирани не е имало. Храната е един от факторите, преди 30 години толкова химия в храната не е имало, да и стреса и алчността е голяма и простотията и т.н. Хората да спортуват нормално и да внимават какво ядат и да си гледат храната ако могат. В заключение хората трудно се променят.

Съболезнования Бате Киро !

Кирчо,моите съболезнования,светъл път на душата му

Имам син на годинка и половина и дъщеря на два месеца. Какво бъдеще имат в този свят който ние им оставяме.

Наистина много хора измират,от страх и от всичко друго,но не и от тъй страшния вирус. Това е пълна пародия сами с маски и ще си празнуват сами за да се пазят. И тия в отделенията не те приемат без ковид ,и им викат и се държат с тях като с кучета. И уж няма лечение ,а ги тъпчат с по три и повече аб. Направо пълна гавра ,стигнахме дъното. Но аз вярвам ,че ще ни се случи нещо хубаво след всичката помия:)

Мои колеги от агенциите започнаха да отказват адреси, щом това се случи да си бягаш от работата, не са на добре нещата. Въпроса ми е до кога ще продължи тоя ужас?!?

Знаеш ли, че преди 12 години като споменах за ваксините ме заплашиха, че на Запад щяли да ми вземат дипломата. От 50 души само аз се обадих. Трудно е Киро овце сме ние хората. Учи хората, които искат да се променят как да го направят. Каквото мога ще помагам. Спомени освен за тренирането и за качеството на храната, там е основното. Учи хората да не се навират по градовете, а да живеят по селата. Трудно е, но от някъде се почва. Нееееееееееее не си прав, хората са много, ама много прости. В заключение за тези които се жалват ще спомена, че навремето 2001 бях със заплата от 134лв с дежурствата, те умишленно смазаха лекарите.

Бат Киро много те уважавам тебе и Ники за тренирофката миналата седмица я направих беше страхотна но мисля че много хора нямат вазможноста да правят по 3 тренирофки на седмица не е ли по добре да е една тренировка на седмица за 10 евро примерно мисля че много повече хора тогава ще се абонират за него аз ще съм първия поздрави и да сме живи и здрави!

Здравейте и от мен!Виждаш ли светлина в тунела ?

Деница

Кире уважаеми Те. Не се ядосваи.

Димитър Димитров.Здравейте Бат Киро и Веско.Моите искренни съболезнования!Мир на праха му!Ситацията е доста сериозна в момент и по-зле ще става ако не вземем коловете, защото тези типове са изключително безкруполни и не им пука грам за най-ценното - човешкия живот.За пари забравиха всичко човешко.Заслужават само дървото.Друг вариант не виждам!С приказки само не става!

Бат Киро какво ти е мнението на доктор Георги Тодоров от Русе, и той лае с Мангъров и все го ограничават

Valentin

Бат Киро ,защо не се замислите за Мравешката Ферма?А иначе медиите могат да се съборят ,има съдилища а те не са затворили,критична маса дела и има как да стане,а и си прав лекарите са тези които трябва да станат,иначе няма как,А за ваксините нека в Англия поумрат още малко хора и ще се промени всичко

Първо съболезнования и браво за това което правите с Веско! Не можем да седим и да гледаме какво се случва.....напълно съм съгласна, че лекарите трябва да кажат какво се случва и хората дето мислят да не спим повече че сме като жаби в тенджара

Зравейте, бат Киро не избухвай, но искам ти с две думи да ми кажeш мнението ти за хормона на растежа, напоследък много хора ме навиват да взема. Страни4ни ефекти по страшни?

Точно това казах и аз. Видеото с единия милион изписан като заглавие- за нула време-50 000 гледания. Другите полезни интересни седвижат къде- къде по бавно. Докъто мършите търсят жълти новини и измислени сензации, ЩЕ им бъдат свалени ГАЩИТЕ и няма да са успели да се подготвят с ВАЗЕЛИН.

Голям мач довечера , след 4 часа почва :)

Здравейте Владо от Испания Киро мисля че крайната цел е да ликвидират поколението от социализмът за да останат говедата

Vladimir

Ще спомена, че аутопсия се извършва на всеки починал в болница, ако близките не искат да го освободят от аутопсия или държат на аутопсия. Друг е въпроса, че аутопсии не могат да се правят в този обем, защото патолозите са малко и имат много друга текуща работа освен аутопсии.

kak da ubeda edin moi blizak chuvek za tazi izmama ? toi ne iska da povqrva i naricha mene tup che mu kazvam istinata ? mola dai suvet.

той каза

Киро Брейка - Оригинала

Кире как ще я караме бате.В близко бъдеще.

Ще има 3-та вълна февруари или март месец. Каква им е ползата да го правят този експеримент? Кой печели от всичко това, след като икономиките на всички държави се сриват!

Viktor

Бог да го прости.

Според теб, защо Мангъра млъкна? Кажи мнението ти за проф. Чорбанов? Само той остана май. Докога ли?

Добре де неможели да говорим за нещо друго освен Covid-19?!Дайте нещо по весело

За коронавируса трябва хората да погледнат историческите статистики. В повечето страни на трето място след сърдечносъдовите заболявания и рака на трето място стабилно са респираторни проблеми. Това винаги е било така и преди коронавируса - грипове, други вирусни, бактериални пневмонии и други - особенно при възрастните хора. Но никой не говори за това. Ако започнат така то всяка година могат да ни затварят защото постоянно има вълни на нови респираторни заболявания които вдигат смъртността през есента и зимата.

Явор

Пите Белина

Здравейте, гледах едно предаване на Светла Петрова, с една жена от Сливен, разказ от първо лице. Майка й е била с хепатит, настанили са я в болица, и докато е била там и казват че е болна от ковид. Започват да я лекуват, за Ковид, жената получава чернодробна недостатъчност, изпада в кома и умира. Няма значение от какво си болен, лекуват те от ковид, за да вземат парите от здравната пътека и това е.

Здравейте Киро и Веско, Кире мислиш ли, че всички умрели ги пишат с Ковид19, за да им вземат органите за търговия?

Не е по темата но знам ,че ще е полезно. Защо не направиш един лайв с Пламен Пасков. Ще трябва да е дълъг и не е за всеки но ще е интересно и полезно.

Здравейте Веско и Киро. Майка ми е на 61 и ми разправя за соца какво е било, жената е с акъла си за разлика от моя баща който гледа телевизия всеки ден и е забравил какво е било. Това за мен е показателно, майка ми която не гледа телевизия от десетилетия и баща ми който гледа всеки ден са огледало на промитите мозъци и здравите хора заради телевизията

Защо казваш , че баща ти е бил лош и саможив човек?

Какво ще кажеш, каква е причината за сегашното положение, то причина от Ковида ли е или има предистория? Не мислиш ли, че това е следствие от разбитата имунна система на хората от фалшивата храна, стреса, алчността за пари и вещи.

Смъртност - естествена, изкуствена, насилствена - през вековете е имало много допринасящи събития. Сега лошото е, че има доброволна нераждаемост...

Вярвам, преди 12 дни погребаха баща си, когато го приеха в болница не ме пускаха да го видя заради мерките, но след скандал и връзки влязох при него... Той беше с инсулт и не му бяха давали вода в болница.. Изписаха го и го лекуваха по телефона налаганеше се аз да му слагам системи, а аз не съм медик ако нямах връзки даже и в болница нямаше да влезе и най вероятно щеше да е ковид

Ot kakvo pochina bashta ti?

Здравейте Киро и Веско.Предстои депопулация и елита от години не го крие.Стадото обаче приема всичко за конспирации.......Елита иска свят с 500 милиона.Един на 16 ще остане след мероприятието.То ще продължи 5-10 години.

Кире, ОК де брат. Да се дигнем и да ги избием или да ги затворим. Бая внимание на констатациите обръщаме. Лъжат, избиват и крадът, а ние кво правим- само се тюфкаме.

ForryGor

Dano tova s COVID da svurshi

Кире ти ще си сложиш ли таз безплатна ваксина

Бат Киро моля информация за новите RNK ваксини и заплахата от тях?!!

Седим и чакаме?

Те ни избиват. Тогава какво е решението?

Да спамена само, че избиването, не е почнало от сега, а от преди 20-30 години. Помислете хубаво.

Moite suboleznovaniq.Bati Kiro moje li da ni kajesh zashto se beshe skaral sus bashta si?

Сега е супер! Малко е леко усилено, но да стои!

Здравейте момичета Как според тебе бат Киро може да се върне поне малко здравеопазването от преди 30 годони

Filip Petkov

kakvo mislish za (OLAF) Европейска служба за борба с измамите ? po moi nabludeniq i takiva pokazani v interned si zatvarqt uchite za mnogo izmami v evropa ? spored teb te korumpirani li sa kakto sichki ostanali ?

BULEXIT.

Бат Киро в Русе се чака за погребение поне 9-10 дена, и с багер копаят гробовете и не могат да насмогнат

Valentin

Чувал ли си са ковчезите пълни с пясък ?

Веско, кажи на бай Киро да се приближи до микрофона, че на ТВ-то се чува малко слабо!

mnogo ta uvajavam breik kaji dobre li e da stana shofior na bus ili solo kamion

Христо Тодоров

Бар Киро,какво мислиш за упражнението ,,китайско столче” ?

Кире, жената на моя чичо постъпи в болница заради проблеми с бъбреците. Изписаха я в запечатан ковчег и с диагноза Ковид, а тя почина от бъбречна недостатъчност. Разрешиха само на четирима човека да са на погребението, защото страшният вирус убива и от ковчега. Проклети да са!

Въпрос от Бисер: Радвам се, че обърна внимание на медийният геноцид. Медиите са пропагандата на властта. След първата световна война, когато телевизията се ползва за пръв път от военните, виждайки мащабната й сила, я пускат в перманентна гражданска употреба. От тогава до днес телевизията, заедно с Холивудските продукции, се използват за обработка на масите и държането им в подчинение. Та въпросът ми е: Как според теб като общество можем да противодействаме на това? До сега никой не се е опитал да протестира против произвола на основните медии. Какво би станало, ако хората барикадираме централите им и не им позволим да бълват глупостите им? Благодаря!

Здравей бате Киро! До сега не ми оставаше време да се включа, но последното ти видео го видях преди малко и се включих. Мойте най-дълбоки и искренни съболезнования!!! Да почива в мир. Казваш много верни неща, но с някой малко не съм съгласен, но пък всеки си има виждане. Лекар съм и не всички са такива каквито казваш, но останаха малко читави, но това се обсъжда лично. С нетърпение ще изгледам включването ти. Жив и здрав ти и цялото ти семейство.

Здравейте и поздрави от Испания. Всичките новини са негативни оставете това как ги броят от короната, но много малки и средни бизнеси ако могат да се наречат така пострадаха или вече не съществуват, ПО НОВИНИТЕ ВЪВ ВСИЧКИ СВЕТОВНИ МЕДИИ СЕ ГОВОРИ КОЛКО СА СЕ УВЕЛИЧИЛИ БЕЗДОМНИЦИТЕ И КЛОШАРИТЕ, КОЛКО СЕ Е УВИЛИЧИЛА БЕЗРАБОТИЦАТА И ХОРАТА В БЕЗИХОДИЦА. МНЕНИЕТО ТИ БАТ КИРО , ТИЯ НЕ НИ СПАСЯВАТ, ЕБАХА МИ МАЙКАТА И СЕ СЛАСЯТ ДА ПРОДЪЛЖАВАТ ОЩЕ ДЪЛГО

Valentin

Здравейте Киро и Веско Кире съболезнования и моят баща почина на09 12 20 но на кой когато му е писано съдба

Здравейте Бат Киро и Веско. Цялата тази история освен да ни срине икономичски, да умори хората от глад и да ги лиши от основните им права, друго няма да направи. А за логиката им да не говорим.. Трябва да ваксинираме срещу страшната зараза, която се отмива с вода и сапун, която уж маските спират, и срещу която няма имунизация защото 100% те повтаряла, ама е важно да се ваксинираме де...Аз толкова безсмислени противоречия не бях чувал и сигурно няма и да чуя и в 10 живота напред. И заради тая простотия остават хорат да мрат по стълбите и пред болниците като мухи!

Съболезнования наборче!Мир на царство му небесно!Светла

Здравейте Веско и Киро! Прав си, потвърждавам го! Имам един профил във фейсбук с 3000 приятеля. За изминалата седмица виждам, че има повече от 10 умрели. Млади хора! Повечето са от циганската махала в Сливен

Здравейте бат Кито и Веско.Съболезнования бат Киро! На 24 години съм и честно казано ме е жал,че не помня някога здравеопазването ни да е било на висота,но такова нещо като сега даже и аз не съм очаквал.Лошото е,че 31 години нищо не промениха а още по-лошото е,че дори и сега като виждат колко е зле системата дори след короната не вярвам да има положителна промяна в системата.Иначе всички са против соца, но как пък никой не каза и положителните страни на тогавашната система като примерно Здравеопазването!Трябва да се държим!

Здравей те Бат Киро и Веско абе вчера както си карам камиона ми се обажда един мой Колега и ми се оплаква че Баба му е тежко болна че коронавирус съществува наистина Аз се опитвам да го разобеждавам че не е така както си мисли Не та не той си знае неговата Сега Януари Испания започва Ваксинацията и той щял да се ваксинира Щтот Ковид19 е много опасен казва.Мойте съболезнования Да почива в мир

Здравейте бат Кито и Веско.Първо съболезнования бат Киро.Имам няколко въпроса, надявам се да отговориш на тях. 1.Кога мислиш,че ще дойде края на цирка,колко още вълни ще има,възможно ли е тази третата(която сега гласят да е последна)? 2.Мислиш ли,че всичко може да приключи сега с тези ваксини, които изкарват сега и глупаците да им повярват? 3.Не са ли извратеняци и сатанисти фамилиите като ротшилд,защото до колкото знам поне в началото на фамилията е имало кръвосмешения, нищо чудно и сега да продължава? 4.Сега какво мислиш за какво е целия този цирк,само за забавление на богатите или за нещо друго,за какво се прави всичко това? Благодаря

Киро, онзи ден Боко каза че след 21ви трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се отвори държавата, а снощи каза съвсем различно и като гледам нямат намерение да отварят нищо до март месец! Как ще коментираш това?


More Creators