Днес посетихме мястото, където като дете съм ходил на лагери - село Вонеща вода
Безброй спомени изплуваха в съзнанието ми! Жалко е, че всичко вече е изоставено и са останали само разрушените сгради...
Вижте повече във видеото:
Венцислав Димитров
2020-12-18 21:56:36 +0000 UTCGeorgi Pavlov
2020-12-13 23:13:18 +0000 UTC