SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


НАЙ-УМНИТЕ ХОРА СА В ЩАБА!

Безумните мерки против коБид-19.

Вижте повече във видеото...

НАЙ-УМНИТЕ ХОРА СА В ЩАБА!

Comments

В банката - може! В НАП - атака няма! Но я да отидеш в МОЛА, в магазин над 300квадрата - КОВИ атакува! Това е тотално, изтрещяло безумно състояние и което по-страшно не само на България и българите, ами в целият свят! Явно промивката на мозъци в последните 30г. , започна да дава резултати.

Яни Мазов

Да де, точно така! Перфектна ирония!!! Поздрави!

Яни Мазов

Аз ще ти кажа логиката им, четох я, като го чуе човек и си казва : "Уат Дъ ФЪк, Донкеле". Причната е: "след 10ч. хората си пийвали и се разнежвали, почвали ласките и това разпространява зараза. По-малко достанция щели да спазват, като си пийнат." Пък аз си мислих, че спирта убива вируса. Това са пълни олигофрени, наистина, както и да го погледнем :)))

Лъчезар Райчев

Най-сетне нормално хора,писна ми от лумпени и маскирани малоумници. Щастлив съм че успях да се абонирам за ,,Кътчето на разума" преди и аз да го загубя.Благодаря ти бат Кира

Немога да опиша радостта си ,че има хора с които сме на това мнение ! Бате Киро го доказва с аргументи черно на бяло и то толкова ясно,та дори и лумпените да се замислят ! Браво !

Ами , да ти кажа , не гледам и не следя новини и хорски глупости - темата за ковида се изчерпа отдавна ... ( за хората които имат нещо в главата ) Има спорт , здравословно хранене , интересни случки от миналото , бъдещи планове , може да коментираме идеи за проекти на Брейка , пътувания , филми , професии , урбанизацията на България , новите технологии ... Мога цял ден да ти изреждам - пък ти гледай новини за ковида и слушай чалга - безплатно е !

Пенчо, коя е другата тема бе пич? Не гледаш ли че всичко зависи от ковида вече? За какво да говорим? За чалга ли? Ахмак

Не е лош хумора , ама давайте други теми - 2021ва е вече - стига с тия глупости - има много по интересни теми и неща за приказване :)

https://www.youtube.com/watch?v=QVzS3s6DP3k - Отново уникало интервю ...

Za mnogo godini I zdrave da e

Bravo bate kiro

Евала бат Киро, голям си. Поздрави от Англия, тук на никой не му пука за Ковид. - сина на Петя.

Problema e vav globite i kat nqma trqbva da spazvame. Kakto kazvat kolegite ot Germania, emi te pochvat ot 50 do 500 ama 50 samo ako nqmash maska. Inache bat Kiro napalno si e prav 👌🏼

Размазва просто. Къпят се в антибактериални гелове, за да се предпазват от ВИРУС! Това го говоря от първия ден на ковидиотските мерки. Що за ковидиот не се замисля, че това е антиБАКТЕРИАЛЕН продукт, а НЕ антивирусен!

Живи и здрави да сте и да ни радвате и през новата година.

Аз не мога да разбера, защо нараняваш така говедата? От говедото имаш полза. Ядеш месо, пиеш мляко. А от тея дето ги наричаш говеда, каква полза има? Никаква. Недей така ги нарича, че говедата ще се засегнат и ще спрат да дават месо и мляко.

Уникален си 👍

Евала баче Кире....... със сълзи се смях

Просто се отказваш от тези придобивки и това е.

Ще иэполэват оправданието че ние не спазваме мерките. Това е.

BRAVO !!!SUPER SI.......UMORIH SE OT SMYAH....

ХаХаХа еей много страшен тоз вирус майката си ебало.15 човека може,но 16 човека не.ХАХаХаХА.Поредното яко видео.Браво!

😂😂😂 Много се забавлявах😃 ироничния стил ти подхожда...

Привет от Англия! Тук повечето идиоти които ходят с маски не могат да си познаят лицата. Вече са се изприщили ама яко. Вероятно с маските спят ,та сега ако решат да идат на лекар може е това да е симптом на короната нали?

Много силно видео :)

Поздрави от скапания Лондон ! Някой ден ще взема да се свържа с теб и Веско да си поговорим имам много неща да спаделя с вас.

Честита нова година Кириле!

Хаха...ами да, прав си ...умен вирус.Избира си къде и кога...

Браво, Езопе!

Браво, Кире!Какво ще кажеш за Проф.Иво Христов?

Честита нова година Кире и Веско, добре започвате новата година. Живи и здрави

Aleksandar Antimov

В Баден-Вюртемберг след 20:00

Два въпроса: 1. Ако мерките работиха... Защо ги въвеждат пак? Нали уж трябва да са проработили 2. Ако мерките не работиха... Защо ги въвеждат... пак ? Жив и здрав да си, Киро!

Добре говориш Кире, съгласен съм, ама кажи как да се преборим с тея лумпени и мерки? Говедата са ясни, но как да си напазарувам без маска, как да се кача в метрото без маска и т.н.т.?

А на Веско честит имен ден на патерици

За много години живи и здрави бъдете

BULEXIT.

Хахахаха браво

То и в Кипър е така, той тук вируса е още по напред има и разписание и сертификат за интелигентност, знае кой, къде и кога. Днес бях на разходка в планината, дори и там имаше идиотоподобни говеда, за това да нека страст, нека го морят, това заслужават, лошото е че и ние понякога го отнасяме и ми идва да грабна калашника вече и дай, който сваря помияр под ножа

А БЕ ТОЙ ЛУМПЕНА СИ БЕШЕ ЛУМПЕН И БЕЗ КОБИТ Ч,Н,Г, БРЕЙК ВЕСКО,

Жалко, че много хора от страх и паника не виждат реално какво се случва. Слепи са и глупави! Хубаво е, че има и хора, които осъзнават всичко, но са много, много малко...

Кефи ме как може по къщи да има 15 човека един върху друг, но не може 2-3 човека да седнат да пият по 1 кафе или на ресторант. Всичко това е с цел, дано минем с по-малко поражения.

В.П.

В Германия след 21часа дори сам в колата да си, ако не докажеш че отиваш на работа или се прибираш 500евро глоба

Yordan Yordanov

Малко сарказъм по нова година не е излишен :D. Но правилно че е само тук това видео, защото и без друго мършите няма да го осмислят. Те имат две мозъчни клетки, една за да клекне и една да стане, някои от тях имат и трета мозъчна гънка, но не се заблуждавай не че са по-умни, тя е от удар с крива лопата.

Росен Александров


More Creators