SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ДОНАЛД ТРЪМП Е КУКЛА НА КОНЦИ!

Моето мнение по темата Тръмп - Байдън и АМЕРИКА.

ДОНАЛД ТРЪМП Е КУКЛА НА КОНЦИ!

Comments

Влизането в Капитолия се оказа постановка. Скоро се разбра, че тия на първа линия дето ги снимаха имаше един с умрял мармот на главата намацан се оказа, че е актьор. Активно мероприятие е това в Капитолия.

Zhivko_Y

Браво!!!!

Пълни глупости. Вземи се информирай малко

НА КОЦНИ ?! Имате грешка в заглавието... Факт е, че тръмп не хвърли нито една бомба през управлението си за разлика от предшествениците си

Kris Yaneva

браво проф. д-р киро брейк...баш в десетката..евалла..

Добре казано Бат Киро. Гледах едно интервю с един икономист дето не му дават да говори. Банките искат да направят държавите и хората доживотни вечни длъжници. Дават заеми като знаят че няма да могат да им се върнат, но докато съществуват държавите ще плащат.И идеята е една банката дава един път а взима всеки месец после. Норвегия и Ирландия са теглили заем за 100 години, САЩ са теглили заем още 1830 година дето не могат да върнат.....Вижте ги колко дължат и 100 поколения няма да ги върнат.

Valentin

Бих добавил,че под кукловоди разбирайте евреи.

Червения домат Тръмп предизборно обещаваше , че щеше да арестува Хилъри и всички други педофили на високо ниво, щеше да се бори срещу ционизма. Влиза на власт, нищо не изпълнява от тези обещания и даже се нагажда с династия от еврейските си господари с няколко внучета еврейски. Голяма работа е Тръмп, голям борец.

you have a lot of world wide support, that is why people want to hate you. So I will tell you from America we love you and thanks to you alot of young Bulgarians are coming home to Bulgaria. We need to save our DNA. We love you.

Демек, всеки да си гледа здравето, семейството, да си работи, да не ламти за пари и да спи спокойно. Благодаря ти, имах нужда да чуя това, което каза. Вярвам ти, попивам всяка дума, благодаря ти. Аз съм 89 набор и от хора като теб (не сте никак много) научавам истината. Дезинформация отвсякъде. Благодаря!

Кире, ако вярваш на БТВ и сие, просто спри. Те лъжат яко и манипулират.

Браво Бат Киро и Веско както винаги си прав за всичко

Ако президента на щатите беше истински лидер на "най-силната държава", досега да ги е ошетал тия льольовци дето му блокират публикациите и му трият акаунтите в социалните мрежи!

Stanimir Vladimirov

Вижте китайците какво правят, когато някой каже нещо наопаки на президента - https://www.dnes.bg/usa/2021/01/15/djak-ma-ne-e-pyrviiat-koito-izchezva-misteriozno-v-kitai-koi-sa-drugite.476573

Stanimir Vladimirov

Бат Киро, не си прав за Доналд Тръмп! Подхлъзнаха го много сериознона тези президентски избори! Демократите сториха всичко, съюзиха се и с дявола, само и само Доналд Тръмп да не бъде в Белия дом! Кризата с короновируса, а сетне метежите и вандалщините, а преди това, през всимките метири години от вандата на Тръмп, само обструкции му правех. Целият медиен пазар в САЩ, в предизборната кампания беше ПРОТИВ ТРЪМП, при това особено яростно! Мобилизираха колосален ресурс, за да попречат на втори пореден мандат на Доналд Тръмп, и го постигнаха....Тежко и гордо на САЩ оттук, нататък!

https://www.lentata.com/page_20365.html?fbclid=IwAR2y3J92eFKlxETm63l_NkEfoDZfFKBDLORpmleuoDcfciHrqIP-snQuC5c

Безобразие. Може ли винаги да ми е толкова смешно като заговориш че не сме роби а лентяй? Няма равно. Виж сега. Пасков ли кой казва тези на капитолия били пратени от демократите. Сега с това оправдание ще го съдят го държавен преврат или опит хах. Не знам защо обаче той каза да вървят на там. Ако не го бе казал то щеше да е някакво орда отишла там па Тръмп ни казал ни чул ни видял той си бил като эвеэда на своя велик събор от десети хиляди Хамериканци дошли като им е важен. Тъй де. Ако ни е виновен там е нормално да каже че тези льохмани сега нападнали капитолия не са от неговите. Нали е от консервативните и последователите на закона той вече на втората поправка? Неговите хора не са го анархия

Запомнил си какво си говорихме :)

дано стане лавина ..

пратих 50 кинта за филма...нали каза да сме ясни...

проф. д-р киро брейка..евалла киро ..гениално прозрение от самото начало на тая дивотия ..

И в Бг е така,политиците си правят театъра,и ние се караме и разделяме

Здравейте Киро и Веско! Във ФБ има група Киро Брейка Дебат и Политика и днес ми резнаха квитанцията, след като изразих същото мнение за Тръмп като на Киро. Моля ви, вижте я тази работа, защото някой използва името Киро Брейка, за да пропагандира своите идеи, които са различни от тези на Киро. Веско, виж ги тия там! Поздрави и браво за видеото!

КИРО ВЕСКО НАЙ МЕ КЕФЕШЕ ОТ ВАС СЪС БИРИЧКА ТЕЗ ПОЛИТИКИ НЕСА ЗА НАС АИ СТИГА ДАЙ ДА СИ ИЗЖИВЕЕМ ЖИВОТА КАКТО НИЕ СИ ЗНАЕМ НЕ МОЖЕШ ПРОМЕНИ НИКОЙ ВЕЧЕ ПРАВИ ПОВЕЧЕ ЛАЙФОВЕ ОТ ВКЪЩИ ЛИПСВА НИ СТИГА С ТАЗ ПОЛИТИКА ТЕ ЛУМПЕНИТЕ. ПАК ЩЕ ГЛАСУВАТ ЗА ГЕРБ А ТРЪМП МИ БЕШЕ ПОСЛЕДНИЯ ДЕРТ ПЪК И НЕМИ ПУКА ВЕЧЕ УСПЕХ,.?????????

Преди много години един американец Алекс Джоунс беше направил видео за Бохемската гора на английски Bohemian grouf което обясняваше за тези неща. В това видео имаше обща снимка на всички бивши и бъдещи президенти. Това видео го има още в ю тюб дори е преведено на български език.

Kiro taka e prav si i tuka az si kupih kniga na mihael moris neshta koito ne bi trqbvalo da znaem se kazva sichko e napisano tam i za tezi hora izrudi sushto deto sa koito gi govorish

Христо Тодоров

Според мен си много прав ...!

Казва съм ти, че за 90-95% съм съгласен с теб, в случая не съм. Тръмп просто е представител на един кръг олигарси да речем, Байдън на друг. И сега там се води тиха гражданска война, за кокала и пътя на САЩ. Улавяш доста моменти, но явно нямаш много информация за ситуацията там ( то вероятно не те и интересува де :D). Но вече в САЩ са започнали процеси, дето май вече и Господ, не мож ги спря. А дали ти си прав или хора като мен, бъдещето ще покаже.

На всеки четири години събират всички бъдещи президенти, премиер министри на кораба куин мери2 за инструктаж и репетиция на ролите в управляваните от тях поданици.

Корпорациите не са подчинени на Тръмп! Има един клуб на трилионерите. Тези компании притежават тези дето ние използваме - Facebook, Twitter, Google, Apple, Amazon. Това е една малка част. Технологиите са с 50 години напред и повечето хора не го знаят. Това, което го изкарват става с бавни темпове. Те знаят всичко за нас и затова толкова лесно ни контролират. Ти сам го каза - "По мое време имаше оръжия, които могат да унищожат света за 5 минути". Защо тогава да ги няма развити и другите технологии.

Не знам дали Тръмп е кукла на конци, но определено си прав за американците. Зомбираха милиони хора да се наредят да глаусват за тотално изкукал пенсионер, който трудно ходи и говори. Прав си и за Харис, тази е безскрупулна и изтъкна от злоба и омраза жена, защитавала стотици педофили в САЩ.

В.П.


More Creators