SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЗАЩО БАТЕ БОЙКО Е МАСКИРАН?

Моята теория за нещата, които се случват последните седмици и предстоящите избори. 

ЗАЩО БАТЕ БОЙКО Е МАСКИРАН?

Comments

Гледам тоя клип една година по-късно... колко прав е бат Киро не е истина.

Zhivko_Y

АЗ СЪМ РОДОМ ОТ Г.О В . ТЪРНОВСКО . ЧАО БРАТАНКА ОТ ЕДНА КРЪВНА ГРУПА СМЕ , АМА СМЕ МНОГО МАЛКО . ИЛИ КАКТО КАЗВАТ ,ТУКА В ДЕ ЛАНГЗАМ .......... БИТЕ ЧАО ЧАКАМ .

0176 43589542 . ПРОЗВАНИ МИ ДА СИ ПОГОВОРИМ МОЖЕ И СВИДЕО ВРЪЗКА . ПОЗДРАВИ . ОТ ДОИЧЛАНД . СИМЕОН

НАБОРЕ ,РЕГИСТРИРАХ СЕ ТОЗИ МЕСЕЦ В ПЕИТРИЕН И СИ ОСТАВЯМ ТЕЛЕФОНА .

Браво Киро ,железен си ....аз сьм в Америка Калифорния ако нещо ти трябва нещо информация от тука обаждай се с удоволствие бих помогнал тел . ми е 925 808 1229 може и вайбьр

Хахаха вярно,че тия боклуци си говорят каквото им дойде на акъла.А на доносниците да го сло... на М..КА им в устата.Поредното добро видео.Браво!!!

Бат Кире, ти си голям човек! Благодаря ти за това, което правиш за нас и то с толкова голямо сърце. Знам, че ако ги нямаше тези ограничения и в YouTube би го качил цялото видео. Т.е. не го правиш защото тук сме се абонирали срещу много малка сума. Знам че би го направил за всичките ти абонати, стига да можеше. Благодаря ти и за телефонния разговор, подейства ми много добре. Поздрави на Веско и до скоро :)

Кире, голям си !

Simeon Kostadinov

Кириле,вярвам в теб,благодаря за видеото,както винаги полезно,живи и здрави!

Чете ли за предложениено в гр. транспорт да не се говори,за да не се сее зараза.Пълни малоумници.Където мога не нося маска.За Франция говоря.И аз съм тук.

къв е тоя министър смешник ..не взимал решения под натиск..ай сиктир бе ...

Bravo Bat kiree

👍

Да ти кажа, снощи в Супермаркет Каприз Свищов полицаи без маски пишеха акт на клиент без маска, а кой ще пише акт на полицаите без маски тогава?!

Росен Александров

Браво за видеото!Прав си, че разбутат ли ти психиката-заминал си. Наистина на фона на Запада в България е сравнително по свободно. Тука във Франция всичко затворено, след 18:00 всичко по къщите и говорят за още затягане. Имам предчувствието, че 2-3 години ще кандилкат света така. Бъдете здрави!

Браво Бат Киро и Веско живи и здрави да сте все така да ни отваряте очите

Браво е бат Киро! Радвам се, че продължаваш в същия дух и ентусиазъм напук на душманите. Може само на 0.36% процента да им сече мозъка но е важно качеството, не количеството. В Англия живея и да знаете не се разхождат зомбита както казват по новините, но овце си има доста.

Абе номера е , че ся няма кво да правят ваксините, трябва да потдържат огъня ,щот са поръчали милиони и трябва да се плащат...

Истини, истини, истини! Благодаря ти!!!

Много истини каза Кире и аз ти вярвам. Скоро ще се свържа с теб , по точно ще ти напиша номера си да ми звъннеш. Въпроса ми ще е за бъдещите избори. Бъдете живи и здрави , супер видео, Благодаря ти

Aleksandar Antimov

Точно така е ,бай Кире много ми, хареса за вируса , че стария ,е бил със ,прав , , сега новия, ще ни оножда,сас крив.😂👍

Genadi Dimitrov

Абсолютно същата психоза можеха да създадат за всеки един грипен вирус в годините - грип А и Б,птичи,свински,сарс , просто не искаха.Явно сега им трябваше на клуководите създаване на криза.Помнете ми думата ,че в момента , в който решат и Ковид ще изчезне за има - няма 1 месец и ще кажат "заедно се преборихме" и тн. глупости.Въпрос на време е.

В.П.

Цяла година без маска ходи, сега я сложи. Кой го знае кво са замислили. Меркел каза , че старите ваксини са и срещу новият щам паднах от смях! Бойко какво да направи като кукловодите ще го изядат на секундата!Той им лиже задника и за Навални го слушах вчера евроатлантически отношения и не знам си кво си...Той е послушно псе няма да скочи да хапе стопанина си

Мъка брат , мъка . Толкова съм изнервен от тази простотия вече . Такива неща виждам всекидневно , такива простотии , че чак не е за вярване . Давам пример от петък , отивам в деловодството на НЕЛК , седят двете деловодителки и шефа на нелк в стаята , те двете маскирани , той не . Скача едната и вика ела в другата стая , че това е шефа , аз я погледнахи и казах е хубаво де , какво от това , на мен не мие е шеф ,тя вика " еее , сега " !?! Докато подписва документите аз я питам " значи вие двете сте се маскирали , а той великия няма маска " , тя ми отговоря " а не , и той е с маска " , аз отговорям " е сега що ме правиш на луд ?", тя отговоря " ама моля ти се , тук е здравно заведение и всичко е както трябва , по правилата " , сгъна документите набързо , набута ги в ръцете ми и ме изкара през другата , задната врата !!! Брат , всичко що е директор , абсолютно не спазва никакви правила !!! Същото е и по другите здравни заведения , болници , администрации и т.н.. Пълен цирк !!!

Браво


More Creators