SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


П*РНОТО УНИЩОЖАВА МЛАДИТЕ!

Във видеото засягам две теми - детска книжка, която промива мозъците на децата ни и другата тема е как п*рното унищожава съзнанието на младите.

П*РНОТО УНИЩОЖАВА МЛАДИТЕ!

Comments

Да имаше кой да ми го каже преди, а наскоро го научих. Ето защо няма мъже и повечето гледа порно и не се занимава. Не трябва, да се гледа никакво порно и никакво само задоволяване, така ще подгинош жените, от зор,че нямаш спиране, няма да ти пука, че те режат. Каза невероятна истина, благодаря, голям си!

Мисля, че клипа е блокиран. Може ли да ми го пратите на лично?

Не бе....това не е нормално бе. Тия са за затвор. Как така ще учат децата на такова нещо мръсните гадове "Какво запомни от книжката" - абе деба аз твойта майка дееба промита. Господинчовците лебеди..лелелле. Еххх бат Кирооо...пълна трагедия. Родителите са виновни, че изобщо позволяват това нещо.

БОКЛУЦИ! ПРЕЦАКВАТ ДЕЦАТА , КАКВИ РОДИТЕЛИ СТЕ ВИЕ БЕ ? КАКВА ДУША ИМАТЕ ? С ТАКАВА ПОКАЗНОСТ ДА НЕ СЕ ЧУДИТЕ СЛЕД ВРЕМЕ ЗАЩО ПОЛУВИНАТА СА ЕДНОПОЛОВИ!!! БРАВО КИРО ,ЧЕ ЗАСЕГНА ТЕМАТА ! АЗ ИСКАМ ДА Й РАЗБИЯ УСТАТА НА ТАЯ ПСИХОЛОЖКА ,КОЯТО ГО Е ЧЕЛА НА СИНА СИ, ТАЯ НЕ ЗАСЛУЖАВА ДА Е МАЙКА , МАМА Й БОКЛУК ДА Е..!

Rusi Vasilev

Кире, погледни в гугъла "Прозорец на Обертон". Ето това се случва.

Николай Хайтов го е казал на сина си: Сине не мога да ти кажа кое е правилно и кое не е в този объркан свят

В този живот не трябва да си педал и наркоман... може да си всичко друго но не и педал и наркоман

Кире, какво стана с ония пендели еврогейските депутатчета, където ги бяха хванали на калъп? Нищо не се каза повече...хахаха... Дейба и педеращината еврогейска...

Бат Кире то си го пише брака свещен саюз между мъж и жена ! Да аз Бях много затворен преди да срещна първото момиче което да иска да правим секс! Аз имах размити представи за секса така беше бат Кире

В моя град манчестър не съм видял толкова остро да играят. Бил съм в местно училище и такива нямаше. Флага раэбира се може да видиш де. Иначе и тук си имаме халифат.

Изморен бил. Живея в Англия и га нямаш упражнения бачках в един хотел. Първо 5 часа сервитьор а после нощен хамалин да местя работи. Като си ида 9 сутринта съм мъртво уморен. Ако има въэможност обаче а си ме видял эаспали а си ме убил нема как да откажа. Нереално е. Не энам наистина как може някой просто да не иска.

Как се множат? Баце идеално го каэа. Винаги съм бил на същото мнение. Логиката е че те ги разправят на всякъде и то като пропаганда. Няма какво да отричаме. Обратни хора винаги е имало и ще има. Но съм сигурен че в село дето не энаят какво означава това няма да видите почти нищо че даже и нищо. На мен вэе да ми омръэва от филмите на холивуд. Винаги трябва да има ко не гей то лясбийка ко не черен не може па и някой жълтурко да сложим че да запълним листа эа да покажем че сме толерантни. Не осъзнават идиотите че това е просто пропаганда. Ако те научат че е нормално това эначи на тебе ще ти е нормално да станеш такъв. Има филми който са много хубави и без да има раэлични раси и манджа с грозде. Има един филм наречен Добре дошъл Роско Женкинс. Само с черни хора е. И все пак е много хубав и Эабавен филм. С днешните филми нещо май ни правят по расисти. Да не говорим че мултикултуралиэма не е създал нито една държава и да я докарал до първия свят. Эападните примати се хвалят с идеята но нито една тяхна държава не е станала важна эаради мултикултуралиэма. Па още си вярват че свободния пазар е причината да са богати.

Веско I love you. Ти си най-невинното дете, което баща ти е отгледал. ( Не познавам сестра ти)🙂 бат Киро за първи път попада на съдружник😘😉

Благодаря за вниманието и енергията, която полагаш за ИСТИНАТА, с цел да отвориш очите на много от нас! Познавам те от детски години и се убедих, че това е твоята истинска пътека! Никой , бе . Никой друг не иска да осветли народа. Само смелите. Не хвърлям прах в очите на тези от нета. Не със всичко съм съгласен, но този филм ме накара да коментирам! И те подкрепям🙏😂

Бат Киро, както винаги си поел по труден път!!! Но кой друг освен теб. Аз съм бай-Велик . Ти така си ме наричаш. Изгледах видеото три-четири пъти преди да коментирам! За първи път тук. Но не се сдържах от истината която от сърце блика . От твоя страна. Аз не винаги съм съгласен с теб, но смея да кажа че в повечето случаи съм! Този път ме разтресе! "Удари гвоздея по главата". ( Веско ще ти обясни) Пак намери много гореща тема, която ме провокира да напиша тези думи в подкрепа! За първи път тук.иначе съм абонат от любов към делото и човека Киро брейка! Както и да е, няма вече смели хора в България! Повечето се сгушиха около далаверите във властта, и си ттайкат! А другите гледат от чужбина! Искат да променят нещата, но нещо не достига! Ти си истински ,ако някой не го е разбрал! Но как да повярват, когато те не са били в същата съблекалня, когато ни говореше нещата от живота , а ние бяхме 16-17 годишни- а ти идваше бягаше на пустия му терен!!!(откачалка) си мислех тогава😉 Ако не си ти да повдигнеш въпроса с различните , едва ли някой ще! Малко са смелите! И много са пренебрежителните..... За това хора, като теб се борят за гласност...! Да се чуе ,да се види. Имаш много голяма промяна в изказването, бат Киро! Опит😉исках още да пиша , но едва ли някой ще прочете! До скоро

Здравей!!! Бате Киро най сетне стана регистрацията.

Тая мърла ако ми е жена съм я хвърлил от терасата без да се замислям.

Atanas

Едно е много да искаш да правиш секс, но да не правиш, защото нямаш приятелка, а това изобщо да не искаш да правиш секс, а само да гледаш порно да ти е достатъчно никак не е нормално. Много са зле нещата. Ти в последния лайф каза, че някакъв 18 годишен не отишъл да чука някакво момиче, защото бил изморен. Още не мога да проумея как е възможно да има такива хора.

Dimitar Dimitrov

На запад вече са превзели всичко, и то от години. Все още държавите от изт.блок са последният остров, и за това пропагандата тук е мн силна. ..и по зле ще става.!

Да не дава господ да дойде некоя партия която да разреши Еднополовите бракове Че чак тогава загинаме

Педрасите в политиката влязоха,че и министър направиха един.

италиянската мафия води децата на 12г. на проститутка.. но наще деца узряват по-бавно..

киро ..много яка тема ..основополагаща...евалла брат...

Белене-Слънчев бряг :)

Най-вече (в България) съм виждала кльощави момченца в юношеството (или мързеливи и неспособни да се издържат мъже), дебели неподдържани момичета в юношеството или такива пораснали - точно асексуални и непривлекателни за противоположния пол, да стават педераси и лизбийки.

Здрасти Бат Киро , бях ти писал как бяхме изхвърлили двама педераса от един мол в Испания 2017 година. Ама се бяха мамляскали един върху друг пред киното баш когато имаше детски прожекции. На другия ден бяхме на първите страници на всички вестници. Ебати и педерасите ебати и лизбийките, ебати и защитата която имат от разни организации. Тая къде чете дали ще е много горда сина и да стане педераст и дас лапа чужди къ...р...ве ?Аз не ходя на парад да претендирам че съм нормален, незнам защо тия психично болни защо не ги забранят. Професор Вучков го каза в прав текст - не е мека китка , не е ляв завой а си е чист педераст.

Valentin

Бясна съм меко казано. Още в началото на клипа в YouTube, като видях и вътрешно побеснях. Омразата ми към тия "различните" става силна е силна. Еба му майката. Какво си позволиха вече. Много ми е тежко.

Здравей Кире, отново си до болка прав, така наречените пеперудки, станаха повече от нас . А порното наистина осъкатява младото поколение. Порното стана много достъпно , преди не беше така. Те сега могат да гледат навсякъде , дори в автобуса, виждал съм повярвай ми. Това ти го казвам сега защото доизгледах клипа след като говорихме. Колко тъп и ограничен трябва да си че да гледаш порно в автобуса на слушалки. Момчето беше 11 или 12 клас. Пълен брак, и тия ще работят че аз евентуално да вземам пенсия. Преди казвах , я доживеем я не. сега си мисля дано да не доживея. Да сте живи и здрави.

Aleksandar Antimov

10 % обратни от населението ебава другите 90% нормални , няма такава пародия !

Сериозно ли са издали такова лайно? Не вярвам. Това ще е поредното падение.

Xan Dragonhand

Навремето не бяхме и чували за такива неща и мисля че е по добре,растяхме нормални и беше хубаво,сега само объркват децата още от градината!

Колкото за порното-набиват в главите на младите,че само това,което гледат,е правилното.а то е все едно и също до припадък и нарочно се прави така.Ако децата нямат родители на място да ги възпитават както трябва в истинските ценности на живота и не ги насърчават да се образоват,четейки книгите,които трябва да четат,за да израстнат като достойни Човеци......."Лошо,Седларов,много лошо..."

Прочетете името на единия боклук и ще ви стане ясно кой съсипва нацията.Ако това беше преди 40 год,тия двете продажни души вече щяха да бъдат на съвсем друго място.Вижте им мазните,нагли,невинни мутри...Отврат!

И по-зле ще става.

Hristo Zlatkov

Цялата история е изкривена, да не говорим за географията и другите предмети, които се изучават без да се позволява вникване в материала. Добре, че разполагам с много книги от време "оно" и се вижда реалната разлика, която дори учители с опит са се умопобъркали по някакви си "партийки" и колонизатори. Няма смисъл да влизам в подробности. Поздравления от Смолян.

Много вярно говориш,Бат Киро,но тези,който трябва да те чуят не гледат теб а онея нищожества-стриймъри,чалънджи и други глупости.

Красивата мома от клипа (Анна Жукивская) я познавам. Преди години работех по един проект в НБУ и там бях задължен да връщам част от заработено като посещавам разни техни курсове, та оттам я познавам. Като човек (и като жена) ми е направила страхотно впечатление, но и други хора, които познавам покрай НБУ, са със странни, или по новоговор "различни", възгледи на тема семейство, деца, секс. Явно има нещо нечестиво в НБУ, аз изтраях само година там, да пазите себе си и близките си от тая душевна клоака НБУ.

Александър Стоименов

Господинчовците эаедно ли живеят? Абе нали нямало да роэберат децата и нямало да обърнат внимание. Е как не като се задават такива странни въпроси

Точно так ,е .Долни мръсни педерунгели.Варват срещу природата

Genadi Dimitrov

Силни думи и крещящо послание както винаги!!!

Обучението започва с такива книжки и завършва с едно гув..но като Gibo Baby (не ви препоръчвам да го гледате). На запад вече имат натрупан опит в това отношение. Ако някой иска да се запознае със сериозни изследвания, му препоръчвам книгата на Габриелe Куби - "Глобалната сексуална революция".

Izvenete me za latinicata . Bate Kiro tova na zapad go pravqt ot dosta godini nasam. Daje naglecite stignaha do tam che da kanqt grimirani pedali da chtat na deca vuv detskite gradini tochno takiva knigi. Potarsi vuv Google "drag queen story time" . Bezobrazie I totalno izvrashtavane na decata . Za sujalenie edinstvennata obshtnost koqto se nadigna sreshto Tova bqha musiulmanite . Tuk v Anglia vsichkite tukashni vse sa mnogo tolerantni I progresivni , I tezi NPO-to tochno tove exploatirat .

за съжаление много малко хора приемат истината казана в очите! Браво, Киро!

Iztraskay I dva shamara da se osvesti...

Първи си, както винаги 🤘🤘🤘


More Creators