SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


СПЕЦИАЛЕН ПОЗДРАВ ЗА ВСИЧКИ ТУК!

СПЕЦИАЛЕН ПОЗДРАВ ЗА ВСИЧКИ ТУК!

Comments

Нещата ще се случат всичко с времето си и само напред и нагоре !

Жив и здрав! Поздрави !

Здравей бат Кире! :)

Жив и здрав! Поздрави от гр.Ямбол! По онова време бях на Христо Донев!!!

кИРИЛЕ, ако позволиш една най-добронамерена препоръка и съвет: НЕ СЕ ОТКАЗВАЙ ОТ YOU TUBE! Идеята ти там да пускаш кратка версия на клиповете, които публикуваш в "PATREON" е добра, но не се отказвай от YOU TUBE! Просто YOU TUBE е много популярна платформа! Чрез нея именно аз научих за теб, а не чрез Фейсбук!

БРАВО КИРИЛЕ! БРАВО! РАДВАМ СЕ, ЧЕ МОГА ДА ТЕ ГЛЕДАМ ТУК! Тия 5 /ПЕТ/, евро за регистрация в "Патреон" за твоите предавания ,с буквално НИЩО! дОРИ НЕ СА И ЖЪЛТИ СТОТИНКИ! ПОЗДРАВИ И БЪДИ ЖИВ И ЗДРАВ!

Bravo!!!Ti si stoinosten chovek ot malko ostanalite...

Браво !!! Ти си от малкото истински хора които си останал!

Бате никакво предаване скоро ще ядем кладница за мезе поздрави...,,

Браво бат Киро. Малко са такива хора като теб които не се страхуват да кажат истината на боклуците в очите. Аз съм такъв и цял живот си патя от това нещо и именно такива хора като теб ме карат да продължа да го правя и да вярвам , че да казваш истината на човека в очите е правилното нещо. Само напред и нагоре !

Но от другa cтрaнa ми е много мъчно че Ти,зa рaзликa от мен cи позволявaш дa го кaжеш нa глac... c името cи и c лицето cи. A ние cе ербaпчем caмо пред две нещa....Две чaши рaкия и фейcбук. Зa товa нaй-мaлкото което могa дa нaпрaвя е дa cтъпя нa тaзи плaтформa..... Зa дa не ме е cрaм....,пред cебе cи...

Гледaм видеaтa ти,може би не вcички...,но доcтaтъчно зa дa ме провокирaт дa cе зaмиcля зa две нещa..... Cупер cе кефя,че cе появявa човек,който миcли кaто мен. Cупер яко!!!

Блaгодaря,Брейк!

Поздрави, Алекс!

Киро Брейка - Оригинала

Привет нa вcички! Рaдвaм cе,че cтъпих нa тaзи плaтформa. Определено cе чувcтвaм орaвновеcен! Поздрaви от нaй-прекрacния грaд! Поздрaви от Велико Търново!

Здрaвей,Брейк!

Да си жив и здрав Бат киро

Тук, колко е по-красиво😁 прочетох 50 коментара и все красиви, браво! Напред и нагоре, успех!!!

Chestito i uspehi!!!!Pozdravi ot Kanada!

Здрасти,бат Киро!Бъди жив и здрав.Поздрави от Англия и наздраве майна :)

Наздраве от Германия ;) жив и здрав

Наздраве от Варна

Браво ;)

Давай шампионе, желая ти успех

Айде с малко забавяне и аз да си дойда у гьола. Поздрави Веско, Бай Киро и всички люде тук!

Stefan Larkin

Здрасти, Бат Кире! Кучетата лаят, кервана си върви, аз и жена ми те подкрепяме. Успех!!!

Здравейте и от слънчева Англия 🤣 Поздрави на екипа. Напред и нагоре 😊

Iskra

Здравей Кире, здравей вече в новата платформа, много се радвам че мога да съм сред хората които те подкрепят и много те уважавам. Пожелавам ти успехи , само напред и нагоре, с теб съм.

Aleksandar Antimov

Ako nqkoi den iska6 da snima6 nqkoe vidio v Irlandia Galway kadeto jiveq si dobre do6al.

Pozdravi bat Kiro samo napred.

Бате Киро поздрави от Англия

Бай Киро, поздрави от Съединение старото (Голямо Конаре)

Дано да не се умориш да го правиш... успех .... и каква ледена пързлака имашеееее що хокей имаше вече няма почти никъде освен СФ

Успех :)

Ако е възможно, качвай видеа само тука. Успех.

Успех и само напред.....

Здравей Кириле,много се радвам за теб,успех с платформата!

Успех бат Киро! Радвам се,че има и такива мъжкари като теб!

Няма да има сиирджии.

Uspeh i ne Obrashtai mnogo vnimanie na BESHARACTERNI hora. I as sluciaino popadnah na tvoite clipove. Uspeh Bat Ciro i pozdravi na vsichci svestini Sanarodnizi o Ytalia.!

Продъжаваме напред,аз съм от твоето поколение,не обръщай внимание,на дребните душици,няма оттърване от тях,бъди здрав,поздрави от Англия !

Поздрави от Троян и Успех в patreon!!!

А да Кире много ме разсмя за сборът....много ми е забавно когато разказваш твой случки, и като се усмихваш си много готин....поздрави на екипа и до следващият път...

и в България 6 взимат, мисля че навсякъде си е така ама вероятно е само първият път.

И аз съм тук :) Успех на канала и само за уточнение на мен ми взеха 6€ защото съм в Англия. Просто казвам да се знае:)

Успех и напред!

Бат Киро тук е истината

Благодаря за хубавите думи. Дано да е интересно и полезно за всички!

Hristo Zlatkov

Бъдете живи и здрави с Веско! Изобщо не сме се колебали за смешната сума от 10лева в замяна на това което правите. Гледаме ви с интерес! Успех!

Дай ми акъла дето ще му дойде на Българина.Здравей.

поздрави, батко Киро! Жив и здрав да си и все така да продължаваш!

Lazar Dilov

Истината е ,че колкото повече се съберем тук , толкова по-високо бюджетни видеа ще правите .Сигурен съм :)

Здравейте на всички. Поздрави от Щатите

Здравей, бат Киро! С уважение те гледам, много добри истински тренировки показваш. Благодаря !

Киро Брейка е най големият!

Успех, и само напред и нагоре!

Успех, Кире!

Продължавай смело напред!

Здравей, бат Киро! Истински човек,продължавай смело напред!Благодаря!

Поздрави за Киро Брейка и любимото Търново ☀️

Успех.

Privet ot Kanarskite octrovi---Tenerife,...samo napred Kire i samo otkrovenata istina ,kakto vinagi si pravil..malko sa horata koito nari4at ne6tata s istinskite im imena a o6te po malko sa horata gotovi da 4uqt istinata,,,istinata e kato slavata-ne e za vseki....uspeh

Поздрави от Златарица и успех, с теб сме наборе!

Pozdravi ot ispania i uspeh ti pojelavam

Super👍

Genadi Dimitrov

Много интересно, кога ще има ново видео?

Браво , успех ! Жив и здрав да си !

от толко помия ми омръзна искам да виждам смислените коментари, успех

Успех и ако може да разкажеш повече истории от живота и за бизнес и от житейски преживявания.

Успех бат Киро и аз за пръв път през живота си плащам за видео, не може само да искаш без да даваш, както и обратното. Поздрави от Лондон

Аз за първи път в живота си давам пари за видео, а това е много показателно. Успех на канала!

Безплатен обяд няма! Успех бат Киро!

Успех бат Киро!

Евала бат Киро !

Поздрави от Дания бат Киро!

Поздравления за труда ,който полагаш ! Успех !

Пожелавам успех в начинанието

В Англия е така. Короната за болниците е като схемата с къщите за гости. Има къщи, ама къде са гостите???

Жив и здрав...хората с лично мнение в днешнно време са безценни.

Надявам се тук да се оформи едно цивилизовано общество където да се дискутират различни наболели теми. Бих искал да споделя един линк, ако все пак не е разрешено , моля да кажете и няма да се повтаря. Но това е отново една новина и ми е интересно да чуя мнението и на други тук... https://www.bgonair.bg/a/4-world/192947-13-hil-za-postavyane-na-falshiva-diagnoza-kovid-19-plashtat-na-lekari-v-sasht Споделете вашето мнение.

Ivan Markov

Киро благодари на всички тук! Очаквайте скоро включване с ново видео! Лека вечер на всички!

Киро Брейка - Оригинала

Привет и от мен

Zdravei te na vsi4ki po4itateli na Kireto i na ekipa razbira se ....radvam se 4e se uveli4ava me i 4e sme pak zaedno bez draznite li i zavistnici......pozdravi ot Hamburg Sa6a......

Истинските неща наречени с истинските имена. Евалата бат Киро!

Поздрави Калоян се казвам комшия съм от Габрово подкрепа от мен за искреността и директноста ти продължавай все така и който има желание и гънки шеги оцени и разбере

Калоян Конов

Отдавна сме ти почитатели на 54+съм вярно е всичко което каза за YouTube мошеници ненужни лайкове и прочие за какво да им пълниш гушите с нетърпение чакам клип от новия сайт три часа не мога да се регистрирам едвам пиша и тел ми е3310 Nokia пиша от компа от 1час баси и аз съм от друг век май давай напред отБУРГАС съм

След това видео на ютуб добитъка ще разбере че за забава или учене или каквото и да е един ден ще си платиш ако не плащаш няма забава няма беседи по вечето хора в България искат всичко без пари но няма признавам и аз съм бил един от тях но нормалните хора си плащат и живеят в хармония спокойно бате Киро сега ще отсееш утайката в канала 👍👍👍👌

Здравей, Киро! Радвам се, че направи този канал, за да се отсеят сеирджиите и хейтърите и да останат само хората, които наистина те уважават и виждат смисъл и истина в думите ти и споделят твоя мироглед. Смело напред - малко сме, но сме силни!

Здравейте от Атлантик Сити , Ню Джързи, САЩ. И аз като Силвия Петкова попаднах на Бай Киро след като някой ми подсказа : “ Гледаш ли Киро Брейка?” :)

Ivan Markov

Здравейте и от Брайтън, Англия. Случайно попаднах на видеата на Киро Брейка преди около месец в YouTube и много ми допадна това което той прави. Поздрави, Силвия

Здравейте хора! Супер е че днес сме повече от вчера. Тук всеки може да научи нещо полезно от всеки. Поздрави на всички!

Поздравления Киро ! Цялото семейство сме ти фенове. Дъщеря ми е на 15 и започна да тренира по твоите методи :) Респект приятели поздрави от Стара Загора ! Ние често идвам в Търново защото го обичаме. Може и да се видим да пием по питие и да поговорим .

Евала бат Кире само напред!!!

Bat Kiro evala ti spe4eli uvajenieto mi oshte ot parvoto tvoe video koeto izgledah i iskam da znaesh 4e uvajenieto trae mnogo po dalgo ot vnimanieto.Pozdravi ot selo Koprinka.

Жив и здрав Бате Киро! тук сме истинските последователи

Привет Брейк а да видим сега кой какво. Успех приятелю.

0888439667

Киро да не забравиш по натам за дрогата и диларите по училищата.

Nai-posle sum tuk. Samo napred, Kire. Nqmam turpenie za nowi pouchitelni i razvlekatelni videa!!

Нищо не Ви пречи да пуснете и по-високи суми за тези от нас които имаме възможност.

Кире, най-много от всичко искам, да не говориш за тия, дето те плюят и какво говорят по твой адрес.

Калоян Недялков

За жалост има много завистливи хора в България. Да не кажем, че това е масата. Успехи!

Страхотно, вече съмТУК…! Наздравее ...

Абе еби им майката и на социалната мрежа и на авантаджиите ! Пошли на хуй не ти трябват😂😂

Да си жив и здрав! Много успех и само нагоре с новото начинание!🥂🥂🥂

Русия е с теб !!!😊😊😊

Божее много прост и необразован народ, много за съжаление, на дивана с ракията и да плюеме всеки и всичко и чакат торба с пари някой да донесе или директор да го назначи.

Супер си! Еби им майката на хора с мозък на фъстък, ама масата е това, това е паплач .

Браво,бат Киро! 👍 Пожелавам ти много успех в новото начинание и още много потребители (нови приятели)!🍀 С теб сме! ✌️ Продължаваме напред!!! 👊

Ako imam pat kam Veliko Tarnovo , mnogo iskam li4no da se zapoznaem s teb ,Veseto i bulkata nepremenno ...jivi i zdravi ....

Kire malko tarpnie moje i da stanem 300 dai Boje...vsi4ko 6te se slu4i kakto go jelae6 ....

Zdravei Kire i Vese ....radvam se da se vidim otnovo...

Вальо отиваш на настройки и ще видиш тази опция, само като я смениш трябва да отидеш най-отдолу на страницата да запазиш промените.

Сори скаран исках да напиша

Малко съм скапан с модерните телефони ,ако може някой да ми каже как да си слжа снимка

Здрасти и от мен

И аз ти благодаря! Ще се радвам да сме от един отбор! 👊🏻

Бат Киро току що платих, смешна сума за съветите които даваш. Искам да се свържа с теб да ти кажа някои неща. Смело напред и единиците ще успеем заедно!

Уважаеми господин Кирилов, чест и почитания! Благодаря Ви сърдечно за полиженият труд, отделеното време и желание вложени в това начинание. Пожелавам Ви прекрасен ден 🌞

Zdr Bat Kire Radvam se mnogo za tova 4e se regristrirah za da moga da nau4a ne6to po ve4e ot teb.Zjiv i zdrav da si i samo na pred mnogo pozdravi ot ispania 👍

Здравей :) Успех на екипа.Радвам се, че има все още будни хора.

Здрасти бат Киро! Поздрави за канала, надявам се постигне успех и искрено ти го пожелавам! За да сме тук значи сме научили всеки по нещо.

Преди време, понеже тренирам като теб, и всички ми говореха за режими, ала бала, и си викам, никога мой треньор не ми е говорил за такива неща. Какво става, какви режими?! Бат Киро се появи и каза цялата истина, че тия режими да се правят от здрави хора е пълна глупост. Ходя по маратони да бягам за кефа, ама и там ги има тия назобаните... Е, да вярно стигат до 1200 м и падат ама, нека си вярват хахах. Жив и здрав, бат Киро и само напред!

Жив и здрав бат Киро!!! Още дълги години да ни радваш и учиш! Ти си голям Човек (с голямо Ч)!!!! Ще следя и тук с голям интерес, но се надявам да се чуем някой ден да ми дадеш няколко съвета за тренировките, иначе като се прибирам в България с кеф ще мина да пием по една биричка. Поздрави от Франкфурт

Tuk sam ne samo zaradi teb a zaradi horata koito 6te badat tuk. Blagodarq 4e sazdava6 ob6tnost. izvinqvam se za latinicata.

Киро, 300 абоната ще стигнеш за ден... имаш малко вяра в себе си... поздравявам те за движението в правилната посока. От мен лично имаш +1 абонат... но вярвай ми 300 ще задминеш с лекота... и при капитализъм и при комунизъм... бе изобщо важно е съдържанието... а при тебе то е доста и с високо качество.... всичко останало за теб ще обобща с Евала!

Georgi Manov

Както казва Памбос:,,Еваля,стра'отно''.Поздрави от Белослав.

Бат Киро, тия 10 лева ги дадох с кеф! Успех в начинанието!

Евала

Bravo Bat Kire samo taka trebva

С нетърпение очаквам твоите клипове . Говориш 100% истини.Само заради теб съм се абонирал в тази платформа. Поздрави

Жив и здрав да си

Бати Киро поздрави! Велик човек си!Подкрепям те голям пич си!

Честито , досега си изкара си парите по 100 поздрави от Южна Франция ;)

Жив и здрав да си, да те гледаме.

Borislav Hristov

Айде успех! Надявам се скоро да има клипове и с други стойностни хора! Дали спортисти, дали не няма значение :)

Привет тренер. Желая здраве и успех. Аз съм на линия.

Киро ние ти благодарим за клипчетата и съм сигурен че и тук ще имаш успех!

Жив и здрав.!

Подкрепа !!!

Браво

Радвам се, че си честен. Толкова много пари и аз инвестирах в други хора, които обещават а после ама дай още... Тука са от Мошеник нагоре, ама с усмивка... Вярвам, че ще науча нещо от теб, бате Киро... Жив и здрав...Поздрави от Канада - западният бряг, близо до Ванкувър.

Vladimir

Браво.Бат Киро само така!

Брав на момчето!

От мойта тераса виждам вратата на залата ти :) За съжаления ми прече шкембето :) Майтап да става... Жив и здрав

Регистрирах се тук само заради теб

Бат Киро евала за видеата, следя те със голям интерес 👍

Поздрави от Северна Ирландия👋 аз не съм спортист но те подкрепям защото си прав 99% 👍

Да повлечем крак ;)

Поздрави от Килифарево,Иван Карачоров Попа ми е кръстник,Знам,че го познаваш

Да

Киро Брейка - Оригинала

Тука може ли да се прави лайф?


More Creators