Нещата ще се случат всичко с времето си и само напред и нагоре !
2020-06-13 17:26:37 +0000 UTC
Жив и здрав! Поздрави !
2020-06-13 17:19:42 +0000 UTC
Здравей бат Кире! :)
2020-05-27 17:39:43 +0000 UTC
Жив и здрав! Поздрави от гр.Ямбол! По онова време бях на Христо Донев!!!
2020-05-26 15:51:00 +0000 UTC
кИРИЛЕ, ако позволиш една най-добронамерена препоръка и съвет: НЕ СЕ ОТКАЗВАЙ ОТ YOU TUBE! Идеята ти там да пускаш кратка версия на клиповете, които публикуваш в "PATREON" е добра, но не се отказвай от YOU TUBE! Просто YOU TUBE е много популярна платформа! Чрез нея именно аз научих за теб, а не чрез Фейсбук!
2020-05-23 07:22:45 +0000 UTC
БРАВО КИРИЛЕ! БРАВО! РАДВАМ СЕ, ЧЕ МОГА ДА ТЕ ГЛЕДАМ ТУК! Тия 5 /ПЕТ/, евро за регистрация в "Патреон" за твоите предавания ,с буквално НИЩО! дОРИ НЕ СА И ЖЪЛТИ СТОТИНКИ! ПОЗДРАВИ И БЪДИ ЖИВ И ЗДРАВ!
2020-05-23 07:18:17 +0000 UTC
Bravo!!!Ti si stoinosten chovek ot malko ostanalite...
2020-05-22 22:40:28 +0000 UTC
Браво !!! Ти си от малкото истински хора които си останал!
2020-05-15 22:44:51 +0000 UTC
Бате никакво предаване скоро ще ядем кладница за мезе поздрави...,,
2020-05-13 14:23:55 +0000 UTC
Браво бат Киро. Малко са такива хора като теб които не се страхуват да кажат истината на боклуците в очите. Аз съм такъв и цял живот си патя от това нещо и именно такива хора като теб ме карат да продължа да го правя и да вярвам , че да казваш истината на човека в очите е правилното нещо. Само напред и нагоре !
2020-05-12 21:42:12 +0000 UTC
Но от другa cтрaнa ми е много мъчно че Ти,зa рaзликa от мен cи позволявaш дa го кaжеш нa глac... c името cи и c лицето cи. A ние cе ербaпчем caмо пред две нещa....Две чaши рaкия и фейcбук. Зa товa нaй-мaлкото което могa дa нaпрaвя е дa cтъпя нa тaзи плaтформa..... Зa дa не ме е cрaм....,пред cебе cи...
2020-05-12 17:34:21 +0000 UTC
Гледaм видеaтa ти,може би не вcички...,но доcтaтъчно зa дa ме провокирaт дa cе зaмиcля зa две нещa..... Cупер cе кефя,че cе появявa човек,който миcли кaто мен. Cупер яко!!!
2020-05-12 17:30:09 +0000 UTC
Блaгодaря,Брейк!
2020-05-12 17:18:21 +0000 UTC
Поздрави, Алекс!
Киро Брейка - Оригинала
2020-05-12 17:09:35 +0000 UTC
Привет нa вcички! Рaдвaм cе,че cтъпих нa тaзи плaтформa. Определено cе чувcтвaм орaвновеcен! Поздрaви от нaй-прекрacния грaд! Поздрaви от Велико Търново!
2020-05-12 15:43:03 +0000 UTC
Здрaвей,Брейк!
2020-05-12 15:39:27 +0000 UTC
Да си жив и здрав Бат киро
2020-05-12 13:34:25 +0000 UTC
Тук, колко е по-красиво😁 прочетох 50 коментара и все красиви, браво!
Напред и нагоре, успех!!!
2020-05-12 12:01:54 +0000 UTC
Chestito i uspehi!!!!Pozdravi ot Kanada!
2020-05-11 23:27:07 +0000 UTC
Здрасти,бат Киро!Бъди жив и здрав.Поздрави от Англия и наздраве майна :)
2020-05-11 21:44:17 +0000 UTC
Наздраве от Германия ;) жив и здрав
2020-05-11 20:14:48 +0000 UTC
Наздраве от Варна
2020-05-11 19:53:06 +0000 UTC
Браво ;)
2020-05-11 19:21:05 +0000 UTC
Давай шампионе, желая ти успех
2020-05-11 18:45:33 +0000 UTC
Айде с малко забавяне и аз да си дойда у гьола.
Поздрави Веско, Бай Киро и всички люде тук!
Stefan Larkin
2020-05-11 17:22:36 +0000 UTC
Здрасти, Бат Кире!
Кучетата лаят, кервана си върви, аз и жена ми те подкрепяме. Успех!!!
2020-05-11 16:11:13 +0000 UTC
Здравейте и от слънчева Англия 🤣
Поздрави на екипа. Напред и нагоре 😊
Iskra
2020-05-11 14:01:13 +0000 UTC
Здравей Кире, здравей вече в новата платформа, много се радвам че мога да съм сред хората които те подкрепят и много те уважавам. Пожелавам ти успехи , само напред и нагоре, с теб съм.
Aleksandar Antimov
2020-05-11 13:36:03 +0000 UTC
Ako nqkoi den iska6 da snima6 nqkoe vidio v Irlandia Galway kadeto jiveq si dobre do6al.
2020-05-11 07:32:24 +0000 UTC
Pozdravi bat Kiro samo napred.
2020-05-11 07:09:30 +0000 UTC
Бате Киро поздрави от Англия
2020-05-11 03:36:18 +0000 UTC
Бай Киро, поздрави от Съединение старото (Голямо Конаре)
2020-05-10 20:36:13 +0000 UTC
Дано да не се умориш да го правиш... успех .... и каква ледена пързлака имашеееее що хокей имаше вече няма почти никъде освен СФ
2020-05-10 20:07:03 +0000 UTC
Успех :)
2020-05-10 18:57:31 +0000 UTC
Ако е възможно, качвай видеа само тука. Успех.
2020-05-10 18:57:20 +0000 UTC
Успех и само напред.....
2020-05-10 17:21:37 +0000 UTC
Здравей Кириле,много се радвам за теб,успех с платформата!
2020-05-10 16:43:32 +0000 UTC
Успех бат Киро! Радвам се,че има и такива мъжкари като теб!
2020-05-10 16:12:11 +0000 UTC
Няма да има сиирджии.
2020-05-10 15:38:48 +0000 UTC
Uspeh i ne Obrashtai mnogo vnimanie na BESHARACTERNI hora. I as sluciaino popadnah na tvoite clipove. Uspeh Bat Ciro i pozdravi na vsichci svestini Sanarodnizi o Ytalia.!
2020-05-10 14:34:48 +0000 UTC
Продъжаваме напред,аз съм от твоето поколение,не обръщай внимание,на дребните душици,няма оттърване от тях,бъди здрав,поздрави от Англия !
2020-05-10 12:56:27 +0000 UTC
Поздрави от Троян и Успех в patreon!!!
2020-05-10 12:43:24 +0000 UTC
А да Кире много ме разсмя за сборът....много ми е забавно когато разказваш твой случки, и като се усмихваш си много готин....поздрави на екипа и до следващият път...
2020-05-10 11:43:38 +0000 UTC
и в България 6 взимат, мисля че навсякъде си е така ама вероятно е само първият път.
2020-05-10 11:41:21 +0000 UTC
И аз съм тук :) Успех на канала и само за уточнение на мен ми взеха 6€ защото съм в Англия. Просто казвам да се знае:)
2020-05-10 11:27:39 +0000 UTC
Успех и напред!
2020-05-10 08:35:04 +0000 UTC
Бат Киро тук е истината
2020-05-10 00:37:29 +0000 UTC
Благодаря за хубавите думи. Дано да е интересно и полезно за всички!
Hristo Zlatkov
2020-05-09 22:32:09 +0000 UTC
Бъдете живи и здрави с Веско! Изобщо не сме се колебали за смешната сума от 10лева в замяна на това което правите. Гледаме ви с интерес! Успех!
2020-05-09 22:12:35 +0000 UTC
Дай ми акъла дето ще му дойде на Българина.Здравей.
2020-05-09 19:32:06 +0000 UTC
поздрави, батко Киро! Жив и здрав да си и все така да продължаваш!
Lazar Dilov
2020-05-09 19:00:03 +0000 UTC
Истината е ,че колкото повече се съберем тук , толкова по-високо бюджетни видеа ще правите .Сигурен съм :)
2020-05-09 18:58:03 +0000 UTC
Здравейте на всички. Поздрави от Щатите
2020-05-09 17:42:23 +0000 UTC
Здравей, бат Киро! С уважение те гледам, много добри истински тренировки показваш.
Благодаря !
2020-05-09 17:11:31 +0000 UTC
Киро Брейка е най големият!
2020-05-09 17:09:10 +0000 UTC
Успех, и само напред и нагоре!
2020-05-09 16:30:10 +0000 UTC
Успех, Кире!
2020-05-09 16:03:20 +0000 UTC
Продължавай смело напред!
2020-05-09 15:45:43 +0000 UTC
Здравей, бат Киро! Истински човек,продължавай смело напред!Благодаря!
2020-05-09 15:44:20 +0000 UTC
Поздрави за Киро Брейка и любимото Търново ☀️
2020-05-09 15:39:37 +0000 UTC
Успех.
2020-05-09 14:59:43 +0000 UTC
Privet ot Kanarskite octrovi---Tenerife,...samo napred Kire i samo otkrovenata istina ,kakto vinagi si pravil..malko sa horata koito nari4at ne6tata s istinskite im imena a o6te po malko sa horata gotovi da 4uqt istinata,,,istinata e kato slavata-ne e za vseki....uspeh
2020-05-09 14:52:49 +0000 UTC
Поздрави от Златарица и успех, с теб сме наборе!
2020-05-09 14:09:35 +0000 UTC
Pozdravi ot ispania i uspeh ti pojelavam
2020-05-09 13:40:53 +0000 UTC
Super👍
Genadi Dimitrov
2020-05-09 13:27:55 +0000 UTC
Много интересно, кога ще има ново видео?
2020-05-09 13:06:51 +0000 UTC
Браво , успех ! Жив и здрав да си !
2020-05-09 12:50:10 +0000 UTC
от толко помия ми омръзна искам да виждам смислените коментари, успех
2020-05-09 11:34:30 +0000 UTC
Успех и ако може да разкажеш повече истории от живота и за бизнес и от житейски преживявания.
2020-05-09 10:19:03 +0000 UTC
Успех бат Киро и аз за пръв път през живота си плащам за видео, не може само да искаш без да даваш, както и обратното. Поздрави от Лондон
2020-05-09 09:02:19 +0000 UTC
Аз за първи път в живота си давам пари за видео, а това е много показателно. Успех на канала!
2020-05-09 08:07:22 +0000 UTC
Безплатен обяд няма! Успех бат Киро!
2020-05-09 06:33:35 +0000 UTC
Успех бат Киро!
2020-05-09 06:33:13 +0000 UTC
Евала бат Киро !
2020-05-09 05:34:42 +0000 UTC
Поздрави от Дания бат Киро!
2020-05-08 22:55:45 +0000 UTC
Поздравления за труда ,който полагаш ! Успех !
2020-05-08 22:31:38 +0000 UTC
Пожелавам успех в начинанието
2020-05-08 22:23:19 +0000 UTC
В Англия е така. Короната за болниците е като схемата с къщите за гости. Има къщи, ама къде са гостите???
2020-05-08 22:03:54 +0000 UTC
Жив и здрав...хората с лично мнение в днешнно време са безценни.
2020-05-08 22:01:26 +0000 UTC
Надявам се тук да се оформи едно цивилизовано общество където да се дискутират различни наболели теми. Бих искал да споделя един линк, ако все пак не е разрешено , моля да кажете и няма да се повтаря. Но това е отново една новина и ми е интересно да чуя мнението и на други тук...
https://www.bgonair.bg/a/4-world/192947-13-hil-za-postavyane-na-falshiva-diagnoza-kovid-19-plashtat-na-lekari-v-sasht
Споделете вашето мнение.
Ivan Markov
2020-05-08 21:45:43 +0000 UTC
Киро благодари на всички тук! Очаквайте скоро включване с ново видео! Лека вечер на всички!
Киро Брейка - Оригинала
2020-05-08 21:40:14 +0000 UTC
Привет и от мен
2020-05-08 21:39:07 +0000 UTC
Zdravei te na vsi4ki po4itateli na Kireto i na ekipa razbira se ....radvam se 4e se uveli4ava me i 4e sme pak zaedno bez draznite li i zavistnici......pozdravi ot Hamburg Sa6a......
2020-05-08 21:26:31 +0000 UTC
Истинските неща наречени с истинските имена. Евалата бат Киро!
2020-05-08 21:04:17 +0000 UTC
Поздрави Калоян се казвам комшия съм от Габрово подкрепа от мен за искреността и директноста ти продължавай все така и който има желание и гънки шеги оцени и разбере
Калоян Конов
2020-05-08 21:02:51 +0000 UTC
Отдавна сме ти почитатели на 54+съм вярно е всичко което каза за YouTube мошеници ненужни лайкове и прочие за какво да им пълниш гушите с нетърпение чакам клип от новия сайт три часа не мога да се регистрирам едвам пиша и тел ми е3310 Nokia пиша от компа от 1час баси и аз съм от друг век май давай напред отБУРГАС съм
2020-05-08 20:36:03 +0000 UTC
След това видео на ютуб добитъка ще разбере че за забава или учене или каквото и да е един ден ще си платиш ако не плащаш няма забава няма беседи по вечето хора в България искат всичко без пари но няма признавам и аз съм бил един от тях но нормалните хора си плащат и живеят в хармония спокойно бате Киро сега ще отсееш утайката в канала 👍👍👍👌
2020-05-08 20:11:41 +0000 UTC
Здравей, Киро! Радвам се, че направи този канал, за да се отсеят сеирджиите и хейтърите и да останат само хората, които наистина те уважават и виждат смисъл и истина в думите ти и споделят твоя мироглед. Смело напред - малко сме, но сме силни!
2020-05-08 19:57:52 +0000 UTC
Здравейте от Атлантик Сити , Ню Джързи, САЩ. И аз като Силвия Петкова попаднах на Бай Киро след като някой ми подсказа : “ Гледаш ли Киро Брейка?” :)
Ivan Markov
2020-05-08 19:54:33 +0000 UTC
Здравейте и от Брайтън, Англия. Случайно попаднах на видеата на Киро Брейка преди около месец в YouTube и много ми допадна това което той прави. Поздрави, Силвия
2020-05-08 19:46:07 +0000 UTC
Здравейте хора! Супер е че днес сме повече от вчера. Тук всеки може да научи нещо полезно от всеки. Поздрави на всички!
2020-05-08 19:44:09 +0000 UTC
Поздравления Киро ! Цялото семейство сме ти фенове. Дъщеря ми е на 15 и започна да тренира по твоите методи :) Респект приятели поздрави от Стара Загора ! Ние често идвам в Търново защото го обичаме. Може и да се видим да пием по питие и да поговорим .
2020-05-08 19:30:10 +0000 UTC
Евала бат Кире само напред!!!
2020-05-08 19:26:44 +0000 UTC
Bat Kiro evala ti spe4eli uvajenieto mi oshte ot parvoto tvoe video koeto izgledah i iskam da znaesh 4e uvajenieto trae mnogo po dalgo ot vnimanieto.Pozdravi ot selo Koprinka.
2020-05-08 19:11:46 +0000 UTC
Жив и здрав Бате Киро! тук сме истинските последователи
2020-05-08 18:42:56 +0000 UTC
Привет Брейк а да видим сега кой какво. Успех приятелю.
2020-05-08 18:42:46 +0000 UTC
0888439667
2020-05-08 18:30:59 +0000 UTC
Киро да не забравиш по натам за дрогата и диларите по училищата.
2020-05-08 18:28:49 +0000 UTC
Nai-posle sum tuk. Samo napred, Kire. Nqmam turpenie za nowi pouchitelni i razvlekatelni videa!!
2020-05-08 18:28:22 +0000 UTC
Нищо не Ви пречи да пуснете и по-високи суми за тези от нас които имаме възможност.
2020-05-08 18:25:57 +0000 UTC
Кире, най-много от всичко искам, да не говориш за тия, дето те плюят и какво говорят по твой адрес.
Калоян Недялков
2020-05-08 18:24:42 +0000 UTC
За жалост има много завистливи хора в България. Да не кажем, че това е масата. Успехи!
2020-05-08 18:24:34 +0000 UTC
Страхотно, вече съмТУК…! Наздравее ...
2020-05-08 18:20:43 +0000 UTC
Абе еби им майката и на социалната мрежа и на авантаджиите ! Пошли на хуй не ти трябват😂😂
2020-05-08 17:58:09 +0000 UTC
Да си жив и здрав! Много успех и само нагоре с новото начинание!🥂🥂🥂
2020-05-08 17:55:50 +0000 UTC
Русия е с теб !!!😊😊😊
2020-05-08 17:49:34 +0000 UTC
Божее много прост и необразован народ, много за съжаление, на дивана с ракията и да плюеме всеки и всичко и чакат торба с пари някой да донесе или директор да го назначи.
2020-05-08 17:48:44 +0000 UTC
Супер си! Еби им майката на хора с мозък на фъстък, ама масата е това, това е паплач .
2020-05-08 17:45:51 +0000 UTC
Браво,бат Киро! 👍 Пожелавам ти много успех в новото начинание и още много потребители (нови приятели)!🍀 С теб сме! ✌️ Продължаваме напред!!! 👊
2020-05-08 15:27:55 +0000 UTC
Ako imam pat kam Veliko Tarnovo , mnogo iskam li4no da se zapoznaem s teb ,Veseto i bulkata nepremenno ...jivi i zdravi ....
2020-05-08 15:09:56 +0000 UTC
Kire malko tarpnie moje i da stanem 300 dai Boje...vsi4ko 6te se slu4i kakto go jelae6 ....
2020-05-08 15:05:29 +0000 UTC
Zdravei Kire i Vese ....radvam se da se vidim otnovo...
2020-05-08 15:00:45 +0000 UTC
Вальо отиваш на настройки и ще видиш тази опция, само като я смениш трябва да отидеш най-отдолу на страницата да запазиш промените.
2020-05-08 13:24:52 +0000 UTC
Сори скаран исках да напиша
2020-05-08 12:49:29 +0000 UTC
Малко съм скапан с модерните телефони ,ако може някой да ми каже как да си слжа снимка
2020-05-08 12:47:38 +0000 UTC
Здрасти и от мен
2020-05-08 12:28:16 +0000 UTC
И аз ти благодаря! Ще се радвам да сме от един отбор! 👊🏻
2020-05-08 10:22:23 +0000 UTC
Бат Киро току що платих, смешна сума за съветите които даваш. Искам да се свържа с теб да ти кажа някои неща. Смело напред и единиците ще успеем заедно!
2020-05-08 09:14:21 +0000 UTC
Уважаеми господин Кирилов, чест и почитания! Благодаря Ви сърдечно за полиженият труд, отделеното време и желание вложени в това начинание. Пожелавам Ви прекрасен ден 🌞
2020-05-08 08:00:19 +0000 UTC
Zdr Bat Kire Radvam se mnogo za tova 4e se regristrirah za da moga da nau4a ne6to po ve4e ot teb.Zjiv i zdrav da si i samo na pred mnogo pozdravi ot ispania 👍
2020-05-08 07:09:49 +0000 UTC
Здравей :) Успех на екипа.Радвам се, че има все още будни хора.
2020-05-08 06:13:14 +0000 UTC
Здрасти бат Киро! Поздрави за канала, надявам се постигне успех и искрено ти го пожелавам! За да сме тук значи сме научили всеки по нещо.
2020-05-08 05:16:36 +0000 UTC
Преди време, понеже тренирам като теб, и всички ми говореха за режими, ала бала, и си викам, никога мой треньор не ми е говорил за такива неща. Какво става, какви режими?! Бат Киро се появи и каза цялата истина, че тия режими да се правят от здрави хора е пълна глупост. Ходя по маратони да бягам за кефа, ама и там ги има тия назобаните... Е, да вярно стигат до 1200 м и падат ама, нека си вярват хахах. Жив и здрав, бат Киро и само напред!
2020-05-08 05:01:36 +0000 UTC
Жив и здрав бат Киро!!! Още дълги години да ни радваш и учиш! Ти си голям Човек (с голямо Ч)!!!! Ще следя и тук с голям интерес, но се надявам да се чуем някой ден да ми дадеш няколко съвета за тренировките, иначе като се прибирам в България с кеф ще мина да пием по една биричка. Поздрави от Франкфурт
2020-05-08 01:50:06 +0000 UTC
Tuk sam ne samo zaradi teb a zaradi horata koito 6te badat tuk. Blagodarq 4e sazdava6 ob6tnost. izvinqvam se za latinicata.
2020-05-08 01:49:39 +0000 UTC
Киро, 300 абоната ще стигнеш за ден... имаш малко вяра в себе си... поздравявам те за движението в правилната посока. От мен лично имаш +1 абонат... но вярвай ми 300 ще задминеш с лекота... и при капитализъм и при комунизъм... бе изобщо важно е съдържанието... а при тебе то е доста и с високо качество.... всичко останало за теб ще обобща с Евала!
Georgi Manov
2020-05-07 23:40:29 +0000 UTC
Както казва Памбос:,,Еваля,стра'отно''.Поздрави от Белослав.
2020-05-07 22:08:40 +0000 UTC
Бат Киро, тия 10 лева ги дадох с кеф! Успех в начинанието!
2020-05-07 21:46:10 +0000 UTC
Евала
2020-05-07 21:26:46 +0000 UTC
Bravo Bat Kire samo taka trebva
2020-05-07 21:13:52 +0000 UTC
С нетърпение очаквам твоите клипове . Говориш 100% истини.Само заради теб съм се абонирал в тази платформа. Поздрави
2020-05-07 21:04:59 +0000 UTC
Жив и здрав да си
2020-05-07 20:52:08 +0000 UTC
Бати Киро поздрави! Велик човек си!Подкрепям те голям пич си!
2020-05-07 20:45:17 +0000 UTC
Честито , досега си изкара си парите по 100
поздрави от Южна Франция ;)
2020-05-07 20:37:43 +0000 UTC
Жив и здрав да си, да те гледаме.
Borislav Hristov
2020-05-07 20:32:28 +0000 UTC
Айде успех! Надявам се скоро да има клипове и с други стойностни хора! Дали спортисти, дали не няма значение :)
2020-05-07 20:20:24 +0000 UTC
Привет тренер. Желая здраве и успех. Аз съм на линия.
2020-05-07 20:19:56 +0000 UTC
Киро ние ти благодарим за клипчетата и съм сигурен че и тук ще имаш успех!
2020-05-07 20:04:12 +0000 UTC
Жив и здрав.!
2020-05-07 20:03:43 +0000 UTC
Подкрепа !!!
2020-05-07 20:03:15 +0000 UTC
Браво
2020-05-07 19:58:21 +0000 UTC
Радвам се, че си честен. Толкова много пари и аз инвестирах в други хора, които обещават а после ама дай още... Тука са от Мошеник нагоре, ама с усмивка... Вярвам, че ще науча нещо от теб, бате Киро... Жив и здрав...Поздрави от Канада - западният бряг, близо до Ванкувър.
Vladimir
2020-05-07 19:55:42 +0000 UTC
Браво.Бат Киро само така!
2020-05-07 19:47:10 +0000 UTC
Брав на момчето!
2020-05-07 19:37:44 +0000 UTC
От мойта тераса виждам вратата на залата ти :) За съжаления ми прече шкембето :) Майтап да става... Жив и здрав
2020-05-07 19:36:57 +0000 UTC
Регистрирах се тук само заради теб
2020-05-07 19:19:03 +0000 UTC
Бат Киро евала за видеата, следя те със голям интерес 👍
2020-05-07 19:07:04 +0000 UTC
Поздрави от Северна Ирландия👋 аз не съм спортист но те подкрепям защото си прав 99% 👍
2020-05-07 19:04:45 +0000 UTC
Да повлечем крак ;)
2020-05-07 18:59:05 +0000 UTC
Поздрави от Килифарево,Иван Карачоров Попа ми е кръстник,Знам,че го познаваш