SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


РАЗХОДКА ИЗ РОДНОТО МИ СЕЛО ПАВЕЛ

Ето обещаното видео от днес. Разходих се в родното ми село Павел. Не бях ходил от доста години и това, което заварих много ме натъжи. Изгледайте цялото видео и ще разберете защо.

Благодарим на всички, които се присъединиха тук! 

РАЗХОДКА ИЗ РОДНОТО МИ СЕЛО ПАВЕЛ

Comments

Аз съм от Полски Сеновец на 20-тина км от Павел, летата на село бяха нещо уникално.

Zhivko_Y

:( :(

Киро, аз съм от град Добрич. На времето като дойдеше уикенда и градът се изпразваше. Всеки отиваше на село. Моите баба и дядо са градски чеда и аз си оставах да скучая и си мислех колко съм привилегирован, че не ходя да бера царевица и върша кърската работа. Сега мога спокойно да кажа, че съм грешал. Роден съм в последните години на комунизма и не съм видял нищо, но някак си го чувствам и ми липсва. За жалост знам, че няма как да се върне...

Ееех разсипия брутална....хубаво е видеото, чичо Киро, хубаво е!

Цар Александър I

Бат Киро, това е Детската Градина , а Яслата е до Болницата !

kat na prodadaha i blijat guzovete na drugi taka stava

Христо Тодоров

Ако си мислиш, че това е зле ела да те завада у Берковица да видиш кво е зле, не буца а не знам кво ми заседа като се прибера там. Трагедия. Геноцид

Za sujelenie ;(

Много хубаво, НО МНОГО ТЪЖНО ВИДЕО! МНОГО ТЪЖНО................

Е, да, Киро, ама нямаше банани, а и дамските превръзки бяха кът! Сега има за всеки по един кожен с два портокала бонус. Остави... въобще не ми е смешно. Не можеш да си представиш каква рана ми разчовърка с това видео. Не само заради проблемите, които си засегнал, но и неща в личен план. Докато учех в Свищов, бях на квартира при семейство възрастни хора. Много се уважавахме. Станаха ми като баба и дядо. Хазяйката почина последна, при дъщеря си в село Павел. Не успях да се сбогувам с нея, което не мога да си го простя и до днес. Дъщеря й може и да те е "отглеждала". Казваше се Надежда и работеше в детската градина. Поздрави!

Браво Кире, включех се в тази платформа защото ми хареса как казваш истината директно ,без заобиколки. Когато изгледах това видео за твоето село все едно някой ме хвана за гърлото .Защото селото в което съм израстнал е на абсолютно същото положение .Всичко което беше построено преди е тотално унищожено и порутено.Същата жалка картинка .А пък тия които ни управляват вече 30 години се опитват да ни втълпят че от сега по-хубаво никога не е имало след като те докараха държавата до това плачевно положение. Ние с теб сме набори и както ти каза нашата е изпята но се надявам да има все повече стойностни млади хора които да изведат България от този батак! Успех с това което правиш!👍

Стига глупости, няма кой да ви псува. Абонаментът се подноявява автоматично в началото на месеца. При първа регистрация се взема сумата, независимо от датата. Поздрави!

Киро Брейка - Оригинала

Самата истина Бат Киро.Много добро и стойностно видео-музика,качество и само истини.Като България няма втора.Успех и само напред!

Перфектно

Самата истина!

Кирe, едно голямо БРАВО за това видео! Много точно и ясно казано за голяма част от днешната младеж....

Честит имен ден Кире да си жив и здрав и много щастлив и много успехи в живот...

Жив и здрав ;)

Киро , радвам се за тебе .

Живота е тръгнал от селата и бъдещето е в селата.

Г-н Брейка, вчера се абонирах за канала Ви защото гледах от видеата Ви в Youtube & Facebook без да напиша и една дума. Един въпрос имам - защо като се абонирвах за канала Ви в дясно изписва че абонамента ще се поднови автоматично и то на 01-06-2020? Това означава ли че 10 дни ще е просто ей така? Надявам се този ми въпрос няма да ви подтикне да ме псувате и обиждате защото и аз го владея това изкуство.

Много хубаво видео сте направили Кириле,наистина хваща за гърлото,докосва душата,аз съм от твоето поколение, и спомените ни никой неможе да вземе!

Евала Кире... продължавай в същия Дух!

Има ли вариант да не се пускат видеа примерно една седмица в Ю туб! Ще видите как ще откачат и половинката на абонатите ще се прехвърлят в пейтриън. Давам го само като идея. Много ме радвате хора! Поздрави от Русе!

Здравей Кире, много хубаво видео, само дето като гледам разрухата ми се сви сърцето. Аз със моята геодезическа , пътно строителна и пътнопроектираща професия съм обиколил почти цяла България. За съжаление са много такива села, обрани ,без хора или с малко хора, направо ми се плаче като ги гледам. За едно обаче си много прав , България е много красива, обиколете я хора има много за гледане. Пожелавам ти Кире много успехи в новото начинание, Плътно с теб съм, жив и здрав да си, само напред и нагоре.

Aleksandar Antimov

Добре е , че тук са хора , които истински те подкрепят. Може и в тубата да има доста такива . Някой да нямат възможност, карта или не знаят как да си платят. Казваш , че може някой да си плати за да дойде да плюе. Не. Умразата е по голяма отколкото можем да си представим. По скоро биха умрели, отколкото да си платят и да знаят, че нещо от техните 10лв влиза в твоя джоб. Сложи им бариера. Само 10 лв, която се оказа непреодолима. Бъди себе си. Дори и по малко, ние сме с теб.

Жив и здрав да си бат Киро. Наскоро те открих, гледал съм има-няма 15-20% от твоите клипове и съм възхитен. Много надъхващо ми действаш! Много боклуци има в днешно време, но и много свестни хора познавам. Продължавай смело напред. Зад теб сме!

Stanimir Vladimirov

Хубаво е ,че започваш с родния си край, Бачо Киро. Потресен бях. Много от нас знаят истината, но всеки път като се срешнем с нея оставам вцепенен. Съжалявам , че това се е случило, но тази картинка е навсякъде. Настоявам да се правят клипове( видео.....) за това какво е било и какво е сега. Дано младежта успее да направи, да съпостави времената и ценностите. Успех. Чао

Гледайте го през браузъра

Поне 2-3 минути след края на видеото седях и гледах белия екран на телевизора, в съзнанието ми изплуваха спомени за моите села, за моето детство. И въпреки че съм наясно с цялата разруха, и разсипия. Пак седях и гледах монитора, и се питах как като народ сме допуснали тази измет да съсипе нашата китна РОДИНА. Повече обаче ме натъжава това че няма да има оправия. Въпреки че споделям идеологията и философията ти, и колкото, и на мен да ми се иска, няма де се оправят нещата. Ти каза в края на видеото че имаш надежда в младите въпреки че били глупави, дано променяли нещо. Глупавия може да седне да прочете и да се образова. Ама Бай Киро 99.95% от хората с които контактувам и млади, и на по зряла възраст ( повярвай ми бройката е много голяма) имам чувството че някой им е отворил черепно мозъчните кутии, и им е изсипал по едно кило сода каустик вътре. Какво да очакваш от такива хора? Нито морал, нито ценностна система, нито родолюбие. Както казваш единиците са малко Бай Киро, направо недостатъчно за промяна. Поздрави.

Бат Киро само напред мен за 9 години в Англия само Българи ме разочароват,такива сме и в такива ни превърнаха завистливи да гледаме в на другия паницата,да мразим без причина и ако можем да преебем сънародник да го сторим.Ценостите вече сред младите не са родина,семейство деца а джуки,коли и бицепси .затова и България е на това дередже.Всяка година си мечтаем как се прибираме купуваме си къща и оставаме в Бг но като си дойдем за една седмица и на 3 ден се отказваме като видим простотията че е модерна в Бг и не искаме децата ни да отраснат в такава среда.много неща имам да кажа все отрицателни но ти ги казваш вместо мен.Познавам те от 15 години ти едва ли ме помниш но си си все същия и такъв си остани.

Специални поздрави от Чикаго супер си Киро браво!

Бате Киро поздрави!

Ф

Здравейте. Дядо ми, Бог да го прости, често казваше: "Българинът... днес те избира , за да те плюе утре. "...наред с много други мъдрости, до които бе достигнал през живота си. Поздравления , за така нагледния пример с отсяването, иначе казано - колко хора биха подкрепили надъханите си революционни пориви с микроскопични действия ! Признавам си, бях от ония дето вярват , че нещо от Иван Хаджийски до днес се е променило, но Уви. Как хората, не осъзнаха , че единственият градивен път напред е да вземат да си сложат едно огледало пред екрана на телевизора и себе си малко от малко да видят и променят. Възможно ли е все управляващите да са ти виновни, но никога ти сам? Хареса ми идеята Ви да покажете хората, чиято професия е спорта, а не ония, от които не можем да се отървем ден и нощ от екраните по ред обясними причини. Има достатъчно усърдни , упорити и трудолюбиви хора напук на всичко дори и у нас. Показвайте ги. Благодаря и успех !

Успех

Благодаря, Петре! Киро каза, че те е срещал в коментарите. Той чете всичко!

Киро Брейка - Оригинала

Киро също се насълзи от това, което видя. Поздрави специални от него!

Киро Брейка - Оригинала

Здрасти, Момчил, ето песента: https://www.youtube.com/watch?v=bKW0A0h3brI

Киро Брейка - Оригинала

ЧЕСТ И ПОЧИТАНИЯ КЪМ ТЕБ БАТ КИРО

Е за това избягах от майка България Бат Киро . Защото само простотия извиняваи за лошият език КУРВИ ,ПЕДЕРАСИ и ПРЕДАТЕЛИ

Кире, тука съм. Да не мислиш , че сам те предал. В тубата при шараните бях " харабия123" . Може да си ми чел някой коментар. Обикновено ги борех и поставях на място тия дет са правят там на мъже, ама да не разберат жените им, че може и бои да ядат.

Поздрави за интересното видео Киро! Аз лично си мисля че селата пак ще са актуални след време в бъдеще. Вече има млади хора които напускат големите градове и се устройват на село където живота е доста по-спокоен и чист. Въздуха е друг, природа, дворчета на къщи.. Ще живеят на село и ще бачкат в градът или от вкъщи.. На село можеш да си гледаш животни, да отглеждаш плодове, зеленчуци и т.н. Ще видим в бъдеще какво ще стане.

ОФФФФФФФФФФФФ, къде ме върна ти бе човек.

На два пъти ревах, на това Видео... мъчно ми е за БЪЛГАРИЯ... (живея в Manchester. UK) Евалла Киро и Благодаря !

Това е истината. Може ли да кажете как се казва музиката, която пускате в началото и края? Благодаря!

Вички видеа са тук, просто първо бяха качени в Фейсбук. Там са с оригинални дати на качване. Но по добре ги гледай в YouTube да подпомагаш с часовете гледане на канала :) YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC6Ff1z4MhKDDLEUqH_hisyQ/videos Facebook: https://www.facebook.com/pg/Kir0Break/videos/?ref=page_internal

попиляха заводи села фабрики всичко лошо седларов лошо

Искам да гледам и клиповете от преди 2,3,4год......как да стане това баче Киро

Отлично видео, бат Киро! Да си жив и здрав, аз си се разревах! Моето село е Кесарево, а леля живее на Пишмана и сте приятели с нея! Поздрави!

Силно Видео Бате Киро и браво на оператора. Хубава песен сте избрали за Видеото! Само така !!!

ЗдравейтеТЕ.. Благодаря много за това силно Видио...избухнах в плач, защото и в моето село Славянци където бях от първи до осми клас имаше всичко това, което изреди .... много боли чак до костите боли ...сладката вода с оцет и хляб, бях я забравила и аз съм яла като малка и много ми харесваше,но имах хубаво и свободно детсво...Какви измамници, какви Дялови са нашите големи спасите ли...опропастиха хубавата ни държава....нямам думи ...

Бате Киро ако желаеш и е възможно може да направиш едно видео със избрани моменти от всички видеа можеби ще се получи добро забавно.🍺

Небето чисто.По напред всичко беше държавно,след идването на ,така наречената демокрация,държава изчезна и само пълненето на собствените джобове и банкови сметки се правеше в Бг.Не знам до сега дали е емило поне един патриот в управлението на Бг,след комунизма.

Тъжната,жестока и крещяща истина 😢

Много силно видео! Много жалко наистина, къде сме били .. къде сме сега!

Уникално видео показващо суровата действителност у нас за жалост..КАК МОЖЕ до такава степен да е разсипано по такъв зверски начин мира не ми дава..Това село гледайки го си го представих за миг с едни имагинерни инвестиции от 10-20 -30 млн лева би се превърнало в уникално място за живеене, но това е само в сферата на фантастиката разбира се.Адмирации Киро за клипа показващ суровата реалност

Изгледах видеото. Тъжно е разбира се въпреки, че аз лично нямам село по което да тъжа гледайки го какво представлява в моментй. Въпреки това е тъжно. Аз имам кемпер и пътувам много и в БГ и в чужбина. Ще направя директно сравнение с Румъния защото е най-адекватно. Обиколил съм много голяма част от Румъния и мога да каже, че там в селата къщите са поддържани, явно е, че хората живеят в тях защото в почти всяко село има училище и в почти всяко село има полицейски участък в центъра с полицейска Дачия пред него. Това само по себеси е много показателно защото хората чувстват сигурност, а крадците знаят, че полицията не е някъде си далече и докато дойде могат да окрадат каквото искат. Освен това в по големите и богати села има много хубави овощни градини и поля, хората си помагат със стари малки тракторчета и се вижда че има живот. Много рядко могат да се видят съборени зарязани и окрадени селски къщи. Това по-скоро е изключение. Да кажем така, ако в БГ 10% от селата са да кажем в добро положение а 90% са зле в Румъния е обратното.

Hristo Zlatkov

Всички села а и вече по малки градчета са в това западнало състояния, разсипия страшна...

Неделя сутрин е тръгвам на работа спирам на центъра да си купя цигари а наще хубостници селските ИГРАЧИ пият бира в 8 ч. сабале и ми викат:- Е пари не ти стигнаха,к'во ще ги правиш! Сладури мамини.

Много силно видео, приплака ми се и на мен, но е много важно, че документирате тези промени, та да не изчезне нашата най-нова история, и хората да знаят! Благодаря.

Здравей, бат Киро! За жалост самата истина.Върна ме години назад и ми стана много болно. Благодаря за положения труд за видеото и успех! Смело напред..

Уникално видео , браво ! За жалост доста села в нашата мила държава са в това състояние , благодарение на демокрацията ! ;(

Kato se pribirahme ot Germaniq kum Bulgariq kusno vecherta popadnahme na edno selo, koeto beshe ujasqvashto zloveshto i mrachno i tujno. Nqmashe jiva dusha, nqmashe osvetlenie. Imahme chuvstvoto, che minawame prez mraka na mrakovete. Tolkowa bezludno mqsto. Naistina tujno za tezi prekrasni mesta, zashtoto daje da sa bezludni, prirodata na Bulgariq e nasravnima.

Същото се случи и с мен когато се прибрах в родното ми село , много е жалко

Браво Бат Киро! Истината боли! Всеки, който като мене го гледа от чужбина, го е стегнало гърлото...

Тук най-после ще се отсее зърното от плявата. Поздрави и успех!

Hristo Zlatkov

Много тъжно :( нямам думи.

Привет от Доминикана от един дето го наричаш ЕВРЕЙЧЕ.Брейк дали ни е харесало или не видеото отразява самата истина! Разрухата физическа и морална е повсеместна. Аз лично ти благодаря, че ме върна в детските години защото съм възможно последния набор живял така, макар да не съм от Павел и съм благодарен за което , че като знам Бо...те от там ..... хахаха. Аз лично се старая децата ми да живеят и имат спомени а не да са зомбирани макар да са далеко от България. Проблема е , че всички ние го допуснахме това положение. Пожелавам ти успехи и се надявам младите тука да те слушат и РАЗБИРАТ това което казваш.

Здрасти, Киро. Поздрави от село Шипково (Троянско). Сто процента трябва да си идвал в там... Но и в Шипково положението не е много по-добро от Павел, за съжаление. Гледам те с интерес и искрено ти желая успех!

Бил съм там на бригада!

Респект. Спокойствие в коментарите. Чак ме е яд че не мога да поставя някой на мястото. Ама ще го преживея

Иска ми се да бях израснал така като теб. В моето детство телевизорът и компютрите бяха голяма част от живота ми. Не исках да ходя на село, защото смятах че е скучно там. Понякога отказвах да излизам навън заради някаква анимация на телевизора или игра на компютъра. Сега вече на 19г. с удоволствие ходя на село да копая градината, да засаждам домати, да гледам пчели, да цепя дърва, да науча нещо ново от баба/дядо и какво ли не. Мъча се да се науча да съм кадърен. Иска ми се тогава като бях малък да осъзнавах това което осъзнавам сега, защото съм изпуснал наистина много. Всички деца не харесваха да ходят по селата си и да помагат на старците, защото не било модерно и естествено аз им се връзвах на акъла. Извинявам се за дългия коментар.

Fevzi Alaran

Напиши “The Bulgarian Song” в YouTube и ще ти излезе песента, която сме използвали в клипа!

Киро Брейка - Оригинала

ОП извинявам се забравих да кажа дискусии във стил бате Киро което ме кефи защото това е както се казва канара българин

Тук ще станат добри цивилизовани дискусии 👍👌

Супер клип бат Киро, може ли да кажете имената на песните. Благодаря

Не ми дава да гледам видеото и не знам защо

Zdr Bat Kire klipa e mnogo hubav zjiv i zdrav da si i da prodalzjava6 da otvarq6 o4ite na mladite za da vidqt 4e Prez Soca ne 4ak tolkova zle kakto go opisvat demokratite

Добре ще се получи за в бъдеще със тебе сме успех 🤞👍

Както много други, напуснах България, защото не виждах бъдеще между хората там. А можеше да постройм живота си там.

Може да пробваме, но най-добра комуникация ще се получи на лайв. Скоро ще тестваме една платформа за лайв събития, в която и вие ще можете да си пускате камерите и Киро да ви вижда. Целта е максимална връзка с вас и много от темите вие ще ги определяте. Все още е ново за нас и ще се напасваме постепенно. Благодарим на всички!

Киро Брейка - Оригинала

Бате Киро някои път ако имаш желание и време може да се включиш лично ти в дискусията тук

Очакваме следващото!

Във градовете вече няма гора а по селата бомба и това от много умни глави даммм

Тъжно, но и същевременно интересно. А иначе контрастът между коментарите тук и тези в промото в ютуб е невероятен. Пейтриън беше много добра идея.

Лятото си ходих на Дъскот.Ситуацията е същата,всичко леш.

Аз нямам проблем

Калоян Конов

Добър вечер. При мен също няма проблем през Patreon App и през браузъра.

Благодаря много, че ни направи част от личния си живот и тези толкова скъпи спомени. Убедена съм, че са всички тук това значи много. България е кътче от рая и има прекрасни места, за съжаление повечето от тях разсипани. Желая ти успех, на теб и на Веско! Моля продължавайте да ни карате да мислим за истински важните и стойностни неща!

Благодаря бате Киро! Хубаво и тъжно. Не не за това заминахме в чужбина, а заради това, че се почувствахме сами и емигранти в своята държава. Сега след 10 години виждам, че аз съм се вързал като много други, че в чужбина е "рая". Да, ама не... Не може да станем като тях- лицемери, интерсесчии и използвачи. Само че отварянето на очите идва по-късно. Липсва ми родната реч и родното море... Жив и здрав бате Киро. И Честит 9-ти Май, че без него не знам на какъв език щяхме да говорим днес... Как всичко се обърна - просто не вярвам, че това се случва...

Vladimir

Сигурно и моето родно място след 20 години ще го заваря така ! Град Балчик в момента с 10 000 население .....

Кире на мене ми липсват също тез години прекрасно видео Веско добре се справяш

Много добро видео с добра музичка малко е тъжно защото тези в парламента смазаха тази красива държава която имаше всичко за всички 👍

Върви си видеото ,само че се прецаках да инсталирам приложението на телефона и не мога да го гледам на телевизора.Другия месец ще го инсталирам правилно ,поздрави.

Бат Киро благодаря, че правиш видеа!

Работи перфектно

Georgi Manov

Вече всичко върви. От браузъра е. Поздрави!

Всичко е точно при мен няма проблем

Поддържа се и през браузъра.

Киро Брейка - Оригинала

Работи, инсталирайте си и vmeo и ще тръгват всички клипове.

Благодаря за отговора. Свързах се с Данчо, ще разрешим проблема. Най-вероятно е от неговото устройство.

Киро Брейка - Оригинала

При мен няма проблем , всичко си върви

Имаш лично съобщение.

Киро Брейка - Оригинала

Здрасти бат Кире, поне при мен не става. Поздрави!

Много бих искал да чуя и от друг човек дали има проблеми, за да може да реагирам бързо! Благодаря!

Киро Брейка - Оригинала

Здравейте, при мен ли е само проблема, че видеото не се стартира.


More Creators