SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


AЗ СЪМ ВАШИЯТ ЧОВЕК

Днес си направихме една малка разходка до местността Ксилифор, Велико Търново. В това видео говоря за проблемите свързани с младите хора. Наркотици, фунцкионална неграмотност, масова невежест.. ЖАЛКА КАРТИНКА! Не позволявайте това да се случи и с вашите деца!

AЗ СЪМ ВАШИЯТ ЧОВЕК

Comments

Ебаха майката на всичко

samo taka breik bravo prav si

Христо Тодоров

Браво евала ! Продължавай все така!

Привет нa вcички! Здaрей,Брейк! Хaреca ми видеото! Кaто оcтрие нa aрaбcки хaнджaр е... ,отлично бaлaнcирaно и c ряз нa бръcнич! Проcто иcкaм дa добaвя нещо,което cъм изпитaл нa гърбa cи. Преди три години и половинa имaх безЧЕCТието дa cъм чacт от обрaзовaтелнaтa cиcтемa. Бях учител по руcки език. Преподaвaх нa 4-ти и 7-ми клac. Aми,Брейк....то е cтрaшно....те не могaт дa пишaт нa бългaрcки език!!!! Aмa тaкивa грешки,зa които един ученик от "лошия" комунизъм щеше дa повтaря годинaтa и бaшкъ щеше дa изяде еднa горa бой вкъщи. И тук обaче отвaрям еднa cкобa... Мaйкa Бългaрия продължaвa дa рaждa умни,тaлaнтливи и дaровити децa!!! Проcто те ca оcъдени по двa пaрaгрaфa....Болшенcтвото от тях нямaт шaнca дa получaт тaкa вaжните първи 7 възпитaтелни години от cвоите родители! A тези,които ca уcпяли дa го нaпрaвят...точно нa оcмaтa годинa cе cблъcквaт c еднa cиcтемa,която ги формaтирa и превръщa в едни cоциaлни "бройлери". Дъщеря ми е нa 12 г. ....Cтрaшно е.... Дacкaлувaх половин годинa.... Нaдacкaлувaх cе.

Свалиха клипа в тубата.

И аз съм за Бузлуджа . Ще е интересно

Бат Киро ;) Недей да качваш видеа в ютюб . Само тук . Аз тука плащам . Там без пари гледат. ;(

Самата истина!

За Бузлуджа задължително, защото сага някъде по дискавъритата излиза един американски педал и плюе с бг. П превод. Промиват мозъците на младото поколение. Нямам думи...

Точно заради това сме на този хал. От Американците нищо хубаво неможеш да видиш. Копираме и попиваме най- лошото а хубавото, не го вижда ме и го отминава ме. Както поговорката - изтърва питомното, за да гони дивото...

Dimo otkradna mi mislite, evala ...../ Може да те направи на две стотинки, да ти се накара, но на такива хора и хапката от устата можеш да вземеш /. I za dopalnenie i TE sa nai pou4itelnite hora....strogi...surovi no i korektrni....

1995г. излезе филма "Dangerous Minds", който разкриваше жалката картинка на американската образователна система. По това време образованието в България все още беще на светлинни години пред това в Щатите, благодарение на инерцията от лошия Социализъм. Днес, 25 години по-късно образованието в Америка е още по-зле. Жалкото е, че Българските управляващи, изпълнявайки заповедите на "началниците", полагат всички усилия да настигнем Американците.

Бате Киро Да ти е Живо и Здраво Името на Патерици! Закъснях малко с пожеланията, ама чак сега видях видеото. Всичко най-хубаво ти желая и само напред! Много искам да направиш скоро видеото за Бузлуджа. Ходил съм май един единствен път като много малък, и имам много смътни спомени. Според мен ще е готино да направиш видеа от паметника на Шипка и Орлово Гнездо. Отсега си те представям как катериш всичките стъпала до горе. Преди доста години, аз съм 86 набор, някъде към края на 90 ни закараха на екскурзия там от даскалото в Бургас - Св. Св. Кирил и Методий. Веднага спонтанно се събрахме момчетиите от виписка и си направихме имрповезирано състезание до паметника от долу по стълбите на бегом. Завърших втори. Хахахахахахаха Голямо събитие беше! Желая ти здраве! Учи младите и ако се метнеш до Шипка , отиди и до селото долу до Руската Църква и им покажи на лапетиите долу костницата да знаят кои хора са си дали живота за да я има днешна България.

Поздрави от Ловеч!

Константин Матев

И аз съм същия. И на мен яда ми минава за 5 минути. Стига обаче отсрещната страна да не търси под вола теле. Тогава става СТРАШНО.🤣🤣 командира ми на поделението когато вкарваше в ареста- изкарва пред строя и пита ЗАЩО? Следват някакви обяснения... А той: "ВСЯКО ЕДНО ПРОСТАШКО ДЕЯНИЕ ИМА СВОЕТО ФИЛОСОФСКО ОПРАВДАНИЕ" ИЛИ " ПОЛОЖЕНИЕТО ВМЕСТО ДА СЕ ВЛОШАВА СТАВА ОТЧАЙВАЩО БЕЗНАДЕЖДНО!" Сега един виц не знаят децата. Да не говорим за лафове. Аз кат им кажа виц ги питам не го ли знаете... После си викам ОТКЪДЕ?? Онези с многото абонати в тубата?! Не от такива като Киро може и да научат.

А най шантавото е, че бай Киро още 2018 позна какво ще става. Може и по-рано да е споменавал ама нямам помен в момента. Продължавайте страхотната работа другари и само "позитивно мислене" :D

Stefan Larkin

Определено! Тук и моето предложение Брейк ти познаваш Антоанета Селенскапомисли за едно интервю с нея. Може да включиш и синът й той също е доскохвъляч. Поне Търново има много такива хора. Ако нямаш телефона й мога да го уредя.

Хората бяха други. Това е истината. Затова го харесвам бат Киро. Носи морала на онези хора. Не са успяли да го пречупят. Може да те направи на две стотинки, да ти се накара, но на такива хора и хапката от устата можеш да вземеш. Не го познавам лично, но като го гледам все едно вуйчо си виждам.

Коментари не са трити!

Киро Брейка - Оригинала

Kоментарите ще бъдат изключени за промо видеата, защото се излива невероятен хейт срещу Киро и всички негови близки. Неприятна работа.

Киро Брейка - Оригинала

НАЛИВАШ някоя плоча идва махалата с техни лопати да бърка бетон и помага. После 2 каси бира една тава кебапчета и всички доволни. Хората позитивни. Сега купуваш торба цимент и почват да кълнат , че си изкарал пари за ремонт. И като почнат да викат , че ТОГАВА било лошо..... Иди ги разбери.

Много са причините децата да са толкова необразовани, арогантни, слабохарактерни, нагли и тн. и тн. Повечето от нас се учихме на труд от малки, всяко лято на село. Спортувахме по 4-5 часа на ден. Имаше казарма, бригадите не можах да ги хвана, но и те са били полезни. Имаше респект от баби и дядовци. Хората на по 55 бяха пенсионери и ни гледаха. Здрав контрол и бая шамари.Живота беше друг. Всяка седмица имахмк гости, ние ходехме на гости. Сега е скотски живот. Родителите притиснати до стената. Сметки да плащат, храна, дрехи. Прибереш се скапан, дадеш му лаптопа да не ти надува главата и ето го резултата. Благодаря за видеото!!!

И това че си изключил коментарите в тубата ми хареса. Напоследък направо издивяха. Хем просто, хем спирачки няма. Ти го пращаш в мишата му дупка, то пак излиза и простее. Ще им намериш цаката. Сигурен съм.

Привет Брейк, както казахме деградацията е повсеместна! Но разреши ми да изложа някои мисли, как да не достигнем това дъно като ние се отрекохме от всичко в нашата история като народ. Разбира се причините са хиляди но ще изтъкна само един факт, който нашите управници разбира се с нашето позволение усърдно унищожаваха. Все пак чели сме книжки, гледали сме хубави Български филми и сме слушали разкази от баби и дядовци. Кои са били стожерите на един град или село? Доколкото аз знам ДАСКАЛА, ПОПА и ФЕЛДШЕРА за кмета не казвам защото в повечето случаи е бил Чорбаджи. Ами да се замислим какви са те сега в нашата действителност? Даскала безхаберник интересчия 90 проц. От тях не знаят къде им е бил университета. Няма морал ,етика , възпитание,респект нищо. Попа 99 проц. същото само, че там е на основа ЕООД или ЕТ. Ами доктора, фелдшера ти си го казвал много пъти да не се повтаряме нали! Ако включите кмета онбашията местния феодал или както там искате. Това всичко от страна на обществото а най - важното Семейство къде е ? То семейство нали най важното, как да го научи родителят като той същия безхаберник. Или забързан роб които няма време или тн. тн.Тъжно много тъжно но накрая всеки избира своя остров на спасението.

Честно казано и аз мисля, че има смисъл всички да видят и чуят това, което Киро казва, защото е много смислено. Белким някой случайно съфиряса и се осъзнае.

Здрасти бат Киро, това за което говориш е западния модел. Да правят децата дебили и олигофрени. Ами те след като навършат пълнолетие те вече немогат и да се оправят, т.е. бракъват родителите си бракуват децата буквално. Проблемът е сериозен. Става все по зле. И както казва един колега "по-добре вече беше".

КИРО, не е лошо и важно е това което Казваш в този клип, но помисли и за рекламата. Това е нищо, което си казвал и в стари клипове. Според мен ти са нужни незабавно клипове с някой авторитет - било то спортист, истински хора като теб . Някоя забравена забележителност - спомена Бузлуджа. Нещо такова. Мисля че новото би възбудило повече интерес у тези които още се двоумят да дойдат в този канал. Съвет от приятел. Нужни са ти 2-3 такива инжекции. Жив и здрав. По старому именик.

Светльо коментара ти изчезна...

Поредно браво.....голем.....!

Светльо, братко аз съм съгласен с теб!

Поздрави! Има една българска поговорка "Не питай старило, а питай патило! Продължавай, има кой да те чуе, а на тези, който те плюят не обръщай внимание те няма да се променят.

Направи видеа от срещи с хора, които са те послушали и са променили нещо в живота си. Живите примери. Това ще ускори нещата при други, които още се кумят, чакат, отлагат.

Жив и здрав ;)

Бачо Киро разцепва ефира. Трябва да се пазиш. Много гадове не обичат да им се припомня как си живеехме през соца. Успех . Чао

Благодаря за видеото, бат Киро! Да, вината не е в децата, които се израждат...

Vladimir

Времена на промяна идват. Останете силни братя българи!Можем само да продължаваме да се учим и усъвършенстваме(психически и физически) другото само ще дойде. Жив и здрав бат Киро и успех с канала.

голям си Киро, кога ще е следващия лайв ?

Shang Tsung

Бар Киро следя те от скоро. Казвам се Светлин (профила не е истинския ми) Аз съм 28 години. Всичко, което казваш е така, но не знам дали ще се оправят нещата. Така наречената демокрация ме накара да работя в чужбина, защото имам дете на 3 години. Виждам как всичко рухва, знам че от нас зависи да се оправи държавата, но вече честно казвам никой не остана, който да се бори за малка България. Аз имах късмет, че ме изучиха старата школа учители и и майка ми която сама ме е отгледала.

Хубав клип. Не разбирам след като децата им са резултат от взаимоотношенията, които трябва да са любов и щастие, как след това ги оставят да растат така на произвола, има нещо сбъркано. Хубава вечер.

Stoyan Dimitrov

За съжаление това е положението, но то не е случайно. На запада му трябват евтини работници. Берачи, чистачи и други подобни. Точно за това чрез съсипване на образованието и ценностите се приготвят гастърбайтери за богатите държави. Учениците в шести, седми клас не знаят таблицата за умножение, не умеят да мислят и са пълни функционални инвалиди. Казвам богатите защото който помни когато ние бяхме богата държава и навсякъде се строяха заводи и жилища не достигаше работна ръка и държавата цеше довела работници от Виетнам. Освен всшчко останало простите и не мислещи хора се управляват и манипулират много лесно, които не е маловажно и също е търсен ефект. Няма да продължавам, че става тъжно. Поздрави на Веско и бат Киро!

Hristo Zlatkov

Привет! Според мен, проблемът не се корени във формата на обучение, а в желанието на учениците и учителите. Има примери за безплатни онлайн уроци в youtube(часове материал), които могат да те научат да програмираш от а до я уеб страници и приложения(ползвал съм ги с удоволствие), но желание има у младите учители, които правят такива уроци, и у хората, които искат да се занимават с това.

Поздравление това е самата истина за жалост.поздрави от англия.точно за това съм дошъл тук защото знам каквое в българските учелища и немисля че нещо се е променило даже съм сигорен че е много по зле.и просто неискам децатами да минават през същата помия просто няма какво да се очаква от децата ни минали от там.затова съм решил тук да си завършат образованието дано нее грешка но със сигорност моето в българия беше.

Честит имен ден Бат Кире да си жив и здрав и много щастлив и много успехи в живота и наи важното е да ни въведеш в правилният път

То няма какво да кажа всичко прекрасно и Киро казва истината това е тъжната реалност за следващите 10години

Браво ;)

Киро, едно голямо БРАВО за това видео! Много точно и ясно казано за голяма част от днешната младеж. В бъдеще покажи млади и мотивирани спортисти или просто нормални и трудолюбиви младежи които да служат като добрия пример пред мързеливите и нищо не можещи тийнейджъри.

Най- голямата грешка е да следваш тълпата. Това го правят не само младите,но и възрастните.

Поздрави от Германия ;)

Браво! За образованието си абсолютно прав. Рибата се вмирисва от главата т.е за всяко едно училище разглеждано като самостоятелна единица (финансова) трябва да се въведе мандат на Директора. Не може един Директор да ЛАПА и РАЗДАВА ПРАВОСЪДИЕ години наред. С тези Бюджети заплатите им станаха космически и на "приближените, послушни учители". С голямата секира от горе надолу иначе няма управия

Zdr Bat Kire Radvam se mnogo 4e si железен като локомотив Враво само на пред ние сме с теб

Евала Бат Киро! Само напред и дано повече хора се включат .

Само така! И е супер приятно така със смяната на обстановката, браво на Веско!

Здравей Кире, Здравей Веско, поздравявам ви отново за доброто видео, напред и нагоре, живи и здрави.

Aleksandar Antimov

Истината....... Бравос

Браво бат Киро

Бат Киро супер видео . Продължавай напред .

Страхотно видео Бат Киро,Респект,и не обръщай внимание на хейтарите,и 20 свестни да те следват пак си заслужава


More Creators