SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


Свалиха клипа "Tренирай с Киро Брейка се завърна"

Искам да споделя с вас причината за свалянето на клипа. Не е заради авторка музика, както предположиха хора от Facebook, a заради проявен иск от Филип за авторско право. Въпреки, че не сме изпозлвали видео, само снимки, и то с лента на очите, са уважили иска и клипът беше свален. Най-вероятно са организирали доста хора да го докладват. Когато бяха създали канал и се представяха за мен, отне доста време докато го изтрият. Става въпрос за доста голяма организация. Утре най-вероятно ще подготвим нещо като отговор, ще го обсъдим допълнително с Веско.

Прикачена е снимката, заради която са свалили видеоклипа. 

Свалиха клипа "Tренирай с Киро Брейка се завърна" Свалиха клипа "Tренирай с Киро Брейка се завърна"

Comments

Уверявам те че въпросния индивид си взе доста манджа преди да изключи коментарите , той именно и затова ги изклчючи :D

Пуснах си въпросния клип на този индивид и много интересно, че коментарите са изключени. Явно не е готов да понесе това, което щеше да чуе. Сигурна съм, че половината от гледаемостта и коментарите щяха да са от твоите последователи. Лично аз точно заради това го пуснах. Нищо полезно само плямпане и реклама.

Ще чакаме, аз не успях да го изгледам.

Здравейте, много енергия се губи за платна, които утре, като задуха друг вятър ще се обърнат в "правилната" посока - тези хора с нищо, никой няма да ги запомни. Причината заради, която всички са тук е да се научат / да си припомнят да бъдат "котви" и да не се поддават имено на такива провокации. Бай Киро (по мое мнение) е българин от старо време и имено това е, с което трябва да се занимаваме тук, малките истории, на българите от старо време. Дано не съм бил твърде патетичен ... :) Поздрави !

Здравейте,

Здравей, няма ли как да го качиш пак? За да го видят хората ,но да отрежеш ,,звездата". П-с изгледах го и много добре им стъпи на вратленцата!

Здравейте на всички ! Аз се чудя дали и ние можем да докладваме клипа на този джендър - Филяка за промотиране на опасни за здравето ''програми'' и субстанции ?! Ако някой е по - наясно да пише !

Здравей Кире, успях да изгледам клипа ,дано по младите са успели и те,поучителен е,подкрепям те,жив и здрав!

Надявам се Бате Киро да направи и видео отговор на тоя чекиджия! С жена ми се занимаваме с маркетинг и реклама в социалните мрежи, и част от работата ни е да следим инфлуенсърите. Въпросния Филяк е открит лъжец и иска да печели от глупостта на балъците. Сега "официално" се води гадже на Антоанет Пепе, друга видна велика инфлуенсърка, която и тя ви казва как да се тренира правилно. Тая твърди във видеата си, че се развела, зарязала си мъжа и си взела двете деца и бам при Филяка! Двамата въртят страшна любов и трупат парички като постоянно ти навират продуктово позициониране във видеата си! Ако някой има нерви нека ги види. Бате Киро много ми е интересно какво ще кажеш за такива мръшляци. Защото ти застана като пич и каза защо влизаш в Patreon. Хората те разбраха, включително и аз, и супер много се кефя, че не ми навираш в очите през 5 секунди вафли, снаксове, кифли, уреди или някакви ваучери уж случайно попаднали във видеата ти....

Клипът ще бъде качен утре тук.

Киро Брейка - Оригинала

За 28 дни може само предмишница да направи от....чикии

Бате Киро, качи клипа тук

Поразрових youtube - има тонове подобни клипове, но в тях на хората им личи, че са горди с постигнатото и се снимат голи до кръста за доказателство. А и освен това в повечето от тях няма реклама на продукти, а просто и чисто желание за подобряване на физическата и ментална дисциплина.

Много добра идея да бъдат разобличавани, такива мишоци където искат да печелят пари лъжейки хората, че със смешните им заучени режими и химии ще трансформират един човек за месец. Само труд, пот и истински спорт! Продължавай напред бате Киро!

Бай Тошо

Хора предлагам всички да рипортнем клипа на Филяка за лъжлива реклама.

Ако му беше истинска промяната на Филяка, щеше да е гол пред камерата и да пращи от кеф. Щеше да прави стойки и чупки. В думите на бившите му колеги трябва да има истина. Гледах неговото видео преди това на Киро и ми миришеше, смърдеше направо на фейкария заради очевидната му реклама. Поздравления, продължавайте с Веско да изобличавате такива гниди и може един ден да се оправим. Поздрави, Генчев.

някакви авторски права са нарушени според youtube, не знам защо го свалиха.

Lazar Dilov

Zdr Bat Kire ne mi izliza klipa da go vidq toz koi e det ti pravi tiq mizeri.Nie sme s teb zjiv I zdrav da si

Здравей Кириле,успях да изгледам клипа,дано по младите са успели и те,поучителен е,подкрепям те,жив и здрав!

Гледах момчетата от Aesthetic by Science (хората които са изготвили режима на Филяка) бяха направили постове в инстаграм, в които твърдят, че "не им пука кой храни режимите им". Очевидно не е така. В пространството има един треньор Greg Doucette. Неговите най-гледани клипове са тези, в които обсъжда дали някой фитнес модел е натурален, или не. Тях не ги свалят, напротив гледат се от стотици хиляди.

Ееееххх, не можах да изгледам клипа и да видя коя е тази мишка....

Подайте сигнал, че злоупотребява с фармацевтични продукти.

Бати паляците, правят пари от въздуха.

Гледах му клипа на тоя паляч тва си беше клип направин за пари, а тоя паляк може и тая снимка да играла фотошоп, защото той не се показва от шията надолу

Аз се чудя къде отиде тоя клип

Когато истинските шарлатани не могат да преглътнат горчивата истина. Жалко, че има деца и младежи, които вярват на такива балъци, като тоя тип обсъждан в клипа.

Голямо са, когато сами си показват снимката може да я гледаме, когато в цитираме неможе. Този явно не е чул за GDPR регламента, че когато дадеш нещо публично може всеки да го ползва за да бъде цитирано, не да се плагиатства на него. Ако се позовете на GDPR регламента няма да има проблеми и ще върнат клипа. Той ясно е дал своето волеизлиания публично да гледаме неговите лично данни и следователно според регламента можем да ги цитираме не да ги изменяме и променяме. Този затова ли има проблеми с бившите си партньори в кабала Типично, защото не е ползвал и там нищо и затова вече канала му го няма.

Да, качвайте видеа на Патреон, те ползват Vimeo, сайт който не е притежаван от Гугъл, като YouTube.

И аз не го гледах,моля тук го качете

ЩО ТИ ТРЯБВАШЕ ДА ИМ ПРАВИШ РЕКЛАМА ИГНОРИРАЙ ГИ ТЕ ЩЕСИ ОСТАНАТ СТОЙКАДЖИИ ТО НАЛИ ДЪРЖАВАТА НИ Е САМО ОТ ТАКИВА ДОНОСНИЦИ НАСТЪПА ГО ПО МАЗОЛА И ГО РАЗКРИ ?ПРАВИ ТОВА КОЕТО ГО МОЖЕШ ТИ. НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С ИЗМИСЛЕНИ ВРЕМЯНКИ ТЕ НЕ МОГАТ ДА СЕ РЕАЛИЗИРАТ В НИЩО ДРУГО ??? НАБЪРЗО ПРЕГЛЕДАХ НА ОЧАЛАТКО НЯКОИ ОТ ЖАЛКИТЕ МУ КЛИПОВЕ ЗА ДЕЦА ОТ ВТОРИ КЛАС ЧАК СЕ СМЯХМЕ КАК И СИ ВЯРВА ИЗМИСЛЕН (герой,п,,,л)

Не успях да го изгледам.. Някой има ли го изтеглено?

Може ли този клип да бъде качен тук? Благодаря!

Трябва да направиш клип " ВНИМАВАЙТЕ КО КАЧВАТЕ! БАТ ВИ КИРО ГЛЕДА!!" 🤣🤣

Това не беше ли един влогър от youtube или се бъркам,дайте видеото да видя защо е цялата драма, че чак са го свалили

Ами те лапат от тия измами и сега разбира се ги е страх глупаците да не прогледнат защото ще изпуснат кокала.

Hristo Zlatkov

Пък после... КИРО мислил само за пари.... Тия л..на и св..ки за пари правят. Нещастници. Истината много боли. Ти го качи без снимки. Вече всички знаят за кой хубавец става въпрос. Кат го гледам спокойно може да напраи и ена реклама за ВАЗЕЛИН.

Можеш ли да качиш клипа в Patreon, тук няма кой да го свали?

Киро, браво че го направи. Като се страхува защо се обажда и се прави на анимационен герой. Не може за 28 дена да си спортист, Поне 5 години трябва да правиш нещо за да кажеш, че нещичко разбираш. Дерзай бате Киро!

Vladimir

Ще реагираме по най-добрия начин! Идеята на Aleksandar Vinchev e много добра и може би приоритетно ще мислим в тази насока. Благодарим на всички!

Киро Брейка - Оригинала

Ей няма такава държава никъде, как да не се ядосва човек не знам - има правила ама само за някои. Майната им на нищожествата! Ние ви подкрепяме! Аз половината успях да го изгледам преди да го свалят. Качвайте клиповете първо в Patreon преди да ги цензурират или свалят. Поздрави.

Dobrin Stefanov

Чобака и Джон Смит са на пост...не спят...докладват... Зорките блюстители на реда и защитници на авторските права...

Не се занимавай с лапета

Киро това балъче не заслужава повече внимание. Този женчо явно е разбрал че много хора ще видят това видео и е направил всичко възможно повече доноси да стигнат до тубата. Такива плужеци не заслужават повече внимание..

Щом за един ден са го махнали от опит знам ,че поне 200,300 човека са го докладвали и то в малък период от време, за да им направи впечатление... Пълни нещастници...

Добре че гледахме видеото навреме. А уважаемият господин с авторските права да е жив и здрав. Всеки има права, но малко имат задължения и затова той така с едни голи права ще си и остане и след всичко то 48 часа никой няма да го помни....И него и правата му....

мамуни с мамуни

Ще бъде обсъдено утре с Киро. В клипа никъде не се споменава неговото име, така че ако махнем снимките и го качим на ново, не би трябвало да има проблем.

Киро Брейка - Оригинала

Изнежения го е заболяло от истината и се е оплакал на ония шарлатани и те са го подкрепили разбира се шматарок имал съм неприятното преживяване да комуникирам с него няма такава жалка мижитурка !!!

Тая истина как боли, чак и се организират да докладват :D

Stoyan Dimitrov

Добре, въпросът е за 12 секунди (9:13-9:25), защо просто не махнете картината, нека звука си върви...

123

Да го духа тоя шаран


More Creators