SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


Допитване до хората в Patreon

Здравейте! Искаме да направим видео изцяло по ваша идея.

Моля, напишете в коментарите вашите идеи и коментарът с най-много харесвания ще бъде обсъден между нас и стига да е реалистичен и съобразен със ситуацията в момента, ще бъде изпълнен.

Comments

Посещавайте повече неща ,направени от "лошия" комунизъм и унищожени от демокрацията днес. Посещавйте повече български села,в които е имало живот,но днес са пред заличаване. Направете видео на тема българското семейство преди и сега ,ценностите, които някога бяха на почит. Благодарим ви!Гледаме ви с удоволствие!

Понеже те следя от както се случи това с така наречения вирус освен историите от натрупания опит в живота .Много си добър по актуалните теми а за спорт ми аз не съм човек които изобщо разбира от спорт .Моята работа е различна и аз не нямам мнение по тези въпроси .Но искрено подкрепям това което правиш за хората които се вълнуват от това .Но подкрепям и мнението на другите тук автора си ти и ние те подкрепяме .Нашето мнение е без значение но се забелязва ,че тук коментарите са различни и не така агресивни .Защото това за мен не е нормално поведение .Но за спорта трябва повече да ги караш да лаят в другият канал .Пожелавам успех с накала тук и както знаеш щом човек прави нещо с желание нещата винаги стават .Поздрави на цялото семейство даса ти живи и здрави .

https://youtu.be/osTFxaHK1N4 - за първи път да видя някой културен човек да отговаря на видео на бат Киро. Най-накрая.

Kristiyan Kalchev

Кириле, понеже прави запитване, какво искат да видят, като видео твоите поседователи тук, в "Пеейтриън", веднага ти казвам: НАПРАВИ ПОВЕЧЕ ВИДЕО КЛИПОВЕ С ИСТОРИИ, СВЪРЗАНИ С БИЗНЕСА ТИ В РУМЪНИЯ В КРАЯ НА 90-ТЕ ГОДИНИ НА ХХвек! Уверявам те, че е много интересно! Давай повече за Румъния! Поздрави!

Кириле, браво! Аз съм pzh2000BG от you tube! Голям почитател съм ти! Бъди жив и здрав!

Продължавай това което мислиш че е добре. Аз ще съм щастлив когато имаш лайф видео и да коренсподираме. Обич за теб и цялото ти семейство

Преди време се опитах да правя видеа на тази тематика и бях буквално сринат в социалните мрежи. Изтрит YouTube профил, страницата ми във фейсбук беше спирана 7 пъти. Ще помислим за това. Тук е по-свободно, но не означава, че няма абсолютно никакви ограничения. Иначе това щеще да е първото ми видео! Поздрави!

Киро Брейка - Оригинала

На мен ще ми е интересно да направиш клип за така популярната толерантност. Как изкривяват разбирания на хората за това, кое е нормално и те карат да приемаш всяка идиотщина от “толерантност”. Хомосексуални, джендъри, татуси, обици, епилации, цици/джуки, екстеншъни, бални грим и прическа да идеш до магазина, долни крадливи мангали. Утре педофилията ще кажат, че е нормална, щото човекът болен и не може да се спре. После кръвосмешението, убийството и т.н. Къде е границата на разумното или как да не приемаме, че всеки олигофрен може да си измисля всякакви простотии, а ние да казваме, че е ок...от толерантност, да не го обидим или нараним.

Аз бих искал да ни покажеш Иван Манев-Железния.

Да задам и аз един въпрос.Понеже в доста видеа говориш за преди и след комунизма,какво ще кажеш за това дали нарочно ни карат да забравим историята си.Не че съм учил много на времето но като слушам много работи изчезват от учебниците или пък се променят,например че не е имало турско робство а е било присъствие и т.н.Това е само пример да не се обиди някой

Вчера гледах Мишо Шамара да обяснява , че нямало турско робство и щях да повърна ...

Винаги ми е било интервсно - от къде дойде тази мода и това глупаво мислене в България - Колкото повече спазваш правилата, толкова повече те имат за балък? И съответно колкото повече нарушаваш законите, толкова по-готин изглеждаш в очите на другите. Съответно се започва едно следване на лошите примери, или както обичат да казват - единия скочил в калта, другите го видяли и всички до един го последвали, че да не останат по-назад, без дори да се замислят, че действията, които ще повторят няма да им допринесат с нищо позитивно.. това ли мислене допринесе до сегашното положение на държавата?

Kristiyan Kalchev

Вече на глупаците не им стига вируса.скоро ще ги вкарат в мазетата с още по скъп филм.извънземните идат.вече свикнахме да плащаме.отчаквайт го скоро по всички телевизии

bate kiro mojem li da se saberem v tarnovo i da poti4ame zaedno nqkade po balkana.Mislq 4e 6te stane mnogo dobre a i az ne sam sportuval aktivno otkakto si skasah meniskosa na ski predi 14 godini. Mislq 4e 6te e interesno i polezno za vsi4ki

Бате Киро, може ли да споделиш кратък коментар/мнение за ситуацията Борисов-Божков ? Как ще се развият нещата там според теб ?!?

Може би искам да видя видео на тема тренировки със собствено тегло... плюсове, минуси недостатъци и т.н.

Здрасти Бачо Киро! Видеото с родният ти край ще е паметно. Много е въздействащо и емоционално. Всички знаем, че до един голям Българин стой още по голяма жена. Поздрави за нея! Та и та няма да я видим, но заслужава да видим и нейното родно място. Благодаря предварително. Усещам, че малко се разминаваме, но според теб: -Каква заплата е нормална към за нормален работещ човек? А ако е й семеен? Единия трябва да гледа децата! -Защо веригите бензиностанции и хранителни вериги продават продукт на европейска цена а заплатите на персонала им не са европейски? Това също не е ли от предателите ка комунистите? - Ако може по някое упражнение за загрявка на тялото преди тренировка. Мисля че е важно Чао

На мен ще ми е интересно да чуя от първо лице за оная шарлатанка Емилова.Ако някой изпатил се съгласи да разкаже.

Бат Киро направи 1 смесен клип за накротици за педерастия за тва толерантно отнушение еи тая простотия ебава маиката на народа.

Бат Киро, гледайки последното ти видео днес,това със "стъкълцов" :) ми хрумна една идея. Намери хора който са пострадали от тези инжекто треньори и направи интервю с тях. Да видат говедата каква цена плащат за да изглеждат така и какви последствия има "тия боц ,и зоб" върху един организъм. Аз имах комшия такъв който си отиде от тия работи. А беше прав и здрав 25-6 годишен със семейство и малко дете.

Бате Киро направи видео за система на трениране с пудовка

Разбира се напред във времето примерно Септември -Август, ако разбира се това не е прекалено рисковано за теб и твоя оператор. УСПЕХ!

Здравей Киро, преди време в едно от видеата спомена че ще направиш клип за дрогата по училищата, пласьорите и тн. Според мен това ще отвори очите и втрещи много хора.

Slet mugla pak mugla 😂

Daniel Mladenov

Бат Киро ти беше споменал в предните си видеа,че ще направиш срещи със спортисти.Ето една идея,като за начало.Поздрави ;)

Благодарим на всички за предложенията! Много интересни идеи споделихте! Очакват ни готини проекти :)

Киро Брейка - Оригинала

Привет на всички, споменах го преди би ми било интересно една среща с лекоатлетката Антоанета Селенска като рекордьор от 81г. ако се не лъжа. Тя си е във В.Търново. Също така момчетата от Етър участвали на световното 94 г. Тук искам да кажа лека му пръст на Трифон Иванов. Но другите са във Велико Търново. Може също така някой друг от Търновските спортисти от близкото минало. Само не и Цилиндъра. До колкото помня Брейк нали тренираше млади надежди в тениса от Търново. Също така идеята за красиви места около Търново не е лоша. Тук искам да помоля всички докато не се поразвие малко от малко каналът тука да не даваме предложения който са свързани с големи разходи , пътуване и т.н. В крайна сметка нещо от този род свързано с Велико Търново.

Здравейте, съгласявам се с всичко написано и смятам, че имено социалната тематика е решаваща. Способността обаче да могат да отсяват и да претеглят не е дадена всекиму. Точно тази ти черта, бай Киро, трябва да се експлоатира тук, но може би дори да се разшири и с други събеседници, които гледат в същата посока като теб, но от друг ъгъл, хора които се опитват да предадат знанията си и опита си, без да очакват нещо в замяна. Не зная дали трябва да назовавам имена, но дори във Велико Търново се сещам за един човек, който в последните няколко години прави опити да запали иска за търсене на познание. Поздрави и успех :)

Здравейте всички теми са интересни много ми допадна тази за съчетаване на спорт и работа, но бих искал да засегнем и днешните болежки относно това дали да гласуваме за Президентска държава да ограничим лапачите до един, харесами идеята и за басейна в София но има и още и още...

Калоян Конов

Здравейте. Изпращам Ви много поздрави от Bath UK. Много Ви моля, дайте си мнението за тези упражнения. https://youtu.be/W-9L0J_9qag Препоръчаха ми ги тези упражнения два пъти на ден(сутрин и вечер). Не искам да имам "плочки" имам си "бордюр"... 😂. Просто искам да си стегна тялото, че малко по малко започнах да се опрасвам. Така е когато няма спорт и тренировка. Когато работя по 12-14 часа на ден (всеки ден) няма как след работа да отида на фитнес. И ментално и физически съм труп. Моля, бихте ли споделили Вашия опит и мнение за тези "бързички" тренировки. Как и кога да се правят? Пробвах се днес и да си призная ме хвана срам. Още на първата минута ми прилоша. Майко мила. Срам и резил. Моля, не ме съдете предварително. Всеки си има причина за начина му на живот. Важното е да иска да се поправи. Благодаря Ви и извинете за отнетото Ви време. Поздрави: Кирил Димитров.

Брейк можеш ли да направил лайв видео, в което да задаваме въпроси дори да си комуникираме заедно. За лайв видеото можеш да използваш Zoom (влиза се с линк и всеки).

Здравейте, Веско и бай Киро. Смятам, че дотук най-успешните ви видеа бяха за бизнеси и смешни истории. На всички нас би ни било много интересно, ако направите поредица за всеки един от бизнесите на Киро в отделно видео. Мисля, че всички фенове биха подкрепили тази идея. Поздрави!

Здравейте на всички. Бат Киро, моето предложение е следното: Коментар за предаванията, които се излъчват по телевизиите и интернет и които облъчват нас и децта ни с простотия от сутрин до вечер( бигбрадаровци, фермички, капки, шоуто на еди кои си и т.н). За даването на шанс на олигофренията и простащината за сметка на нормалното. Възможно ли е да възпиташ детето си нормално, гледайки боклуци, олигофрени, некадърници и простаци?... Как да изградиш ценностна система у детето си, като подобни предавания и канали им втълпяват, че да успеят трябва да са простаци, да се правят на маймуни, да лъжат, да "не им пука за нищо и за никой", да подръжават на боклуци, да правят всичко в името на парите?....Защо се дава втори шанс на бивши алкохолици, наркомани, проститутки, а на нормалните не се дава дори първи? Мога да пиша такива въпроси до утре( за съжаление). Мисля, че темата е доста полезна и обширна и в твое лице Бат Киро припознавам човека, който може да я разнищи.

Здравейте , тъкмо се включих в сайта. Следя Киро Брейка от самото начало преди 4 години с изказването за отслабването. Искам да попитам дали има вариант ако дойдеш във Варна да се видим и да почерпя по едно кафе или биричка

Бат Киро, чест и почитания! Имам прост, но съществен въпеос. От къде идват наркотиците с които ни друсат всеки ден? Кой покровителства каналите на дрогата?

Няма да е зле да поговориш за възстановяването , как сте процедирали във времето когато си бил активен спортист и начини и превенции на контузии . Ясно е , че натоварванията са били огромни , двуразови тренировки и лагери и особено в предсъстезателния период. Как треньорите от вашето време са ви съхранили за да може да се подлагате на такива натоварвания .

Бат Киро, ще е готино да направите едно видео където да се запознаем с Веско и другите момчета, с които работите заедно. Да се запознаем с тях, да чуем техните мисли и разсъждения (Ако те искат, разбира се). Поздрави!

Здравей бат Киро! Едно видео за наши по-малко познати и почти вече забравени олимпийски шампиони със заслуги за спорта

Г-н Цветелин, мислите ли че Киро е сексолог и че изобщо този канал е за дискутиране на сексуални въпроси? Разбира се ако е имал своднически бизнес би могъл и да ви отговори по тази тема.

Бат Киро да направи ново предаване за най-голямата измама. Темата е най-актуална. После ще спортувате. Пак КПП-та, простотии....

Браво! Аз се занимавам с ДДС задължения в Европа предимно на големи корпорации от 9 години и вчера гледах емисията новини на Нова телевизия. То не бе ДДС, та ДДС, то не не бе чудо. Аман с това ДДС и какво да го правят. Намаляването не е начин за стимулиране на бизнеса и няма да доведе до осезаемо намаляване на цените за крайния потребител, нито прилежното плащане на данъка от задължените лица. Икономическата конюнктура е сложна и динамична и за да има все пак някакъв приход в празния бюджет, точно ДДС не бива да се пипа. Ефекта ще е все едно Стиви Уондър да шофира автомобил. След като няма експерти в правителството, очевидно, нека се допитат до специалисти. Не казвам, че това съм аз, но има достатъчно много адекватни хора с опит . П.С. Стиви Уондър днес има рожден ден.

Подкрепям напълно. Аз имам двама сина 4 и 5клас . Единия радетел по задължение си стои в къщи.

Здравейте, аз предлагам да се коментира темата беше ли най-важно да отворят първо ресторанти, кафета и хотели (и то най-вече големи вериги свързани пряко или косвено със властта, за да могат да лапат пари и да намалят ДДС само за собствениците без крайния потребител да получи по-ниска цена за услуга и то законно) а от друга страна няма никаква яснота кога ще отворят детски ясли и градини, за да могат хората с деца в тази възраст да се върнат на работа. Аз имам дъщеря на 2 и половина и повярвайте не е никак лесно, нямаме баби на раположеие- за щастие и аз и жена ми все още ходим на работа през седмица, но работодалите почват да се сърдят, че отсъстваме през седмица и ставаме лесни мишени за уволнение! Няма субсидии да си стоим вкъщи, не удължават броя на платените дни отпуск, какво да правим ние? Поздрави на всички в групата.

Dobrin Stefanov

Вредите от порното . психически и физически, постоянно сексуализиране на всичко и деградация на връзките между хората

Среща с бивши спортисти по скайп разговор с тях , няма нужда от пари за път!

Вчера писах на Веско дано не забрави да предаде на Киро моята идея за Килифарево

Може в нафта и бензин, но в тонове. Те със сигурност ще поскъпнат двойно в един момент. Нафта най-добре защото няма срок на годност.

Hristo Zlatkov

В какво да инввстираме или в нищо,при тази стагнация

Бузлуджа и Шипка. Там има какво да се покаже и разкаже и сега е подходящо времето и природата. Като втора идеа за в бъдеще мога да предложа една лека обиколка в Румъния и в Сърбия по селата там. Да се направи нагледно сравнение между техните села и нашите. Аз съм обиколил и двете държави и за това смятам, че има какво да се види и сравни в контекста на тукашната разруха. Успех!

Hristo Zlatkov

Бат Киро, първо поздрави за всичко, което правиш! Може би не е точно по темата, но идваш ли или не нарочно в Родопите, в смолянско.. си поканен специално...ще има гайди, ядене, пиене и какво да се снима...ще те заведа в моя "вилает"-Момчиловци, Рожен, Хайдушки поляни и ще те срещна със силни, народни хора.. Поздрави, чуствай се поканен, винаги...

Едно видео с тренировъчна програма за 5 дни за хора които искат да тренират но нямат никаква подготовка и идея какво правят а не им се влиза в фитнес.

Хубаво е да направиш клип, с някое от говедата, за които говориш и да им отвориш очите наживо.

Здравей Киро! Много бих искалда видя клип draw my life (нарисувай моя живот). Биографично видео в което изрисуваш и разказваш за твоя живот от ранно детство до настояще! Благодаря за клиповете които правиш! Промени живота ми за добро!

Здравей ,Киро! Здравей и на теб Веско! Би било готино да направите клип с хора ,които са изстрадали по някакъв начин от живота, да покажеш наркомани, алкхолици, да се обсъди какво може да се направи, за да не бъдем ние такива, да се постреснат малко хората!

С тренировка за професионисти

Бих искал да видя видео в което да направите една тренировка по същият начин както когато сте били в спортното училище. Много бих желал да видя каква е била като сложност и дали би могъл да я изпълниш и сега след толкова години. Поздрави и много здраве.

Borislav Hristov

Моля за сравнение между храната през последните 10 години и храната преди 1989 година! Благодаря за вниманието.

FULL DAY OF EATING

Добра идея

За хубавите места около Търново

За хотелите по Черноморието.Ще има ли сезон тази година .Кой са най-хубавите кътчета по Черноморието. Как живяха българите в последните 60 дни?Вече карантина няма,всичко ли ще е както преди или нищо няма да е както преди?Различни теми ми се въртят в главата

Деница

И на мен

Видеото което излезе във връзката със извънредното положение,беше една събота из Велико Търново. Киро беше като пророк,че сега няма да могат да ги изкарат след карантината и доста фалити са налице. Култовата реплика-Напраихти ги да хъркат тез говеда 😃

Киро дойде ми и друга идея, да се направи и видео за някой дом за деца без родители.

Здравейте, моята идея е да се направи клип за младите хора и тяхното израстване. Визирам най-вече млади хора, които не са имали възможността като деца да излизат на улицата да играят с други деца поради амбиции на родители или преместване в чужбина и т.н. В днешно време, мисля, че има много младежи, който имат цял куп страхове и неувереностти (От хулиганчетата по улицата, които викат и се чудят кого да наранят до ниско самочувствие и прочие) Какво могат да направят тези хора, за да преодолеят и превъзмогнат тези страхове, несигурностти и притеснения, защото много от тях не умеят да влизат в конфликти, страх ги е (не могат да се бият, не са им интересни бойни спортове, а да ходиш там само, за да се научиш да се биеш е мъчително ако не ти харесват този спорт из начало) Казвам това, защото в днешно време много деца искат да заминават в чужбина (визирам конкретно западна Европа, защото аз там започнах от 1рви клас) и знам животът там) мислейки, че това е билет за рая, а всъщност на много малко хора им допада този начин на живот там, другите просто се смачкват до страшни измерения. Благодаря се, че се върнах на време. Надявам се други хора да се интересуват от тази тема. Благодаря за клиповете.

И да се надяваме да не спират видеата!

Киро направи видео за природата ни, за хубавите места по балканите. Поздрави!

Zdr Bat Kire spored men ako mozje da napravi6 ne6to podobno kato onova video s Suzanita i olimpiskata shampionka. Neshto podobno ot tozi sort mnogo mi haresa videoto kadeto napravi za da vidqt nie mladite na koi da vzemat primer koe e dobroto i koe loshoto

Дропшипинг

Направи клипче как минава един ден на Киро Брейка от типа на "Day in the life of.. " Кога ставаш, какво хапваш, колко тренираш, как пътуваш , после какво хапчваш , после работа, някакви твои особености или традиции, как обработвате клипчетата , кога лягаш, такива неща

Малко сме тук трябват още хора за да го подкрепим

Може би видео за българските "шофьори". Как взимат книжки, защо ги взимат, как карат по пътищата?! Поздрави.

Ако е възможно направи видео за корупцията и голямата бирокрация.Киро каквото направиш ще е добро сигурен съм аз съм от Русе поздрави 👍🙋🏻‍♂️

Здравей Бате Киро.Бих искал да отвориш тема за лагерите.Белене Ловеч и други.Интересува ме дали наистина са избивани невинни хора или хора които заслужават?Защото знам че там е имало много изнасилвачи и убийци.Жив и здрав бъди батко.

Продължавай да разискваш болните теми за обществото ни - за огромния брой катастрофи по пътищата, за "осакатената" младеж, за съсипаната държава, за лошото здравеопазване, за джендърите, за телефончетата, за лошите последствия от онанирането, за наркотиците, за стероидите, за психичните разстройства, от които младите хора даже не осъзнават, че страдат; за сегашното положение на армията и полицията, за лошото образование, за високата престъпност.

Съгласен съм бизнес начинания, било то успешни или неуспешни

Аз си оставам за Бузлуджа. Като намериш и покажеш кадри от онова американско говедо, дето плюеше всичко построено от " РЕЖИМА" . Внимателно само да не се оплачат пак!!!🤣🤣

направи видео за полицията и наркотиците в България, и какво мислиш че става със всички политици, които бяха хванати в измами с евро пари и съмнителни заменки ущетяващи държавата с милиони

Идеята на Мартин е добра , както и на други тук за среща с футболистите ни от 94та. За да си спортист трябва морал, спортна етика и ценностна система. В контраст с всичко, което се случва с днешната младеж в България и по света, би било интересно да се покажат именно тези качества на аудиторията, идващи от истински спортисти. Аз мисля, че всеки спорт следва да тренира именно тези качества на хората и психиката им. Спортния дух включва всички тези качества в себе си и им помага да се утвърждават и растат във всеки постоянен човек.

Ivan Markov

Аз вече предложих в един по-ранен коментар под видео качено тука. Бате Киро да покаже Бузлуджа или Шипка и да сподели своите мисли относно тези места.

Бат Киро, Можеш ли да разкажеш нещо за футболистите от Велико Търново, които са играли на САЩ 94, като Трифон Иванов, Краси Балъков, Илиян Киряков и Бончо Генчев. Половината от отбора е бил от Велико Търново, кажи някоя дума за тези играчи.

Miroslav Dishev

В много от видеата Ви са засегнати куп социални теми. Всичките важни и все болни. Отсявайки ги, като че ли , все стигате до новата мода - аз я наричам "хамстер-доброволец' , която се установи по нашите земи с идването на тая така бленувана ''демокрация''. Какво имам предвид. Моделът ''Живей сега'' : Нямаш пари ? - Не го мисли, само се обади, ние ще ти отпуснем кредит...и т.н. Така се отне от новите поколения онзи ключов елемент за изграждане на здрав характер у човека - търпението. Без търпение, постоянство, упоритост и позитивизъм - нищо не става. Отново обаче - има ли кой да чуе изобщо ? Благодаря за разходката , която направихте във вашето село. Макар и показваща разрухата и липсата на хора, показа и красотата на нашата земя, а тя природата празно не търпи. Интересно ми е , колко хора си спомнят , че нашите баби и дядовци от едното дворче изхранваха и себе си та и челядта дето се премести по градовете. Далеч съм от мисълта , че без пари може да се живее , но далеч по-мъдри от мене хора са казали "Спасението на давещите се - е в ръцете на самите давещи!'' Пак се сещам за една мисъл на дядо ми. Казваше ми: '' Не е лошо, когато нямаш какво да ядеш, лошото е когато вече не ти се яде. ''

Среща с някой спортист. Тренировка с дадения човек и малко разговор

Здравейте, среща с бивши Спортисти от Велико Търново и региона би била добра идея според мен.

Бат Киро , направи някоя петъчна тренировка с Митьо Пищова , интересни са ти историите от миналото и може да се научат полезни неща. Стартиране на бизнес, схеми и т.н. Тук поне сме само хора , които те следим с удоволствие - няма ги тези хейтъри, където си мислят , че са открили топлата вода. Поздрави

Харесва ми идеята на Мартин. Видеото за сегашното състояние на басейна в София и реакцията на олимпийската ни шампионка от Сеул Таня Дангалакова ме трогна много. Може да не е лесна тази задача, тъй като много от спортистите са в чужбина, така че връката и събеседването трябва да са виртуални. А и не на всички ще им де говори, може би, за това как са сега, как живеят и с какво се занимават. Любопитно би ми било да разбера какво причиняват стероидите и така наречените добавки (не визирам витамин С (да се чете "це")) на организма когато се приемат определено време и като се преустанови приемът им. Не говоря за безкрайни химични формули и съединения, чиито имена трима човека в България могат да произнесат, а за обикновен разказ на достъпен език за това какво се случва с черен дроб, мускулна маса, а дори и с психиката на човек, докато ги приема и след като ги спре. Да...психиката - тази мръсна дума, започваща с "П". Аз лично съм израснала и възпитана в семейство, в което нямаше пубертет, депресия и емоционални неразположения, но с годините, повечето хора, а и по-младите, започват да приличат все повече на снежинки, които трябва да бъдат галени с перце, че да не им се наруши емоционалния баланс, и сакън случайно да не им се задръстят чакрите. Благодаря за възможността, която но давате дс изкажем мнението си.

Здравейте, на мен много би ми харесало, ако направите клип който да включва тренировка на открито, която да е съчетана с тичане и упражнения.

Здравей Кире, здравей Веско, аз лично много харесвам историите със твоите бизнес начинания, било то успешни или неуспешни, получавам опит от първа ръка и ти ги разказваш доста увлекателно. Харесвам и спортните клипчета, така че каквото решите , и двата вида са ми интересни, а природата ни е уникална. Поздрави , само напред и нагоре. Чао.

Aleksandar Antimov

В тази криза, с какво да се занимаваме като работа? Благодаря.

Vladimir

Също би било полезно да ни кажеш къде да намираме и как да отсяваме информацията за тренирането и храненето. В днешно време има прекалено много информация. Всеки говори за всичко, а от нищо не разбира, както се казваше :)

Нещо като вчерашната тренировка, пак със бягане, упражнения, харесва ми да ставам вода 😁.

Идеята за среща с бивши спортисти и треньори е добра ,но също така мога да добавя и с настоящи такива, за да видим и разберем,какво е истинското положение на родния спорт.Поздрави :)

Здравейте. Както вече беше казано във вашите видеа, идеята за нагледна илюстрация на тренировъчния процес на професионално ниво е много добра. Макар и малко, все още има българи, които се готвят в изключително спартански условия, без луксозни зали, без последнен модел маратонки, дрешки, без дори поддържащ екип от треньори, масажисти, кондиционисти и т. Н. И т. Н.... И пак успяват да стигнат до трите стъпъла у нас, в Европа и в света... Пък и на олимпиада. Интересен би бил дори и разказът на хората с торби с медали и купи от всички нива на професионалния спорт и как живеят в момента. Дали някой ги търси за мнение, помощ съвет и т. Н. Пишейки всичко това, осъзнавам, че разказът няма да е много весел. Самата рубрика може да се казва... 'Обратната страна на медала'. Всичко онова, което новите поколения - снежинки, нито искат да чуят, нито искат да знаят. Всичко добро и успех.

Направи видео за правилно хранене и тренировки

Мен ми харесват разходките из Великотърновския регион и интересните истории, както последното видео.

Y I

Niakoi zabaven raskaz, slu4ka ili biznes istoria 😀

Daniel Mladenov

Аз искам ако е възможно някъкъв съвет за трениращите за здраве и подържане на форма как да се съчетае с ходенето на работа така че да не се претоварва самият организъм.смисъл ако може да покажеш по леки опражнения за подържане на форма.блакодаря

може да обединим сили и да направим по детайлно разследване около тези “момченца”. Повече факти и да ги покажем във видео което ще водиш, така вече няма как да се позовът на личната информация.

Спортисти треньори хора с акъла си

+1 напълно подкрепям

Намири имена хора които познаваш и направи нещо като интервюта с тях нека те да споделят също какво мислят

Искаме да ни срещнеш с бивши спортисти, те също да кажат какво мислят за допинга стероидите и да кажат и те истината, това ще бъде и голям плюс за тебе тогава мършите ще са шах и мат


More Creators