SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЗАБАВНА ИСТОРИЯ С ОТЕЦ ИВАН КАРАЧОРА - ПОПА

Истинският автор на О, тигре, тигре. Забавна история от 90-те години с моя добър приятел Иван Карачора. Мога да пускам от време на време такива видеа, ако ви харесват. За другата седмица съм подготвил среща с една голяма ЖЕНА - Антоанета Селенска. До скоро!

ЗАБАВНА ИСТОРИЯ С ОТЕЦ ИВАН КАРАЧОРА - ПОПА

Comments

Бате Киро Мария Кехайова е жива,но спря да пее а се радва на внуците си.

Абонирах се заради видеото за Възраждане, тъй като ми беше интересно да чуя нещо повече, но това видео определено ми оправда инвестицията, смях се от сърце. Благодаря. И уви, мъчно, че сега вече не се живее истински както преди, но реално това може да се каже за всеки един период от историята. Човек трябва да е хамелеон и да оцелява във всякакви условия, това е може би най-българското.

BULEXIT.

Интересна история!Ще ми интересно ако направиш още такива!Хубави времена бяха и ми става драго като си припомнаям какви случки се случвахе едно време.

Киро пак беше много интересно как то винаги! Истински истории от истинския живот а не измислена работа! Бяха истински хора, приятелство, отношения! Ние ако не раскажем на младите, повечи никой няма да раскаже. Късмет и здраве наборе!

Нищо общо с YouTube,тука си спокоен което е много добре!И не ме попържаш . Видеата са много интересни продължавай напред!

Благодарим, Андрей, ще има още истории от Румъния! 94-та е отишъл там за първи път. Поздрави!

Киро Брейка - Оригинала

Киро, моля те, разкажи повече истории за Румъния! Ще бъде много интересно за всички твои фенове тук, в Патреон. Румъния е съседна на България държава и е интересно да видим, в средата и в края на 90-те години на ХХвек, къде са били те /румънците/ и къде сме били ние Българите...За Румъния наистина цяла сага от клипове можеш да направиш, много добре разказваш и те уверявам, че ще ни бъде интересно!

КИРИЛЕ, ЧУДЕСНО ВИДЕО! БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА НЕГО! МИСЛЯ СИ, ЧЕ ИМЕННО ПОВЕЧЕ ТАКЪВИ КЛИПОВЕ ТРЯБВА ДА ПРАВИШ! НАИСТИНА ИНТЕРЕСНА, ДОРИ ЗАБАВНА В СЕРИОЗНОСТТА НА СИТУАЦИЯТА ИСТОРИЯ! ПОКЛОН И ЛЕКА МУ ПРЪСТ НА ИВАН КАРОЧОРОВ ПОПА! ПРЕЖДЕВРЕМЕННО СИ ОТИДЕ ОТ ТОЗИ СВЯТ! ИСТОРИИТЕ ТИ СА МНОГО ПОУЧИТЕЛНИ И ИНТЕРЕСНИ! ХУБАВО Е ДА НАПРАВИШ ОЩЕ НЯКОЕ ВИДЕО, В КОЕТО ДА СПОДЕЛИШ ВПЕЧАТЛЕНИЯТА СИ ОТ РУМЪНИЯ, В КРАЯ НА 0-ТЕ ГОДИНИ НА ХХвек. Доколкото разбирам от публикуваните от теб видеа в you tube, си правил бизнес в Румъния, някъде, в периода 1996-1999г.?

Vsicki istorii sa hubavi koito razkazvash

Страхотни са Историите...Предпочитам ги пред сериалите... Евалла!

Popa krediten milioner

Христо Тодоров

Bravo, hubava istoria, vsichki uvazavaha popa.

едно време ги слушахме на село тия песни, благодаря че ми ги припомни ;)

Киро много си прав че младите нямат избор тя вече храната дето ядем е внос и химия а младите купуват още химия и си мислят че ще заместят храната няма яж свинско телешко и си гледаи живота и тук там някои сладък домат за салатка подкрепям те с тебе съм

Много истински разказвате нещата! Тренировките не ме вълнуват, защото не обичам спорта. Харесват ми разсъжденията Ви и начинът, по който ги поднасяте.

Бай Киро, евалата. Дано правиш повече такива клипове за смешни истории и далавери.

Бате Киро направи едно видео за Бошков как извъртя държавата и обяга парите мисля че ще е интересно

Появи се нов канал на момче, за което каза че ти е приятелче. В час ли си? " Цанов напред и нагоре. " той ти направи една реклама в негово предаване. Също като теб иска да събужда хората.. показва кое лъжа, кое истина. Ще е коректно да подкрепим и него.

Благодаря бате Киро! Да наистина бяха странни времена, но имаше истински хора...

Vladimir

Браво истински човек с истински истории поздрави и жив и здрав.

Чакам с нетърпение следващото Видео с Антоанета Селенска.

Браво Киро, много хубаво разказваш, хареса ми видеото. жив и здрав и все така да ни разказваш весели истории.Едни от любимите ми песни на Попа,с голямо удоволствие ги слушам още, но не знаех че е починал ! Светла му памет ! Жив и здрав да си, ти и семейството ти. Наздраве.

Кирца направи видео за участието на Сузито в Нищо Лично

Наздраве на всички! Радвам се, че ви харесват подобни истории! Ще има още! Следващият път с по-сериозна тема :)

Киро Брейка - Оригинала

Бате Киро продължавай да ни заливаш с истории от твоя живот.И аз имах Москвич 12-так,ама малко се хвърлих с него и умря ;D

Похвално и даже и жената го хареса!

БРАВО БАТ КИРО...ПРОДЪЛЖАВАЙ САМО ТАКА !!!

Киро поздрави за видеото! Забавна и интересна история.

НАЙ ПОСЛЕ БЕЗ НЕРВИ БИРИЧКА МЕЗЕНЦЕ РЕЛАКС МУЗИЧКА И ХУБАВИ ПРИКАЗКИ БРАВО

Жив и здрав , чест и уважение Бат Киро за тебе . Да не забравиш Шуменската школа по щанги .

Хубава история! Жив и здрав бъди и още такива да разкажеш!

Бат Киро много ще ми е интересно,предполагам и на други,да покажете Иван Манев-Железния.

Mnogo yaki istorii super

Genadi Dimitrov

Само така Киро добра и забавна история 👍👍👍👌

Браво бат Киро, много хубаво разказваш, хареса ми видеото. жив и здрав и все така да ни разказваш весели истории. Жив и здрав да си, ти и семейството ти. Наздраве.

Daniel Mladenov

Zdr Bat Kire Nazdrave Istoriqta e strahotna mnogo mi haresa Iskam da te popitam kato si bil v Romania i znae6 Romanski koi ili koq Romanska pesen ti e lubimata i izpalnitel ili izpalnitelka Romaniqska ti haresva

Иван Карачоров ми е кръстник,не са 3 4 години бат Киро Ами 5 години и 2 месеца,а москвича за който говориш беше на баща му май Гошо Голям човек беше

Супер е! И за канала - Не е нужно да правиш кой знае какво, Бат Киро. Просто сядай и почвай да разправяш.

Хареса ми историята Киро .

Браво Брейк. Страхотен клип!

Браво!

Hristo Zlatkov

👍

Нека се види и да се зане! За мен лично не е от голямо значение къде е, но да го има! (За келемето говоря) А историите са страхотни и ще ми (надявам се ни) бъде много приятно ако разказваш, по някоя и друга от време на време.

Наздраве , бат Киро - жив и здрав и все така да ни разказваш весели истории.

Чудесна история много ми хареса! Аз лично искам още такива и за спортистите също. Имам желание освен успелите български спортисти да направите клип с хора употребявали стероиди, да разкажат (ако трябва да им се скрият лицата) за вредите и страничните ефекти. Уврежданията на органи ,гинекомастии , импотентност , психика , абстиненции .. смъртни случаи.. За да могат да направят разлика младежите и да решат на кого искат да подражават. И ако има такова видео да бъде в Ютуб , за да могат всички да видят и дано разберат. ПС: за клипа с предизвикателстовото към филията! Поздравявам те за демонстрацията на пресата! Разплака всички стойкаджии !

Браво Кире, много хубаво разказваш, хареса ми видеото искам още. Жив и здрав да си, ти и семейството ти. Наздраве.

Aleksandar Antimov

Еее Кириле много весела история,изгледах я с удоволствие,направо ме зарадва като видях съобщение от patrion,казах си има ново видео,никой да не ме занимава с нищо докато не го изгледам!

Прекрасно видео и чудесна история 😀 Благодаря 🍻

Много добре разказваш, бат Киро. За по- нататък, ако имаш интересни истории с Трифон Иванов, лека му пръст, ще се радваме да ги чуем. Здраве и късмет на всички!

Историята беше забавна.ой тигре тигре голям хит.бог да го прости човекът.


More Creators