SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ПО ПЪТИЩАТА ПРАШНИ

Здравейте!

Ето обещаното видео със забавните истории по пътищата прашни на Румъния и България.

Надявам се да ви харесат :) 

ПО ПЪТИЩАТА ПРАШНИ

Comments

евалла брейки..много яко видео..така живеехме..вярно е..

язък за сонатата..бъдете здрави..

Евала Киро! Одеве се абонирах за теб в Пейтриън защото твоите уроци са без аналог в България но и най-вече заради историите ти с колите които си имал. Стана ми интересно какво направи с BMWто и колко време си го имал. Евала момчета продължавайте с клиповете истинските хора не наркоманите и буклуците ги оценяваме много.

Хубава истори и доста поучителна!Ако може пускай още такива.Беше ми забвано да я гледам,

хаха супер е историята мерси, жив и здрав да си

Само като си представя в Румъния насред нищото десет пияни румънци вадят колата от снега! 😂

Киро, в историята на България май няма да бъдеш запомнен със спортменските си постижения, но със житейските си историйте и начина им на презентация съм сигурен, че ще ти се носи славата години напред. Наистина се насладих на видеото. 5 евро за които не съжалявам, че съм похарчил. Давай все така - жив и здрав бъди - ти и семейството ти...

Аз съм от Силистра и ми беше интересно да чуя премеждията ви😁👌

Деница

super e ama strombata???

Интересни истории, връщат ме много години назад.

Повече такива неща! Кеф! Благодарим! Поздрави от Стефан Македонеца!

Ще го питам утре и ще ви кажа

Киро Брейка - Оригинала

Кириле, БЕШЕ МНОГО ИНТЕРЕСНО! НО КАЖИ, ИСТОРИЯТА СЪС ЗАКЪСВАНЕТО В БЛИЗОСТ ДО ГРАД СИЛИСТРА, КОЯ ГОДИНА Е СТАНАЛА?

КИРИЛЕ, БЛАГОДАРЯ ! БЛАГОДАРЯ ТИ БРАТ! НАЙ-СЕТНЕ ЕДНА ПОУЧИТЕЛНА И ВИТАЛНА ИСТОРИЯ ОТ ТВОЯ ЖИВОТ! ПРАВИ ПОВЕЧЕ ТАКИВА КЛИПОВЕ, ЗА НАС, ТВОИТЕ ПОЧИТАТЕЛИ! НЕ СЕ МЪЧИ И НЕ СИ ТРОВИ ЖИВОТА ДА ПРАВИШ КЛИПОВЕ, В КОИТО ДА ОСВЕСТЯВАШ НАРКОТИЗИРАНИТЕ МЛАДЕЖИ! ЗА ТЯХ БЪДЕЩЕ НЯМЯ САМ ТИ ГО КАЗА, В ЕДНО ОТ ТВОИТЕ ВИДЕО КЛИПОВЕ, В КОЙТО ТЕ ЗАСНЕХА, ДОКАТО ШОФИРАШ ОКОЛО И В ГРАД ВЕЛИКО ТЪРНОВО! НЕ НИ ЗАНИМАВЙ С ТИЯ Т.НАР "ЗАБЛУДЕНИ И ИЗГУБЕНИ ДЕЦА"! тОВА НЕ СА ДЕЦА, ТОВА СА БОКЛУЦИ НАРКОМАНИ, КОИТО НЕ ЗАСЛУЖАВАТ ДА ИМ ОТДЕЛЯШ ВРЕМЕ! ПРАВИ ПОВЕЧЕ ТАКИВА ВИДЕО КЛИПОВЕ, В КОИТО СА ОПИСАНИ РЕАЛНИ ТВОИ ЖИТЕЙСКИ ИСТОРИИ! ПРАВИ ГО ЗА НАС, ТВОИТЕ ФЕНОВЕ! БЪДИ ЖИВ И ЗДРАВ!

Благодаря за видеото !

Много харесвам тия истории Кириле,разказвай ни,като те слушам времето спира!

Силистра и Добрич зимата като вали е страшно, навявания , мъгли . Гледах с интетес. Давай още

Благодаря за видеото!

Vladimir

Бат Киро продължавай с историите.И аз една зима пътувах до Силистра и обратно с две жени ... голям майтап беше ;D

много интересни истории наистина! :)

Lazar Dilov

Бат Киро аз съм от Силистра и наистина зимно време в Силистра става така все едно е друга България

Супер Бат Кире, напомняш ми за моят вуйчо, луд колкото си искаш. Такива бяхте наистина вашето поколение ! Няма ги вече тези времена ! Хора като теб са ме възпитавали, на работа и морал ! Благодаря и успех в това начинание !

Още от този вид, моля!

qka istoria kiro

Христо Тодоров

Mnogo interesen klip, Kire. Prawi poweche ot tozi tip videa. S interes te slusham. I nie sme zakusvali sus starata Lada na bashta mi v snega.

Интересто беше разбира се. Това са житейски истории. Важно е да се тръгва на път особено зимата винаги с пълен резеровар както казваш за да има човек поне парно. Хубви спомени са това, и аз се подсещам за 90-те тогава карах още безкнижка, първо ЗАЗ 968А, после Москвич 412... не е за разправяне. Поздрави!

Hristo Zlatkov

Интересно видео Кире, студени истории, хареса ми. Едно време какви зими имаше, сега времето се обърка, с това затопляне. Поне при нас във Варна тази зима нямаше сняг, не че искам, мразя студа ама бая сме теглили. Имаш интересни истории. Благодаря още да направиш. Лека.

Aleksandar Antimov


More Creators