SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ТАКА ТРЕНИРАМ АЗ ХОРАТА!

Здравейте!

Както обещах на предния LIVЕ, който дойде при мен в залата, няма да му струва нищо! Каквото мога, ще му помогна и ще го науча да тренира правилно! Свърза се с мен Иво Иванов от Русе (също част от хората тук), който дойде преди два дена. Показах му няколко упражнения, заснехме тренировката и с негово съгласие, искам да я покажа и на Вас.

Който има желание, може да научи много неща!

Поздрави на всички! 

ТАКА ТРЕНИРАМ АЗ ХОРАТА!

Comments

Да полезни съвети и ефективни. Това е повече от достатъчно за един месец , ценна информация, трупана с години и опит. Опита от бизнесите също е ценна информация!

Поздравления за видеото! Много полезни и ефективни съвети! Благодаря бат Киро!

Поздравления и за двамата ! Аз също запопнх да правя една от тренировките на Киро Брейка ! Постепенно ставам все по издръжлив и увеличавам физическите си възможности !

Уникално!

Тия с “професиите” мразим всичко и всеки нека си бълват простотии. Тези които искат да се възползват от това клипче нека го направят защото рядко някой може да ти даде такива ценни съвети!

И на мен много ми допадна тренировката.

ПРАВИ ПОВЕЧЕ ТАКИВА ВИДЕА! ОЧАКВМА С НЕТЪРПЕНИЕ ВИДЕОТО ЗА БИЗНЕСЪСТ ТИ С БРОЙЛЕРИ! ПОЗДРАВИ БАТЕ КИРО!!!!

КИРИЛЕ, БРАТ, ПЪЛНИШ МИ ДУШАТА!! МНОГО ХУБАВО ВИДЕО СИ НАПРАВИЛ ЗА ЛИХВАРСТВОТО! ЧУДЕСНО, ПОУЧИТИЕЛНО И МНОГО ВАЖНО! БЪДИ НИ ЖИВ, ЗДРАВ, ПРАВ И КОРАВ!!! ХУБАВО Е ТОВА ВИДЕО ЗА КРЕДИТИТЕ ДА ГО ГЛЕДАТ ПИЧЛЕМЕТАТА, КОИТО СА ФУКАРИ!

Zdr Bat Kire tova Koeto videh Nikak ne lesno a kato go prai6 ti izglezjda mnogo lesno iskam zjivot i zdrave da doida pri teb na zjivo da mi pokae6 kak i az da treniram kato teb.Zjiv i zdrav da si i vse taka da ni napatsva6 Pozdravi ot ispania

Страхотно видео. Благодарности за показаните тънкости при движенията. Ще ви бъда благодарна, ако в някое от следващите видеа, покажете различни упражнения за стягане и на така наречените ‘женски’ слаби места - корем, ханш, дупе. Благодаря предварително

Iskra

👍

Genadi Dimitrov

👍

Безценни съвети .БЛАГОДАРЯ

Това , което показваш и съветите ти са безценни Благодаря

Малко хора могат да ти покажат как се загрява. А съм сигурен, че много хора само на загряването ще дадат фира. Браво! Всеки клип е по-интересен!!!

Хареса ми тренировката! Някой неща ги бях позабравил за загрявката от едно време. Остана да ги практикуваме и ние когато имаме време.

Здравейте! На следващия LIVE, Бат Киро ще обясни по-подробно за бягането. Поздрави на всички!

Киро Брейка - Оригинала

Благодаря, бате Киро. Видях колко грешки съм направил. Имам малко тъп въпрос. Може ли вместо бягането, да карам колело на различни степен по трудност.

Vladimir

Много добра тренировка, лично много ми хареса. Както споменаха по-горе ако може да ни покажеш правилна техника на бягане, да може да се избягват травми и контузии .

Браво Кире, страшна тренировка, доста е активна и бърза. Добри упражнения. Направо супер. Браво.

Aleksandar Antimov

Идеята е чудесна 👍 Мисля, че ще бъде много интересно ако ни покажеш правилната техника на бягане - простичките неща като движението на ръцете, големината на крачките, как и кога да се диша и прочие. Благодаря ви много! Продължавайте все така 🍻👍😊

Браво Кире, печен си! Все пак, кажи нещо повече за правилното дишане при изпълнението на различните видове упражнения.Познавам поне двама от моите приятели, които получиха аритмия поради неправилно дишане и не аз а докторите са им го казали.

Поздрав за всичко което правиш,с голямо уважение към теб!

Аз също не съжалявам,гледам с интерес всяко едно видео.Освен като млад спортуваш човек и фен на тези видеа харесвам това че този Човек казва много от нещата,които българина си мисли,но няма смелостта да си ги каже,та затова и сме на този Хал..или както искате го наречете.,,За съжаление"и аз пиша от Острова Англия.Вече 6 години посещавам България само за туризъм,защото друго нямаме.И като цяло €5 са наистина нищо за да гледам човек който си отстоява мнението и казва нещата така както са.Затова ще и продължа да го следвам,защото такива хора като Киро не останаха вече...Поздрави от Ливърпул 🤘😉

Деница

👍👍👍👍👍

Вчера с малко закъснение се абонирах и аз за тук и не съжалявам изобщо,защото отдавна те следя и харесвам как говориш и обясняваш,че тези хранителни глупости и режими и тези добавки са напълно ненужни,ако човек иска да тренира и по 2-3 пъти на ден и да яде всичко както аз... Смятам,че 5 евра са нищо за това което правиш и показваш,защото Ютуб Глупендерите с последователи взимат много повече,а не правят нищо,но винаги така е било... Пълна подкрепа и поздрави от Англия бат КИРО! Жив и здрав и се пази!


More Creators