SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЕТО ТУК ГЛЕДАХ ПИЛЕТАТА!

Здравейте,

Както Ви обещахме, ето продължението на темата с пилчарниците в село Михалци, Павликени.

Надявам се да Ви е харесало видеото!

До скоро!

ЕТО ТУК ГЛЕДАХ ПИЛЕТАТА!

Comments

Те вече не са на никой! Ако имаш желание, заповядай, не вярвам някой да ти каже нещо! Хахаха

Киро Брейка - Оригинала

Zdravei Kiro ot dnes stanax abonat v petrian ve4e izgledax dosta videota,jiveia v 6tatite Ako se pribera v Bulgaria 6te mi pozvoli6 li da gledam jivotni v tvoite pile6tarnici🤔

Киро много интересно расказваш! Много красиви поговорки "Морето по коляно от Варна до Одесса, но не е така" много ми харесва. Живо расказваш и Веско е голям оператор и монтажист! Стигнах до расказа за зайците и се рассмях! Късмет и здраве на вас коллеги!

Киро голям клип много се смях със сигурност не ти е било забавно когато си инвестирал но след време се получава забавна история 👍👍👍👍

А най-шареното пате знаеш ли на кого е 😁

Да не е гледал клипа с лихварите твоя “приятел”?

Киро Брейка - Оригинала

Ще го попитам утре!

Киро Брейка - Оригинала

И да ти се похваля. Парите са преведени в сметката ми вчера. Вече никога няма да сме приятели с човека. И аз съм пълен с изненади. Все пак дължа един стек Хайнекен. И мерси за сърцето в тубата!

Бат Киро, според това което чух, си се постарал организацията да е на ниво. В крайна сметка болестта ли се оказа основно препядствие за да се развие бизнеса или имаше други причини?

👍

Genadi Dimitrov

Super e klip4eto mersi bat Kiro i Vesko :)

Daniel Mladenov

pone si sa opital

Христо Тодоров

Ако не знаеш и се предаваш, кажи ми да ти кажа.😆😆

Айде да видим като си гледал пилета....знаеш ли: КОЕ Е НАЙ МРЪСНОТО ПИЛЕ??

Много хубаво видео сте направили,интересно и приятно заснето за гледане,поздрави и живи и здрави!

Хубаво видео , Жив и здрав да си 👍

ПОРЕДНОТО ТИ ЧУДЕСНО, ИНТЕРЕСНО И НАЙ-ВЕЧЕ ПОУЧИТЕЛНО ВИДЕО КИРИЛЕ! ПРАВИ ПОВЕЧЕ ТАКИВА КЛИПОВЕ! БЛАГОДАРЯ ТИ! ПОЗДРАВИ!!!

;

Хубаво видео. Може ле да направиш едно видео за упражнения с пудовки. Нещо като тренировъчна система или кръгова тренировка

Много хубаво видео бате Киро! Евала!

Много хубаво и интересно видео Продължавай все така!

Tatko mi beshe v Portugalia, kogato negovite priqteli napraviha pticeferma i golqma firma za kolbasi, kravarnik, svineferma. Tova go spasi, ostanalite si prodadoha imushtestvata i imat oshte da vrushtat. Budi jiv i zdrav!..

Здравей Кире, благодаря за хубавото и интересно видео, благодаря на теб и на Веско. Аз преди години със двама мои приятели щяхме да люпим пиленца. Само ги люпим и продаваме. Направихме сами инкубатор помещения всичко каквото трябва. Ама така стана че нещо кризата хвана и всичко се размина, инкубатора изгни в двора на единия приятел и нищо не стана от бизнес начинанието. Поне се разминахме с малко разходи, е не много малко, защото инкубатора беше голям колкото днешен хладилник фризер. Както и да е. Да сме живи и здрави, ние и вие. Успех и само напред и нагоре. С вас съм докрай.

Aleksandar Antimov

Бай Киро, трябва да направиш клип за разликата между тренировки за здраве и такива за професионалисти, които се борят за медали. Много хора не те разбират и те критикуват без причина, за това че си плюел културистите, че се зобат, а не си споменавал нищо за щангисти, борци и пр. Имам предвид, че мнозинството не прави никаква разлика между олимпийските спортисти и нормалните хора.

Забавно.

Hristo Zlatkov

Благодаря за видеото и поздрави от Острова Бат Киро .

Кире, позволявам си да се обръщам така към теб макар и да не се познаваме лично защото наистина те чувствам вече много близък а и вярвам, че няма да имаш нищо против 😀 Историиите ти са много яки, но начинът, по който ги разказваш е уникален 😁😁😁 Ти си истински талант 👍😉🍻 Също така качеството на видеото и заснемането е невероятно 👍 Адмирации 👏👍👌 Ако не си имал смелостта и дързостта да се хвърлиш в дълбокото нямаше да го имаш този опит и този акъл, който имаш сега. Някога наистина миже да си бил Кирчо от село Павел ама сега си Киро Брейка 😁😉🍻 Много здраве и късмет ви желая 👍 Давайте все така 👊🍻😎

Жив и Здрав Бат киро

Zdr Bat Kire istoriqta e interesna trebva 4ovek da si vzeme pouka ako tragne da prai podoben biznes 👍❤


More Creators