SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


АМЕРИКАНСКАТА МЕЧТА - ТРЕЙЛЪР

Здравейте на всички!

Подготвили сме интересно видео, което ще бъде качено утре! Коментарът на Киро за ситуацията в Америка!

До утре!

АМЕРИКАНСКАТА МЕЧТА - ТРЕЙЛЪР

Comments

Забележете че всички проблеми са в щатите които демократите са на власт. Сиатъл, Минеаполис, New York, Вашингтон всички. Самите кметове подкрепят и насърчават протестиращите, така че направете си сметка кой стои зад проблемите там. Но отново всичко е заради изборите през ноември, които ще определят на къде ще поеме света, не Америка.

Тръмп многократно заяви, че ще прати военните в тези райони, но за да стане това трябва да активира клауза в конституцията която му позволява това право, а те не била активирана от 200г. Единствения вариант е губернаторите да изискат помощ от Президента и той да изпратим националната гвардия. Забележи, че в всички райони с проблеми са на демократите, а те самите са хората които окуражават протестиращите и мародерите. Така че Тръмп е в кофти ситуация и както се казва всичко е политика!

Киро разгледай задкулисието на темата грабежите в Америка, протестите, Антифа, Black lives matter и Коронавирус. Обясни за черешката на тортата която е на 7ми ноември изборите в САЩ. Зад всичко стоят демократическата партия в Америка, които яростно искат да свалят Трън и републиканците от власт. Всички тези неща които се случват в момента в света и най-вече Америка са свързани с това точно преди изборите фондовата борса да се срути и да разбие на пух и прах предизборната кампания на Тръмп, която щеше да се базира върху невероятните икономически постижения които Америка постигна в последните 3г. Номерът с коронавируса не мина и набързо се спретна расова война, зад която стоят групировката платена от Сорос Antifa. Темата е доста обширна но никой в България не говори за това, защото същите медии се държат от хората които организираха вируса и протестите.

Брейк защо таз америка дето толкова я хвалят стана така, аз съм за изтока

Христо Тодоров

Интересно ми е как е възможно най-голямата армия по мащабност и сила в света (тази на САЩ) и Тръмп да позволява такова нещо с такива своеволия и размирици? Всякаш всичко е нагласено и както ти казваш е като за Черешката на тортата. По мое мнение ако САЩ изкарат армията си на тези улици и градове до 24 часа всеки ще е по домовете си насран и укротен,а никой нищо не предприема и гледаме всеки ден един и същ сеир.Не разбирам наистина...Ще ми е интересно да чуя мнението ти. Поздрави!

Поздравления Кирчо,много си интересен,забавен и актуален.Имаш много почитатели!

Бат Киро, Сиатъл е на 200 километра и са превзели града вече.. Да там е стршно а са наблизо...

Vladimir

Живях в Америка 4 години от 15 годишна възраст до 19 годишен. Не ми хареса там от първия до последният ми ден там. Ще ми бъде интересно какво ще каже бат Киро за Америка.

Бай Киро, дай някоя история за магурата.

Това ще е много добро 👍👍👍👍👍🍺

Супер! Чакаме с нетърпение!

👍❤

👍 chakam s netarpemie 🙂

Genadi Dimitrov

Идеално 👍

Респект!!!

👍👍👍👍👍

Очаквам с нетърпение!Поздрави!


More Creators