SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


БЯГАНЕ И ЗАГРЯВАНЕ ЗА АМАТЬОРИ

Здравейте!

От днес стартира поредица от видеа свързани с правилно трениране. Всяка седмица ще качваме различна треноровка, подробно показана и обяснена от мен. Ще гледам максимално да показвам грешките на начинаещите, които тепърва започват да тренират.

Утре ще бъде качен и първият примерен комплекс! 

БЯГАНЕ И ЗАГРЯВАНЕ ЗА АМАТЬОРИ

Comments

Евала за клипа отговори ми на много въпроси,и Бат Киро и аз съм като теб не остава по мен сухо място.

Бат Кире и Веско здравейте! Имам спомен, че в някое видео се споменава модела на пътеката за бягане, но не успявам да го намеря. Бихте ли написали коментар за да ми припомните? Ще се радвам ако имате и други предложения за марка и модел. Благодаря ;)

Калоян Георгиев

Понеже аз нямам пътека, започнах да си тичам по улиците. Но тичам по начин който да се изморявам най бавно. А това със стъпването съм си забелязал че доста шляпам с маратонките, и даже съм се опитвал да стъпвам както като да ходя, ама ми става по трудно бягането. За това си викам, абе шляпай си. А то тялото ми инстинктивно тича по начина който толкова подробно описваш. Ей, значи съм уцелил правилната врата.

Xan Dragonhand

Киро, много благодаря за видеото и за подробните обяснения, страшно информативно. Надявам се да ми помогне с болките в прасците и предните мускули.

Веселин

Благодаря ти бате Киро. Направих загравяката и един от сетовете тренировки дадени по-горе. Припомних си чувството да направиш нещо за себе си. Даже хората в залата ме гледаха с голямо любопитство и недоумение как започвам тренировката с бягане, но накрая удобрително казаха "важното е да се чувстваш добре" :)) Голямо благодаря. Дано има повече българи като теб в повече области на живота, в който се намираме днес младите. Хора от които наистина можеш да научиш нещо полезно. Всичко най-добро желая на теб и Веско!

Здравей Тренер. Моят въпрос 0894457771. Въльо Радулов от Варна. Благодаря предварително.

Браво и Благодаря с главно Б! Чакам следващ подобен клип. Чао!

Браво! Полезно и интересно видео!

Благодаря, за тренировката, и съветите!

Страхотно видео и съвети. Благодаря. С огромно нетърпение ще очаквам показните тренировки. 😁

Iskra

Здравейте Бай Киро и Веско, Аз тичам от 11 - 12 години вече, предимно на открито. Вие сте първите, които ми показахте техника на тичане (ритъм, дишане, стъпване). До момента никой не можеше да ми помогне. Фитнес треньорите ми казваха, че съм много напреднал, защото тичам по добре от тях, аз исках съвети за подобрение и те ми казваха да дишам през носа. 😂😂😂 Днес сутринта завъртях 15 обиколки на стадиона и тренировката ми мина в пъти по-добре. Преди винаги започвах бързо и омаслявах, и винаги съм дишал само през носа - до момента все така бях учен. Така че евала за показаната тренировка и техники. Продължавайте да показвате, защото тичането е цяла наука, не се учи от днес за утре. Аз тичам над 10 години и се считам за пълен аматьор. Тичането изобщо не е проста работа. Поздрави

Miroslav Dishev

Винаги е хубаво да си припомниш А и Б в спорта. Хубавата загрявка и малките тънкости, като например пружинирането са ключови моменти за добрата тренировка, уви понякога ги забравяме, въпреки че може да сме тренирали с години в юношески формации. Радвам се, че може от достоверно място да си припомним тези неща и да се станем по-пълноценни.

Браво! Полезно и интересно видео!

Колкото повече се потиш на тренировка, толкова по-малко ще кървиш по-време на битка.

Страхотно видео. Тези загревки определено ми идват в полза. След като почнах да ги правя някои болки изчезнаха. Една част от тях си спомням, че сме ги правили и в училище, когато учителката ни по физическо ни караше да загряваме в началото на всеки час. Наистина не осъзнавах навремето, че могат да бъдат толкова полезни. Възможно ли е някой път да демонстрираш и някое друго упражнение с дъмбели? В интернет има много видеа по въпроса разбира се , но сякаш липсва перспектива и насока от къде да започне човек. Многото информация, която често е и доста разхвърляна, идва в повече на моменти.

Simeon

Доста информативно! Браво!

Браво! Това е видео за здраве. Поздрави :)

Zdr Bat Kire Gracias za videoto i za hubavite saveti i za pokazanoto ot Utre sled rabota zapo4vam Amatiorskata.Leka po Leka da treniram po tvoiqt na4in.Pozdravi na teb i Vesko ot ispania 👍❤

Благодаря за клипа! Продължавайте все така, поздрави! Успех и смело напред бат Киро и Веско! 👍

Да, още тогава я прочетох на бат Киро историята. Винаги е интересно да четем и други истории. Поздрави!

Киро Брейка - Оригинала

Кире това загряване много ми напомня на упражненията които правехме в училище сутрин от 1 до 8 клас, част от тях правехме и в казармата. Дет се вика ОФП или сутрешна ведрина, и ти ги споменаваш понякога. Благодаря още веднъж , наведе ме на спомени от миналото.

Aleksandar Antimov

Браво за Видеото Кире, Благодаря ви много. Супер сте с Веско. Само напред и нагоре.

Aleksandar Antimov

bravo breik davai obache i za jivota klipove

Христо Тодоров

Уникално видео и съвети 👍

Още повече, може и ние да драскаме по някоя интересна история. Да става канала по весел. Аз дадох пример с една история като клиент на Киров колега собственик на машинки на остров Крит . Кире, хареса ли ти историйката ми? АКО СИ Я ЧЕЛ.

Аз съм от по малкото хора, които подкрепям каузата като цяло. Стига ми да виждам Киро позитивен, да иска да помогне на различни групи хора. На спортисти, на начинаещи, на хора който искат да правят полезни за здравето упражнения. На други които искат весели клипове. На други дръзнали да правят нещо, давайки съвети от личния си опит. Дори не съм забелязал какво е обещал. Зарежда ме това да съм част от малка общност позитивно настроени хора. Това не е малко. Мисля , че се вижда как Киро става по добър. Учи се в движение. Малцина са като него. Самокритичен. Прави каквото може. И се справя доста добре. Да не го караме да се чувства задължен. Мисля няма да ни остане длъжен. КЕРЕ ПРОДЪЛЖАВАЙ В СЪЩИЯ ДУХ. ВСИЧКО Е ОК СПОРЕД МЕН. ДОРИ ТОЗИ КЛИП ЗАСЛУЖАВА ...... РЕСПЕКТ ОТ ВСЯКЪДЕ!!!

Здрасти, ще ти звъннем по Вайбър. Ще ти пиша предварително.

Киро Брейка - Оригинала

Бат Киро Някои имам въпроси, ако е възможно. 001.778.859.2584, може аза да ти се обадя. Поздрави от Канада.

Vladimir

Здрасти, тези видеа са допълнение към другите. Всяка седмица ще има поне по едно на друга тематика, както досега! Поздрави!

Киро Брейка - Оригинала

Бай Киро, не са лоши тези видеа, но като цяло аз и повечето хора сме се абонирали за теб заради смешните истории и историите за бизнеси и далавери. Бихме искали повече видеа за бизнес да правиш. Поздрави.

Mnogo blagodaria 👍🙂👍👍👍👍👍 tova e nai dobroto

Genadi Dimitrov

БРАВО, само такива видеа очаквам от вас господин Кирилов ! :)

Благодаря за споделеното ценно знание ! ☀️

Благодаря ти!

Благодаря!

Киро Брейка - Оригинала

страхотно видео


More Creators