SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ПОЯСНЕНИЕ КЪМ ВСИЧКИ

Здравейте, отново!


Искам да поясня нещо за всички тук! Казах го и в клипчето, което беше качено тук, като препратка от YouTube, но искам и да ги напиша.


Новата поредица от спортни видеа, няма да наруши досегашния план и тематика на клиповете! Както съм обещал, минимум по едно видео всяка седмица на различни теми!

Пределно ни е ясно, че не всички хора тук се интересуват от спорт.


Поздрави на всички!

Comments

Здрасти! Почва се с много леко бягане, после се правя разгрявка. Трябва тялото да е топло.

Киро Брейка - Оригинала

Привет от Лондон.трябва ли да се загрява или да се разтяга преди бягането в началото на тренировката .Благодаря

Така е видеата са топ и монтаж и всичко. Ако мога да си позволя да ти дам съвет - изобщо не се занимавай с хейтърите да обясняваш кой какво от къде и т.н. само губиш от твоята енергия и отстрани изглежда малко все едно все нещо се обясняваш. То е явно, че го правят да те провокират и аз те рабирам като се палиш и се ядосваш. Но виж нещата от друга страна - явно има доста хора, които оценяват нещата които правиш и те подкрепят! Като ми се отвори път непременно ще мина да ми покажеш тънкостите в бягането, макар че ти вече доста подробно разясни в полседните видеа и аз съвсем скоро ще пробвам съветите ти. Поздрави от Пловдив и живи и здрави!

Ще ги отделя с таг “ТРЕНИРОВКИ”.

Киро Брейка - Оригинала

Veliki ste s vesko

Христо Тодоров

Супер, искам още видеа за тренировки! Ако може да са отделени с таг или нещо там каквото трябва.

👍

Gracias Bat Kire 👍❤

С най- голямо уважение към теб за всичко което правиш за нас!

Благодарим! Жив и драв и ти и човека зад камерата!

Супер! Не спортувам.

Благодаря бате Киро!

Vladimir

А има и много хора като мен,които тренират супер активно по 2 пъти на ден дори и за здраве и мен лично ме интересува много и тези съвети за бягане,дишане и загряване освен да ме подобрят друго няма да стане и за мен е важно това за което отново БЛАГОДАРЯ много!!

Благодарим за обяснението, но не смятам, че някой от хората тук ще постави под съмнение обещанието, което си дал. Убедихме се, че си държиш на думата!


More Creators