SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КОМПЛЕКСИ ЗА АМАТЬОРИ И ПРОФЕСИОНАЛИСТИ (1 част)

Здравейте!

Надявам се да Ви е харесал предният клип, в който показвам как се бяга и загрява правилно!

Днес качвам и първата примерна тренировка, която е с диск. Във видеото съм показал как упражненията могат да се изпълняват от АМАТЬОРИ и ПРОФЕСИОНАЛИСТИ.

Наричам я "Дискотеката".


Приятно гледане!

КОМПЛЕКСИ ЗА АМАТЬОРИ И ПРОФЕСИОНАЛИСТИ (1 част)

Comments

Бат Киро може ли в другото видео за спорт да обясниш какви тренировки си правил когато си тренирал за 400м ,кои са най-ефикасни за тази дисциплина .Може да не е много подробно просто да кажеш най- добрите тренировки за 400м !Благодаря🙂

Да, може.

Киро Брейка - Оригинала

Вместо диск може ли да се ползва Българска торба?

хареса ми комплексът от упражнения с дискът супер е за домашни условия комбиниран с патека.поздрави от англия

Знам го как, ама не съм в България, иначе досега да съм дошла на място

Имах предвид за килограмите и за повторенията. Илианче, не ми ли знаеш телефона, че ми пишеш, да ти обясня....

Киро Брейка - Оригинала

Диктаторе, кое не препоръчваш за жени, така каза във видеото, за килограмите ли имаш впредвид или за някое от упражненията конкретно

Благодаря

Евала Пич, много хубаво видео, повечето неща ги правя от години. Опитвам се да ги повтарям всеки ден но или нямям достатъяно време или се уморявам. Единствено упражнението със диска не съм правил, но ще опитам и него. Благодаря, продължавай в същия дух !

Ако искаш за домашни условия, бих ти препоръчал да се свържеш със сина ми - Николай Кирилов. Той се занимава с тренировки от вкъщи, със собствено тегло и без уреди. Това е профила му: https://m.facebook.com/profile.php?id=1367404596&ref=content_filter Кажи, че аз съм те изпратил при него

Киро Брейка - Оригинала

Аз ще си оставя телефона, ама работя и не знам дали ще мога да отговоря. Пък сега да се уговаряме кога на мен ми е удобно, кога на бат Киро, крива история е това. Ние тук като сме на работа, работим, не стоим по цял ден с телефоните в ръка :) За това ако може нещо да спомене в някой клип, по темата, а аз ще го видя когато мога. Предполагам, че не съм само аз така и ще бъде интересно и на други хора. Мерси

Здрасти, остави си телефона на лично съобщение и бат Киро ще ти се обади.

Киро Брейка - Оригинала

Здравей бате Киро, много се кефя на видеата ти и много ме стимулираш и аз да се вкарам в някаква прилична форма. Може ли да направите клип с упражнения в домашна обстановка , използвайки само собствено тегло? Аз разботя за една агенция в сферата на туризма , но във Франция. Зимата ни пращат на зимни курорти, лятото на летни и така. Понякога попадаме на места, където няма нито фитнес, нито зала, то и магазина за хляб е на 3 км. Понякога дори и бягането не е опция, защото като си в Алпите, Януари месец, навън е -20 и има 2 метра сняг, някак си трудно се мотивирам да изляза да тичкам, най-малкото , за да не си разбия тиквата някъде по леда. Аз си правя лицеви опори и коремни преси, гледах клипове за различни захвати, техники и тн, но ще ми е много интересно да видя и твоите препоръки за такива като мен, които понякога нямат наблизо зали и уреди и нищо. Предварително ти благодаря. Поздрави от Франция

Бате Киро пиша тук по последното ти видео в тубата защото много зган има там.много добро видео много ме кефи как се изразяваш разби ги абе думи нямам 👍👍👍фен голям

Остави телефон на лично.

Киро Брейка - Оригинала

Благодаря 👍👍👍

Можеш ли да обърнеш малко внимание на дишането по време на упражненията. Имам моменти в които при коремните преси усещам че съм задържал дъх доста дълго и не мога да си наваксам след това до края на серията.

Сутринта е по-добре и денят ти тръгва добре. Вечер си уморен.

Киро Брейка - Оригинала

Не те разбирам, изгледай пак видеото и ако имаш въпроси, остави телефон.

Киро Брейка - Оригинала

В началото на видеото обяснявам за такива като теб, които са по-обездвижени. Изгледай го пак и прави това, което казвам. Ако искаш повече подробности, дай телефон и ще говорим.

Киро Брейка - Оригинала

Киро да попитам ако тренирам вечер след работа добра идея ли е или сутринта е по добре

Много добро видео и добре обеснено не съм спортист но това за аматиорите е добро за мен да ме подържа във добра форма и на работа ще се чувствам свеж след

Браво Бате Кире! Само искам да те питам ако съм дебел какъвто съм, тежа поне 120 кг. (признавам си, пе съм торба :) ) препоръчваш ли ми това натоварване? Обездвижен съм доста, но ме мотивираш да се взема в ръце и да променя нещата.

Аз лично предпочитам такива клипове да гледам.

Много добър комплекс , отлично показан 👍

Blagodaria super 👍

Genadi Dimitrov

Може и с камък, само внимавайте да не си счупите главите!

Киро Брейка - Оригинала

Първо леко бягане, загрявка и после комплекса. Това е за един един, другата седмица ще покажа друг комплекс, за друг ден.

Киро Брейка - Оригинала

Zdr Bat Kire az kato amatior lubitel mozjeli tez oprazjneniq da se pravqt na ulicata na van 6tot az nemam pe6ehodna pateka i tova s diska mozjeli da se pravi s ne6to kato tezjak predmet naprimer Kamak

Здравей бат Киро! Имам въпрос. Като направя 4-5 серии от този комплекс за начинаещи, това ли ще ми бъде тренировката за деня или ще трябва да правя още упражнения? Съжалявам ако въпросът е глупав.

Fevzi Alaran

Един от най-старите и яки комплекси за абсолютно цяло тяло - правя го от години и ми е много любим. Хубаво название си му сложил “Дискотеката” Бат Киро съгласен съм!

Много мощен комплекс, то си личи че включва абсолютно всичко...


More Creators