SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ВСЯКА НОВА ДАЛАВЕРА Е ЗАБРАВЕНА СТАРА!

Новото нормално или забравеното старо?

Да помислим върху темата...

ВСЯКА НОВА ДАЛАВЕРА Е ЗАБРАВЕНА СТАРА!

Comments

Че е икономическа икономическа е ,татко бачка 45,години получи пенсиика само година ,ковида една от многото му цели е да се избие вече ненужното възрастно население вече нема кво да ти земат.Щом нема кво да ти вземат за какво си им ,прав е оня дето е казал че зимането не е като даването !

Браво! Много добро видео. Моя баща винаги казваше: ВСЕКИ ДЪЛГ...ЗАРОБВА!

10:27 Именно! ИЗРОДелците толкова искат да убият - 50/60% Колкото сме им бачкали - толкоз! Сега вече сме им НЕнужни !!! Построихме им микро и макро-структурата, всички пътища, мостове, виадукти, канали, окабеляване и т.н. и т.н. ....иии сега вече нямат нужда от нас (Гоя) !!! :-// ИЗЧАДИЯТА (за разлика от това което говориш тук баце) СА СИ НАУМИЛИ ДА ОСТАНАТ >>>САМО ТЕ<<< НА ПЛАНЕТАТА ЗЕМЯ! И който не го вижда това - е пъъъълен слепок и глупак!!! Въпрос на време е да им достроим и малкото незаселени площи - и тва ще ни е!!! ЗАТОВА, СЪВЕТА МИ Е САМО ЕДИН - РАЗРУШАВАЙТЕ ВСИЧКОООО КОЕТО СТЕ ПОСТРОИЛИ, ЗАЩОТО ТОВА Е ЕДИНСТВЕНИЯ НАЧИН ДА НИ ОСТАВЯТ ОЩЕ МАЛКО ЖИВИ НА ПЛЕНТАТА!!! ЕДИНСТВЕНИЯ!!! п.п. могат да ни изтрепят В МОМЕНТА както си искат! Ако някой идЕот си мисли, че ако САЩ вдигне оръжие с/у Човечеството, Русия или Китай ще се вдигнат...да знае от мен САМО СЕ ЛЪЖЕ!!! Всички мръсни йезуити в Русия държат военното дело и всички ядрени ключове и бутони!!! Самите руснаци....живи да ги ожалиш((( Те горките не знаят къде се намират от тая отвратителна масова алкохолизация!!! Китайците ...хмм...преди 50г. можеше и да бъдат някакъв фактор...но не и днес((( Индия...и тя залезе (опорочиха и ИЗВРАТИХА всичко живо там)...така че, КОЙ ЩЕ ОПАЗИ ЧОВЕЧЕСТВОТО АКО ВСИЧКИ ЙЕЗУИТСКИ САТАНИСТИ РЕШАТ ДА НИ ИЗТРЕПЯТ??? КОЙ??? СЕВЕРНА КОРЕЯ ЛИ? БЕЛАРУС ЛИ? КУБА ЛИ? МАДАГАСКАР? БУТАН?.... никой братче - никой! Нито една Нормална Държава няма огневата мощ ако чуфутските копелета си обединят джепането (и от Запад и от Изток)!!! Затова, само едно оправя нещата - ОХЛОКРАЦИЯТА!!! БУНТА НА НАРОДИТЕ (дума която бацето гледам НЕ я знае, нито знае Исторически факти за последните 2000г., къде и за колко време е имало Охлокрация в Света) Ако знаеше, нямаше да говориш срещу Историци и Анализатори, нали? ЗНАНИЕЕЕЕ...пак до него опираме((( Къде го???

Все едно аз го казвам... Евала... Говорил съм много, но никой ме разбира

Поздрави от Мюнхен, Германия. Скоро ще трябва да се бяга от тука. Нямам кредити, само малко спестявания. Много наши сънародници тука полегнаха да ги шибат(вакс.) именно заради заеми, я за имоти тука или в България. Надявам се , че у нас и стените помагат.

На Станиславката и аз не му харесвам видеата за джендърите. Дано да видим занапред от него по-стойностни видеа, но дори и да го спрат ми е все тая... Предстоят за съжаление много тежки времена. Трябва да си много богат, за да избегнеш ковид простиите. Може да решат, че детето ти ще посещава градина или училище само ако си ваксиниран. Или ако се наложи да постъпиш в болница да платиш тройно и четворно щом си неваксиниран и т. н.

Dimitar Dimitrov

Крайно време беше да са включа

браео бате киро живи и здрсви

Жив и здрав да си Брейк.

Milena

Дано дойде вече, че аман от позьори.

Hristo Zlatkov

Видеата са много точни,и поучителни.Оня ден пих кафе с един управител на ДСК клон.И му се оплаках че много са вдигнали таксите за кешови плащания.И тои каза европа ни натиска да махнем кеша колко можем,няма държава дето генерира повече кеш от България.Имаш нямаш кредит,пак ще ни прецакат,този път ще почнат от децата и то задължително бодене от Февруари-Май.Които откаже глоба,така че имаш нямаш кредит,ще влезеш в заем.Забелязахте ли махнаха декларациите за ваксините,не подписваш нищо вече.Защо? Ще ви кажа защо.СЗО пусна документ в които разяснява какво е съгласие. 1 Устно 2 Писмено 3 с намек.Какво значи намек,включва социални мрежи,ТВ.смс. Та пример от др държави.Излизат в 6 сутринта за 15 секунди казват днес задължителна ваксинация,кои не иска да си седи в къщи.Никои няма да го види.Но е казано край.Цирка почва След нова година.Новото правителство ако някои им гледа брифинга,до 6 месеца нова лична карта с чип,Гсм със е-сим.Електронна трудова книжка,здравна книжка,Електронно досие на заболявания рецепти изследвания и.т.н. Които ще се вържат към сертификаа от ваксината. Валидноста на сертификата се намали от 1 година на 9месеца.В Англия го свалят на 6 месеца също така дискутират да стане 3 месеца бустерна.Почва преследване на неваксинираните.поне в Европа. Нашите протакват нещаата.поне тва в момента е много полезно качество:).

X Xx

Trqbva da se 4uem

pozdravi ot London

Bravo Kiro

1000% си прав западняците са толкова надупени, че ще се боцкат на всеки месец защото и насраните им гащи на задниците са на кредит

Petar Ivanov

Fair play. Масонския принцип който съм запомнил. Показват ти правилата и играете по тях.

Помагате, бат Кире и то много!

Венцислав Димитров

и аз вече не съм патрон на Цанов

бат киро прав си те за това на беларус неможе да кажат нищо .. щото само те произвеждат и нямат кредити а пазара им е усигорен русия ..

Не мога да приема нищо от „схемата”. Не мога да съм примирена/равнодушна. Не мога и да се нервирам нон-стоп. Ужасно е.... :(

Не бих казал че е скъп, обаче той ги популяризира тия извръщения, с което им прави услуга и не съм съгласен за това да им дава гласност, това неговото стана извратено шоу, може би се изчерпа. Последното му видео в Ютуб, съм го паузирал поне 50 пъти и дори не успях да го изгледам, това е непоносимо възмущение.

Цанов от начало тръгна много добре ама после се проеба и аз се отказах да му плащам ,а е и скъп.

Браво Бат Киро и Веско живи и здрави да сте Благодаря ти много за видеото Да преведени за новините и за други неща щото ти го обясняваш баш както трябва

Petar Dimitrov

Това което го виждам, но нямам думи да го систематизирам и кажа го чух за което Благодаря.

Ще кажа само едно голямо БЛАГОДАРЯ!

Браво Бай Киро!

Кире браво, все едно слушам себе си. Личи си че опитваш да помогнеш на хората, за което ти благодаря, пък каквото ще да е. Който е мислил и продължава да мисли трезво ще е добре. Живи и здрави да сте всички и наздраве от Сашко.

Александър Хаджиев

Винаги когато гледам видеата, затвърждавам начина си на мислене! Но, не съм си и представял, че някой ще помага толкова в това какви ходове следват и как да се предпазим! Благодаря Бате Киро, поздрави на екипа!

Ivailo Kashov

В Момента съм в такова положение при което не мога да кажа че съм добре но не мога да кажа и че съм зле, нямам много но не дължа нищо на никого, и имам някакви скромни спестявания. Човек трябва да е "Нагаждач" в живота иначе няма шанс за оцеляване.

Росен Александров

Мен винаги точно идването на дивия капитализъм в най-бруталната му форма ме е притеснявало най-много. Всеки сплесканяк си мисли че е успял в живота като е изтеглил кредит за да си пита дедовия по почивки, да купува скъпи коли и да показва някакво псевдо надмощие (защото не си ги е купил той реално, те са на банката), но сега идва деня в който ще захапят дедовия и ще видят капитализма в най-суровата му форма (така мечтаната от тях демокрация за мен е нищо повече от див капитализъм в брутална форма). Наздраве от село Ореш Киро.

Росен Александров

Няма как всички да ги ш.бат, пък някои обикновени хора да ги пропуснат, ако живеят и те в социума. Като кажат задължително еди кво си и ония не скачат, щото са пре.бани, автоматично те пре.бават и теб.

Някой хора внимаваме в час бат Киро, живи и здрави, държим се, системата се надхитрява - не се побеждава!

Цанов им прави голяма реклама ,почвам да си мисля че е взима по някой лев от лгбти -то.

Ivо

Бате Киро, продължавай с този тип видеа! Живи и здрави да сте с Веско!

Бат Китро прави по дълги видеа, мога да те слушам цял ден. И ако може да кажеш на дижея да пуска малко повече музика за на маса :D :D ! Прав си за всичко,Успех!

Martin


More Creators