SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КАК ДА ОЦЕЛЕЕТЕ В КРИЗАТА?

В това видео ще ви дам няколко съвета за справяне с кризата. 

КАК ДА ОЦЕЛЕЕТЕ В КРИЗАТА?

Comments

Това е моя начин на живеене! Така съм научена от баща си и от както съм почнала да работя 1стотинка не съм поискала от родителите си. Гарантирам ви, че самочувствието на човек, който сам си е купил нещо е в пъти по-високо от това на човек, който разчина на "милостиня". Татко/лека му пръст/ винаги казваше: "Опъвай си краката до където ти стига чергата,","Всеки дълг заробва", "Дъще, ако чакаш някой да 'ти вдигне гащите' ще ти ги смъкне още повече." Сега му благодаря много! За мен спестяването и влагането са ЗАБАЛЕНИЕ и ги практикувам редовно. Не съм богата и ходя пеша, но не живея в оскъдица и не разчитам на други да ме издържат.

Здравейте, това което правите е страхотно. Благодаря. Вслушвам се във всеки твой съвет свързан с кредити и кризата кояте доиде. Въпроса ми е мислиш ли, че и на запад така ще стане, интересува ме мнението ти по- конкретно за Германия.

Ам, чи не е ли така? Малдиви, острови, абе аз миналата година отидох 6 дни на бунгала на Шкорпиловци - най-дългият плаж в България - 12км! Да видите плаж - нямало в България, да ама не! За 48лв/вечер! 6 х48 сами си правете изводи какво съм изхарчил и как готино си изкарахме - барбекюта, плаж цял ден, тук таме биричка с цаца на капана (пак на народни цени), а не да харча хиляди по острови! Той това казва, не е забраненно да се ходи на почивка, но според джоба! Според джоба!!! А места райски у нас колкото ти душа сака! ИМА! Не надскачайте себе си, парите са средство, щастието го правим НИЕ!!!! Евала! Изкефи ме! Като идваме към старата престолнина, бат Киро непременно ще ти пиша. Ние сме от Бургас! Браво! Невероятно видео, дано го гледат повече хора И ДА МИСЛЯТ!

Яни Мазов

XM :) За първи път те гледам Кирчо в пеитриан, ама това видио кефи, мислиш като мен :)

I az sam na tova mnenie i az pravq taka Bravo Breik velik si

Христо Тодоров

Ами ДА!!! Така е! И аз съм , донякъде като теб Киро. Сама жена с три котки. И се справям Перфектно ! И Криза Не ме Плаши!😀

Колко мои познати взеха по £200000-£250000 кредити за къща , която ще изплащат по 30г , говоря за Англия и ме обеждават колко било добре да вземеш кредит за къща отколкото да плащаш наем … ами това значи , че тези хора 30г немогат да мръднат от тук !

Браво Бат Киро и Веско живи и здрави да сте.Е такива видеа да има за да можем да си вземем поука и все така да ни напътстваш във правилната посока.Благодаря за видеото

Petar Dimitrov

Аз съм млад човек на 27 години работя като аргончик,уча и се усъвършенствам в този занаят всеки ден. Следя ти видеата от 2 години и досега винаги си бил точен и истински човек. Благодаря ти за съветите,чрез които съм се замислял и правил преценка, след това във времето за да се предпазя от грешки и неправилни решения в живота. А в нашия свят изкушенията са много, а грешките се правят често, поради липсата на критично мислене и самооценка, къде се намира човек. Поздрави Киро!

Добре че бяха твоите видеа, да спестя някой лев :)

Какво му е състоянието сега на Graham Stephan?

Циците на кредит са инвестиция, за да хване кака богат Батко.

Ще се радвам да се чуем 0877664525

Бат Киро за пореден път си прав. Радвам се и благодаря на моите родители че ме възпитаха точно по този начин!!! Благодаря че ви има Бат Киро и Веско. Ще се радвам да се видим някой ден .

Бат Киро абсолютно прав си, но за съжаление, по-голямата част от тях едва в страданието ще проумеят какво са сторили всъщност, останалите - те винаги са оцелявали, благодарение на акъла си!

Огнян Стефанов

👍

Valentin Takev

Голем си бате киро!

Който не вярва на финансовите съвети на Бай Киро от Великотърновско, да види видеата и съветите на Graham Stephan от 2019-та и да види сега какво му е състоянието.

Много умни приказки казваш Бат Киро.Евала

някой го поства и там!

кире тва видео върви и ю тюба!!!

Здравей, не е добре където говориш лошо за други "тубари" и за други хора по принцип. Предното видео за професор Иво Христов, сега за Цанов. Ясно е, че се борите за абонати в patreaon, но на мене лично ми прави лошо впечатление. Успех

Кире, старо куче си ти и шапка ти свалям. Аз го карам като теб горе долу. Тренирам си, нямам кредити и дългове, имам заделена пара и сега правя пари както си искам. Няма да работят роботите вместо нас, понеже аз ги оправям и да ти кажа прав си, няма да ни обгрижват скоро. Хора, бъдете здрави, мислете трезво, движете се и се радвайте на живота. Обичам ви, ако ли вие мен не :)

Александър Хаджиев

трябва да се мисли и да се бачка. стойкаджиите ще питат къде с*рат гладните.

Дано си прав,но тая криза няма да е като другите,тази борба вече не е за власт и пари а за душата.Стигнал съм до извода че единствено високопланинския селянин ще остане. Най обикновения човек дето живее с квото има.И на мен ми писна от чатлаци. Мерене на пишки.Гладия идва,глад зимнина си припомнете как се прави,никоя друга държава не прави зимнина като нас.

X Xx


More Creators