SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


LIVE | 17.12.21 | 20:00 ч.

Здравейте,

В 20:00 часа ще има LIVE на по бира!

Ако имате въпроси, задайте ги в коментарите отдолу. 

LIVE | 17.12.21 | 20:00 ч.

Comments

Кире, мислиш ли, че с Русия и Китай ще сме по-добре ?

Издънка, почнахте по рано, само напред и нагоре

Единствените хора, които считам за живи, са хора като теб Киро! И аз същия, видя ме на живо във Велико Търново - Ние говорим директно, искрено, без цензура и по селски без да се правим на превзети от "Голямото добрутро"! Бъдете здрави с Веско и като идвам пак към Търново ще ви се обадя да се видим ако имате време! Дойдоха времната на истинските мъже - вълци! Това е добре за мъже като нас!

Nikolay Antonov

Бат Киро подкрепям те напълно за всичко което каза. Много пушиш бе човек!!!

бат Киро направи среща с Костадин Костадинов

Valentin Takev

Евала бай Весо благодаря ти!

Bulgaristanlı Türk

Просто смятам че в момента, не е капитализъм а диктатура на централните банки. Системата е направена да облагодетелства банкерите, и решенията са от тях, а накрая плаща сметката народа с инфлация. Долара е последната валута, която ще падне, и си прав, но и тя ще падне. Много си прав и за апартаментите, купува се когато всички продават, както се вика, когато има кръв на улизата. Смяташ ли, че ще вдигнат лихвените проценти.

Бай Киро влюбих се в малката сестра на приятеля ми чисти готви шета да ѝ кажа ли че я обичам или да чакам?!

Bulgaristanlı Türk

Кире, сорри че тази вечер пак питам, знам че има и други които искат да чуят мнението по техните въпроси, ама се чудя какво стана с този Кунчев, изведнъж изчезна, ни вопъл ни стон, после изведнъж се появи и голям отворко.

Jetlee Ian

Не е точно така. Майка ми ми е разказвала за смяната на имената и събитията точно тогава. Трябва да се преживее , за да се разбере.

Евала добри сте

Да, за брадите си прав! Питал съм поне 50 жени, само 4-5 ми казаха че им харесва.

Hristo Zlatkov

Бай Киро, добър вечер. Разкажи ни някой път, ако желаеш и има какво да ни кажеш, кои бяха по-известните тарикати от Северна България?Доста са интересни тези истории.

Сега ми излезе новина Българи щормуват Одрин заради цените

Гледа ли филма за Тодор Живков на който музиката е написана от моя вуйчо :) сега може и да се сетиш с уважение Тони Герганов :)

Здравейте Киро и Веско, кефи' ме да си пия ракията и да ви гледам Наздраве. Как според вас да предпазим децата си да не ги боцкат ако се наложи това!!! Ако кажат примерно ако не няма да го вземем в училище ... градина ..? Благодаря !

Vilaka

Здравейте компания , какво ти е мнението за Украйна , ще има ли военни действия в близкото бъдеще?

Спартак се е опитал 🙂

Valentin Takev

Идеята ми беше, че при златния стандарт е и най-големия икономически бум в САЩ, защото парите струват нещо, както викаш истинския капитализъм, а не като сега на всеки втори да дават пари, сега банките не са банки, с принтирането те бомбят два пъти, един път с данък друг път с инфлация, официална 10 процента реално 20. За истински капитализъм не трябва ли да има както се вика твърди пари.

Наздраве момчета живи и здрави бъдете бат Кире много надъхваш хората личи ти спортния дух да надъхаш хората

Здравей. Относно аез Козлодуй наще. Боклуци затвориха 4 реактора модерни... А тез Англипаните сега ги строят.. И ше ги правят 7 годони. И ще правят ток от атомна централа.. А ние защо ги затворихме след като ги имаме Благодаря

Hristo

И още нещо интересно (поне за мен) тази година завърших и избрах да бачкам а не да се излежавам като наборите и бачкам в склад/офис и оправителката разправя че преди мен само момичета са отивали да търсят работа и то в работата има тежки кашони и момчета отиват виждат работата и се отказват

Бат Киро ,ти винаги казваш да не се вземат заеми, но по добре ли е цял живот наем. Заем се изплаща наем не.

Здравейте Кире и Веско. Интересно ми е дали си гледал на Слави Панайотов видеото за живота през соца.

Dimitar Dimitrov

Днес бях в еднин от най големите молове в Лондон :5 процента европейци мах

Добър вечер, преди няколко дни на работа се почувствах зле и съм вдигнал температура на другия ден викам ще ходя на лекар та отивам и личния вика прави тест за ковид иначе няма преглед и отидох пред мен 10 човека след мен 10 човека всичко положително та сега и аз съм под карантина и оздравявам леко леко та казвам на личния резултата и вика като казвах да се ваксинирате ти беше умния не се ваксинира а сега боледувай

Бат Киро какво да правя, баща ми вика да се занимавам с компютри, защото уж това е бъдещето

Бай Киро винаги ме забавляваш на live ,даже и в повечето то видеа 😀😀 жив и здрав и да продължаваш все така. Струва си вече 1 година да съм ти абонат.

Petar Petrov

Честит имен ден на Даниелка ! Да ти е здрава и все така грижовна ! 🥰

Krasi Hristova

не съм

Киро Брейка - Оригинала

Бат Киро какво ще стане с тия от щаба Бай шиле Минчо Кунчо и онзи плешив педал Мутафчийски.

Киро, след като биткойн е пирамида, кога мислиш че ще се срине и ще падне до 0?

Бате Киро,искам да ти задам един изключително важен въпрос:Как да чукам 2 часа без да спра?

Бат Киро според теб дали ще се възроди Българското село , ако се възроди , дали ще се оправят нещата ?

Бат Киро бях сигурен е си номер едно ,обаче щом и Адолф те следва ,съм обеден

Киро е много, няма кой до ни оправи, ако ние сами не се оправим! Явно И тука има доста хора които чакат рицаря спасител.

Ivan

Два въпроса, ако нямаш против: Интересно ми е гледал ли си Игри На Волята и какво мислиш за участниците като спортни качества? И втори въпрос, хем си против евро съюза хем подкрепяш еврото, правилно ли разбирам ? Наздраве и всичко хубаво!

Наздраве и поздрави!!!

Здравейте,какво е вашето мнение за възродителния процес и смяната на имената през комунизмът?

кога ще се видим на живо?

Добър вечер бат Кире! Наздраве и на двама ви! Аз искам да те питам сега, кажи, според тебе, какво трябва да се гледа в едно момиче, че да се разбере дали става за дълъг път ? Искам твоето мнение, само че спрямо жените в сегашно време, а не от навремето, защото от тогава и сега..балкан разлика...и според теб в какви среди виреят, защото очевидно и те с останали като нас тук..единици...

Наздраве за най,здравомислещите хора🍻

Genadi Dimitrov

Смяташ ли се за идеалист, и може ли да обясниш какво сначи

Mario Valchev

и другия ми въпрос, защо повечето ваксинирани се озлобяват толкова много срещу неваксинираните? Дали ваксината е виновна за това?

Jetlee Ian

Бай киро не мислиш ли че слеващата финансова криза може да стане като деведесетте години , когато на някой хора им опростиха дълговете кредитите

Калоян

Брейк, какво ти е мнението за четенето на книги? Ти лично четеш ли или само практиката те е научила за нещата от живота?

Моля направи купона с жиро диска

Mario Valchev

На зраве и поздрави!!!

Здравейте.Днеска получих фактурата за наема,газта се е повишила със 71%.Стягат примката все повече и повече,сертификати,тестове,маски,глупости,не ни оставят на мира.Дали ще оцелеем Бате Киро ние единиците хора в тези луди времена?От ден на ден се отчайвам по-вече.Даржим се за сега,но до кога.Лека вечер,да сте живи и здрави.Поздрави от Дания.

След овчарство един студен душ ми се отразява добре препоръчвам ти го!

Bulgaristanlı Türk

Бат Киро , как да чукам два часа без да спирам?

Здравейте момчета! Бат Киро, ще има ли коледно-новогодишна дискотека:) И още един въпрос- от доста време наблюдавам цените на определен модел коли и вместо да свалят цените, те ги вдигнаха между 1000 и 2000 лева...Аз засега смятам да им гледам сеира, ти какво мислиш?

Здравейте другари ,едно питане ако може , от 11 години съм в Белгия та да попитам да се прибираме ли в България или да се "снишаваме докато отмине бурята"

Добра вечер бат Киро :) Тони Герганов съм, ако си спомняш, кой съм.. Бъдете здрави и още веднъж, адмирации за това, което правите! Поздрави!

Здр. Бай Киро какво ще стане според тебе като сменим лева с еврото

Здравейте бате Киро и Веско.Казвам се Анатоли на 19 год. от Стара Загора.Следя ви от година,година и половина и съм ви абонат в патреън от скоро.Наскоро изкарах една сериозна инфекция и трябваше да почивам доста време вече съм по-добре.Нямам въпроси но искам да потвърдя ввашето твърдение за младите.Те сас научени как да НЕ правят нищо и се гордеят че пърдят по цял ден,интересуват се само от това кой ще пее в чалготеките.Отглегдам пчели от 2,3 год и съм много запален и тъй като сега е зима чета книги.Ако трявда се честен трудно се натъквам на мои връстници с които да проведа смислен разговорИнтересно ми как какво мислите за такъв вид и хора?

Здравейте бат Киро и Веско. Смятате ли да се срещнете отново с Костадин Костадинов да разкаже как е отвътре. И смяташ ли,че е възможно да осъществи протеста, за който говори.

Значиии, чичо Киро, аз ти пиша да го накараш да бачка, ти ракия ми се караш, че не съм му сипала :D

Поздрави от Казанлък :))

Здравейте пичове! Поздрави от Добринище! Видяхте ли видеото от откриването на олимпиадата в Лондон 2012 година, как още от тогава показват за Ковида?

С кой си приличаш по нрав , с майка ти или баща ти

Mario Valchev

Бат Кире, кога ще дразним грозните пъшколясало джендъри, да живевт бръснатите глави!😉😉😉

Бай Киро, какво дете беше до 10 годишна възраст?

Mario Valchev

Киро, според теб Киро и Кокорчо ще направят нещо положително за България, и мислиш ли че наистина има някаква завера за намаляване на населението на земята или всичко е заради пари?

Jetlee Ian

Кире, радвам се че те следвам, защото благодарение на теб се замисляме над случващото се и също благодарение на теб търсим вариант да се върнем в България...мислим по трезво !-- от Германия

Yordan Yordanov

Noviq variant Omnicrone e mnogo smurtonosen 🤑

Бат Киро можеш ли да дадеш съвет ако имаме заделени няколко хиляди евро как ги умножим ?

Солта е ползвана в египет за възстановяване на работниците след тежък работен ден солта има 100 хиляди позитиви за кожата за зъбите и не само и за повече енергия учете хора

Наздраве Бат Киро и Всеко .

Здравейте Киро и Веско. Според мен около Март месец ще направят ваксинацията задължителна. Какво да правим?

Бат Киро, какво мислиш за залозите на футболни мачове ??

Бат Киро! Относно политиката. Нали знаеш, че политиката е втората най-древна професия след първата. Далеч от политиката. Живи и здрави.

Иван Паунов

Бате Киро, какво мислиш за Ален от ловците. Аз лично му се възхищавам! Гледах го в разговор при Цанов с криминалиста, малкия е доста в час. И второ относно Иво Христов, няма опита и практиката на улицата, но неговата практика е даскалството

Ivan

момчето........от 1 час се мъча да платя и не мога...............виж там всичко наред ли е...........приятно ми е че успях..........НАЗДРАВЕ ОТНОВО

KIRO ZDRAVEJ..........I DOBRA VEQER..........NAZDRAVE!!!

Здравейте компанията, бях пратих на Веско министър председателя на Люксембург с жена ли му е мъж ли ми е не се знае, дали тия показа да видиш докъде са се изродили нещата. Сега тръбят по телевизиите че трябвало да се купуват на децата сексуално неутрални играчки и че било огромна дискриминация че в магазините играчките са разделени за момичета и момчета. Просто незнам накъде ни водят. Аз затова харесвам Русия и Турция че там полицията си ги бие как трябва тия с многоцветните знамена. Лека вечер и наздраве.

Valentin

Бай Киро познавашли Ботьо съра от килифарево или Балкана от Търново мерси

Бате киро от къде имаш толкова голямо търпение да отговаряш на толкова много въпроси ? :D

Кире , какво ще кажеш за започващата ваксинация в България на деца над 5 годишна възраст?

Jetlee Ian

ДОБЪР ВЕЧЕР.ЕТО И ВЪПРОСИТЕ.КАКВО ВИ Е МНЕНИЕТО ЗА ВОЕННИТЕ И НАЕМНИЦИТЕ ВЪВ ИРАК , СИРИЯ И АФГАНИСТАН? КАКВО МИСЛИТЕ ЗА БЪЛГАРСКАТА ПРАВОСЛАВНА ЦЪРКВА ?

Веско,защо ми пропусна въпроса😅

Бат Киро ,здрасти, аз съм българин и живея в Бирмингам , тоя пейтриън го ползва и мойто малкото пишлеме , та въпросът ми е - имам 150 хиляди паунда спестени и имам огромното желание да ги раздвижа , нямам кредити и ми е писанало от работа, ти като капиталист какво би ме посъветвал

на живо сте

В.П.

Има

(Десислава) Здравейте, Киро и Веско! Киро, спомена, че си се срещал с д-р Георги Тодоров, който за мен е един от най-истинските наши лекари, наред с д-р Пасков. Много се надявах да има и видео с него, но поне сподели ако може някои интересни неща от разговора си с него. Аз продължавам да говоря на моите ученици против джендърството, маските, и за всичко, което говориш и ти. Днес две момчета ми споделиха, че са влюбени (в момичета :) Поздрави от Ловеч!

Прав си ,че няма кой да работи наскоро ми трябваше дърводелетц едвам намерих беше на 80 години ..

Бат Кире, още един въпрос имам. Подготвил ли си се откъм източник на електричество ако в един момент ни дръпнат шалтера? Какво ти е мнението за соларните системи за дома?

Венцислав Димитров

Здр.неми отговорихте каква мислите дали ще има зблъсак между Русия и Украйна

Киро е прав,на запад е по-зле от България,в Шотландия е пълно с китайци и араби по университетите

Ceco Dimitrov

Тъкмо си мислех, че без госпожата нямаш настроение бат Киро. Разкажи малко тайни как се поддържа 30 г връзка. Щото това е ценен опит. Наздраве

Батр Киро ,ти си бил голям далавераджия еднк време и затова искам да те питам останал ли си верен на жена ти или си ходил и по други жени

vesko nymali da se ojenish veche shte ti stana krastnik

Киро и след мъглата….. Живи и здрави

Звъняхме ти преди време, не вдигна. Остави номер отново.

Киро Брейка - Оригинала

Не е вярно. Следя всичко. ГЕРБ въвеждат смислени неща (рядко) за да хванат в крачка новобранците, Костадин обаче не им се връзва защото не е глупак. ДПС-то много рядко гласува, като Костадин. От частни случаи не си прави генерални изводи.

Кире, на 17 съм и след година и половина ще сложа край на живота си, тъй като жената на живота ми ще замине за Италия, ти си от последните хора, които могат да ме спасят

Добър вечер пичове от последните избори се чудя кой избраточно това "правителство" говорим с много познати всеки казва че не е гласувал за тях.. вероятно ли е всичко да е било платено и нагласено . Поздрави

Здравейте младежи, От доста време съм Ви абонат, но до сега не съм писал! Интересно ми е, какво мислите за пропагандата с ваксинирането и според Вас, как ще се развият нещата в идните няколко месеца с боцкането и задължаването / принуждаването на населението ?! М. Митев - Ст. Загора

Здравейте от Варна! Живи и здрави! Киро, набор съм ти и голям почитател! Кратко мнение по всички въпроси на този малък, но много прост народ: мислиш ли Киро, че на никой не му пука за теб /или мен/, освен на най-близките ни хора! Свободата Санчо е велико нещо! Васко Василев

Здравейте от скоро съм абонат в Patreon,но отдавна ви следя в YouTube много истини им казваш на младите незнам до колко попиват???? Аз лично искрено ти се кефя господ здраве да ти дава и да продължаваш все така да ни показваш нещата който гледаме но невиждаме Наздраве

Бат Кире. долара е загубил стойността си 99 процента за последните 50 години след падането на златния стандарт, всяка едни фиатна валута в историята се е проваляла, какво те кара да мислиш, че долара ще просъществува и големите сили Русия/Китай ще търпят понзи схемата наречен долар да продължи да е световната валута. Ней-големия купувач на дълг в САЩ е феда, демек тези дето принтират пари и те си дължат пари на себеси (най-голямата понзи схема съществувала някога). Какъв е шанса да се върне според теб златния стандарт. И още нещо интересно, Китай добива най-много злато в света, но не продава, какъв е шанса според теб Китай да е следващата световна сила.

Добър вечер,бате Киро и Веско!Седнал съм да ви гледам на по вино.Имам няколко въпраса.Какво би направил ти в момента,ако имаше 5-6 хил лева в тази криза?Какви далавери или бизнеси би правил сега?Какво ти е мнението за вноса на гориво от Турция(там цените са 1.20 на литър) и тук вече препродаване с цел пелечба?Някакви други дефицити?Питам понеже си експерт по тази тема.Другият ми въпрос е-в тези цени на гориво и инфлация добра покупка ли е кола-разбира се каквото ни прилича.Поздрави и живи и здрави

Веско, защо ме пропусна и мен?

Ivan

Здравей Бате Киро и Веско,живи и здрави и обичам виии,ония простия чурвул пак почна с коментарите към вас,става въпрос за любчоооо,отиди му се изплуй в грознара му мусура

Nikolay Petrov

Hic mortui vivos docent“ или „Тук мъртвите учат живите“ -Студент по медицина съм.Наздраве!

Бат Киро, поздрави от Лондон , нов съм, следя те от отдавна но след днешното ти ново видео в ютуб ме накара да се абонирам и тук заради сходството ни в мисленето ни. Та въпроса ми е според теб след колко години ще си заслужава да се инвестира в имот в България ? Благодаря

Здравейте поздрави на теб и Веско,кажи кога да си обръщаме парите във валута ?

петър петров

Здравей Киро поздрави от Силистра ! поздрави и от малкия Мити на 2.5 годинки е ,и те разпознава току що се изпика прав това ми дава надежда ! Въпроса ми е следния : Инвестицията в инвестиционно злато ще може ли да пребори инфлацията ?

Krasio Velikov

Здравейте Киро и Веско, какво ще кажеш за простотията в училищата , учителите постоянно говорят против Социализма, че е било диктатура и т.н. също и че говорят, че хората с различна Ориентация са нормални

Здравей бай Киро. Гледал ли си сериала за Чернобил и би ли си дал мнението за него. На едно от архивните видеа беше споменал, че сериала е пропаганда и нищо чудно да е. Все пак американци са го правили. Аз не съм напълно запознат, за това питам. Едно от главните неща, което ми направи впечатление е, че не са казали на хората за аварията, което е било правилно! Паниката е най-опасното нещо по време на авария. Ковида най-добре показва, колко всъщност е силна на паниката! Но в сериала, както и Боко беше направил, сложиха КПП-та и забраняваха на хората да излязат от града без уважителна причина. Това така ли е било и ако да, правилно ли е било от страна на съветския съюз.

Димитър Димитров

Прав си бат Киро, трябвало е да ги пускат на запад тогава за да видят как е там и как се бачка и как цял живот се живее под наем и на заем. Сега отидоха и седят на запад, но по принуда защото тук вече нямат това което са имали тогава. Поздрави.

Hristo Zlatkov

Бате Киро, наздраве! За едно нещо не съм съгласен с теб, а то е, че преди казваше, че ни трябват млади в правителството, а сега проблемът е, че са млади. Не ме разбирай погрешно и аз не ги харесвам , даже никак, но видя ли, че и младите не стават. Другият ми въпрос е какво ти е мнението за Гьоте?

ВЕАКО ЗАЩО НЕ ЧЕТЕШ НИКОГА КАКВО АЗ ПОТАМ???Бате Киро кога ще ми се обадиш поздрави от Германия бъдете живи и здрави с Веско и какво мислиш за северозападна България понеже аз съм от там и за Враца по подробно и какво мислиш за Емил Каменов

наздраве проф.брейк..сега чета по тв европа-пристига ваксина адаптирана за омикрон-180млн.броя за европа..кога я адаптирахте бе ...ай сиктир .

Бат Киро поздрави от Пазарджик. Не сме се чували скоро, но имам да ти разказвам много. Щети се обадя. След срещата ни само ще кажа едно - положението верно се оказа че е много зле. Откривам в момента втори Кабинет в друг район на Пазарджик който се надявам да помогне още на децата. Надявам се, но надеждите честно казано не са големи. Всичко е ужас.... трагедия.... поздрави и на Веско че ми помага за логистиката на онлайн процеса. Кака Даниела - номер 1 :) бъдете благословени

nazdrave jivi i zdravi da ste mnogo ste pravi za vsi4ko pozdravi

ani borisova

Кое кардио е най-ефикасно за изчистване на корема? Бягане на пътеката, вървене по нагорнище на пътеката, въртене на велоергометър, или качване на стълби на уреда в фитнеса.

Viktor

Гледал ли си клипа на Слави Панайотов The Clasher ,, 50 факта за Комунизма ,, и как ще го коментираш ? Има над 1 милион абонати , гледат го много малки деца и младежи .

Гаджетата само нас чакат.

Бат Киро , Какво ще кажеш за водната топка като спорт и има ли тя бъдеще в България ?

Здрасти, бай Киро и Весо! Голям съм ви фен. Наскоро претърпях катастрофа и оттогава започна да ме боли кръста. Лекарите ми казаха, че не е дискова херния, но определено има болка. Можеш ли да ми дадеш някакъв съвет какви неща мога да правя, за да заздравя кръста?

ВЕАКО ЗАЩО НЕ ЧЕТЕШ НИКОГА КАКВО АЗ ПОТАМ???Бате Киро кога ще ми се обадиш поздрави от Германия бъдете живи и здрави с Веско и какво мислиш за северозападна България понеже аз съм от там и за Враца по подробно

Бай Киро, според теб как ще се оправи България след като разпродадохме всичко на чужди “инвеститори”?

Бат Киро ,За да видят дали са във форма младежите,кажи им да се опитат да направят теста на Купър

Бат Киро, поздрави! На тебе също Веско! Въпросът е към двама ви. Кой е любимият ви български писател?

Dimitar Yankov

Здравей Бай Киро. На 18 съм и съм нов в Пейтрана. Исках да те питам какво мислиш за излизане от Европейския съюз, както казва Костадин от Възраждане?

Питам не за друго просто след излизането им от европейския съюз навява май на разпад на ЕВРОГЕЙСКИЯ СЪЮЗ. Но с тея бързи времена не се знае ЗНАЕ ЛИ СЕ. Благодаря и наздраве

ТО ВЕЧЕ СМЕ В СВЕТОВНА КОВИД ВОЙНА

бат Киро, видя ли новата партия колко е ДЖЕНДЕРСКА? Срам ме е, че такива поставени хора от Америка взеха властта!!! Не знаят въобще къде се намират...

Наздраве, кажи- ти ако си премиер стъпка по стъпка кво ще направиш за да се оправи тая държава

Добър вечер Бат Киро, имам няколко въпроса. 1. През времето на Соца хората плащали ли са данъц и ако Да, знаеш ли какъв процент от месечното им възнаграждение е бил ? 2. Кога ще пречупят Костадин и Цончо Ганчев от Възраждане не ти ли прилича на мека китка ? 3. Според мен Ицо Хазарта се е подвел,не знаем Киро какво му е говорил,обаче Ицо е човек с възможности и не би си опетнил името за парите, пък и са нужни големи топки, за да говориш против оправляващите, особенно,когато е бил Иван Костов на власт,щом дори е изгонил Слави от БНТ. Мисля, че е би избил рибата ако направиш клип с него.

Бат Киро, какъв ти е бил любимия предмет в училище извън тези свързани със спорта и защо?

Здравей бат Киро, живи и здрави, поздрави от Добрич! Въпросът ми е: Чувал ли си за Вим Хоф и методът му с дишанията и излагането на студ с цел каляване на тялото и духа? Този човек изкачва Еверест по шорти и държи рекорди за най-дълго плуване под ледени води... Много ми напомня на теб, защото той не продава нищо, а само учи хората на безплатни, прости и ценни неща. От година практикувам излагането на студ и това е едно от най-хубавите неща, които съм правил за себе си!

Понеже чух мнение за чуждо гражданство да кажа, че аз съм от 12г в Испания и мога да си изкарам гражданство, но не искам аз съм си българин и едно гражданство няма да ме направи друг, слушайте бат Киро какво ви говори и си отваряйте ушите и очите . Всички мои познати са с кредити, както казва бат Киро кикерят се нагоре надолу сега реват, че работата намаляла как ще плащат ит. н. Всички дето сте в чужбина не се правете на големи и успели, тези дето са" успели" са гъзоблизци и дупедавци. Бат Киро за всичко е прав. Испанците са от олигофрен нагоре, наркомани, гейове, лесбийки и всички други полове.

Бате Киро, защо си се настроел лошо към Иво Христов? Мисля че той също има, не малко опит с двуногата маймуна, като преподавател в университет!

Ivan

Киро, какво мислиш за Гьоте, в даскало учим за тоя вместо Вазов! Срам!

Здравейте бат Киро и Веско! Поздрави от цяла къща с фенове и съмишленици от Нидерландия!

Здравейте чичо Киро и Веско! В момента в училище ни карат да плюем и да си правим тестове за Ковид. Аз реших да не ходя на училище заради тези тестове и да си остана онлайн. Какво ти е мнението на теб ?

Направи видео за Камен Шарков или Шаранкова. Как са направили тия търговии

Здравей бате Киро. Въпросът е от приятелката ми, с която искаме да направим бебе, но тя се притеснява, че е от скоро на работа и че може да я уволнят или да си има проблеми. Според теб трябва ли да изчака още или да действаме?

Plamen Petkov

Добър вечер Бат Киро и Веско, бях ви писал преди няколко дни. Какво ти е мнението за английската лира £

Добър вечер бай Киро знаеш ли приятеля на Цанов, който взема стероиди, ако да какво мислиш за него.

Здрасти. Забелязах че Костадин Костадинов и цялата му група до момента в парламента на всяко решение гласува заедно с ГЕРБ и ДПС - каквото те - така и той. Мислиш ли че може да играе с тях? Ако е с тях и това се разбере с времето ще го заплюеш ли?

Pavel

Чичо Киро, тук с един хайванин пием (аз ракия, той чай). Много ме искал вика, ама няма работа и няма да го бъде. Нареди го малко заради мен хахаха (иначе е дърводелец като баща си, ама “в България нищо не ставало).

Здрасти бате киро и веско нямам въпроси към вас пожелавам ви много здраве и весели празници

Бат Киро, на клипа на Цанов с Костадинов във пеитриан говорят за абортите и колко милиона били направени в България. Та какво ти е мнението на теб то е малко филосовски въпрос,но... Поздрави

Stefan Penchev

Хехе ти карал ли си ЮМЗ

Здравей баче Киро

Разкажи ни за ергенските си Години

Бате Киро кога ще ми се обадиш поздрави от Германия бъдете живи и здрави с Веско и какво мислиш за северозападна България понеже аз съм от там и за Враца по подробно

Поздрави от Плевен!!! И наздраве!!!

Наздраве бате Киро и Веско искам да питам бате Киро има ли как да дойда да потичам тази неделя в залата просто обичам да тичам а сега вече е студено и няма къде а и да се запозная лично с бате Киро благодаря предварително

Кога смяташ , че ще приключи пандемията бат Киро и смяташ ли , че българите ще бъдем пречупени и ще приемем да ни вакснат скоро време .

Ебете пийте и си живейте живота ама без кредити

Какво мислите за отпадането на бокса и щангите от олимпиадата и вкарването на скейтборда

Здравейте бате Киро и Веско и наздраве. Да сте живи и здрави преди всичко. Бат Киро имаш ли мнение за професията международен шофьор ще има ли в бъдеще работа и добро заплащане за тираджиите ?

Бай Киро, знам че въпросът ми ще те подразни, защото става въпрос за режим на хранене, НО става въпрос за ограничаване единствено на 1-бялата смърт-захарта и 2-брашното, глутена в който прави дупки в червата. Всичко останало в режима е манджички, супи, скара и салати.

Здравейте г-н Кирилов! Какво ще кажете за трансхуманистите?

Здравейте. прави ли ви впечатление от 2-3 дена яко за боцкане се говори на деца от 5 до 12г ....

Нееееееееееееееееееее, медицина, ако няма кой да те учи не се захващай.

Здравейте! Чичо Киро според теб смяташ ли, че това с ваксините за в бъдеще ще бъде нещо, което никога няма да бъде премахнато. Примерно, за да живееш нормално на всеки 6 месеца трябва да си биеш профилактична ваксина иначе нямаш право да ходиш на работа, да ходиш в магазини да пазаруваш и т.н. Също така още един въпрос ако е удобно, смятате ли след време да се занимавате с политика и евентуално да станете депутат? :)

Бат Киро, никакви анти-тела , за къси пари вече думнаха и бази и се вписват като ваксинирани, вадят си тотално легални сертификати, имам познати минаха и на летища с тях и няма никакви грижи. За човек, живеещ в София, дори и затруднен финансово, за 2 седмици може изгладува тая услуга. Под сурдинка, има ли ваксина Janssen, съмнявай се в него, защото най-лесно се бъгва понеже е еднодозова и ти дават за година сертификат чист и легален

Nikolay Daskalov

Ха, питай ме за гребането!?

Бате Киро, един приятел наби 6000лв. в Биткойн и сега се оплаква... аз му казах да не го прави, ама той много вярваше, че ще се качи още.

ЗДРАВЕЙ БАЙ КИРО СПОРЕД ТЕБЕ ЩЕ ИМАЛИ ВОИНА МЕЖДУ РУСИЯ И УКРАИНА ПОЗДРАВИ ОТ ФРАНЦИЯ

Добър вечер на екипа. Не знам за вас ама с тази глурост все повече се убеждавам как уж батките през 2019 година първи падат на колене пред първото препятствие и аз уж будалата тогава, сега докрай не се предавам. И аз вече се радвам че нещо подобно се случи- все пак трябва да изчистим плевелите. Тъжното е че на 1000 растения 999 са плевели. Не знам как точно влияе това лайн обучение ама миналата година бяхме пет или шест човека които всеки час говорим как всичко е измама. Днес двама от тях са боднати и дори се кефят а един нали не аз е 50 на 50 дали да го направи. Моля се на бат Киро да не познае какво ще обяват до една година за боцнатите. Толкова скоро НЕ. Искам още да се нарадвам, защото май само аз и още много малко от началото до сега сме все още не сме се дали. Също искам да благодаря отново че ни помагаше в тези времена и ме научи на много по.ценни уроци от всички години в даскало. Благодаря ти че ме научи също да съм много по-уверен в качествата си.Да не забравя и Веско- без него нямаше да разберем за всичко това. Пожевалам на цялото семейство на бат Киро и на Веско да си починат за малко от простотията през празниците. Трудно е но ще успеете, щом удържахте досега.Заслужавате го за целия труд през годината.

бат Киро, много ми хареса клипа за наркоманите по Америка, Париж и така нататъка, бих искал да правите повече видеа на тема запада, за да видят нашите глупаци какви са "белите държави" и да не ходят там да мият чинии и да берат капини за някой лев отгоре.

Искам да те попитам нещо . Има ли светлина в тунела , или всичко е изгубено ? Говоря за положението в нашата страна .

Наздраве

Наздраве 🍺🍺 липсва ни богатата трапеза на госпожата ! 🙂

Krasi Hristova

Кога ще вземат властта 'Възраждане', не вярвам да е скоро? Какво те води на мисълта, че това може да се случи?

Viktor

Бай Киро така и не се обади, не е проблем но когато се сетиш може да звъннеш дал съм номер на Веско.

Работя като барман

Бат Киро като влезе Еврото ще изпаднем ли в дълбока криза, и колко време ще отнеме да се възтановим?

Добър вечер на всички! Бай Киро, Костадин предлага да ни вкара в народното събрание, смяташ ли че това ще допринесе за нещо добр?Мисля че за сега той се справя добре.Наздраве!

Еваларка Бате Киро . Големец си . Набор си на баща ми и си даже се познавате . Чест и почитания за вас . И аз съм на Хайнекен . Наздраве . Говориш истината , след ви от самото начало .

Здравей Бат Киро и Веско Наздраве Живи и здрави да сте и Само Лайфове по често да има.Имам 3 въпроса.Тук в Испания от Понеделник почват стачките на Тираджии те 3 дена нема да работим И сега започнаха да ваксенират Дечорлигата Абе Работа отива на ебем стран.Та първият ми Въпрос Имали вероятност да махнат в Бг да махнат зеленият сертификат.Вторият ми въпрос е Президентът Радев един ден дали щте измести Кака Корни и последният ми въпрос е Към Диджей Емо кога щте пусне Влашки парчета Щтот тука в Испания са повече Влахчета искат да ги поздравя със едно Влашко парче Ако е може Разбира се Благодаря предварително

Petar Dimitrov

Живи и издрави, поздрави от Варна.

Zhivko_Y

Живи и здрави Бат Киро и Веско! Какво мислиш за новия гаф на Кирил Петков, че ще строи Дунав мост 2, който е построен преди повече от 5 години вече?

Здравейте банда! Поздрави от Хасковско! Бат Кире какво ти е мнението и какво би дал като съвет, след последното изявление на Костадинов, в което кани всички трезвомислещи хора заедно да влязат в парламента в знак на протест срещу налагането на задължителна ваксинация и срещу зелените сертификати?

Венцислав Димитров

Бай Киро, Веско, привет! Връщам те малко към " най - любимата ти тема ", джендърите. Споделял съм, че 2 от моите братовчедки са такива или поне едната вече е осъзната такава. Бях ти споделял, тя иска да има патлак и да думка мъже. Наскоро разбрах, че баща и се е съгласил да и направи операцията. На брат му детето ( другата ми братовчедка ) е на 13, тя е във връзка с американка, а тя дори не е целувала мъж. При нея липсваше бащата, защото майка и я взе по законен път и стана това.Сега, като е при него, малко по малко се пооправя и за нея има някакъв шанс. НАПЪЛНО СИ ПРАВ, КАТО КАЗВАШ, ЧЕ РОДИТЕЛЯТ МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ, ДОРИ И С МАЛКО ДА Е. Аз, си представям сега какво щече да стане, ако малката ми братовчедка беше гледала норвежкия дядо коледа сама, без баща и да и обясни, че това не е нормално. И двете деца не са некадърни и не са льохмани, Бай Киро, даже осъзнават някои неща, които нормалното говедо в България не може. Компютрите ги съсипват! Но, когато родителят се намеси - има шанс! Приятна вечер.

Ивайло Александров

Здравейте комити! Всички са маскари, както го е казвал бай Ганя. Поздрави на Киро, Веско и всички съидейници тук. Заделяйте номизмите на тайно, в кишето пушкалата и бъдете готови.

Здравей Киро! Поздрави от Шумен. Известен си като опозиционер на технологиите, мобилните телефони и социалните мрежи. Като човек вилнял през 90-те години обаче, предполагам че си се снабдил с популярните в средите на тарикати и мутри - мобифони. Разкажи за първите ти срещи с тези "маймунки", какъв модел си имал, кога си го придобил и колко ти струваше един кратър разговор.

Здравей Киро! Поздрави от Шумен. Известен си като опозиционер на технологиите, мобилните телефони и социалните мрежи. Като човек вилнял през 90-те години обаче, предполагам че още тогава си се снабдил с популярните в средите на тарикати и мутри - мобифони. Разкажи за първите ти срещи с тези "маймунки", какъв модел си имал, кога си го придобил и колко ти струваше един кратър разговор.

Здравейте бат Киро и Веско , поздрави от Силистра И наздраве! От няколко години работя сезонно по морето и се изкарват добри пари, но какво правим със сертификатите следващия сезон понеже нямам намерение да се ваксинирам. Явно ще се сменя бранша

Здравейте банда. С нетърпение чаках поредния лайф на по биричка. Въпроси нямам. Поздрави на вас и на абонатите в пейтриън. Живи и здрави и наздраве!

Иван Паунов

Айдее бай киро. Наздраве, поздрави от варна. Тая вечер ще се пускаме на дискотека така че те очакваме и ти да дойдеш.

Поздрави от с.Новград. Благодаря за срещата от миналата събота и ви чакам на гости да заснемем паметника на Ленин 😉

Здравейте пичове! Бат Киро, смяташ ли, че възраждане ако вземат властта ще изкарат България от батака? И какво ти е мнението за политиката която водят?

Какво смяташ за свободната практика всеки цървул да си издава книги? Всичките т.нар. инфлуенсъри или на български льохмани където снимат кога срали и какво яли, от няколко години вече имат практика да издават книги и промиват мозъците на младите, някои от тях които дори и монетизират надежда и за това им се дават грамоти и награди. Мравун обаче беше черешката на тортата. Такива индивиди не спряха да заливат книжния пазар с техните помии и продължават да го правят... Има и изключения, но са мнооого малко.

Здравейте и наздраве! Мнение за депутатски заплати в плик само заради един задник в парламента? Какъв пример дават само. Извинявам се ако се повтаря 🍻🍻

Бай Киро овчарчето съм аз абе отидох с моите приятели на връх Острица (намира се в тополица) никой не успя да стигне върха 660 метра височина останах разочарован! И не забравяй по хубава от България няма!🇧🇬🇧🇬

Bulgaristanlı Türk

Здравей, бай Киро. От теб научих много за "прехода" и какво всъщност е било през социализма. Но искам да те питам едно специфично нещо. В повечето видеа, бат Киро, обясняваш какво сме имали и правиш съпоставка със сега, за да видим какво сме загубили. Относно въпроса, който плювалниците все питат "Щом е било толкова хубаво, защо сте го допуснали", ми е ясно, че е бил мнооого бавен и неусетен процес. В последното гостуване на Костадин Костадинов при Цанов, когато Цанов му показа Тодор Живков, той беше казал, как това с което го помни от детството си е било речите на Тодор Живков по нова година и как баща му го псувал през телевизора. Сигурен съм, че не е бил само неговия баща. Очевидно е, съдейки по голямото събиране на хора по улиците, викащи "времето е наше". Въпроса ми е, какви бяха нагласите на българите към управлението в последните години на социализма? Кога и как започна този бавен процес и от какво бяха толкова недоволни наистина?

Димитър Димитров

Фалшивите ваксинации вдигат процента на набодените, което отваря възможностите за издевателства над хората. Знам ,че някой трудно ще го разберат ама ако никой не се беше набол след въвеждане на сертификата най-вероятно щяха да го махнат, а то се юрнаха и има набодени 10% от тогава т.е. показа им ,че това е пътя.

Zhivko_Y

Айдее

Бате киро, голям почитател съм ти !!! Всичко е вярно което си казал ЕВААЛАНГЕЛЕСА. Единствено възраждане ми харесват как се държат, ти какво мислиш ? Благодаря и аз съм където ти бях писал за боксьора който е при нас в Дома за стари хора.

Станил

Здрасти Бай Киро, кога ще се върне старият капитализъм? Аз съм на същата логика като теб, че на глупаците не трябва да се помага изобщо. Човек си е виновен за 99 % от нещата които му се случат.

7 км. за колко време ги пробягваш на пътеката, с почивки ли?

Viktor

Здравейте! Какво ви е мнението за пиратките и пиротехниката като цяло по празниците ?

Аз съм ви писал на лично момчета!Вижте

Въпрос към Веско: Коя ти е любимата книга?

Бат Киро и Веско, здравейте 🤘 интересно ми е ако излезеш очи в очи с "новите" управляващи какво би им казал с твоя пиперлив език 😅🙄

Здравейте на всички, нямам въпроси, наздраве бат Киро и бъдете живи и здрави!

Здрасти бат Киро. Какво е мнението ти за изключването на едни от основните спортове от Олимпийските игри? Поздраве и бъдете здрави!

Наздраве от човека с делата от Варна ! Какво мислиш за цената на тока за бизнеса ? Дали правителството в крайна сметка ще направи нещо , какво очакваш да се случи там ?

Бай Киро, имаш ли мнения за Змеделските Кооперации за Производство и Услуги (ЗКПУ) в днешно време? Имат ли те нещо общо с предишните ТКЗС-та?

Добър вечер бат Киро и Веско! 4 километра за около 20мин добре ли са?

Бат Киро, напоследък виждам доста млади да се женят, но не толкова по желание колкото, че момичето е забременяло? Защо според теб е този прецедент, това не би трябвало да е причина, а по скоро защото са заедно от 5+ години..

Днеска защо не дойде на преглед? Нали обеща :D :D P.S. Веско ебе ли ги?

И още един въпрос, Киро къде видя че Асен Василев живее с мъж? Защото не мога да намеря информацията.

Стефан

Добър вечер Бат Киро и Веско! Искам да ти кажа , че наистина си прав за всичко. Мислиш точно като баща ми и за всичко сте на едно мнение и продължавай да учиш хората да мислят! Тренирам футбол 2 пъти на ден , ям по 5 пъти на ден като изобщо не следя калорий и такива глупости или хранителни режими и съм изпънат като струна. Лошото е , че не мога да си намеря приятелка, защото почти всички са еднакво прости и мислят глупаво, но за всичко си има време! Пожелавам ви много здраве!

Здравейте Киро,Веско и всички които гледат! Пак нямам късмет! Пак съм на работа. Ще ви слушам,докато бачкам на струга и фрезата. Мога само да кажа на всички, ако нещо не е свършило добре,значи още не е свършило! Наздраве!

Бат Киро, вярно ли е, че великият български певец Емил Димитров е бил гей? Така знам от нашите.. Живи и здрави и поздрави от лъвовете от Хасково!

Бате Киро според теб ще се върне ли доброто старо нормално

ПЕТЪР Петров

Бай Киро, какво мислиш за образованието в университетите? По-специално за тези по медицина. Могат ли да произвеждат качествени кадри или просто отглеждат бъдещи Кунчевци?

pisna mi ot vaksini elate v burgas 300 leva e zelenia sartif,, i reshavash problema nazdrave i kaji kade e kuncho may umrya ot 3 ta doza

Чичо Киро, познаваш някой в Пловдив или Бургас, който не се е разочаровал толкова много от човешката сган и може да те тренира от първо лице и в деиствителност да те научи на нещо? Също какво мислиш за гребането, като спорт?

Здравейте банда, имам 3 въпроси за днес: 1 въпрос, Киро според теб, колко време новото правителство ще издържи? 2 въпрос, какво ти е мнението за примиер Кирил петков че имаше канадско гражданство? И 3 въпрос какво ти и мнението за Българите в чужбина дето мечтата им е да имат други гражданства, нормално ли е според теб?

Стефан

Бат Киро , здрасти , ти си прав за повечето нещо, които казваш ,защото наистина имаш огромен опит, но за едно не си прав- ти хвалеше Илчовски, че е смел като орел, а после обърна палачинката , дори онова патенце Любчо и бръмчалката няма да ги вкарвам в картинката, но защо хвалеше Илчовски

Наздраве бат Киро, живи и здрави всички. Как да действаме с тези ваксини, например хора като мен, които не искат да се ваксинират, ама ги натискат постоянно??? Второ мислите ли, че ще има втора вълна- затваряне на ново

Петър

Здравейте Бате Киро и Веско. Какво да очакваме от, така нареченото ново правителство и от какво да се пазим? Живи и здрави.

Кире, Костадин Костадинов за момента продължава да води същата ожесточена борба в парламента за здравия разум, както го правише и извън. Възраждане вече има и няколко законопроекта внесени. Твоето мнение?

Здравейте, младежи! Адаш, въпросът ми е към теб - защо мислиш, че няма да сринат и долара и да нулират цялата система ? В момента правят сериозен батак и Америка не е изключение. Просто е много трудно да се предвиди следващия ход. Моля за мнение. Наздраве!

Здравейте на всички и наздраве! Нямам въпроси,наблюдаваме цирка и се забавляваме на добитъка и пасмината! Продължавай,има надежда за единиците! Живи и здрави ❤🇧🇬

Бай Киро, много ми е интересно, какво мислиш за последното видео на Цанов ,,Защо БЕ, Костадине?". Ти винаги казваш, че разговаряте с него преди да пусне видео. Какво си казахте?

Здравейте семейство !!! Живея в Чехия и мога да кажа че са много прости 😀. Така ще започна от там със ваксинирането тук първи се “ваксинира” министър прецедателят после чувам колеги на работа как се чудят дали да се ваксинират и аз им викам да не го правят че всичкият тоя цирк е икономически и те ми казаха: Еее да ама вчера се ваксинира министъра и аз им отвърнах а от къде знаете че се е ваксинирал найстина ? И те млъкнаха и ме гледаха тъпо няколко секунди и си казаха абе верно ние не знам какво си е сложил найстина … Аз лично се изнервям вече и нямам търпение да дойде момента да се избиеме ваксинирани и не ваксинирани, защотото ваксинираните ми колеги на работа ме дразнят като ми натякват как те са направили тая крачка заради нас не ваксинираните демек да ни пазят … И същите тия ваксинирани ме питат от къде съм взимал тази дезинформация, защото им казвам че няма ковид и им казвам че и лекари това го казват и те ми викат: Аха изобщо не ги слушай какво ти говорят а да съм гледал новините ….


More Creators