SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


НОВАТА ГОДИНА ЩЕ Е ПО-ЛОША ОТ СТАРАТА!

Какво ни очаква през новата 2022 година?

НОВАТА ГОДИНА ЩЕ Е ПО-ЛОША ОТ СТАРАТА!

Comments

Харесвам всичко, което правите с Веско ,но в това видео не ми хареса отношението ти към животните и квалификациите към тях ... Философията ми за живота е такава,че човек който обича животните може да обича и хората ....Възпитавана съм да уважавам животните така както и човешките същества....Вярвам, че животните са много по благородни от "двуногата маймуна "...Бих те помолила да се въздържаш от грубия език спрямо животните!!! Благодаря предварително:)

Viktoria Stoyanova

Посочи ми една ПРИЧИНА, поради която трябва да се симпатизира на "хората" :) Веднага ти отговарям - производните ти идват от огледалото. Сам оглеждаш собствената си природа в кучето - кучето се подчинява на характера на човек. Щото си пумиар. Сложно е за теб, както и смилането на факта, че човек е единственият пумиар, който се ражда гол и бос и за да се докара по-висш , т.е. облечен, съдира кожите на животните, които са по-висши в разпада...Тая тема не е по силите ти и аз нямам намерение да ти върша работата, освен ако не ми плащаш. Стига ти толкова.

Filip Petkov, аз не съм длъжен да харесвам всичко, което казва КОЙТО И ДА БИЛО, ясен ли съм, зомби такова! Ако не ти допада моето присъствие, знаеш къде е изхода... Много държиш да ми видиш муцуната, чисто по български :) Аз плащам на Киро, а не на теб, та кои сте тези вие "всички", не е много ясно... Сигурно ВСИЧКИ ЕБАТЕЛИ...

Честита Нова Година да Сте ЗДРАВИ и ЖИВИ и Много Късмет, на Вашият екит и вашите семейства. Бъдете Здрави !

Аве Diesel 3 боклук скапан много си активен тука ве баце като не ти харесват нещата които казва и прави Бат Киро просто е стани и се махни от тука ве боклук смешен за твойте тъпи и хейтърски коментари туба е пълен с боклуци на които може да се радваш и гледаш мама ти и боклук ша еба и ако си такъв смелчага и клеветник можеше поне една снимка да сложиш да ти видим всички мазната муцунка трол скапан

Filip Petkov

Бате Кириле, имаш моето уважение и винаги си го имал. Бъдете здрави и щастливи :)

Александър Хаджиев

prav si za vsichko

Когато кралицата на Англия се ожени, а не омъжи. И се остави Кирчо да й решава проблемите с ебане...

Така ... кой е малоумен и кой не е ... не мисля , че вие имате достатъчно капацитет да правите такива квалификации . Не виждам причина да кибичиш тук сред малоумните ... тук се изразява мнение без да се обиждаме един друг . Би трябвало всички да сме в един отбор (все пак следваме Киро Брейка с причина) споделих коя част от клипа не ми хареса . Без обиди и глупости . Г-н умник да убиеш същество само защото си по-силен не те прави мъж (напротив това е комплекс) темата е дълга и сложна .... но истинския човек е този който не руши не разсипва или убива или унищожава (без причина) ..... всички други които правят това за удоволствие са двукраки маймуни ;) весели празници !

Една голяма част от хората мислят точно като тебе, че някой дето е блъснал помияр трябва да бъдат убит с камъни а други пък изпитват омраза към животните и ги изтребват като на война. И едната и другата група сте еднаквни малоумници и истината е по средата.

Благодаря бате Киро, благодаря Веско. Бъдете живи и здрави!

Абе червей лигав, пред нашия вход има един помияр иди му се нагъзи да му обелкчиш стреса от пиратките които ще хвърляме довечера.

Весели празници Брейк и Веско ! Живи и здрави! Ценя Ви , от скоро съм абонат тук . Харесвам разсъжденията и анализите които правите ! В това видео не ми хареса само едно относно прегазеното куче .... лично аз съм против насилието (неоправдано насилие , ненужно насилие , непредизвикана агресия към което и да е същество ) в случая тоя кавал трябва да го изнасилят на площада за назидание ..... кучето лежеше на пътя и не му пречеше това си е предумишлено..... не бива да забравяме , че тези кучета са на улицата заради същите дебили като този , който го прегазва..... изхвърлени , изритани и т.н. .... може би ще получа упрек от някой тук но .... невинните същества няма значение хора или животни не бива да бъдат третирани така..... весели празници, очаквам с нетърпение следващото видео ! ❤💪

Разбира се, че е наравно, че даже е и по-нависоко, но тази тема не е за широката публика! Човек без животните и растенията е едно голямо нищо. Само си го представи как би изглеждал :) Особено в бита на българите, кучето и котето са заемали много важно място, докато не станахме мръсни гърци... Кучето улавя определени енергии, котето точно противоположните и така дедите ни са се ориентирали, когато са подреждали, устройвали домовете си и всяка животинка си е имала ИМЕ! Мен ако питаш, здраво психически дете може да се отгледа ако около него има животни, за които да се грижи и за които да милее. Нито брат, нито сестра могат да те утешат така, както животното! Децата ви са видиотени, точно защото от малки ги лишавате от тези отношения! Така че, Кирчо вместо да плюе по хората, които осиновяват кучета и котки, да вземе едно на внук си, щом толкова милее за бъдещето му, докато не е станало твърде късно, а не после да вика: ама децата са болни... АМИ КАКВИ ДА СА, като не си разбирате природата и породата?!

👌👌👌

https://www.patreon.com/posts/novogodishen-ot-60521043?utm_medium=clipboard_copy&utm_source=copy_to_clipboard&utm_campaign=postshare

Хората залитат само в крайности. Едните считат бездомните кучета за гнусни мастии и не дават 5 пари за тях други пък преиграват с лиготии и превземки и слагат кучешкия живот наравно или по-виосоко от човешкия... истината е по средата , и двете крайности са ми еднакво противни.

Екологизмът е политическо движение, което дава филосовска основа на целта на Кукловодите за намаляване на потреблението на ресурси. Демонизираш човеците, които са поробили Природата.

КОЕ УБИВА БОЛНИТЕ ОТ КОВИД - https://youtu.be/HNtzN2xuIX8

👍

Valentin Takev

Относно пиратките..!Наясно ли си как се отразяват тези гърмежи на останалите животни в природата?Знаеш ли,че на някои птици им се поръсват сърцата от тези гърмежи?А всички други животни?Те не разбират,че това било за новата година....Как да го обясниш на тях?!Би било добре повече хора да се замислят над тези въпроси и да си дадат сметка,че без животните и природата,и хората няма да ги има.

Събра гнева на хора който не би искал да познава дори

Киро , не си прав, този боклук блъсна кучето нарочно и ще му се случи всичко което заслужава

Понеже тъпака пияндурник е по-ценен от "мастията" (според теб обаче), така ли? И с какво? Човекът много добре знае какво нещо е живота, така че никой не му е крив за НИЩО! Той сам си избира да си топи инструмента и да създава живот, при положение че никой не му е давал гаранции...

Мдаа, събираме за дечицата на българската Коледа, а същевременно някой боклук се разхожда със заплата от 20-30 бона и кола за 200 бона и не си е мръднал и левия ташак за тях! Лицемерие е! За тия плювалници колко пари дадоха, дето можеше да се дадат за лечение!? За тия кирливи факсини, дето никой ги не ще колко пари дадоха....иначе кампании правим, да вземем и последните левчета на ония, дето бъхтят реална работа за по 800-1000лв. Затова телевизорът ми е само на Ю туб и на канала. Защото само като ги послушам и на мене ми се качва кръвта в главата! И за тая мастия ореваха мерата......сума ти хора изтрепаха само за няколко дни!

Яни Мазов

Амма те тези м щатите не са в час

Toncho Todorov

Абонат сам ти от един месец и мисля че сам научил някои работи от теб Бате Киро. Респект!!!

Е, ТОЯ БОГ, АДЖЕБА, С КАКЪВ АКЪЛ Е ИЗМИСЛИЛ ХРАНИТЕЛНАТА ВЕРИГА И тъй КАТО е ОСНОВОПОЛАГАЩ ЗАКОН НА МНОЖЕСТВОТО (ЩОТО ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА Е ПОДЧИНЕНА НА НЕГО), ти какво точно очакваш да се случи? Кога ще пуснеш ти кравите и овцете да си живеят живота? Или пък растенията, които "облагородяваш"?! Нещо без самозахранване няма логика :) А от библията знаем, че христосчо е хранил човеците с умряла риба, а не с божия любов. Или двете са равнозначни?! Само питам...

Бате Киро и Веси, Благодаря Ви за усърдията и постоянствотото до сега а и занапред. Винаги ме учудвате с вашите откровенията и с честността. Ще Ви пожелая наздраве, защото ако не пиеш малко или много ще изкукуригаш. Всеки Божи ден, съм сигурем че се срещате с хора, които само могат да спорят и да пречат... А вие сте от малкото в света - Поклон пред Вашият труд. Продължавайте напред,защото сумати професори и академици едва казват това което Вие го усещате а и много важно вие го споделяте. Живи и здрави бъдете и наздраве! Прави сте - трудна година ни чака....

Vladimir

20:35 Хахахахаааа.... Ееее баце, ти значи ако прочетеш книгата на Ал. Бояджийски "Истинската история на Българите", ще се плеснеш през лицето, защото ще разбереш всъщност КОООЛКО СИ ПРАВ !!! :)) Всичко е една чифутска (т.е. юдейска), гадна пропаганда и реклама оооот 2 000 години !!! Аз лично дори не мога да си го представя - с какъв ЗОР, с колко КРЪВ и страдания изродите успяха да прокарат тоя фашизъм....или даже бих казал - САТАНИЗЪМ, до наши дни! С КОЛКО???

12:44 Еми кой друг ве баце? ТА НАЛИ САМО ЙЕЗУИТСКИ ОТРЕПКИ СЛАГАТ НА ПРЕЗИДЕНТСКИЯ СТОЛ ТАМ... от има-няма 200 години! На йезуитите, т.е. юдейите - това им е последния коз в ръкава (както и преди хиляди години, когато ОТНОВО се опитаха да се Бого-противопоставят с техния ненормален Вавилон http://novred.narod.ru/evrovavilon/EU_vavilon2.htm ) - ТОТАЛНОТО РАЗМИВАНЕ НА ГРАНИЦИТЕ М/У ЧОВЕКА и УРОДА (юродите), така че да НЕ остане нито един нормален човек (особено Деца)! Пълен разврат, пълен крах над Човешката Система! Никакви Добродетели, никаква мисъл!!! Та за въпросния "Джо"...ми само му виж фамилната история (истЕрия) - якоооо мръсни, долнопробни лихвари! ЯКО !! Кой очаваш друг да подпише такъв проект / закон? М?

Не те е срам! Ти от къде знаеш какво е казал господ? Говори ли ти той езика или ти неговия? Преводачи ли ползваш? :) Майката не е заченала по своя воля и ОТ любимия си мъж... освен това, самият й син не я признава. Христос храни човеците с умряла риба = божията любов. Толкова могат и двамата. Ако можеха повече, ТИ НЯМАШЕ ДА СЕ РОДИШ от майка и баща чрез грях (нали това обяснявате на децата си - че са заченати в грях и се налага да бъдат спасявани, както и че рая е някъде другаде; а вие къде И ЗАЩО сте ги превели?!)

Кирил, ти се подигра с Христос - нашия Господ. И то публично. Сам Той е казал : " И тъй, всеки, който Мене признае пред човеците, ще призная и Аз него пред Моя Отец Небесен; а който се отрече от Мене пред човеците, и Аз ще се отрека от него пред Моя Отец Небесен." Ти похули Бога. Ти похули Божията Майка - Пресвета Богородица и Дева Мария.

Е това вече е пълно извращенИие смърт на тия уроди

Супер истини,със това,и всички видеа,който правите.Приятно изпращане,на старата,и посрещане на новата година. Пожелавам,на всички много здраве щастие късмет ,и мммного секс през новата година,ама да е нормалния със мъш,и жена

Genadi Dimitrov

Не мисля че разбрахте какво искаше да каже Киро...Да, изказа се доста остро за кучетата и ги нарече "мастии" и тн, но по-скоро гневът му бе породен от това, че вместо да се излекуват тежко-болни деца и такива, които имат нужда от спешно лечение заради всякакви ужасяващи заболявания, те наблягат върху животните...И аз обичам животните, дори повече от хората, но тук Киро по-скоро се изказа и от позиция на дядо с внуче.

Огнян Стефанов

Към края . Последните 3 минути

Здрасти, Жоре, от коя до коя минута е?

Киро Брейка - Оригинала

Една молба към Веско . Ако може да споделиш това парче от саундтрака . Уникално е . Ще съм ти благодарен

Да сте живи и здрави и Ти и Веско , и семействата ви . Прав си за много неща . Гледаме Ви с интерес . С нетърпение чакаме всяко следващо видео . Пожелавам Ви весело посрещане на новата година .

Болезнена истина !

Krasi Hristova

системата не мои се победи-мои се надхитри..евалла брейки..

евалла проф. брейк..и аз така се нервя...крадат от бюджета и сложили пред общините съд за капачки..тея крадците от общините...майка им дее.. лицемерна..

Ловджийско куче нахапа деца в двора на детска градина. Питбул нахапа жестоко 10-годишно дете в Самоков. Домашно куче нахапа 9-годишно дете в парк в София.

Сега станали ясно защото измислиха короната и всичко покраинея

Цветан Михайлов

TOGO (2019) - https://youtu.be/HMfyueM-ZBQ СПАСЯВА ДЕЦАТА НА ЦЯЛО СЕЛИЩЕ, КАТО ПРЕНАСЯ СЕРУМ ПРЕЗ НЕМИСЛИМИ УСЛОВИЯ! ИСТИНСКИ СЛУЧАЙ! ДА ЖИВЕЕ КУЧЕТО! Киро, вземи си думите назад. Мастията е човека! "... И каза Ахурамазда: Пазител на човека и добитъка на този свят е кучето; ако не е съществувало овчарското куче, нито една овца не би могла да бъде отглеждана; никога къщата ти не би стояла здрава на тази земя, която аз създадох, ако не е било дворното куче; осем човека са обединени в едно куче или един йереп, защото се задоволява с малко храна като божи служител, или един воин, защото те защитава и охранява като воин, или един пастир, защото пази стадата ни, или един роб, защото се подчинява на желанията ти, или един крадец, защото познава нощта, през която краде, или един заклинател на духове, защото лаенето му през нощта разгонва демоните, или една паднала жена, защото върши нуждите си край пътя като такава, или едно дете, защото, когато спи, изплезва езика си и сънува на глас като дете. Ето защо желая да се отнасяш с кучето като с близък човек. Овчарското куче да храниш и поиш три пъти дневно през лятото и два пъти дневно през зимата. На дворното куче да даваш ежедневно чорба, сланина и месо. То те пази и не може да се грижи само за храната си, то е вързано и е най-бедният между бедните. На кучето, което дели с теб стаята, дай от твоята храна и то ще ти се отблагодари. Така, както седем години се грижиш за детето си, грижи се шест месеца за малкото си куче. Ако пред някоя къща ражда кучка, то стопанинът на тази къща е длъжен да се грижи шест месеца за нея. Който обаче не го стори и кучето пострада, той да бъде наказан като човек, който преднамерено е сторил болка другиму. От петте гряха, правещи човека непристоен за мен, два се извършват срещу кучето - да се бие и изгонва бременна кучка и на куче да се дават остри кокали и гореща чорба...."

Защо няма педераси и джендъри при кукловодите?Риторичен въпрос.Весело посрещане на всички!!!

И аз съм на мнение, че Киро трябва да се извини на "кучето"! Положението на Кучето е такова, благодарение на НЕБЛАГОДАРНИЯ човек! То му е служило през вековете като най-верен приятел, пазач (на дома, стадата, нивята, децата), търсач, защитник, войник, ловец и каквото се сетиш. Гледайте филма "Того", по действителен случай, да видите какъв подвиг извършва КУЧЕТО! Всяко едно куче е по-висшо от всички човеци взети заедно, балабар с децата! Моето дете израстна с кучета и знае тяхната цена! Сега на свой ред си има свое, и си дели залъка с него! Така се прави!

Миро - Гледа няма нужда от религия (слово), а от честни очи, с които да гледаш света, в който си поставен. Ти какво виждаш, когато гледаш?! А честен ли си пред себе си? Ако спазвахте собствените си религии, нямаше да има НИТО един РОДЕН, защото РАЯТ ви е някъде другаде, тук е падналият свят, който дори анимационните герои като христос не могат да променят. Христос храни хората с умряла риба. А ти виждал ли си как рибата се дави във въздух...?!

Браво Кире. Здраве за тебе, Веско и семействата ви. Другото ние ще си го набавим.

Bobby Kundelov

Голям си брат! Продължавай все така!

Изключително съм разочарована от това,което каза за прегазеното НАРОЧНО куче.Това,че в България нямаме правосъдна система и всичко е корумпирано,всеки се измъква от наказание,само защото има позиции и много пари,не означава,че не трябва да ни интересува подобен акт на насилие спрямо едно невинно създание.Каквито са законите за хората,такива са и при животните,че даже и по-зле.Явно не си имал куче и не знаеш за какво верни и отдадени същества става дума.Много ми е интересно как всички плюят по кучетата,а когато има нужда да бъде открит човек в планината или да бъде спасен от пожар ,или лавина всички разчитат на кучетата.Но иначе просто едно куче...Съжалявам ,но категорично ме изгуби като твой абонат

❤️

Отдавна ни подготвят за това. Нали навремето имаше един филм с батко ви Арни дето е бременен. А негрите днес се сърдят, ако им кажеш негър, след някоя и друга година ще трябва да им викаме алтернативно бели.

MUZIKATA E PERFEKTNA

MU

За всичко си прав но за религията да си правиш изводи по Попа е много грешно.А и никога не си чел духовна литература, затова те моля не наливаи масло в огъня.Тва че някои бие тъпан да се покаже че е набожен,е Гордост.И не е виновна религията.А тъпанара които бие тъпан.И не забравяи едно благодарение на религията Православието което означава най-правилноя Мироглед, носиш Българско име КИРИЛ.А не Ахмед и.т.н.

X Xx

точно и на място!!!.и аз винаги съм се чудел ....какъв е принципа на определяне?????

Те кучета по хора от нас не знам защо ги обиждаш аз имам куче и повярвай купето ти е по верен приятел и от човека човека ние сме най долните и извратени гадини които убиваме за удоволствие унищожаваме природата планетата си по голямо животно от нас няма

Аз не виждам проблем в фенизма ако искат жените равенство нека това е хубаво няма значение дали си мъж или жена никой не ти е длъжен да ти пере дрехите да то готви да ти чисти ти трябва да можеш сам да си го правиш няма значение мъж или жена не е справедливо другия пол да ходи да гради кариери да сбъдва мечти а другия в дома затирен да ти готви и чисти казвам от гледната точка на мъж трябва да има равенство между двата пола и всеки да има правото да прави каквото си иска независимо дали е мъж или жена

Допреди да им преведат "светите писания" на тия кретени, на какъв бог са се кланяли :) Кой и как ги е учил как да живеят?! След като ги обучават над 2000 години как да победят този свят, защо продължават да се възпроизвеждат и да се раждат именнно в него, за да вменяват на децата си, че са заченати в грях и да им опропастяват психиката!

edno vreme bqh gledal 1 film s arnold kude beshe bremenen :D smqtah go za fantastichna komediq :D 10 god po kusno to se okazwa realnost ... az sum napulno potresen... mama wi gadove nenormalni

brokeeen

българските телевизи всички са нищожества първите 10 мин само глупости от чужбина на джо от лас вегас къщата му паднала. За България 10 мин. само избори и к19 тотална промивка на хората.

bogomil

За кучето не си прав!Тоя лайнар нарочно го згази!

Респект, суровата истина както винаги. Бъдете живи и здрави Киро и Веско.

Живи и здрави, и берекет в новата година! Бат Киро е много прав за това което идва, и чест му прави че го казва публично. Гответе се, организирайте семейство/ роднини/приятели, идват тежки времена.

Благодаря за Супер видеото Браво Бат Киро и Веско живи и здрави да сте. Тая пасмина заслужава да ги, навреш у кучи гъз.Тук в Испания е регистриран първият случай Дека роди един Испанец те го дава по тв и по вестниците голема сензация беше.Просто немам думи.

Petar Dimitrov

Живи И здрави бате Киро

Valentin Takev

Весели празници ви желая,бъдете живи и здрави и много щастливи!Аз също съм реалист човек и имам надежди за промени през новата година!Продължавай с пълна газ,очакваме лайф или дискотека на живо,да се забавляваме,че времето лети!❤

Пожелавам ти много здраве и щастие, през следващата година Кире и весело посрещане.

Здравей Кире , здравей Веско. Много си прав Кире за всичко, промивка на мозъка до последно, аз така го виждам. Пожелавам ви да сте живи и здрави и много творчески успехи. С вас съм, до последно. Между другото потърси в нета какво пише за Прозореца на Овертон, аз съм чел , ще разбереш че има спецялна система по която ни го вкарват мноооооого бавно. Първо само главичката, ама то рамена няма и влиза до топките. Призовавам и колегите които те следват да прочетат за Прозореца на Овертон, много е интересно. Пожелавам ви още веднъж приятна нова година

Aleksandar Antimov

Ебах тия буклуци

epten shte ni se skusaa guza breik prav si

Христо Тодоров

Промиването на мозъка е сложно нещо, но успяват да го направят докато не се самоунищожим сами, умният мисли, простият блее и слуша ама нищо не попива…

Няма природа. Мъжете трябва да се събудим малко иначе нещата ще си текат ей така.

Пълно е с мръсни изроди. Природата ще ги затрие, това не е нормално да се случва и еволюцията ще си вземе своето. Малко да потърпим и да опазим нашите ценности.


More Creators