SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ ПРЕЗ 2022 ГОДИНА!

Специално обръщение до абонатите ни в Пейтриън...

БЪДЕТЕ ЗДРАВИ ПРЕЗ 2022 ГОДИНА!

Comments

❤❤❤❤❤

ЧНГ със закъснение! Киро , Веско бъдете живи и здрави и вашите близки също!

Mariana Voinova

И ние благодарим,бъдете здрави.

Благодаря Бат Киро и Веско

Края на видеото е много силен и реален!!!! Самата истина!!! БРАВО

Prav si Bat Kiro , dori i da si bandit dori i da si svesten , beden ili bogat pak v dupkata kat kuche bez nishto

Христо Тодоров

За Много години, Бъдете здрави и все така здраво стъпили на земята !

Бат Киро и Веско за много години!

Diesel 3, за близостта мъж-жена и как да ни е хубаво заедно в съвременен контекст Кирето и Веско определено могат да направят повече. Но за кревата е на прав път, ако ме питаш мен, също обърна внимание и на клитора в един от клиповете си като най- или от най-чувствителните места - освен да обясни и как да се подхожда към него и съм убедена няма да остане незадоволена съпруга, ще спаднат разводите и жените ще търсят само Мъже.. Наздраве за новата година на всички фенове в канала!

Благодаря за силните слова, бат Кире! Бъдете здрави!

Венцислав Димитров

БЛАГОДАРЯ!

някой от Благоевград?

За много години живи и здрави и много успехи във всичко, Много силно видео много добро Благодаря ви Киро и Веско Давайте на пред и на горе 👍👍

За много години, на екипа! Бъдете здрави, благодарим ви за това, което правите!

Ivailo Kashov

Това беше добро, браво Кире, всички имаме нужда от това напомняне къде сме...

За многооо , многооо години, живи и здрави всичко друго ще се подреди все така мотивиращи- Успехи.

Честита Нова Година! Просто да си решаваме проблемите и да се грижим за семейството! С една дума - кадърни!

Бъдете живи и здрави, Бате Кире! За много години! С Вас сме! Благодаря за мотивиращото видео, бих го изгледал поне още няколко пъти.

Честита нова година!

Veliko video Breik

Христо Тодоров

За много години живи и здрави!

Жив и здрав бъди ти и всички около теб честита да ние 2022 г

Aз съм на 18 и бих искал да приличам на теб бате Киро!

Благодаря Ви бате Киро и Веско, имаме нужда от Вас. С вашите предавания развиваме „критично мислене“ което е толкова много необходимо в днешно време. В момента второ мнение по ваксините и други е забранено със закон и ние го усещаме. Изглежда че ние българите имаме добро развито критично мислене , съмняваме се във всичко и това е добре. Науката се е развивала единствено заради критичното мислене. Ако Джордано Бруно не притежаваше критично мислене нямаше да изгори на кладата. Просто е нямал късмет че е живял във времена когато второ мнение е било забранено със закона на Светата инквизиция. А защо ли виждам огромна прилика в съвремието ни.. Благодаря Ви и нека Новата година да Ви донесе здраве и буден разум.

Krasimir Manolov

аз брейки се напих но евалла ..голем си проф. брейк..достойнството на човека е важно..евалла..

Честита Нова Година,да сте живи и здрави!Искам да ви благодаря за това уникално страхотно видео!Благодаря,че ви има,имаме нужда от вас! ❤

ЧНГ банда. Живи и здрави! Наздраве!

Иван Паунов

Бате Киро, Веско,браво! Много силно видео! Бъдете здрави!

Докато дишаме и сме тук, имаме мисия, имаме работа!. Хубаво мотивиращо видео за НГ. Бъдете здрави и не забравяйте,че......за да е по-добра новата година всичко зависи от нас. Доброто го правим ние! Наздраве!

Яни Мазов

Евала отново за мъдрите думи Бат Киро! Бъди здрав и щастлив!

Бъдете живи и здрави! Каквото и да стане, България ще остане!

За нова година си пожелавам да пребия екоактивист...

Браво най вдъхновява щото видео бъди жив и здрав и само напред

Аз от своя страна искам да ви благодаря за хубавите видеа,полезните съвети и верните напътствия които ни споделяте във видеата си!Бъдете живи и здрави както вие така и близките ви.Благодаря!

Благодаря за поздрава Бат Киро и Веско живи и здрави да сте и весело посрещане на новата година

Petar Dimitrov

Че вие сами си преебавате жените, сестрите, съседките, съученичките, колежките, дъщерите, приятелките... какво като ги преебете и други ги поебнат?! Даже й ги продавате и купувате! Хайде да не се правим на невинни! През новата година ще има още много преебани, не по-малко... Мойто си е мое, чуждото общо (ама и твоето за другите е общо) - българска мъдрост :)

Весело посрещане на новата година бате киро и веско

Весело посрещане на новата година за всички. Успехи през новата година.

bogomil

Как реагират птиците на вашите новогодишни (и не само) гърмежи - 5:30 - https://youtu.be/uCxXvMkHBK4

Благодаря Ви. Бъдете живи и здрави.

Евала момчета! Това е начинът... искат се здрав дух и ташаци, за да постигнеш всяко едно нещо, което наистина си заслужава. Бъдете здрави... и мъдри

да сте здрави двамата ,семейството и да продължаваш смело напред,НАЗДРАВЕ!!!!

Живи здрави Бат Киро и Веско.Живи и здрави да са семействата ви!Весело посрещане на новата година и да продължавате в същия дух.Наистина много силно видео.БЛАГОДАРИМ!!!!

Жив и здрав бади Бат Киро ти си един силен мъж.👊🏼👏🏻

Весело посрещане на новата година . Бъдете здрави и още много видеа за Пейтриан .

Приятно,изпращане на старата,и посрещане на новата Година,бъдете здрави,и все така със този силен дух.

Genadi Dimitrov

Не съм гледал все още видеото, но въпреки сексистката година, в която основно се учехме как не трябва да остават момченцата без секс, и нищо за общуването между двата пола (чиято липса доведе до този срив в "системата" и тоталното отблъскване между "мъж-жена"), как всички проблеми се решават у кревата, между краката и всички жени тук си мълчаха или се правеха, че не съществуват, все пак ви пожелавам да не спирате да си преследвате мечтите, а за целта са ви нужни здрав дух и здраво тяло. А на Киро напомням, че ученето е двустранен процес. Често се оказва, че учителят всъщност е учещия и обратно. Може пък и ние да сме го научили на нещо.... Да вземе да го приложи догодина.

Ще го изгледам втори път

Живи и здрави успех през новата година

Сърдечно благодарим бате Киро. Живи и здрави.

Благодарим за пожеланията. На вас и на вашите близки пожелаваме здраве и каквото ви е на сърце, туй да ви е в ръце!

Бъдете здрави и вие двамата бат Киро и Веско!

Hristo Zlatkov

Бат Киро още от началото те следя в ютуб и сега и в пейтриън благодаря за всичките истини и съдържанието,което правиш за обществото ни,въпреки че понякога мисля не заслужаваме много много.... Благодаря и на Веско,че направи нови интро-та и завършващи анимации за клиповете,че през цялото това време се стараеш нещата да са на ниво с видеообработката,браво! Успешна 2022-ра година на Вас двамата,всички тук от Patreon и на вашите семейства,бъдете много здрави и щастливи!

Ceco Dimitrov

Браво за видеото! Бъдете живи, здрави и щастливи всички! Искам да си представите Левски, Ботев, Раковски, Караджата и всички други герои да си седят в кръчмата в Белград или Букурещ или Москва да си пият и да кажат: "Е..л съм ти тия селяци прости в тая кочина България, нека ги шибат турците." и да продължат да си пият, да си ебат курвите и т.н. живот, който са можели да имат защото са били там, имали са интелекта и образованието да живеят нормално в тия държави. Какво правят те обаче? Колко по-безнадеждна ситуация може да бъде от 500 години турска ебан под път и над път, взимане на деца от ръцете и куп други престъпления? Колко по-долно може от това да си официално рая? Въпреки това тия хора са се заели да оправят тая рая и да я учат да бъде човек. Една частица да имаме от техния ентусиазъм ще сме идеални, дай Боже повече! Живи и здрави и да живее България!

Zhivko_Y

Бъдете живи и здрави добри хора ,докато поддържате канала съм с вас .Весело посрещане на новата година.

Много силно видео!

Още един път,пожелавам ви здраве и щастие Кире, весело посрещане на 2022г.

Бaт Киро е злaтен

Hristo Hristov

Живи и здрави и все така напред..

Живи и здрави да сте, и семействата ви. Весело посрещане на 2022 г

Milena

Благодаря Киро ,живот и здраве през новата 2022год .Бъди все така ентусиазиран да правиш добри и още по -добри видеа за всички нас ,които те подкрепяме за всичко що правиш .Господ здраве и любов да ти дава и напред и все напред да вървиш и ние след теб.Усмивай се на живота,за да се усмихне и той.Успех.

Даниела Калинова

Да сте живи и здрави и все така продължавайте. Да живее България

Благодаря! Всички бъдете здрави......

Много силно видео бъдете живи и здрави в тези тежки времена и се обичайте поздрави от северния полюс към мойте любими хора бат брейк и бат весо да знайте че ние ви подкрепяме не сте сами!!

Благодаря Ви за съветите и опита, който ни предавате, г-н Кирилов! Пожелавам здраве на Вас и на семейството Ви!

Благодаря за видеото! Такъв начин на представяне, реален, едва ли може да се види на друго място. Благодаря, здраве и успех през идващата нова година!

Иван Биков

Бъдете здрави!

Браво Бат Киро както винаги много силни думи да сме живи и здрави всички Българи. С нетърпение ще чакаме новите видеа през 2022. Весело посрещане на новата година Да Живее България

Filip Petkov

Жив и здрав бат Киро!

Страхотно видео , Брейк и Веско ! ❤💪 Живи и здрави !

Благодаря, да си здрав и ти !

Bozhidar Bozhilov

За много години, Кирчо и Веско! Благодаря Ви за работата през изминалата година и за споделените мисли! "Memento Mori"

Голям си!

Petya Petrova

Гледал съм и слушал десетки мотиватори от световно ниво, НО присъствието на гробището съпроводено с историите за царете, и мотивацията за продуктивен начин на живот разказана по такъв начин, Ви прави неповторими!!! Адмирации и успех през новата година!

Благодаря! Честита Нова година, живи и здрави.

Браво Бате Кире! Супер Новогодишна Честитка! Да бидете живи и здрави ти, Веско и вашите фамилии! Само напред!

Mnogo blagodarim badete jivi i zravi i vie


More Creators