SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


МНЕНИЕТО МИ ЗА СИТУАЦИЯТА С ДЖОКОВИЧ

Защо свалихме вчерашното видео от YouTube и какво ми е мнението за ситуацията с Новак Джокович.

ДОКАТО НИ СПАСЯВАТ, НИ СЕ ПОДИГРАВАТ!: https://www.patreon.com/posts/60806977

МНЕНИЕТО МИ ЗА СИТУАЦИЯТА С ДЖОКОВИЧ

Comments

Много точно си говори Истината

Според мен поводът да те махат не е вируса, а псувните. Костадинов говори, ама той не използва нецензурни думи.

Да е жив и здрав Казакът!

Михаил

Само аз ли забелязах как от септември до сега процента на болните и ваксинираните постоянно падаше и продължава да пада. Но не те нямат нищо общо. Аз и ти дето не сме боднти сме им виновни.

Например Илончу Мъск може да говори: https://timesofindia.indiatimes.com/gadgets-news/elon-musk-has-a-gloomy-financial-prediction-for-2022/articleshow/88679431.cms

Според мен не ви спряха заради ваксините. Просто предричате няколко хода напред действията на Кукловодите. А Кукловодите си имат свои хора, чрез които ни съобщават.

Без Гришо! Очевидно!!! Всички православни славяни в Австралия сме обединени!!! https://youtu.be/BCy9Xk_oIFs

Невъзможно е да се бориш с "течението на вариантите", там всички много пляскат във водата и стават храна за   "махалата". Побеждава винаги този, който е създал и пуснал течението, всички останали ще загубят освен, ако не се възползват от завоите на "течението" и неговите знаци, това е единственият им шанс да се измъкнат от това течение!

vsichki merki za nevaksinirani sa kato za evreite prez vtorata svetovna voina, tia jurnalisti istoria uchili li sa?

https://www.facebook.com/paskov.plamen/videos/1045652412652303

Веско

Кристиане не се и имам за остър. Ама много ще извиняваш друже обаче Костадинов въобще, ама въобще не говори сдържано и образцово, а даже призовава в последно време за революция и щурм на парламента,не знам за какви рейтинги и какво въобще сравняваш или само гледаш заглавията на клиповете. Искаш да кажеш, че Костадинов има по малко опоненти и зложелатели от Киро, така ли? Или депутатският имунитет важи и за в Youtube ? 😂

Ами радвайте се, защото не всеки има вашият късмет и там е проблема, просто не знаеш как ще ти реагира организма.

Ивелине много си плосък. Костадин е политическа личност, ако го спрат само ще му се вдигне рейтинга. Брейка го докладват , разни, които му се дразнят за парите от тук......А и Костадин говори доста сдържано и основно против мерките, а не "конспирации".

Тая тъпата натали (нарочно с малка буква) времето за вчера не може да каже, сега компетентна по всички въпроси. Само трепане и плитко заравяне (гъза да се ползва за стойка за колелета)

Колкото е руса толкова е и тъпа....😂. Иначе естествено, че щом ти спират видеата в YouTube говориш истини и това пак са сигнали от доносници, а те не са малко на днешно време. А защо на Костадинов не блокират клиповете и на други измислени герой, които в Интернет говорят врели некипели, лъжи и простотии на всякакви теми? Между другото много хубаво, е че се сети за Костадинов, защо неговия канал не блокираха до сега, нали е срещу системата и статуквото?

Нов Съм от 1 час и ще потърся Къде е са Лични

Напиши на лично номера си

Киро Брейка - Оригинала

Как мога да се Свържа със Вас Някакъв Контакт... За 1 Казус със Откриването на Завод уж за Камена-Вата а Излезе, че ще Гори RDF Отпадъци.. Става Въпрос за Завода във Селото ми Върбовка до Павликени...

Breik taka e zashtoto govorish samata istina kakto trqbva , malko obijdash horata na moite godini az sam na 26 ama znam che e za hubu

Христо Тодоров

Защо даже я споменаваш тая Трифонова. Тя ли е критерий, дето спи с онова грозното, мазното за слава. Тя ще дава категории. Преди 3 седмици целия ми род се зарази с ковида. Никой от нас не е ваксиниран, а родителите ми са на 70г. Смяхме се . На повечето им мина за 3 дена, до седмица нищо ти няма, но ние знаехме от самото начало, че това е Долна измама, защото на запад на всеки 10г трябва да има криза и я направиха

Dessislava

Нас не ни обеждавай , че си прав! Щом сме тук значи сме на едно и също мнение 🥰

Krasi Hristova

На ютюб гледах видео за една жена в Австралия която само защото е била в физи4ески контакт с коби заразен са я пратили за 2 седмици в концентрационен лагер. Напишете на английски концентрационен лагер в Австралия и ще разберете за какво става въпрос. Проверих колко са умрели в тази колония. та от 20 милиона 4овека имат 2.301 умрели.

Накой хора не могат да осъзнаяйт това някакви батковци с много големи пари да контролират света и политиците. Моето мнение е 4е те не искат да се интересуват от такива теми въобще и са им досадни. Друг е върпоса 4е ако е вярно то явно да отидат да гласуват не прави голяма разлика.

Само се чудя, как успяват да организират този цирк толкова успешно. Много се отчайвам от хората или, по-скоро, добитъка

Джокович има официален документ от медицинско лице-експерт, който го освобождава от ваксинация. И документа е одобрен от Австралийското правителство. Нашите журналисти ей така си говорят с половин уста колкото да има какво да кажат. Пълни лумпени

Докладват те Кире, затова ти свалят видеата. Не могат всичко да цензурират сами, трябва им помощ от пикочниците. А пикочници много

Тая тъпа КУРВА натали трифонова кога стана толкова вървежна мамицата и боклук , кой я ебе че я наредиха там , до ония ден времето казваше вече се изказва по всички въпроси дееейба и курвите прости

Не-цивилизованият Джокер по време на най-големите пожари в Австралия, най-голямата криза , изпрати 25 000 $ помощ. Така му се отплащат тъпунгерите.

Както си играят и се подиграват в един момент и те ще изядат дървото, защото няма да има кой да им произвежда благата. Колкото до това дали сте опасни - ДА и то много. Само ТИ говориш истината бате Киро.

Аз съм ваксиниран, но има един омагьосън кръг на който хората фенове на ваксините не могат да ми дадат отговор. А именно, ваксините предпазват над 95 % (никой не уточнява точно от какво от смърт, да се разболееш или нещо друго) в ""развитите държави"" са ваксинирани над 80% и тепърва имат "черни рекорди". Да ама много малко били умрелите (защото са ваксинирани), а като са малко умрелите защо пак ги затварят, ами защото да не станат много, ами нали ваксините предпазват как ще станат много, е да ама то сега нов щам явно не предпазват. И се връщам пак на основния въпрос какво и колко предпазват??? И защо да си слагам 3, 4 или 10 бустерна???

Бат Киро, прав си ама те и от реклами щяха да му орежат договорите. И все пак човека може да си позволи да не играе години.

Бат Киро, Джоко е един от тях, от онези отгоре! Всичкото е цирк!

Във Висшата лига някои клубове отказват да направят трансфер на играч, ако не е ваксиниран.

milenivanov


More Creators