SamSuka
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


НЕ ИСКАХ ДА ПРАВЯ ТОВА ВИДЕО, НО НЕ ИЗДЪРЖАХ!

Какво ме подразни в кмета на Калофер и коментарът ми за ваксинираните депутати от Възраждане. 

НЕ ИСКАХ ДА ПРАВЯ ТОВА ВИДЕО, НО НЕ ИЗДЪРЖАХ!

Comments

Мога да кажа само - -Евала за добрата свършена работа … ще ми се повече хора да има като вас бъдете живи и здрави!

Deyan Nikolov

Има нещо в Николай Дренчев. Много отдавна го наблюдавам. Той открай време например много ходеше с маска. Този човек най-вероятно наистина се е ваксинирал. Абсолютно сте прав за командира. Трябваше да са готови за всичко. всякакви атаки. А не бяха. Няма да се учудя ако Дренчев излезе подводница. Такава, която отвътре да окаля нещата. Виждала съм харесвания от страна на Николай Дренчев на постове, в които се плюе социализма.

Добре бе Киро,защо не поведеш втори протест..Ти сам си го каза: Само в YouTube НЕ СТАВА!

Напълно си прав Киро. Така е . На това се вика лицемерие. Особенно пък където мирише на пари и власт. Учудвам се че миналата година си се оставил така наивно да ти се замота главата и да хукнеш да помагаш на някакъв кмет. Та те всички си приличат. Е,поне ще имаш още един урок. Разбирам те.

Таа пък ахахах за това живеят като скотове беларусите. А Лукашенко е просто едно дупелизач на изтрещялото джудже

Няма да отиде, ако си му гледал видеата ще разбереш защо! :)

Бат Киро, прав си много за това което казваш, разбирам, защо си разочарован от кмета и е напълно нормално. И аз бих се изнервил на тоя цървул, но продължавай да правиш добро и нещата така както ги чувстваш. Щом го правиш и продължаваш макар че знаеш как ще стане накрая и че ще те преебат, значи просто обичаш да правиш добро и това е най-хубавото.

Borislav Hristov

Посланието е ясно, а и Бате Киро не желае да чете едно и също. Хубаво е че напомня обаче!... Както казва - Бързо забравяме нещата. Просто, очаквах малко повече от тази партия.

аааа, щом физиономията му е кофти, значи не става... Ми ей го на, кефи се на усмивката с тръпчинките...

Бате Киро, ела утре на протеста! (пътните разходи са от мен)

Най-бързия начин да си затриеш бъдещето е да питаш децата какво искат и да им го поднесеш.

Zhivko_Y

@Hristo Asenov, не бързай да осъждаш Възраждане като някоя гледачка на карти. Нямаш елементарно виждане

Не виждам какъв е проблема депутати на Възраждане да са ваксинирани. Те винаги са казвали, че всеки е свободен дали да се ваксинира или не. Те са против задължителната ваксинация и зеления сертификат.

ТО Е ЗАДЪЛЖИТРЛНО

Това, че партия Възраждане твърди, че това са опасни за здравето експериментални течности :) Много просто...

Днес 11.01.2022 уебсайта на нова се проведе гласуване дали да ходят учениците на училище. Гласувалите бяха главно ученици разбира се. Резултатите доказват твърдението на бат Киро, че сме унищожени. Над 93% не желаят да се явяват присъствено, ясно защо (за да не учат). Лошо какво ще правим.

Първо трябва да се замислиш какво значи израза "по мед и масло", защото го употребяваш неадекватно. Второ, Цънцарова няма откъде да знае кой се е ваксинирал и кой не, защото това е лична информация.

Добро видео. Относно Възраждане и г-н Костадинов, той винаги е заявявал че е против задължителната ваксинация. Ако искаш си слагай ваксина, ако искаш недей. М/у другото Доцент Мангъров казва същото. Не знам за какво беше тази врява че имало някой ваксиниран от партия Възраждане.

Много коментари за възраждане, много нещо вместо да се замислите за посланието на видеото, тръгнахте политиката да коментирате.

Прощавайте, г-н Кирилов, но войната не е последователност от победи. Има и поражения и грешни стъпки, пропуски. Разбира се, много е жалко случилото се, но може да послужи за урок и корекция. Благодаря Ви за разбирането!

И мен ме е яд за Възраждане, но явно и тук е ясна картинката. Добро видео и както винаги си прав във вижданията си Бате Киро. Живи и Здрави да сте.

Лукашенко е номер едно единствения управник който обича народа си https://www.youtube.com/watch?v=5K4btsW_bgw

По въпроса за четиримата депутати: https://www.youtube.com/watch?v=habkfWHplrY&list=LL&index=10&t=2129s 1. Явно не всички от групата са на нужното ниво. Просто не можаха да се защитят. Нямат опит, но ще се научат. Това ще им е за урок. 2. Забележете, че те не са се надупкали заради така нар. "сертификат", защото надупкването им става много преди въвеждането му. Сбъркали са, но не можем да ги съдим без да знаем обстоятелствата им. Какво, ние не сме ли бъркали?! 3. Сега трябва да осъдят интригантката и телевизийката й за разпространение на лични данни. Не наливайте допълнително вода в мелницата на враговете ни! А помогнете на тези, които ни защитават да се коригират. Не може да искаме от другите да са по-добри от нас. Не може ние да стоим отстрани, те да ни защитават, а ние, понеже сме идеални, да им търсим кусурите. Трябва да търсим начин да помогнем. Благодаря на Киро за прямотата и споделените тревоги!

Много добро видео. Миналата година си го помислих това за кмета и за съжаление се оказах прав. Въпреки това дадох пари за Ботев и съм много горд от това. Чакам да излезе и отивам да го гледам на кино.

Мн ме надъха това видео жив и здрав да си

Този Костадин( поредният месия) има най- тъпата, безизразна и лишена от емоции физиономия, която моите очи са виждали. На всички, които му вярват- време…

дори чух в една новина от CNN, че някакъв който подкрепя Костадин са го задържали в щатите. Щом и CNN споменава Възраждане като насаждащ терор, значи работата е сериозна.

Наистина тези 4 депутати на Възраждане се изложиха с тази ваксинация, и трябваше да са подготвени. за такива въпроси. И аз предполагам, че са с фалшиви сертификати, както и повечето от тези от другите партии, но ако не са вградени саботьори, или не са ги заплашвали, са поели огромен риск да злепоставят принципите си, заради свободата която им дава зеления сертивикат. А повечето хора са прости, и ще се вържат на този гаф. Изгледах изказването на Костадинов по въпроса, и съм съгласен с него, че всеки е свободен да се ваксинира, щом иска, но не трябва да има никакви ограничения за неваксинираните и за това ще се борят. Досега гласувах за Възраждане, главно заради ковид цирка, но и заради много от другите им справедливи позиции, и докато се придържат към думите си, ще продължа да гласувам за тях, защото не виждам никаква по-добра алтернатива.

Бат Киро аз гласувах за Въздраждане само заради Пламен Пасков...Пак излизаш прав тия Цънцарова ги направи на мед и масло толкова не можаха да се оправдаят със семейство близки ами говорят глупости,които звучат в ефир като лъжи, не бяха подготвени изобщо,а относно кмета на Калофер от едно просто уваждение можеше да звънне то е ясно,че няма да идеш просто заради жеста да покажеш на някой благодарност.Такива са хората искам да кажа нещо тука и на другите ти абонати за който и да съм работил който ти слага храна на масата не казвай лоша дума въпреки да знаеш,че някои неща не са редни, уважавайте шефовете и бачкайте здраво идва времето на КЕША.Койта има акъл ще се оправи и както бат Киро казва винаги помнете,кой ви е помогнал в даден момент и едно просто БЛАГОДАРЯ понякога му е достатъчно,за да види,че сте го оценили!

Мина на личен избор след като го хванаха да лъже отново.

Симида има фондация която лапа от един възрастен господин изгонен от Унгария. Толкоз.

Hristo Zlatkov

Какво мислиш за карантината на Костадин Костадинов след КСНС-то - случайно ли стана?

В крайна сметка бат Киро пак излезе прав, че когато НЕ упражниш правото си на вот, никой и никога не може да те излъже и няма да се вайкаш и да си блъскаш главата в стената заради това, че са те излъгали пак и пак и пак... Лично аз от тук нататък спирам да вися по изборните секции и да им пълня сметките с 8-те лева на година ( не съм за Възраждане, защото Костадин не ми харесва, словата които изрича са просто несъстоятелни, дори и 121 депутата да има Възраждане в парламента, няма да преборят системата. Същото е със сертификатите и ваксините, ако случайно бяха на върха на пирамидата и Костадин да беше на мястото на Кирил Петков, как си представяте да се противопоставим на СЗО и Европейския съюз, тогава санкциите ще са най-малкото зло от страна на съюза. Работата на опозицията е, всеки изминал ден, да събират глас по глас, за да може един ден да бъдат управляващи!!!

Айде запри се с това оплюване, че вече започна да мирише на платена пропаганда.

Пасков много се пали, по-добре, че не е е в парламента и ще има време да се занимава с това, което му е силата.

Вероятно тези четиримката са първите купени предателчета. Много удобно "разкритие" точно преди протеста...

Браво помниш като слон! Много важна поговорка! Много ме разчиства тогава и дарих няколко пъти. Направих го за Ботев и за всички българи, но твоето видро ме провокира!

Костадин от начало беше твърдо против след това омекна и мина на личен избор,защото с течение на обстоятелствата неговите са го предали! И Волен беше силен и той омекна дори изчезна ,всичко е временно!

Ще има още издънки и следващият път ще са вън от парламента , черпя стек Хайнекен Киро и Веско ако не позная. Аз му казах - Ти познаваш Търновските боклуци н, Аз познавам Варненските. Точка по - въпроса.

16:20 Каква "държава" е ИЗРОДел ве еййй... НЕЩАСТНИК !!! Хора, вие забелязвате ли че откак' започнаха копелетата с цялата тая масирана кРомид-атака ...ВСИЧКИ (без изключение) продажни медии спрягат само едно и също: "държавата ИЗРОДел" !? о_О БЕ ТИЯ ПОДЛОГИ НЕ ИМ ЛИ СТАНА ЯСНО ЧЕ - НИКОГААААА, ТИЯ ЙЕЗУИТСКИ ЧИФУТИ >>НЯМА<< ДА ИМАТ ДЪРЖАВА БЕ !!! :-// НЕ ГО ЛИ ПРОУМЯХА ТЪПИТЕ ИМ КРАТУНИ??? М? Егаси и лайнярщината! "Държава"....айсиктир оттук!!! Даже и щат не могат да са! ТОВА СА ДОЛНИ УБИЙЦИ НА НЕВИННИ ПАЛЕСТИНИЦИ !!! ТОЧКА. 74 .г ГНЕТ, КРЪВОПРОЛИТИЯ И НИИИИКОЙЙЙ НЕ ИМ СЕ ПРИТЕЧЕ НА ПОМОЩ !!! ЕГАСИ И ПЛАНЕТАРНИЯ НИХИЛИЗЪМ !!! УЖАС !!!

9:48 A защо не приемеш (предположиш), че Кмета може да се опитва да ги привлече към Калофер САМО и САМО за да рекламира Града, за да рекламират Народните обичаи?! КОЙ ДРУГ ДА ИЗВИКА? Кабеларките ли? Неее....викат се мас-медиите за да отразят такова едно събитие!

Евала Бачо Киро! Само ти казваш истината.

петър петров

Въпросът е какво пласираш в политиката - Възраждане дават измами и наглост от самото начало.

Неслучайно е дадено сега, да пресекат протеста. Възраждане са ентусиасти, но аматьори. Както каза бат Киро тия акули с една хапка ще ги изядат защото са неподготвени.

Zhivko_Y

Възраждане ако са с фалшиви сАртификати, как да кажат , а? И аз да съм, ще сричам като ученичка. Затова не искам там. Но Кирето е прав за едно! Като парадираш за едно нещо, ще си камък! Ще си твърд до край! И аз искам в Практикер - не влизам, искам на кино - НЕ, искаме в МОла веднъж на 3 месеца, но не отивам! Няма и да отида! Няма и да им дам 1 лев за фалшив кетап! Да си еВът майката боклуци недни. А затова, че хората не помнят, също е прав! Не помнят в настояще време, камо ли в историческо. Готино видео! Изкефи ме!

Яни Мазов

Коцето е единственият нормален от всички там в Парламента, но опасността от това доброто да вземе властта и да започне да прави добро......от това панически ги е страх всички!!! И Боко, и Харвардските мекерета, и БСП, и Славчовци, и даже ДПС. Затова цялата журнашлюшка помия се изсипва върху тях. Помисли: Не са управлявали още, а сипят лайна върху тях, вместо медиите да се насочат към ДПС- 30г.във властта и нищо свършено. НИЩО! Що ли?

Яни Мазов

Аз също одобрявам, това което говорят от Възраждане, но понякога правят едни странни изказвания/действия, които все ми приличат на популизъм. Дано да успеят да направят нещо полезно.

Първо научи името на човека тогава Давай акъл, деске простакеске ти с ;истинска; ли си хаха преди да ми отговориш ще ти кажа вeрвай си.,!.

Valentin Takev

не е оправдание че може да са фалшиви..аз нямам сертификат и пропуснах няколко мача на сина-футболист..то без жертви не става..цървулска работа..

щом не вкара д-р пасков в парламента от кърджали като втори в листата се убедих в съмненията си за к.к.-и друг път съм ги изказвал тук..мислех да съм на протеста -но явно ще работя не за правилните хора за пореден път..трети ще ми бъде-стига..баста..

Колко пъти му каза на Константин, че няма кадри, а той казваше , че има . То е ясно, че са с нередовни янсенови факсини, но не са подготвени да отговарят. Те дори не знаят, че всичко за всеки се знае там.

Dessislava

Бързаш да се отказваш, приятел. Грешка -> корекция = подобрение.

Ivo Cigarov

Възможно е, но какво лошо има ако се сменят по-често? Между другото, задайте си въпроса откъде мръхлата има такава информация за здравния им статус и с какво право ги разпространява? Това е лична информация и деянието е подсъдно.

Бая неща може да е, ама баш джендър не е!

Ivo Cigarov

За мен Възраждане са поредният проект на нашите местни кукловоди. След като Кирчо и Кокорчо се изхабят - ще дойде ред и на Константин.

Както е каза народа - Направи добро, изяш л...но.

Бай Киро ако случайно някога имаш път към варна с голям кеф бих направил една тренировка с теб, да се науча и хем да си полафим.

Копейкин е джендър

Georgie Puddin Pie

Кмете, капут

Georgie Puddin Pie

Голем си, бай Киро! С баща ми редовно те следим и подкрепяме твоите виждания.

Абе хора какво ви став... не помните ли предишните видиа на Брейка?.. целта е да се делят хората на ваксинирани и не... това е нещо лично, право на всеки и никой няма право да разпространява лични данни за никой, дали ваксини те са нещо добро ще се разбере след години... науката е винаги дискусия, която практиката разрешава с течение на времето.. става въпрос, че политиците в цял свят превишават властта си, и сагата с ДЖОКОВИЧ го доказва, един единствен министър решава каквото му падне.. и се прави нагло и безогледно на всякаде... и стадото приема новата нормалност, тоест предишното ненормално е новото нормално...

Georgi Pavlov

Аз също имам апартамент в Варна струва 80 000 Евро, и кола не е от най скъпите мазда, на три години... и какво от това, всеки нормален човек живее и работи да има дом.. лошото е обратното

Georgi Pavlov

Това за кмета на Калофер е ясно незнам как си го пропуснал Кире но интересно какво стана с филма каде може да се гледа никаква отчетност за парите. А за възраждане това са като Сидеров търсят парата нищо повече Коце и той е един сладко говори но всъщност друго мисли пък и в Варна имоти коли кажи нещо и за тези работи но едва ли ще го направиш Кире . Но специално за Коцето страшен измамник и как мусе връзват хората на тоз като преди на Сидеров.

Хайде, другари, стига ченгесарски интервенции. Никой не е длъжен да се ваксинира или да не се ваксинира за ваш кеф. Важното е позицията по ЗАДЪЛЖИТЕЛНОТО ваксиниране. Ше замола ченгесарите да бъдат по-кротки в реакциите - много ви личи.

Пич Евала

ПЕТЪР Петров

Бате Киро, и ти се хвана в капана на БТВ. Така с твоето изказване помагаш за плана на управляващите да отстранят единствената си опозиция и пречка за да прокарат спокойно каквото им е спуснато от господарите им. И аз ти се сърдя като Веско. Нямаше нужда да засягаш темата с Възраждане. Те са единствените, които се борят за достоен живот за всички български граждани.

Хората са коварни боклуци бате Киро! Жив и здрав да си, че ни учиш да мислим как трябва!

Не е вярно, че не са били против.

Точно...

Какво значи да подкрепяш някого, който е в разрез с личната ти конституция, само защото нямало кого другиго да под- Крепяш? Tоест, да му се наведеш?!

Не мога да разбера ..и тук ли?....Хора само като чуя ЯНСЕН и работата е ясна...не са се боли! И да са се наболи да речем другие двама все едно. Истина, хванаха ги в крачка...Ама понеже е тази руса патка - тъпа...Нямах намерение да ходя на протеста - сега имам! Защото явно и новите ги е страх!!! Освен това НИКОГА , никой от ВЪЗРАЖДАНЕ не е бил против личния избор, само против ОГРАНИЧЕНИЯТА! Има голяма разлика!

Е И? С какво са по-различни от "другите"?!

Колко лесно си се поддал!

А не мислиш ли, че една немалка част преди това въобще не са обръщали внимание на тези , а сега Възраждане са им интересни!

Ами аз не съм го видял това на 2 протеста техни съм бил. Щом казваш...Виждам , че знаеш от лъжепотриотите ..

Киро добре ги казваш тия неща, но ти знаеш много добре че и четиримата от Възраждане са с сертификат направени по телефона. И са го правили на своя глава. Това не е зависело от онзи момент от Костадинов. Даже тия 4та не са очаквали изобщо да са в парламента. Това не е проблем голям за мен важното е човек какво мисли истонски от сърце и да го казва. За това те харесвам. Щот като сбъркал независимо си го казваш с ръка на сърцето. Костадинов е единствения който можем да подкрепим сега в битката за нашите деца. Ти иначе кво предлагаш да седим и да чакаме, аз живея в Кипър и тук започнаха и се дупчат сутрин обед и вечер и децата са ги почнали, та ти искаш да няма хора да подкрепят Костадинов ли. То

Какви интервенции неможе 2 години във всяко студио да обясняваш че ваксината ЗА кови е експериментална течност която проявява странични ефекти, неможе доктора в партията Пасков да е направил 100 видеа против ваксината За Кови и в същото време Депутатите, не членове не симпатизанти а хората на първа линия се обясняват аз се ваксинирах за да предпазя семейството си. Само ти ли не виждаш лъжата и лицемерието аиде стига нелепи оправдания станаха за смях пред цяла България. Пак казвам жалко за Костадин и останалите свестни хора от партията в парламента и извън него, но тия Четиримата затриха идеята и събориха вълната съжалявам. На една каца с мед една лъжичка лайно стига нали знаеш

Ти май си на някакви упойващи вещества..

Цънцарова ми е мега противна от както я лансират вече 10 години.

Не знам какво сте си представяли - Възраждане да навива хората да не се ваксинират и дават пример ли? Човека ви каза - ние не сме против ваксината, ние сме против принудителното ваксиниране, завоалирано под зелен сертификат и ограничения за неваксинираните. Оттам нататък всеки сам решава. Да не би да мислите, че партийната дисциплина ще стигне дотам да забраняват на някой да се боде? Айде стига ченгесарски интервенции...

Кмета си личеше още от миналата година, че си е мижетурка, но ще си плати. Костадин е същото келешче-аджамия, дето се прави, на голям, ама не му стиска. Те затова са го наритали във ВМРО, но както и да е. В ПИСАНИЕТО е казано: по делата ще ги познаеш. Поздрав на комитите Киро и Веско от мен ;) .

Казах ти бат Киро ,че коцето е лайнар

Filip

Няма по-долно нещо от предателството, а кмета се оказа точно такъв.. Мижитурка и предател

Mario Valchev

Нищо общо няма между това, че някой се е ваксинирал (наистина или наужким) и това дали е против сертификата. Така че, Цънцарова никого не е сготвила, въпросите и бяха глупави и нелогични. "Ама вие имате сертификат пък сте против него" - Е, и? Така че, бай Киро, ако не можеш да помогнеш, поне не пречи. Само това оставаше. - да почнат да се жалват като роми, че някой ги е изнасилил. Напротив - това е позиция. Да, ваксинирах се и да, против задължителното ваксиниране съм. Какво по-принципно и демократично от това.

Ще използвам твои думи Бат Киро-ПАСМИНА...тя това заслужава!!! Страхотно видео живи и здрави двамата с Веско.

Абе,хора който следи Костадин,той каза че,и от неговите хора има ваксинирани и зеленият сертификат го имат защото ,им го изискват когато трябва да излизат извън страната.

Genadi Dimitrov

Браво.

Точно и ясно, както винаги. Само да добавя към всичко казано от теб бат Киро, че можеха да се обосноват с това, че протеста е срещу мерките и зеления сертификат и, че това че са ваксинирани няма отношение към протеста, защото възраждане не са против ваксините и никога не са били.

Bat kiro vinagi izlizash prav i zatui pak pozna , tezi sa sushtite bokluci , horata sa mrusni bokluci povecheto

Христо Тодоров

Хората са страшно неблагодарни!!! Важно е ние да помним!

Подкрепял съм Възраждане досега за всички идеи които имат, но това което стана е не нелепо а безобразно. Няма замитане вече как може такава излагация ума ми не го побира. Лидера ти цяла година във 50 предавания казва че ваксините са експериментална течност, дава за примери хиляди страничните ефекти обяснява как болестта е Грип, Пламен Пасков над 100 видеа по темата със хиляди факти и доказателства и накрая тия 4 мата депутати особено Николай Дренчев ( немога да му гледам вече тъпата лъжлива мутра) да казват вяксинирахме се за да предпазим близките си! Тотален крах и срив жалко за Костадин, но сами са си виновни жалко и за България защото със тях последната надежда умира.. от тук нататък всеки да се спасява по единично кои както може тази държава след 15 години няма да съществува.

Браво Бат Киро и Веско за пореден път ги поставяш на място всички.Така правиш че да изтрезнеят всички и по този начин ни настървяш и нас да не излезнем от правата както го направиха хората на Костадинов от Възраждане Браво Бат Киро и Веско живи и здрави да сте и само така

Petar Dimitrov

Аз пък не мога да разбера как след Сидеров,Яне Янев,Расате,Каракачана,Джамбазки,Валери Симеонов и тн . все още има хора ,които вярват на такива "патриоти" ,които ви говорят сладки приказки.

В.П.

За възраждане какво друго да кажа освен, че натиска е голям и рано или късно това се очакваше... Всички ще минат под ножа... Колкото по нагоре си и колкото по близо си до властта толкова повече ще ядеш дървото... Брейк евала за това което правиш за нас обикновените хора. Адмирации 🙂

За първата тема ще кажа само едно... Спомнете си Васил Левски, Ботев, Раковски и другите герой заради кого умряха... Жертваха се за България, но умряха заради народа, защото народа блее... Единици бяха с тях...

И специално за феновете на Възраждане от които бях - ХАХАХАХАХАХА ! И Аз бях от Вас за съжаление ! И мен ме излъгаха .

И основен приом на националистите е да ходят в тълпата и да се врат в нея със знамена , за да си мислят хората които гледат по телевизията , че цялата тълпа е от партията , Възраждане го правят , аз бях от БНС на Боян Расате и те са го правили както и Атака . Никога не съм носил знамето по този начин , защото мразя измамите и фалшификациите и макар понякога каузите да се припокриват с каузите на другите хора на националистите , разбрах че хората не харесват истериците. И в нормални условия Никой нямаше да подкрепи Възраждане да са в парламента.

Силен клип. Хората забравят и се правят на ударени, защото си мислят, че бъдещето е уж по - добро. Не разбират, че който забравя е орисан да повтаря.

Сега ! Преди малко гледах клипа от Пейтриън и получих душевен оргазъм. Аз също гласувах за Коцето за кмет, но пак ще кажа , думите са едно , делата друго. Мои приятели са участвали в изграждането на партията Възраждане . Накрая на клипа се смях много , защото Коцето говори добре за неща които ги знае на теория , а практиката я няма.

Само коммунистити бяха точни и със достойнство. Сега ще гледаме сиира години на ред.....

Стефан

Много ме разчувства това видео!Брутална истина,прав и реален както винаги!Съжалявам много за неуважението от страна на кмета на Калофер към вас!Ти показа днес много факти,доказателства,уроци от реалноста!А за Възраждане направо останах без думи,аз ги подкрепям за всичко,но хората на Костадинов направо го съсипаха с тази своя неподготвеност!Очаква се война буквално,но нещо хората не са добре подготвени,прав си,аз те уважавам много ,защото всичко,което каза е така!Доверие само на себе си,помни и гледай винаги действията!Действията винаги доказват,че сладките приказки не означават нищо!Благодаря ви ❤

Ако кмета имаше достойнство щеше да ги изгони тия мисирки

Е НЕ! Значи всичко приключи!

Ще яде и ще пие с Мартинчо, който миналата година гледаше с ледена физиономия хорото и ги оплюваше по телевизията. Сега усмихнат, с носийка, голям родолюбец. ПАПЛАЧ! Паплач! Срам и позор!!!!!


More Creators